Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako byť tou najlepšou ženou, ktorú kedy mal v posteli?

30.august 2018
Ako byť tou najlepšou ženou, ktorú kedy mal v posteli?

Asi každá žena chce byť tou najlepšou, ktorú kedy muž stretol. Pre ženu je dôležité, čo si o nej muž myslí, a preto sa snažia, čo to ide. Niekedy na to ale idú úplne zle. Pýtate sa, čo urobiť pre to, aby ste muža v posteli odrovnala aj v dlhodobom vzťahu? Nebudú potrebné špeciálne polohy, ani techniky...

Je jedno, či žena hľadá sex na jednu noc alebo by rada začala dlhodobejší vzťah (popr. sa už v nejakom nachádza). Vždy má v sebe zakódované, že chce potešiť svojho muža. Sexuálne potešenie, ktoré mužom ponúka, sa javí ako jedna z najlepších možností, ako muža zaujať a muž sa samozrejme nebráni, pretože prevažná väčšina z nich sex miluje. Rozdiel tkvie v tom, že ak dvaja chcú dlhodobejší vzťah a počítajú s ním, majú pred spoločným sexom ešte "niečo navyše" a tým sú city. Vďaka tomu nepotrebujú ženy vedieť žiadne zvláštne polohy alebo techniky, ktorými by mužovi vytrela zrak. Bohato stačí, keď sa budú riadiť radami, ktoré dnes zmienime v článku. Ženy, ktoré nepreferujú dlhodobé vzťahy alebo si teraz nejakú dobu chcú užívať, by ale mali zahrnúť do sexu okrem týchto rád aj niečo viac, aby muža dokázali naozaj zaujať a on si povedal, že práve prežil ten najlepší sex v jeho živote.

V dlhodobom vzťahu ide väčšinou o niečo viac než len o vykonanie sexuálneho aktu a uspokojenie potrieb. Chcete, aby to celé trvalo dlhšie, bolo to krajšie a precítenejšie. Chcete sa s partnerom cítiť viac prepojení. Môžete vyskúšať veľa sexuálnych polôh a podobných trikov, to vás ale väčšinou neprivedie bližšie k sebe. Aby ste tomu druhému boli bližšie, musíte mu načúvať. Tým sa prehĺbi intimita vášho sexuálneho aktu a tiež sa budete cítiť viac zamilovaní. S tým ide väčšinou ruka v ruke aj väčšie uspokojenie.

Samozrejme druhého počúvame tak, že počúvame to, čo hovorí. To ale nestačí. Občas človek potrebuje trochu postrčiť a niekedy sa musíme opýtať, čo by druhý chcel, čo by sa mu páčilo, aké sú jeho tajné sexuálne priania alebo túžby. To sú špecifické veci pre každého. Ale existujú aj veci, ktoré v dlhodobom vzťahu ocení každý muž. A keď ich vy, ženy, splníte a zároveň budete svojmu partnerovi načúvať v jeho ďalších prianiach, tak pre neho budete tou najlepšou ženou pod slnkom. A to pravdepodobne nielen v oblasti sexu, pretože sex zasahuje aj do našich "všedných" životov. A ak vám to klape v sexe, je veľká pravdepodobnosť, že sa ráno prebudíte s lepšou náladou, nebudete podráždení kvôli maličkostiam, kvôli ktorým vznikajú úplne zbytočné hádky.

Čo urobiť, aby ste sa stali tou najlepšou ženou, ktorú kedy v posteli mal?

Dajte mu vedieť, čo sa vám v posteli najviac páči

Hoci sa vám môže zdať, že to nemá žiadny vplyv na to, ako sa na vás bude v posteli pozerať alebo vás hodnotiť, nie je to pravda. Len je škoda, že vďaka náboženským a kultúrnym normám sa mnohé ženy ešte stále podceňujú, ani nevedia, ako si samé užívať radosť a uspokojenie, nieto ako to robiť bez pocitu viny alebo hanby. V dôsledku toho sa necítia za svoje vlastné potešenie zodpovedné a myslia si, že ich partner alebo manžel je zodpovedný za ich schopnosť pocítiť potešenie a mať orgazmy. V takomto prípade sa ale často stáva, že tento partner nedokáže ženu k orgazmu priviesť. Myslíte si, že je s ním asi niečo zle, že nie je šikovný alebo dosť skúsený. Ale vy by ste si mali položiť otázku - ako by to mal zvládnuť on, keď to nedokážete ani vy samy?

Ako byť tou najlepšou ženou, ktorú kedy mal v posteli?

Žena, ktorá pozná dobre svoje telo bude môcť partnera viesť k svojmu uspokojeniu. Keď viete, čo vás vzrušuje, môžete svojmu partnerovi poradiť, čo by mal urobiť a kam by mal siahnuť, na čo by sa mal sústrediť. Nie je to o tom, že by ste ho poučovala. On sám bude rád, ak sa mu podarí vás doviesť k peknému orgazmu. Ak nie je naprostý sebec, je to pre neho krásna odmena za jeho snahu. Vďaka tomu tiež zlepšíte s partnerom komunikáciu ohľadom sexu a nebudete sa už toľko báť vyjadriť svoje potreby, a to aj tie, ktoré sa netýkajú sexu.

