Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Unicorn hunting nie, ale spit roasting áno. Čo je pri trojke správne?

12.máj 2022
Unicorn hunting nie, ale spit roasting áno. Čo je pri trojke správne?

Stále viac ľudí si chce užívať v troch. Určite fandíme tomuto trendu, ale nie každý to robí správnym spôsobom. Môže sa potom stať, že sa z vás stane unicorn hunter (lovec jednorožcov) alebo si nebudete vedieť rady pri polohe spit roasting.

Unicorn hunting aka lov jednorožcov

Ryn Pfeuffer, americká queer spisovateľka o sexe a vzťahoch, sa už niekoľkokrát vžila do úlohy jednorožca, teda ťažko náležiteľnej bisexuálnej (alebo v jej prípade pansexuálnej) DTF ženy vo svete swingers a otvorených vzťahov. V tejto mýtickej úlohe sú jej prsia, zadok, ruky a ústa veľmi vyhľadávané páry, ktoré si chcú okoreniť milostný život niekým tretím.

Týmto párom sa vo svete etickej nemonogamie hovorí lovci jednorožcov - anglicky označovaní ako unicorn hunters. Zvyčajne je muž heterosexuál, zatiaľ čo žena je queer alebo heteroflexibilná, ale záujem o trojku môžu mať ľudia všetkých sexualít. A nejde len o sex bez záväzkov (nie že by na sexe iba pre rozkoš bolo niečo zlé). Niekedy tieto usporiadania vedú k uzavretým trojkám alebo až k polyamorickým vzťahom.

Niektorí lovci jednorožcov môžu byť problematickí (o tom neskôr) a táto prax rozhodne nie je pre nemonogamných nováčikov. Niekedy sa vynoria pocity žiarlivosti a neistoty. Veď v podstate žonglujete so štyrmi rôznymi vzťahmi. Je to nevyhnutné. Podľa Ryniných skúseností ako bisexuálnej ženy niektoré páry do rovnocennosti naozaj investovali veľa úsilia, zatiaľ čo iné len plytvali jej časom a neboli také pozorné. Život jednorožca nie je len samý ligot a dúha.

Ale kedy funguje skupinová dynamika? Poďte sa dozvedieť všetko dôležité o etickom unicorn huntingu.

Prečo získal unicorn hunting zlú povesť?

Podľa Stelly Harris, koučky intimity a autorky knihy Tongue Tight (Zviazaný jazyk) a The Ultimate Guide to Threesomes (Dokonalý sprievodca sexom v troch), sa príliš veľa párov púšťa do hľadania tretieho neúctivým spôsobom.

"Veľa párov sa chová zle, takže celá prax, kedy si pár hľadá tretieho, získala zlú povesť," hovorí Harris. "Keď páry objektivizujú potenciálnu tretiu osobu na základe jej vzhľadu, rasy, pohlavia, sexuality alebo akéhokoľvek iného rysu, je to neľudské a veľmi odstrašujúce. Takéto správanie často vychádza z miest, kde sa nachádza nepreskúmaná moc a privilégiá, a tiež z niektorých toxických vzťahových noriem v našej kultúre."

Podľa Harris pary často vychádzajú z veľmi hierarchického myslenia. Vzhľadom na to, že pár obvykle uprednostňuje svoje priania a potreby, je nepravdepodobné, že by veci boli niekedy rovnocenné – čo je úplne v poriadku, ak všetky strany súhlasia s asymetrickým nastavením. Keď však zavedený pár myslí iba na svoje potreby a fantázie, môže to podľa Harrisa viesť k objektivizujúcemu správaniu.

"Odtiaľ pochádza trope of the unicorn = klišé jednorožca ako atraktívna bisexuálna žena, ktorá sa objaví, prejaví rovnaký záujem o oboch členov páru a potom odíde," hovorí. "Tento rámec nedáva žiadny priestor pre individualitu alebo ľudskosť tretej osoby."

Ak hľadáte niekoho do trojky, pokúste sa vyhnúť unicorn huntingu

Takže ste pár, ktorý chce mať sex v troch. Tu je návod, ako na to.

Pre začiatok Rachel Krantz, autorka novej knihy Open: An Uncensored Memoir of Love, Liberation, a Non-Monogamy, odporúča vypočuť si 346. diel programu Multiamory. Rozoberá otázku, či je hľadanie tretieho partnera etické, a pokiaľ sa do toho pustíte, ako to neurobiť zle. "Porozprávajte sa nielen v súkromí ako pár, ale aj vopred s treťou osobou, aby ste boli všetci na rovnakej vlne ohľadom očakávaní a hraníc," dodáva. Mimochodom, vyhnite sa používaniu termínu "jednorožec" alebo "unicorn", pokiaľ ho nepoužíva tretia osoba.

