Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

13 najlepšie hodnotených strojov na sex, ktoré budete chcieť!

3.október 2023
13 najlepšie hodnotených strojov na sex, ktoré budete chcieť!

Ak ste typ, ktorému najviac vyhovuje sex pod perinou v misionárskej polohe... so zhasnutými svetlami (úprimne, za vanilkový sex sa nemusíte hanbiť!), potom je pravdepodobné, že svet sexuálnych strojov je pre vás tak trochu záhadou...

Rovnako ako vibrátory, aj šukacie stroje je možné používať buď pre sólo hrátky, alebo hranie s partnerom, ale na rozdiel od vášho starého dobrého vibrátora si väčšinu z nich nemôžete zbaliť do kufra - aj keď rozhodne existujú aj príručné varianty. Niektoré sú určené na osedlanie, iné ponúkajú funkcie trenia alebo prirážania a takmer všetky erotické prístroje sa dodávajú s vymeniteľnými nástavcami pre rozličné hrátky. A to najlepšie? Sexstroje vám umožnia mať všetko stopercentne pod kontrolou!

Pýtate sa, prečo používať stroj na sex, keď vám v podstate stačí iba masturbovať? Vďaka možnosti ovládať tlak, rýchlosť, štýl prirážania a ďalšie funkcie ponúkajú sex prístroja zážitok, ktorý je presne ako skutočný. Tieto sexi prístroje vám tiež dávajú možnosť voľby, kedy a ako to chcete robiť, a môžu vám pomôcť lepšie sa zladiť s tým, čo je vám príjemné. Sexuálne znalosti sú sexuálna sila. Bohužiaľ, tieto erotické pomôcky nie sú lacné, takže by ste sa mali uistiť, že investujete do tej správnej pre vás, ako sú tieto najlepšie hodnotené vecičky v našom zozname.

V závislosti na vzrušení, ktoré hľadáte, a na rozpočte, ktorý dúfate, že dodržíte, si môžete vybrať ten pravý z týchto najlepších sexuálnych strojov pre vzrušujúce sexuálne zážitky - a pokračujte až na koniec, kde nájdete všetko, čo by ste mali vedieť, než do nich investujete.

Celkovo najlepší stroj na sex

HiSmith Premium Sex Machine

Cena: 500 dolárov
Výhody: tichý, ale výkonný, je možné ho ovládať diaľkovým ovládačom alebo aplikáciou
Nevýhody: používa systém KlicLok namiesto adaptérov Vac-U-Lock, vystavené pohyblivé časti môžu potenciálne zachytiť prsty alebo vlasy

Ak si hovoríte: "Som všetkým tak zahltený/á!" potom je tento sexstroj pre vás. Tento kúsok vyrobený z pochrómovaných oceľových tyčí je neuveriteľne robustný a recenzenti si ho obľúbili pre viac možností ovládania, tichú prevádzku a možnosť zmeny rýchlosti, ktorá dosahuje až 240 prírazov za minútu. Dodáva sa s realistickým dildom a nastavením uhla môžete ľahko vyskúšať rôzne polohy. Navyše sa ľahko montuje a demontuje, takže ho môžete schovať, kým príde rodina.

Čo naň hovoria zákazníci? "Prečo, prečo som si to nekúpila skôr?" píše jedna zo spokojných zákazníčok. "Stojí za každý cent. Toto chcete. Potrebujete to. Najlepšie orgazmy, ktoré som mala za posledné mesiace! Veľmi tichý a VEĽMI výkonný. Nastavenie trvalo menej ako 10 minút. Prestaňte sa pozerať na tie lacnejšie; rozbijú sa za mesiac... Proste investujte do tohto."

