Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vianoce sa blížia! Čo žhávé svojmu partnerovi zaobstarať?

14.október 2019
Vianoce sa blížia! Čo žhávé svojmu partnerovi zaobstarať?

Priznajte si, že aj keď si každý rok hovoríte, že začnete vianočné darčeky kupovať s predstihom, nikdy to nesplníte a zháňate ich najskôr v decembri. Čo to tento rok skúsiť urobiť naozaj tak, aby ste mali pred Vianocami pokoj a miesto zháňania darčekov si užili vianočnú pohodu? Skúste partnerovi alebo partnerke vybrať jeden alebo viac darčekov z nasledujúcich tipov.

Darčeky, ktoré vám predstavíme v dnešnom článku, nebudú vhodné pre rodinu, známych a už vôbec nie pre deti. Ale svojej partnerke či partnerovi urobíte určite radosť a niektoré z nich by sa dali venovať aj dobrým kamarátom či párom. Bude sa jednať o darčeky, ktoré budú mať čo do činenia so sexom, uspokojovaním alebo zmyselnosťou a intímnymi chvíľkami. Ako často ste si hovorili, že svojmu partnerovi dáte k Vianociam niečo sexi? A prečo ste to ešte neurobili? Veď je predsa jasné, že nech dáte takmer čokoľvek, tak to pre vás aj pre neho, prípadne pre ňu, bude mať len pozitívny vplyv. Hovoríme tu o hodinách rozkoše, ktorá navyše bude pravdepodobne niečím zvláštna, podľa toho, čo kúpite. Teda stereotyp vo vašom milostnom živote pôjde bokom.

Ale čo partnerovi alebo pozitívne sexuálne zmýšľajúcemu kamarátovi dať? Sú dve možnosti. Buď niečo, čomu by neodolal nikto, alebo niečo, o čo by si tento človek sám nepovedal, alebo by si to napríklad ani sám nekúpil, pretože sa hanbí.

Najlepšie vianočné darčeky pre partnera/partnerku pre rok 2019

Masážny olej

Chcete si užiť trochu viac predohry? Na tieto večery (ale aj noci, rana, dopoludnia alebo popoludnia) vám bude užitočným pomocníkom masážny olej, vďaka ktorému bude masáž nádherným zážitkom. Samozrejme masáž môže byť klasická, ale aj erotická, ktorá povedie k mnohým zaujímavým chvíľkam. Záleží len na vás, ako sa to bude ďalej vyvíjať a na čo presne olej použijete.

Zaobstarajte naozaj kvalitný olej, najlepšie z prírodných ingrediencií a s peknou vôňou, ktorá vás bude sprevádzať niekoľko hodín (nesmie byť nepríjemná alebo veľmi silná).

Vibrátor Ava od Downunder Toys

Tento vibrátor na prvý, ale aj druhý pohľad vyzerá trochu zvláštne, ale verte, že to má svoj dôvod. Je tvarovaný tak, aby dosiahol na všetky dôležité body, ktoré ženu uspokoja. Naviac má odnímateľnú silikónovú časť, ktorú môžete po použití zložiť a poriadne umyť a vibrátor tak ihneď používať namiesto svojej partnerky anpríklad na sebe.

Lubrikačný gél na vodnej báze

Chcete niečo trochu menšieho ako doplnok k väčšiemu darčeku, ktorý budete kupovať? Skúste lubrikačný gél. Pretože je veľké množstvo erotických hračiek vyrobených zo silikónu a nemôžete teda na ne používať silikónový lubrikant, radšej zvoľte ten na vodnej báze. Namiesto toho, aby ste znovu tento rok kupovali sprchové gély, šampóny alebo dezodoranty, skúste lubrikačný gél a určite si ešte ten večer užijete veľa kĺzavej zábavy.