To, že niekto spĺňa vaše požadované kritériá, ešte neznamená, že je nutne zapálený do párov, trojky alebo do vás, dodáva Harris. Možno vás to bude šokovať, ale nie všetky bisexuálne ženy chcú ojazdiť vás a vášho partnera. Prestaňte skrátka sexualizovať všetky bisexuálne ženy ako potenciálnych jednorožcov.

"Je dôležité si uvedomiť, že táto osoba (tretia) má city, a pokiaľ to nie je jej úchylka, nechce byť objektivizovaná ako obyčajný nástroj rozkoše/sexuálny objekt," hovorí Krantz.

Jediný spôsob, ako zistiť, čo tretieho baví, je komunikovať. "Pamätajte, že tretia osoba je ľudská bytosť s vlastnými prianiami, potrebami a túžbami," hovorí Harris. "Urobte priestor pre jej fantázie a požiadavky." Dodáva, že je dôležité uvedomiť si privilégiá páru a to, ako ich nezneužívať spôsobom, ktorý by novej osobe uškodil.

Akú najhoršiu chybu môžu lovci jednorožcov urobiť?

„Najhoršou chybou, ktorú môže pár urobiť, je hľadať tretieho skôr, než je skutočne pripravený,“ hovorí Harris. "Príliš často sa páry vrhajú na hľadanie potenciálnych partnerov ešte predtým, než si myšlienku na trojku skutočne premyslia."

Zodpovedzte si tieto otázky:

  • Už ste si dali prácu s tým, ako sa vysporiadate so žiarlivosťou?
  • Chápete svoje hranice a viete, ako o nich hovoriť?
  • Ste pripravení na trojku, ktorá zahŕňa potreby tretieho, a nie na trojku, ktorá prichádza s prísnym zoznamom pravidiel, ktorými sa musí tretia riadiť?

Harris varuje, že ľudia sa do trojky často vrhajú po hlave a myslia iba na tú "zábavnú" časť. "Ale ak ste si to vopred nepremysleli, nenaplánovali a nevyjednali, nebude to vôbec žiadna zábava."

Môže si pár splniť fantáziu o trojke bez toho, aby ju skutočne mal?

"Existuje mnoho spôsobov, ako si užiť fantáziu o trojke bez toho, aby sa do nej niekedy pridala tretia osoba," hovorí Harris. "Trojka môže byť skvelá téma pre oplzlé reči a hranie rolí a erotické hračky môžu do značnej miery simulovať podobné vzrušenie ako pri trojke," hovorí Harris.

Online sex a sex po telefóne sa ponúkajú ako ideálne možnosti pre vyskúšanie sexu v troch bez fyzickej prítomnosti tretej osoby

Vyskúšať virtuálny alebo dištančný sex v troch s operátormi sexu po telefóne alebo s ľuďmi cez kameru môže byť aj dobrým tréningom pred tým, než budete zdieľať fyzický priestor s treťou osobou.

Spit roasting - horúca poloha pre troch

Ako hovorí staré príslovie: "Dva sú spoločnosť, tri sú dav." To však neplatí pre mnoho a mnoho ľudí, ktorí majú radi trojku, alebo aspoň snívali o tom, že si privedú tretieho alebo ním sami budú. Keď doktor Justin Lehmiller, výskumný pracovník Kinseyho inštitútu pre svoju knihu Povedz mi, čo chceš vyspovedal 4 175 Američanov ohľadom ich sexuálnych fantázií, zistil, že 89 % ľudí fantazírovalo o trojke, čo z nej robí najčastejšiu sexuálnu fantáziu. A tieto čísla možno stále rastú: Podľa ročného prehľadu Pornhubu za rok 2021 vzrástol počet vyhľadávaní "trojky" celosvetovo o 40 % a stal sa šiestym najobľúbenejším vyhľadávaním v Spojených štátoch.

Ak ste fanúšikmi sledovania trojky v porne, v ktorej sú zapojené aspoň dva penisy, pravdepodobne ste sa už stretli s klasickou polohou v troch: spit roast. Je to jedna z najobľúbenejších polôh zobrazovaných v porne MFM, MMF a MMM.

"Spit roasting popisuje trojku, pri ktorej je prijímajúca partnerka penetrovaná súčasne orálne aj análne alebo vaginálne," hovorí sexuálny pedagóg Kenneth Play, autor knihy Beyond Satisfied. Poloha získala svoj názov podľa prasaťa (alebo iného zvieraťa) opekajúceho sa na ohni - tyče idú dovnútra a von z oboch koncov.

