Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ženy radia, ako najlepšie prelomiť ľady na sex zoznamke

17.december 2018
Ženy radia, ako najlepšie prelomiť ľady na sex zoznamke

Pri zoznamovaní na zoznamkách veľmi záleží na prvom dojme, ktorý urobíte na svoj náprotivok. Často bývajú prvé správy kameňom úrazu pre niektorých ľudí a zostanú nezodpovedané. V dnešnom článku si môžete prečítať, ake správy prinútili ženy odpovedať, a nechať sa nimi inšpirovať.

Prelomiť ľady na zoznamke nie je vždy jednoduché, najmä na zoznamkách. A bohužiaľ sa obvykle očakáva, že muži urobia prvý krok. V niektorých prípadoch sa môže stať, že to vezmú zo zlého konca a ženy skôr odpudia, v iných prípadoch, keď ich správa je zaujímavá a mohla by aj vyvolať nejakú reakciu, je možné že sa správa stratí v záplave iných správ od mužov, ktorí sa snažia byť dôvtipný či nejakým spôsobom zaujímaví, ich snaha má však opačný efekt. Ženy tak isto väčšinou dokážu poznať hlášky, ktoré muži posielajú každej žene, čo nie je najlepší prístup, ako na ne zapôsobiť. Prvá správa by mala byť podmanivá a kreatívna.

Našli ste niekoho, s kým by ste sa chceli zoznámiť a premýšľate čo napísať, aby ste zapôsobili? Alebo ste už zúfali z toho, že vám nikto neodpovedá na správy, a nebaví vás pozerať na prázdnnu schránku? Vyskúšajte nasledujúce tipy žien. Kto vie? Možno dostanete šancu na reálne stretnutie.

Prelomte bariéru

K čertu s tradičným očakávaním, že by mali muži urobiť prvý krok. Máme tu skoro rok 2019, pravý čas na zmenu. Povzbuďte ju svojou správou, aby urobila prvý krok. Ešte viac možno zabodujete, keď to urobíte s rozvážnym zmyslom pre humor.

"Najlepšia prvá správa, ktorú som kedy dostala bola: "Som v tomto zlý, takže pokiaľ ti to nebude vadiť, nebudem pokraovať v trende a dovolím ti urobiť prvý krok. Konieckoncov ženy majú prednosť." Anna (29 rokov) má jasno. Takáto správa je osviežujúca a bezpochyby vyvolá nejakú reakciu. A bez ohľadu na to, možno bude pozitívny alebo sa strtnete s odmietnutím, vždy buďte zdvorilí, rešpektujte a prijmite rozhodnutie vášho naprotívku.  

Položte jej dve otázky

Otázky poskytujú viacero možností na reakciu a tak isto sa vďaka ním dozviete aj niečo viac, než je uvedené v profile. Najviac sa odtiaľ môže ďalej odvíjať a udržať vašu konverzáciu. Na sex zoznamke sa napríklad môžete zamerať na konkrétnu otázku v závislosti na informáciach v jej profile alebo ohľadne jej fotiek. Nezabudnite však na to, že sa snažíte zaujať a urobiť prvý dojem. Schovajte si trochu  štipľavé otázky na neskôr.

"Vždy sa mi páči, keď muži začínajú dvoma otázkami. A to nie len hocijakými otázkami. Páči sa mi, keď mi kladú otázky týkajúce sa môjho profilu. Tým ukazujú, že sa pozerajú na moje fotky a zaujímajú sa o veci, ktoré som v profile zmienila. Dvom otázkam dávam prednosť preto, že v prípade, že nechcem odpovedať na jednu, mám ešte druhú možnosť," hovorí Barbora (30 rokov).

Zamerajte sa na svoj profil, nie len na fotky

Tento bod nemôže byť dostatočne zdôraznený. Pre väčšinu žien je dôležité, keď venujete pozornosť informáciám, ktoré majú uvedené v profile, nie len záujem o ich fotografie. Táto rada je úzko spätá s predchádzajúcou. Stanovte si pravidlo, že než pošlete prvú správu, pozorne si prezriete profil ženy, ktorá vás zaujala, a potom reagujte na informácie, ktoré ste sa dozvedeli. Ak vás zaujali jej fotografie, môžete to zmieniť v ďalšej správe.

"Pre mňa je najdôležitejšie, keď chlap dá najprv prednosť môjmu profilu než mojim fotkám. Samozrejme, všetci si do profilu vkladáme fotky, ktoré sú atraktívne a vzrušujúce, ja ale dúfam, že so mnou chcete tak isto hovoriť. Každý pokus o personalizáciu je úžasný. Tak isto sa vyhýbajte prezívkam, ktorými ženy oslovujete. Nie všetké sú tak roztomilé ako si myslíte," radí Laura (28 rokov).