Erotická hračka HiSmith Premium Sex Machine

Najlepší prirážací sexuálny stroj

Kink by Doc Johnson Fucking Machines Power Banger

Cena: 800 dolárov
Výhody: veľmi ľahké skladovanie, kompatibilné so všetkými nástavcami Vac-U-Lock
Nevýhody: rozhodne hlučnosť, drahý

Ak chcete niečo kompaktnejšie, ale rovnako výkonné, pozrite sa na Power Banger. Vďaka štyrom silným prísavkám na základni, ktoré ho bezpečne udržia na mieste, je tento prirážací erotický stroj pripravený hrať sa rovnako ako vy. Tento prístroj môžete používať s akýmkoľvek nástavcom kompatibilným s Vac-U-Lock a užívať si možnosť rýchlosti až 195 prírazov za minútu, ktorú si môžete zvoliť pomocou ručného ovládača.

Čo naň hovoria zákazníci?: "Prístroj má silný príraz s pôsobivými šukacími schopnosťami a zaručenými orgazmami," uvádza jedna osoba. "Má nastaviteľné rameno, ktoré sa pohybuje a je možné ho nastaviť presne do požadovaného uhla pre dokonalý príraz."

Erotická hračka Kink by Doc Johnson Fucking Machines Power Banger

Najlepší sexstroj so sedlom

The Cowgirl Premium Sex Machine

Cena: 1500-1750 dolárov
Výhody: silikónové nástavce sa ľahko čistia, je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie
Nevýhody: veľmi hlučný, cenovo nie je práve dostupný...

Ste pripravení na divokú jazdu? Zaobstarajte si tento sexuálny stroj v štýle sedla, ktorý je vybavený silnými vibráciami s 1200 otáčkami za minútu (v podstate 1200 "otrasov" za minútu), niekoľkými možnosťami ovládania a mäkkým sedlom z vegánskej kože pre štýlovú jazdu. Dostanete tiež dva silikónové nástavce s 360-stupňovou rotáciou a zábavnými výstupkami pre vonkajšiu stimuláciu, a aj keď rozhodne nie je lacný, stojí za to sa zviezť, ak ste ochotní utrácať.

Čo naň hovoria zákazníci? "Päť hviezdičiek nevystihuje tento výrobok!" stojí v jednej z recenzií. "Hovorí sa, že obrázok je hoden tisíce slov - sledoval som videá tohto výrobku pri použití, ale svedectvo tohto výrobku pri použití na vlastnej koži ma nechalo bez slov! ÚPLNE SOM SI HO ZAMILOVALA! Tento výrobok je trochu drahý, ale uisťujem vás, že stojí za každú korunu! Cowgirl rozhodne stojí za to!"

Erotická hračka The Cowgirl Premium Sex Machine

Najlepší nafukovací erotický stroj

EdenFantasys Dark Magic

Cena: 275 dolárov
Výhody: veľmi pohodlné a zábavné použitie, obsahuje tri rôzne veľké nástavce
Nevýhody: nafukovanie pumpičkou chvíľu trvá, súčasťou balenia nie sú batérie pre dildá a vibrátory

Sexuálne panny nie sú jedinými nafukovacími kamarátmi, ktorých môžete mať doma. Toto nafukovacie kreslo ponúka oporu chrbta a nôh pre pohodlie pri hrátkach a dodáva sa s tromi realistickými vibrátormi pre potešenie z prírazov bez použitia rúk. A nebojte sa - obsahuje nožnú pumpu pre ľahké nafúknutie, takže si môžete šetriť energiu na poriadne veci.

Čo naň hovoria zákazníci? Jeden z recenzentov píše: "Moja žena si ho objednala! Keď som to videl, myslel som si, že to budú vyhodené peniaze. Po nafúknutí a vložení batérií sme ho vyskúšali. Musím povedať, že som sa mýlil. Nevyfukuje sa a batéria drží celkom dobre. Ak o ňom premýšľate, objednajte si ho - nebudete sklamaní."