"Väčšinou sa spit-roasting vykonáva s dvoma mužmi a jednou ženou," hovorí Rachel Wright, licencovaná psychoterapeutka a sexuálna pedagogička. "Vďaka dildom a strapom on dildom však teraz môžete spit roast vykonávať s ľuďmi akéhokoľvek pohlavia."

Ako vyzerá spit roasting?

Keď je spit roast úspešne vykonaný, mal by vyzerať napríklad tak, že dvaja muži kľačia naproti sebe – jednému žena vykonáva orálny sex v kľaku a druhý muž ju penetruje zozadu vaginálne či análne.

Spit roast je veľmi podobný polohe Eiffelovej veže, ale tá má niečo navyše: obaja prenikajúci partneri si tľapú alebo sa držia za ruky, aby vytvorili tvar pripomínajúci vežu. Odtiaľ pochádza názov polohy. Nezabúdajte sa však tým, či ste technicky v polohe Eiffelovej veže, alebo v polohe spit roast. Pokiaľ si práve neplácate a nedržíte sa za ruky, je to úplne jedno.

Čo ľudí vzrušuje na spit roastingu?

"Ohromujúce potešenie," hovorí hviezda filmov pre dospelých April Olsen. "Často je celkom príjemné mať péro v ústach a zároveň prijímať péro do zadku alebo kundy. Niečo na tom, že sú vaše zmysly preťažené podnetmi (tj väčším množstvom vtákov), spôsobuje, že je ten zážitok výbušný."

Niektorým ľuďom sa páči, že je to všetko o nich – keď sú mäsom uprostred tohto agresívneho sendviča. "Je niečo na tom byť stredobodom pozornosti a zároveň byť úplne ovládaný, čo ma naozaj vzrušuje," hovorí hviezda filmov pre dospelých Jordan Jameson.

Spit roasting v porne často prevádzkujú dvaja muži a jedna žena, v dnešnej dobe vďaka erotickým hračkám na pohlaví zúčastnených nezáleží

Čo by ste mali urobiť, než sa pustíte do spit roastingu?

"Môže byť náročné hovoriť jednoducho alebo vôbec hovoriť, keď ste penetrovaní zároveň do úst a do vagíny," hovorí Olsen. Preto odporúča, aby ste predtým partnerovi povedali priamo, ako rýchlo to chcete, ako hlboko, ako romanticky alebo ako jednoducho jednoducho chcete, aby s vami zaobchádzal. "Keď už sme pri tom, dajte im vedieť, čo nechcete, a stanovte si bezpečné slovo pre prípad, že by sa muži nad metaforickým otvoreným ohňom príliš nažhavili."

Ako si ďalej spríjemniť spit roast?

Nemusíte ich po celý čas fajčiť

"Ak vás v jednej chvíli jedna osoba tvrdo šuká a vy nemôžete poriadne fajčiť péro druhej osobe, jednoducho ho chytnite, hoňte ho a hovorte sprosto," hovorí hviezda filmov pre dospelých Spencer Bradley.

Nájdite rytmus

"Ak sú obaja prenikajúci mimo rytmu, môže to pre osobu uprostred spôsobiť nepríjemný zážitok," vysvetľuje hviezda filmov pre dospelých Siri Dahl. Preto Dahl odporúča, aby osoba vzadu prirážala, zatiaľ čo osoba vpredu (ktorá sa necháva fajčiť) zostáva v pokoji.

Vykašlite sa na posteľ

"Iste, manželská posteľ je skvelá pre umiestnenie viacerých ľudí, ale mojím osobným favoritom na spit roast je masážny stôl," hovorí Dahl. "Je to ideálna výška pre oboch chlapov, aby to mohli robiť v stoji. Stavím sa tiež, že by ste mohli jedného z chlapov presvedčiť, aby vám pri prirážaní masíroval ramená." Pokiaľ nemáte masážny stôl, môžete namiesto neho použiť gauč alebo pohovku.

Majte lubrikačný gél po ruke

"Ak robíte anál, potrebujete lubrikant," hovorí Jameson. "To platí aj pri spite roastingu." Aj keď zostávate pri vaginálnej penetrácii, hodí sa mať blízko lubrikant na vodnej báze.

Používajte sex vankúš

"Drastické výškové rozdiely môžu byť pri spite roastingu prekážkou," hovorí Wright. Ak chcete tento problém odstrániť, použite špecifický sex vankúš, ktorý pomôže prispôsobiť výšku prostrednej penetrovanej osoby.

Chcete si eticky nájsť niekoho do trojky? Skúste to na erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.