Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Chvenie rozkoše v kancelárii

6.február 2020
Chvenie rozkoše v kancelárii

Vo svojom zamestnaní prichádzam neustále do styku s novými ľuďmi. Samozrejme aj s krásnymi ženami. Nie je to tak dlho čo som v jednej firme niečo programoval a bola tam so mnou veľmi pekná slečna sekretárka. Inštaloval som istý program na jej PC.

Mal som nejaké technické problémy, a tak som hľadal príčinu. Asi zlý konektor v zásuvke pod stolom...?! No a tak sa tak hrabem v tej zásuvke pod stolom a zrazu si tá nádherná eroticky vyzerajúca sekretárka sadla na stoličku a začala niečo vybavovať po telefóne. Bol som uväznený pod stolom pri tej zásuvke a ani nedýchal. Myslel som, že hneď ako dotelefonuje, tak odíde a ja sa ušetrím hrozného trapasu, že sa jej snáď pozerám pod jej minisukňu. Lenže ten telefonický rozhovor trval trochu dlhšie a ja som sa tam dole celý úžasom rozpúšťal nad vychádzajúcou vôňou z jej hebkého tela. Jej krásne nohy som mal 10 cm od tváre a jej silonky ma úplne vyčerpávali. Bol som úplne vzrušený a takmer som nedýchal.

V tom nejako kopla nohou a dotkla sa ma. Zľakla sa pekne a ja som koktavo vysvetľoval, že tam niečo opravujem v zásuvke. Niekam odbehla a ja som sa skoro zrútil a už nevstal. Konečne som sa mohol pustiť do ďalšieho skúmania tej prekliatej zásuvky. Keď som bol na najlepšej ceste, že som prišiel na to, kde je chyba, vošla do miestnosti opäť tá nádherná slečna sekretárka. Zostal som tam, kde som bol, a niekoľko sekúnd čakal, čo bude.

Myslel som si, že na mňa ide nakričať so šéfom alebo niečo také, ale ona si pokojne zase sadla na kolieskovú stoličku a pomaly prišla až ku kraju stola. Bol som zase uväznený a celý zmätený. Vari ma nevidela, že sa tu ešte hrabem v tej debilnej zásuvke? Vedela to náhodou veľmi dobre. Pomaly sa vyzula zo svojich lodičiek a dotkla sa prstami na nohách mojich končatín. Nežne ma hladila po zadočku a ja som bol z toho úplne vedľa.

Erotická povídka Chvění rozkoše v kanceláři

Zrazu, ako by si to rozmyslela, odfrčala so stoličky k dverám a cvakol kľúč v zámke. Hneď sa vrátila a zase ma začala hladkať. Bola to šialená predstava, že by niekto mal prísť, ale zámok je zámok. Aby som ju ubezpečil, že pod tým stolom nespím a že sa celý chvejem rovnako ako ona, ľahko som ju pohladil po lýtkach. Všimol som si, že už nemala silonky. To sa mi takmer zatmelo. Cítil som, ako ma jej nôžky začínajú silnejšie trieť a vôňa jej tela bola čarovná. Po chvíľke sa pomaly napoly zosunula zo stoličky, roztiahla svoje štíhle stehná a hmatala rukou pod stolovou doskou. Nežne ma chytila za hlavu a pritiahla ma k sebe. Pravda, veľa miesta pod stolom nie je, ale mne to stačilo. Pevne som stlačil jej nohy do svojich dlaní a jazykom napred dosiahol vytúženého cieľa.

Áno, bola bez nohavičiek a jej kundička bola tak nádherne hebká, dokonale vyholená a topila sa v slzách najvyššej rozkoše. Moje mužstvo sa v tejto chvíli búrilo v uzavretých nohaviciach, ale ja som sa stále len maznal s toľko voňavou vagínou. Počul som, ako ľahko vzdychá. Miesil som jej pevné stehná a ona si ma čím ďalej viac snažila pritlačiť do svojho lona. Keď sa zdalo, že dôjde k tomu najlepšiemu, niekto začal brať za kľučku. Panebože nie !!! Teraz nie !!!

Bohužiaľ som bol s tou najväčšou nežnosťou odstrčený a z jej úst som začul tiché Pssssst. Po chvíli išla odomknúť dvere, ticho ich otvorila a niekam zmizla. Bol som totálne zdrvený. Vyliezol som z pod stola a snažil sa dokončiť moju prácu. Asi za pol hodinky dotyčná slečna prišla, šibalsky na mňa žmurkla a so slovami, že musí rýchlo odísť sa so mnou rozlúčila. Nechcel som veriť tomu, že to takto divne skončilo. Keď som odišiel po hodine aj ja, našiel som v ľadvinke jej telefónne číslo. Tak predsa! Ja som vedel, že to nie je konečná stanica.

Zoznámte sa na erotickej zoznamke a dohodnite si stretnutie, ktoré skončí s happy endom pre oboch.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.