Naučte sa milovať vaše telo

Aby ste mali naozaj dobrý sex, musíte sa naučiť mať rady svoje telo, a to so všetkými jeho chybičkami. V dnešnom svete preplnenom výhradne obrázky upravenými vo Photoshope to môže byť celkom ťažká úloha. Dnešná spoločnosť moc nedbá na to, aby ste mali rady svoje telo také, aké je, ale snažili sa ho rôznymi úpravami alebo diétami doviesť k "dokonalosti". Ženám to ničí sebavedomie v bežnom každodennom živote, ale aj v posteli. Nemôžu sa potom sústrediť na vlastné uspokojenie a predovšetkým sa nedokážu pred partnerom tak predviesť. Často je na programe večera kvôli tomu zhasnuté svetlo, zatiahnuté závesy, vyzliekanie pod dekou, dokonca sex pod dekou alebo polohy, pri ktorých nejde telo ženy moc vidieť.

Ženy, vedzte, že taká dokonalosť, akú nám predhadzujú médiá, ale neexistuje, takže si tým nemusíte lámať hlavu. Váš partner si vás vybral už aj s nejakým tými špičkami alebo pehou na zadku. Musíte prijať celé vaše telo také, aké je. Nezabudnite aj na vaše psychické telo, to, ktoré nejde vidieť. Určite sa tam tiež nachádzajú nejaké drobnosti, ktoré vám vadia. Fyzické telo je s psychikou prepojené a my s tým nič neurobíme. Musíte sa zamerať na prijatie oboch týchto častí.

Nehanbite sa za svoje telo, naučte sa ho milovať so všetkými chybami

Zostaňte v prítomnosti

Nemôžete svojmu partnerovi poskytnúť dobrý alebo dokonca výborný, skvelý a nádherný sex, keď budete myslieť na svoje starosti a nebudete sa sústrediť na prítomnú chvíľu. Toto je problém mnohých žien, skrátka nedokážu vypnúť mozog, myšlienky neustále blúdia ich mysľou a zhoršuje sa to, ak sa jedná o stresujúce myšlienky. Tomu musíte za každú cenu zabrániť. Tieto myšlienky vás úplne odtrhávajú od toho, čo robíte. Nikdy do toho nemôžete dať všetko, keď budete myslieť na zajtrajší pracovný pohovor. Často sa vám ani nepodarí dosiahnuť uspokojenie. Sústreďte sa len na to, čo sa v tú chvíľu odohráva - na to, čo práve robíte, kam siahate, ako hlboko vo vás je, čo cítite, ako sa cítite, ... Uvidíte, že keď sa obaja budete sústrediť len na ten okamih, kúpite si tým letenku do raja.

Berte to pomaly

Keď celý tento akt vrátane predohry spomalíte, budete sa môcť sústrediť na všetky malé veci, ktoré vám inak unikajú. Celé to ale tiež závisí na tom, že viete, čo sa vám obom páči, takže úplným základom je komunikácia. Vďaka tomu, že sa budete sústrediť na svoje telo, zistíte, čo sa vám naozaj páči a čo by ste chceli, aby práve teraz partner urobil. Môžete si navzájom oznamovať svoje pocity. Môžete spoločne skúmať, či tieto dotyky chcete alebo nie. Tiež to veľmi súvisí s predchádzajúcim bodom - zostať v prítomnosti. To je naozaj veľmi dôležité, ak sa chcete sústrediť na svoje pocity, ktoré vám vyvolávajú činy, ktoré partner koná. Musíte mať čistú myseľ a sústrediť sa len a len na to. A nemyslite si, že toto stačí urobiť raz a potom už budete vedieť, kam siahnuť a čo urobiť. Stále sa vyvíjame a to, že sa vám alebo vášmu partnerovi niečo páčilo pred niekoľkými mesiacmi, nemusí znamenať, že to tak bude aj dnes. Preferencie ľudí sa môžu meniť, tak si raz za čas nezabudnite urobiť takú peknú chvíľku, ktorú môžete spojiť napríklad s erotickou masážou.

Striedajte sa vo vzájomnom uspokojovaní

Keď už zistíte, čo sa vám a vášmu partnerovi páči, mali by ste si nejako prirodzene rovnomerne rozložiť striedanie uspokojovanie týchto potrieb. Niektoré ženy a niektorí muži majú často v obľube, že sa nechávajú len uspokojovať, ale nikdy partnera neuspokoja na oplátku. Ak chcete, aby ste obaja naozaj venovali čas tomu druhému naplno a on vám, nastavte si časovač na 15 minút a po túto dobu sa venujte svojmu partnerovi - ale nemajte styk! Ďalších 15 minút zase musí venovať on vám, popr. treba ďalší deň, to už je na vás. Predĺži to vašu predohru a nebudete mať výčitky, že sa vášmu partnerovi dostatočne nevenujete.

Mnoho, možno snáď dokonca všetky spomínané body súvisia so sebavedomím. Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že muži milujú sebavedomé ženy. Snažte sa preto zapracovať na svojom sebavedomí, aj keď to pre niektorých bude oriešok. Vďaka tomu môžete svojho partnera veľmi prekvapiť tým, aký sex s vami zažije, a to ani nebudete musieť vedieť nejaké špeciálne sexuálne techniky alebo používať erotické hračky (hoci pri experimentovaní by ste mali byť tiež otvorené). Na erotickej zoznamke môžete nájsť partnera na sex na jednu noc, na milenecký vzťah, ale pokojne aj na vzťah s množstvom sexu. Je len na vás, čo hľadáte. Zaregistrujte sa a nebojte sa objavovať svoje nové sexuálne ja. Samy budete prekvapené, čo všetko môžete zažiť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.