Erotická hračka EdenFantasys Dark Magic

Najlepší stolný šukací stroj

HiSmith Table Top 2.0 Pre

Cena: 400 dolárov
Výhody: ľahký a vhodný na cesty, je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie
Nevýhody: nie je kompatibilný s nástavcami Vac-U-Lock, mohol by ponúknuť trochu väčšiu stabilitu

Pokiaľ chcete sexstroj, ktorý je ľahký a dá sa ľahko postaviť takmer kdekoľvek vo vašej domácnosti, mali by ste vyskúšať HiSmith Table Top 2.0 Pro. Rovnako ako HiSmith Premium Sex Machine, o ktorom sme písali vyššie, toto sex zariadenie ponúka nastavenie viacerých uhlov, viac možností ovládania a jednoduché nastavenie dĺžky prírazu, to všetko v ľahko prenosnom balení. A áno, dodáva sa aj s nástavcom na dildo a úložným vreckom.

Čo naň hovoria zákazníci? "Ide o menšiu verziu prémiového sexstroja, ale má rovnako veľký výkon ako ostatné. Táto verzia je kompaktnejšia a vďaka plochej základni je ideálna pre použitie na posteli alebo iných mäkkých/nestabilných povrchoch. Keď sa dostanete do vyššieho rozsahu rýchlostí, začne trochu 'poskakovať ', ale to len pridáva nové možnosti pocitov."

Erotická hračka HiSmith Table Top 2.0 Pro

Najlepší obojstranný stroj na sex

LOVENSE Sex Machine

Cena: 719 dolárov
Výhody: obojstranný dizajn umožňuje použitie dvoma ľuďmi naraz, ovládanie pomocou aplikácie a kompatibilita so systémom Vac-U-Lock
Nevýhody: trochu ťažkopádny, drahšie ako ostatné možnosti

Čo je lepšie ako silná paža? Dve silné prirážacie paže, samozrejme. Tento dvojramenný erotický stroj, ktorý je ideálny na použitie s partnerom, dosahuje rýchlosť až 300 prírazov za minútu (!!) a ponúka množstvo možností nastavenia výšky, uhla a dĺžky prírazu. Obsahuje dve silikónové dildá a adaptéry Vac-U-Lock a rovnako ako väčšina výrobkov LOVENSE je ovládaný aplikáciou s možnosťou ovládania na diaľku.

Čo naň hovoria zákazníci? "Tento prístroj je skutočne darom z nebies na prácu s kamerou alebo na sledovanie, ako sa váš partner urobí!" píše jeden zo zákazníkov. "Je úplne hands-free, takže zamestnáte svoje ruky inak, alebo si jednoducho len užijete."

Erotická hračka LOVENSE Sex Machine

Najlepší klasický sexuálny stroj

Sybian Sex Machine Package

Cena: 1495 dolárov
Výhody: podporný a výkonný, obsahuje niekoľko užitočných doplnkov
Nevýhody: veľmi hlučný, rozhodne nie je lacný

Sybian bol vyvinutý v 80. rokoch a predáva sa dodnes, takže viete, že musí byť dobrý. A aj keď je hlučný, má rovnaký výkon ako Cowgirl a stojí o niečo menej peňazí. Navyše táto sada obsahuje stoličku, ktorá vám pomôže užiť si hrátky v rôznych polohách, štyri nástavce na zasúvanie, tony lubrikantu a elegantné sedlo z umelej kože.

Čo na neho hovoria zákazníci?: "Manželka opisuje, že je neuveriteľne intenzívna. Na tomto stroji bolo všetko o 25 percent silnejšie ako na akomkoľvek inom, čo v súčasnej dobe vlastníme. Je to Lamborghini medzi erotickými hračkami. Jediný zápor je cena. Vrelo odporúčam tým párom, ktoré sú pripravené dosiahnuť dokonalý orgazmus."