Saténová nočná košieľka

Saténom určite nikdy nič nepokazíte, síce určite v chladných nociach nezahreje, ale o to sa postará žhavá atmosféra, ktorá z toho vyplynie, takže sa nemusíte báť, že by vašej polovičke bola zima. Bude v tom navyše neskutočne sexi a ako bonus pre ňu sa v tom bude cítiť veľmi pohodlne. Ak si nie ste istí presným darčekom a nechcete ju napríklad na začiatku vzťahu uraziť príliš sexuálnym darčekom, tak saténovová košieľka je jasná voľba.

Čo dáte svojej partnerke k Vianociam? Bude to saténová nočná košieľka?

Sexy bavlnené tričko na spanie

Či už pre ženu alebo pre mužov, vždycky môžete kúpiť nejaké pekné tričko, ktoré bude vo väčšej veľkosti a dá sa použiť ako tričko na spanie. Dokonca existujú špeciálne takto navrhnuté tričká. Dôležité je, aby to bol materiál kvalitný, priedušný a tričko bolo voľné, aby sa v tom daný človek cítil pohodlne.

Vankúš na sex

Kamarátom alebo partnerovi môžete darovať vankúš na sex. Pravdepodobne najskôr nebude tušiť, na čo je to dobré a že sa nejedná o klasický, divne tvarovaný vankúš. Ak vás o týchto vankúšoch zaujíma niečo viac, prečítajte si náš článok Erotická vychytávka alebo Spríjemnite si sex pomocou vankúša. Vďaka nemu môžete vyskúšať nové polohy, pocity alebo hlbšiu penetráciu.

Vibrátor Pom od Dame Products

Malý vibrátor s veľkým výkonom, obzvlášť vhodný pre ľudí, ktorí radi cestujú. Nemusia ho používať len ženy, ale aj muži k rozvibrovaniu svojich okrúhlych pokladov.

Masážna sviečka

Počuli ste niekedy o masážnych sviečkach? Ide o skvelých pomocníkov pri nabúraní stereotypu a tiež pri budovaní žhavej atmosféry. Tieto sviečky sú ako sviečkou, tak aj masážnym olejom. Vhodný darček pre všetkých - partnera, partnerku, kamarátku, kamaráta aj pár.

Vibrátor pre páry od We-Vibe

Nielen, že tento vibrátor uspokojí oboch v páre, ešte k tomu má diaľkové ovládanie, vďaka ktorému sa môžete tešiť na ešte viac zábavy. Okrem diaľkového ovládania budete mať k dispozícii aj aplikáciu v telefóne. Vybrať si môžete z 10 úrovní intenzity, takže sa rozhodne nejedná o hračku, ktorá by vás po jednej akcii prestala baviť...

Putá

Vybrať si môžete z nekonečného množstva druhov. Putá môžu byť mäkké, pevné, kožené, chlpaté, široké, úzke, na zámok a tak ďalej... Len na vás záleží, aké si vyberiete. Môžete hľadať tie najvhodnejšie pre vás na internete, alebo môžete zájsť do sex shopu v najbližšom meste. Skvelá voľba tiež pre nastávajúcich manželov, ktorým tým nenápadne pripomeniete, že už sa od seba nedostanú.

Ježiško môže priniesť aj putá...

Krajkovaná spodná bielizeň

Existuje spodná bielizeň od cantiqLA, ktorá je vhodná pre obe pohlavia. To znamená, že vy aj váš partner/partnerka môžete mať rovnaké spodné prádlo, čo môže byť pekne vzrušujúce. Okrem krajkovaných môžete zvoliť napríklad aj bielizeň s okami, ktoré toho síce veľa nezakrývajú, ale to často nie je na škodu...

Vibrátor Fin od Dame Products

Keď sa pozriete na vzhľad tohto vibrátora, zistíte, že sa vôbec nepodobá penisu, vďaka čomu vybočuje z rady. Je malinký a praktický. Funguje tak, že si ho žena dá medzi prsty a robí všetko, čo ju bude uspokojovať...

Náhrdelník so štipcami na bradavky a klitoris od Unbound

Chcete svoju partnerku obdarovať náhrdelníkom, ale zároveň by ste si rád užil aj trochu vzrušenia pri sexe? Tak potom je tento náhrdelník tým pravým darčekom! Sú na ňom totiž nenápadné štipce na bradavky, a dokonca aj na klitoris. Navyše ktorá žena by odolala 14karátovému zlatu...

