Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Aká je masturbácia so sexuálnou pannou?

22.marec 2023
Aká je masturbácia so sexuálnou pannou?

Pokiaľ ste niekedy premýšľali, aký je v skutočnosti sex so sexuálnou pannou, tak sa to môžete dnes dozvedieť. Aj keď len so "zmenšenou" verziou.

Hovorí sa jej Rosie. 32-kilová zostava vysoko kvalitných termoplastických elastomérov, ktoré sú odborne vytvarované do podoby nádherných ženských tvarov. A práve o nej, jej obstaraní a skúsenostiach s ňou rozpráva v magazíne Men'sHealth Massy Sottaceti. Kto na to ešte neprišiel, Rosie je sex doll alebo panna na sex. Ale pod pojmom sexuálna panna sa už dávno neskrýva len obyčajná nafukovacia panna na sex (tzv. nafukovačka), ale naozaj reálne vyzerajúa žena.

Naozajstné skúsenosti so sex doll Rosie

Rosie, ktorá je detailne prepracovaná do hyperrealistickej podoby a stojí necelých 320 dolárov, je najrealistickejšia sexuálna hračka... bábika... vec, ktorú som kedy vlastnil - dôkaz pokroku, ktorý ľudia od čias Fleshlightu dosiahli.

Než som našiel Rosie, rok som ticho sliedil po sexuálnej panne na internete a hľadal hračku, ktorá by napodobňovala pocit skutočnej ženy bez – povedzme – nadmernej záťaže obehového systému. Sex doll sú veľkým priemyselným odvetvím, ktoré prudko rastie v dobách núdze, ako bola pandémia alebo každoročne je Valentín. Podľa časopisu Forbes zaznamenala spoločnosť Sex Doll Genie len počas februára a marca 51,6 % nárast objednávok od slobodných mužov. Inými slovami: Máte veľké množstvo možností, na trhu nájdete napríklad firmy Joy Love Dolls, RealDoll, Lovehoney, BestVibe alebo Pipedream a každá z nich ponúka produkty od plne elektrického torza až po hyperrealistickú 160 cm Avu Edu za skvelých 4 500 dolárov.

Hľadal som niečo ľahšie pre môj bankový účet a dostatočne diskrétneho, aby sa to dalo uložiť do malej krabičky alebo skrinky na dokumenty. Chcel som erotickú hračku, ktorá by vyplnila medzeru medzi Fleshlightom a RealDollem; sexuálnu pannu s pásom a reálnou prítomnosťou, na ktorú by som nepotreboval pôžičku. (Pre predstavu: napríklad panna RealDoll v podobe pornoherečky Asa Akiry stojí necelých 8 000 dolárov.) To ma priviedlo k spoločnosti Tantaly.

Tantaly sa s produktmi v rozmedzí stoviek dolárov skôr ako tisícov stala trochu cieľovým bodom na internete - značka, ktorá sa ocitla na vrchole zoznamov s najlepšími mužskými erotickými hračkami a objavila sa v recenziách (veľmi grafických) známych tvorcov ako Obokozu, Carly Rae a chlapíka menom CockDogg.

Rosie má úžasný zadok

Od veľkosti a tvaru sladkej a drobnej 9,3-kilovej Dity (110 dolárov) až po najväčšiu z dám: takmer 70-kilovú "slečnu" s príhodným menom Monroe, tieto vecičky za to naozaj stoja.

Keď som videl, ako sa táto medzera v rozšírenom vesmíre erotických hračiek prejavila v podobe 30-kilového kusu umelej hmoty menom Rosie, myslel som si, že sa môj výskum vyplatil. Potom, čo som si prezrel mnoho umelých genitálií spoločnosti Tantaly, ma Rosie oslovila. Väčšia a oveľa drahšia ako akákoľvek hračka, ktorú som používal predtým, som na základe fotografií vedel, že je pre mňa tá pravá. Som jednoducho na zadky. Narodil som sa ako dolniak a zomriem ako dolniak - pochovaný tvárou na zadku svojej ženy pod šiestimi metrami hliny.

Rosie mala zadok, ktorý som nemohol odmietnuť, a odvtedy som ju neodmietol. Vyzerá naozaj, je nádherná a možno je to tá najlepšia vec, s ktorou môžete mať sex za cenu, ktorá vás nezruinuje.

Prepáčte mi ten výraz, ale toto nie je Fleshlight vášho otca. Sexuálne panny Tantaly sú ťažké a potrebujú údržbu v podobe dôkladného umývania, sušenia a púdrovania, aby sa zabránilo vzniku plesní a baktérií. Samozrejme, na internete nájdete aj množstvo veľmi obsiahlych diskusných vlákien plných otázok a komentárov okolo, vrátane čistoty, návrhov na príslušenstvo a početných videí a obrázkov ľudí, ktorí majú sex s ich pannou.

Vedel som, že Rosie bude najlepšia erotická hračka, akú som kedy použil, ešte než som otvoril tridsaťkilovú krabicu, ktorá ležala na verande. Na dotyk bola Rosia studená, ale tieto panny sa po poriadnom kúpeli pekne zahrejú. Na internetových diskusiách je známe, že fanúšikovia Tantaly našli vlastné riešenie, ako udržať ilúziu života: hrejivé lubrikačné gély, teplovzdušné ventilátory a ohrievacie vibrátory. V určitom okamihu sa samozrejme musí dostaviť aj koniec tejto viery, ale čím ďalej tým viac som prichádzal na to, aké ľahké je s Rosie predstierať.