Erotická hračka Sybian Sex Machine Package

Najlepší unikátny sex stroj

Pipedream Fetish Fantasy Inflatable Hot Seat

Cena: 45 dolárov
Výhody: veľmi cenovo dostupný, poskytuje pohodlný vankúš
Nevýhody: dildo nemožno vymeniť, vibrácie sú pomerne slabé

Erotické pomôcky, ktoré si môžete osedlať, vás nemusia stáť stovky dolárov a táto jedinečná ponuka je toho dôkazom. Toto nafukovacie sedátko, ktorého stred tvorí plastový vibrátor s niekoľkými rýchlosťami, vám umožní skákať a jazdiť podľa ľubovôle, a dokonca obsahuje masku na oči a lepidlo na opravu švov, keby ste sa nechali príliš uniesť.

Čo naň hovoria zákazníci? "Tento výrobok je ÚŽASNÝ!" pochvaľuje si jedna osoba, ktorá tento sexstroj zakúpila. "Akonáhle ho nafúknete, budete na ňom jazdiť celé dni. Vibrátor je trochu tvrdý, ale akonáhle si naň zvyknete, nebude to veľký problém. Nezabudnite používať dostatok lubrikantu."

Erotická hračka Pipedream Fetish Fantasy Inflatable Hot Seat

Najlepší sexuálny stroj typu monkey rocker

Bekinky Gear Rocking Sex Glider

Cena: 293 dolárov
Výhody: veľmi dobre konštruovaná a ľahko zostaviteľná, veľmi tichá prevádzka
Nevýhody: neobsahuje dildo, môže byť ťažké prisať hračku k podložke

Monkey rockers, známe aj ako sex gliders, sú manuálne sexuálne stroje, ktoré ovládate kývaním dopredu a dozadu, aby ste mohli ovládať vstavané nástavce alebo dildá. A hoci toto ručne vyrobené erotické kreslo neobsahuje hračku, je to skutočne umelecké dielo. Je vyrobené z brezovej preglejky, je robustné, ľahké a tiché a jediné, čo musíte urobiť, je pridať svoje obľúbené dildo a začať.

Čo naň hovoria zákazníci? "Objednal som to pre svoju ženu, keď som bol povolaný do služby, a miluje to," poznamenáva jeden zákazník. "Bolo mi povedané, že sa ľahko používa, a jediná sťažnosť bola, že u prísavných dild budete potrebovať niečo, čo vám ich pomôže udržať na mieste, obzvlášť akonáhle sa všetko namaže lubrikantom. Stačí si na to zaobstarať jeden alebo dva o-krúžky a môžete sa do toho pustiť."

Erotická hračka Bekinky Gear Rocking Sex Glider

Najlepší kreslový sex prístroj

Cloud 9 Novelties F-Slider Pro

Cena: 599-950 dolárov
Výhody: kompatibilný s akýmkoľvek dildom vo vašej zbierke, dostatočne pohodlný pre dlhodobé používanie
Nevýhody: na manuálny stroj celkom drahý, priložené dildo nie je najlepšej kvality

Ďalšia skvelá možnosť z kategórie sex gliderov: F-Slider Pro. Toto osedlateľné erotické kreslo, ktoré je vybavené nástavcom Vac-U-Lock a univerzálnymi adaptérmi, ako aj dildom kompatibilným s Vac-U-Lock, je poháňané pohybmi vášho tela, čo vám umožňuje regulovať intenzitu prírazov podľa vlastného uváženia. Recenzentom sa páči široké polstrované sedadlo a neuveriteľne hladký a tichý zážitok z hier.

Čo naň hovoria zákazníci? "Milujem túto vec. Je veľmi dobre nastaviteľný a možno naň ľahko pripevniť rôzne dildá. Je super ľahké ho používať a zostaviť. Dildo, ktoré je s ním dodávané, je dobrá štartovacia veľkosť. Jediná moja skutočná sťažnosť je, že sedátko by mohlo byť viac polstrované, ale to je v porovnaní s ostatnými super vlastnosťami malá sťažnosť."