Nevěnujte pozornost pouze fotografiím, které má žena v profilu

To isté platí aj v opačnom prípade. Venujte svojmu profilu trochu času. Nahrate pekné fotografie a poskytnite o sebe, čo najviac informácií. Čo nebudete chcieť uviesť, môžete povedať konkrétnej osobe v konverzácií. Pokiaľ neviete, akú fotku by ste si mali do svojho profilu nahrať, môžete si prečítať rady v tomto článku.

S komplimentmi môžete hádzať kedykoľvek a kdekoľvek

Jednoduchý kompliment nikdy nikomu neublížil, naopak môže niekoho potešiť. Dajte si však pozor, aby ste to neprehnali a nelichotil v každej správe, mohlo by to pôsobiť zúfale a znížiť vašu šancu na úspešnom zoznámení. Keď sa už rozhodnete žene komplimentovať, skúste polichotiť aj niečomu čo ste sa dozvedeli z jej profilu, nie len jej vzhľadu na fotografiách.

Komplimenty sú pravdepodobne môj najobľúbenejší spôsob, ako prelomiť ľady. Nemusí to byť nutne sexuálne, bohato stačí kompliment, ktorý mi ukáže, že som nejakým spôsobom upútala ich pozornosť. Áno, môže to byť o mojich fotkách a vzhľadu, ale nič hanlivého alebo naznačujúce, že sa pre vás hneď vyzlečiem," hovorí Sára (32 rokov).

Buďte kreatívni

Skúste byť kreatívni a pošlite v skutku originálnu prvú správu. Môžete napríklad vymyslieť a krátko popísať nejaký scenár, v ktorom by ste sa chceli s konkrétnou ženou stretnúť. V dnešnej dobe máte pri písaní správ k dispozícií veľa emoji obrázkov, ktoré môžete použiť či dokonca napísať celú správu  iba pomocou emoji. "Jeden chlap mi popísal príbeh o našom potencionálnom prvom stretnutí iba pomocou emoji. Na jednej strane táto skutočnosť preukázala, že má k dispozícií veľa času a nadruhú stranu ma to prinútilo sa usmiať a ukázalo mi to, že je kreatívny a má zmysel pre humor," zdieľa Gabriela (30 rokov).

S pomocou emoji obrázkov a trochu fantázie môžete poslať aj šteklivé správy. V dnešnej dobe je veľmi populárne použiť napríklad baklažán, ktorý svojim falickým tvarom pripomína penis, a pre vagínu sa často používa broskyňa. Ak budete kreátivni a skúsite zaujať týmto spôsobom, zvýšite si šancu na zoznámenie a potencionálne stretnutie.

Nebojte sa byť zraniteľní

Obaja ste na zoznamke a nikto od vás neočakáva, aby ste boli precitlivenou hromadou nešťastia, to však neznamená, že nemôžete ukázať svoju zraniteľnosť. Zoznámenie na zoznamke môže byť vzhľadom k anonymite utešujúce, ale tak isto desivé. Naviac, keď budete úprimný, ukážete, že ste skutočný a ohľaduplný, bude zoznámenie pre vas oboch jednoduchšie. Zverte sa prečo ste sa zaregistrovali na zoznamke, nezdieľajte však viac, ako vám je príjemné. Ten druhý by mal vždy rešpektovať vaše súkromie. Úprimne a zdvorilo dajte najavo, keď sa o niečom nechcete zmieniť. Ak máte ale partnera a na sex zoznamke hľadáte nejaké nezáväzne erotické dobrodružstvo, jednajte férovo obzvlášť v prípade, že druhá osoba hľadá napríklad dlhotrvajúci sexuálny vzťah.

"Odpovedám mužom, ktorí sú naozaj milí, avšak nie takým, ktorí sa len správajú milo, aby získali to, čo chcú. Mám rada mužov, ktorí mi toho o sebe povedia viac, čo majú rádi v sexe, čo hľadajú, aké majú skúsenosti a podobne. Skutočnosť, že sa nebojíte byť úprimní a nevyhýbate sa určitým témam, ukazuje, že to stojí za to, vás spoznať a stretnúť sa s vami. Pamätajte na to, aby ste vždy hovorili pravdu. Vždy spoznáme, keď budete klamať!" hovorí Markéta (27 rokov).

Pokiaľ hľadáte sex partnerku, môžete sa s týmito radami na pamäti zoznamovať na našej sex zoznamke.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.