Deka odolná proti vlhkosti

Nebaví vás po sexe spať na vlhkej posteli? Táto deka vás nenechá! Je totiž odolná proti vlhkosti, a tak budete spať pekne v suchu. Navyše ju môžete vyprať v práčke, takže žiadna starosť navyše. Je od firmy Liberator.

Satisfyer Pre Traveler (cestovná verzia)

Satisfyer je veľmi známa erotická hračka, ktorá je špecifická tým, že neuspokojuje ženu vibráciami, ale podtlakom. Nasáva klitoris, a to ženu dovedie až k vrcholu, ale nie k hocijakému, ale naozaj silnému. Aj táto cestovná verzia je veľmi výkonná, takmer porovnateľná s klasickou verziou, ale jej veľkou prednosťou je jej veľkosť - úplne v kľude sa zmestí do kabelky do nejakého vnútorného vrecka. To znamená, že ho človek (resp. teda skôr žena) môže mať všade so sebou a po ruke. Pretože prečo nie, že áno?

Sexy bomba do kúpeľa

Ak hľadáte len nejakú maličkosť, ktorou vyplniť zostávajúce miesto v darčekovej taške, môžete zvoliť sexy bombu do kúpeľa, ktorú si samozrejme dáte spoločne. Úplne ideálne dodatočný darček k vodotesnej erotickej hračke, kedy využijete oboje v jednej chvíli.

Aj žena môže muža obdarovať sexy darčekom

Luxusný análny kolík NJOY Pure Plug

Myslíte si, že análne kolíky musia vždy vyzerať rovnako? Nie, tento análny kolík je vyrobený z ocele a tým pádom vyzerá luxusne a navyše sa jedná o materiál, na ktorom nezostávajú baktérie a ľahko sa čistí. Skvelý darček ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Vibrátor Crescendo od Mystery Vibe

S týmto vibrátorom si môžu užiť ako ženy, tak muži. Ohnúť ho môžete akýmkoľvek smerom a uspokojíte s ním každé svoje intímne miesto.

Vibrátor Petite od Le Wand

Poznáte klasické (Magic) Wand vibrátori? Tak toto je jeho zmenšená verzia. Ak je vaša obdarovaná osoba hanblivá, vždy môžete predstierať, že sa jedná o masážnu pomôcku na chrbát alebo krk, v budúcnosti vám určite poďakuje.

Náhrdelník s vibrátorom Vesper od Crave

Jeden náhrdelník, ktorý nie je len na ozdobu, už sme tu dnes mali. Tak vám predstavíme ešte jeden, o ktorom ste mohli čítať už v mnohých našich článkoch. Je vhodný snáď pre všetky druhy žien - tie, ktoré sa hanbia, chcú erotickú hračku, ale nechcú o tom hovoriť, ktoré cestujú, ktoré chcú mať erotickú hračku vždy po ruke alebo skrátka chcú mať niečo, čo ostatní nie. Tento náhrdelník bude žena nosiť bez toho, aby jej okolie tušilo, čo to má práve na sebe. Na takých tradičných vianočných rodinných stretnutiach s ním zažiarite!

Samozrejme to nie sú všetky veci, ktoré môžete svojej drahej polovičke, nech už je akéhokoľvek pohlavia, dať. Vždy vyberajte podľa toho, čo by sa tej osobe mohlo páčiť alebo čo si myslíte, že by chcela skúsiť. A nehnevajte sa, ak pomôcka zostane ležať v šuplíku nevyužitá - je to vždy trochu risk zabrúsiť do tejto kategórie darčekov.

Aj keď do Vianoc ešte zostáva cez 2 mesiace, nenechajte si všetko na poslednú chvíľu. Užite si ich raz v pokoji a pohode. A ak nemáte nikoho, komu by ste taký sexi darček mohli kúpiť, tak ho možno ešte stihnete stretnúť na erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.