Erotická hračka Cloud 9 Novelties F-Slider Pro

Najlepší cenovo výhodný prirážací stroj na sex

Sinloli Ukulele Sex Machine

Cena: 270 dolárov
Výhody: cenovo dostupnejšie ako podobné modely, neuveriteľne kompaktné
Nevýhody: neobsahuje adaptér Vac-U-Lock, jedno z dild je vyrobené z TPE, čo je porézny materiál

Ukulele Sex Machine, vytvorený sesterskou spoločnosťou HiSmith, Sinloli, je ideálny pre každého, kto chce prémiový šukací stroj bez toho, aby musel platiť prémiovú cenu. Podobne ako legendárny HiSmith Premium Sex Machine má aj tento cenovo dostupný model rovnako výkonnú konštrukciu, možnosť nastavenia viacerých uhlov a bezdrôtové ovládanie, rovnako ako dva nástavce na dildo, adaptér KlicLok aj prísavku a zaisťovacie krúžky. Navyše, nie je dizajn ukulele roztomilý?!

Čo naň hovoria zákazníci? "Tento stroj je úžasný!!!" pochvaľuje si jeden zo zákazníkov. "V minulosti som s nimi nemala šťastie, ale táto značka je veľmi pekná!!! Je veľmi kvalitný a prekvapivo tichý na to, aké vysoké rýchlosti dokáže vyvinúť! Konštrukcia mi prišla super robustná. Páči sa mi, aký je výkonný a kompaktný!"

Sinloli Ukulele Sex Machine

Najlepší cenovo výhodný sexuálny stroj so sedlom

The Tremor Rock and Roll Sex Toy

Cena: 899 dolárov
Výhody: obsahuje dva ľahko čistiteľné silikónové nástavce, ergonomickejšie a cenovo dostupnejšie ako iné sedlá
Nevýhody: nie je tak odolný ako iné sexuálne sedlá, rozhodne nie je tichý

Chcete sexuálny stroj v štýle sedla, ale nechcete vyhodiť viac ako 1000 dolárov? Vrhnite sa na sedlo Tremor. Rovnako ako Cowgirl a Sybian obsahuje aj tento stroj na osedlanie dva vymeniteľné silikónové nástavce a káblový diaľkový ovládač pre zmenu nastavenia. A aj keď silikónová pohodlná podložka nemusí byť taká pohodlná a elegantná ako sedátko z umelej kože pri iných modeloch, možno len dáte prednosť ergonomickému dizajnu s A-rámom pred valcovitým tvarom podobných osedlateľných strojov.

Čo naň hovoria zákazníci? "Ja aj moja partnerka sme vyskúšali Sybian a tento stroj je naozaj lepšie navrhnutý," píše jedna z recenzentiek. "Lepšie sa na tento tvar rozkročíte a ovládanie je skutočne jednou rukou. Obe sa rady pozeráme, ako na ňom jazdíme. Naozaj nemám, čo by som o ňom povedala zlého - je pohodlný, výkonný a všestranný."

Erotická hračka The Tremor Rock and Roll Sex Toy

Najlepší luxusný šukací stroj

Shockspot 8 Inch Sex Machine

Cena: 1999 dolárov
Výhody: softvér umožňuje prispôsobiť pohyb, intenzitu, rýchlosť, dĺžku a poradie prírazov, skladá sa naplocho, čo uľahčuje skladovanie
Nevýhody: softvér je dodávaný na disku CD-ROM, rozhodne nie je lacný!

Predstavujeme to najluxusnejšie zo sexuálnych strojov. Pokiaľ hľadáte luxusný zážitok, potom je Shockspot jedinou správnou voľbou. Vďaka celonerezovému telu, adaptéru Vac-U-Lock a lineárnemu motoru (namiesto zotrvačníka) pre extra silné prírazy je Shockspot robustný, ale ľahký, a vyniká masívnou hĺbkou prírazu aj schopnosťou vibrovať pri príraze. Áno, je to kúsok, do ktorého musíte dosť investovať, ale pokiaľ hľadáte presnú stimuláciu, potom za tú cenu stojí.