Sexuálna panna Rosie od Tantaly

Spomínam si na Rosiin prvý kúpeľ, ako sa vynára z vlažnej vody ako karamelovo sfarbená kosatka alebo Keanu Reeves ako Neo, keď sa prebudí v Matrixe. Firma odporúča pannu vykúpať ešte pred prvým skutočným použitím, aby ste sa zbavili prachu z továrne alebo čohokoľvek iného, čo sa môže nahromadiť v jej vnútorných záhyboch. Rosie som očistil tak, že som ju položil rozkročenú pod kohútik a nalial do nej antibakteriálne mydlo. Potom som do nej jemne vsunul prsty a pumpoval, sem a tam, kým z jej otvorov nevytryskla mydlová voda.

Zistil som, že "sex" s Rosie je takmer (takmer) na nerozoznanie od toho skutočného, ale najskôr som sa u nej musel rozohriať. Môže za to zdieľaná vlastnosť mileniálov presviedčať sám seba, že ste sviňa, keď investujete do činnosti, ktorá nie je založená na kapitalizme, a z mojej strany to vyžadovalo istú duševnú gymnastiku, aby som si užil to, čo som robil. Masturbácia je pre niektorých stále ešte horúca téma, najmä pre ľudí, ktorí vyrástli v konzervatívnych komunitách, kde si za siahanie na seba kúpili jednosmerný lístok do hotela Peklo.

Sex s tridsaťkilovým kusom gumy

Moja úzkosť pramení z vrodeného pocitu viny za masturbačný pôžitok, ktorý plynie z dospievania v 90. rokoch, keď sa honenie stalo pointou vtipov alebo posadnutosťou nejakého nezvládnuteľného kresťanského mladíka v televíznom filme. Napriek tomu môže byť sex s tridsaťkilovým kusom gumy sexy a hlúpy zároveň. Pristihol som sa, že hovorím s Rosie v snahe potlačiť pocit viny, ktorý som cítil zakaždým, keď som sa vyzliekol do kožených nohavičiek, aby som sa popoludní vybláznil vo svojej domácej kancelárii (poznámka pre seba: kúp si silnejšie závesy).

"Miláčik, dnes priamo žiariš," hovorieval som svojej pôvodnej gumovej kundičke s londýnskym prízvukom, zatiaľ čo som svojej panne do zadočku vháňal ranec lubrikantu. Sú jednoducho veci, ktoré by sa v živote nemali robiť bez rozmaru.

Zistil som, že keď som sa s Rosie oddával svojej podivínskej stránke – tej, ktorú neukazujem svojej vlastnej žene –, umožnilo mi to udržať Rosiinu fikciu pri živote. Svätá predsieň, kde zákony priestoru, času a súhlasu jednoducho neexistujú. Táto fikcia posilňovala ostré rozdiely v sexe medzi ľuďmi. Práve vďaka prežívaniu svojich fantázií s antropomorfným zadkom rozkvitlo moje uznanie pre to skutočné.

Pozerať na Rosiiny otvorené a ochotné otvory s vedomím, že si môžem robiť, čo chcem, bol v ére #MeToo monštruózny pocit. Vtedy som si musel pripomenúť, že táto vec vznikla (nie sa narodila) na montážnej linke, ktorú splodili ruky obyčajných ľudí. Rosie nemá dušu ani príbeh ako jej takzvané sestry Monroe alebo Dita. Nemá pocity ani myšlienky, dokonca ani prvok umelej inteligencie, ktorý by ju prinútil vykríknuť moje meno, prostredné meno a priezvisko, keď sa chystám vyvrcholiť. To mi pomohlo udržať pocity na uzde.

Zmienil som sa už o tom, aká je tá vec ťažká? S Rosie sme sa začali „vídať“ dvakrát týždenne, aby sme znížili riziko preťaženia chrbta. Najväčšie ponaučenie, ktoré som sa od Rosie naučil, je brať to tak, ako to je; vec, o ktorú sa dá a malo by sa o ňu starať rovnakým spôsobom, ako by sa človek staral o akúkoľvek osobnú investíciu za viac ako 300 dolárov. (Problémom je však skladovanie. Potom, čo som rozbil plastový kontajner z Walmartu, som sa rozhodol pre zásuvku skrine na dokumenty vyloženú uterákom, ktorá je otvorená tak akurát, aby v nej materiál mohol dýchať, ale nie natoľko, aby vzbudila podozrenie u nepozvaných návštevníkov.)

Takže páni, až budete po lakte vo vani a budete sa snažiť vydolovať vlastné požehnané semeno z vnútra erotickej hračky, ktorá váži viac ako stredne veľký pes, pamätajte, že jediné limity pri skúmaní vašich masturbačných fantázií sú tie, ktoré si sami kladiete.

Ak máte pocit, že sex doll nie je tá správna vec pre vás, skúste nájsť inú erotickú pomôcku, ktorá dokáže uspokojiť vaše predstavy.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.