Čo naň hovoria zákazníci? "Tento výrobok si zaslúži ocenenie Vynález roka pre ľudstvo. Prišiel veľmi profesionálne zabalený (najlepšie, ako som kedy videl) a skutočne predbehol svoju dobu o 100 rokov. Tento výrobok vyzerá, ako by zišiel z montážnej linky F-16, a bezpochyby vydrží celý život a ešte niečo navyše."

Erotická hračka Shockspot 8 Inch Sex Machine

Čo je sexuálny stroj?

Pýtate sa, čo je to stroj na sex? Je to v podstate akékoľvek mechanické zariadenie slúžiace na simuláciu sexu, pričom väčšina z nich je poháňaná motormi (aj keď niektoré sú ovládané ručne). A aj keď sa predstava "sexuálneho stroja" alebo "šukacieho stroja" môže zdať trochu desivá, sú úplne bezpečné, a to aj pre začiatočníkov - pokiaľ svoje zariadenie riadne čistíte, udržujete a skladujete. Existuje niekoľko rôznych typov erotických strojov, vrátane voľne stojacich, stolných, strojov na osedlanie, ručných strojov a typov, ktoré sa aktivujú pohybmi tela, ako je monkey rocker alebo sex glider. Typ, ktorý si vyberiete, úplne závisí od zážitku, ktorý chcete mať (a od rozpočtu, ktorý ste si stanovili).

Ako si vybrať najlepší šukací stroj?

Či už máte priestor na zaobstaranie stojaceho erotického stroja, alebo chcete len prenosné zariadenie vhodné na cesty, pri výbere šukacieho stroja by ste mali mať na pamäti niekoľko vecí:

Pozrite sa na výkon

Všeobecne platí, že ťažší stroj bude schopný generovať väčší výkon, a preto sa stojace a osedlateľné stroje obvykle pýšia najväčšími otáčkami za minútu (RPM). Stále však nájdete stolné a ručné modely, ktoré sú dostatočne výkonné, a pokiaľ si chcete vytvárať vlastnú silu, môžete dať prednosť aj manuálnemu zariadeniu, ako je napríklad sex glider. Nezabudnite sa pozrieť na hmotnosť stroja – rovnako ako na otáčky, vibrácie a prítlak – aby ste sa uistili, že je pre vás dostatočne výkonný, a majte na pamäti, že najvýkonnejšie erotické stroje bývajú tiež najhlučnejšie.

Erotická hračka The Unicorn

Zvážte doplnky

Hoci sexstroje môžu mať vysokú cenu, mnoho z nich sa dodáva aj s radom zábavného príslušenstva, ako sú vymeniteľné nástavce, adaptéry a možnosti ovládania. Stroje s adaptérmi Vac-U-Lock bývajú najuniverzálnejšie, pretože ich môžete použiť s niekoľkými ďalšími vibrátormi z vašej zbierky, hoci pre hračky Vac-U-Lock môžete zakúpiť aj adaptéry systému KlicLok. Rovnako tak vám najväčšiu slobodu pri hraní poskytnú stroje s viacerými možnosťami ovládania (napríklad ručnými ovládačmi a kompatibilitou s aplikáciami).

Nájdite ten správny design

Pretože sa šukacie stroje vyrábajú v mnohých tvaroch a veľkostiach, budete si chcieť vybrať zariadenie, ktoré bude vyhovovať vášmu priestoru. Osedlateľné a stojace stroje sú často najťažšie a najvýkonnejšie, ale tiež zaberajú oveľa viac úložného priestoru ako ručné a stolné modely (nehovoriac o tom, že sú obvykle oveľa drahšie).

Akonáhle si ujasníte svoje priority, môžete sa rozhodnúť, ktorý typ erotického stroja vám bude najlepšie vyhovovať.

Myslíte si, že šukacie stroje dokážu nahradiť skutočný sex? Prediskutujte to napríklad s mužmi či ženami na sex zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.