Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na september 2021

9.september 2021
Sex horoskop na september 2021

September si v tomto roku 2021 pre nás prichystal veľa zaujímavého. Obzvlášť náš partnerský život nezostane opomenutý, ale ani žeravé hrátky nás neminú. Na čo všetko by ste sa mali pripraviť? To vám prezradí náš horoskop.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

September sa bude veľmi venovať láske a vzťahom. Mesiac začína Venušou v znamení Váh. Budete túžiť po partnerovi, ktorý do vášho života vnesie lásku, harmóniu a celkovo veľmi pohodovú atmosféru. Ste už v partnerskom vzťahu? Tak to vám bude obzvlášť záležať na tom, aby všetko prebiehalo hladko a bez hádok.

Keď sa však Venuša 10. septembra presunie do znamenia Škorpióna, veci sa posunú do úplne inej stratosféry. Zrazu budete vo svojom milostnom živote túžiť po intenzite a vášni a neprestanete, kým toho nedosiahnete. Chcete to, čo chcete, a kedy to chcete. Je to tak zlé? Nie je!

Len vás upozorňujeme: V polovici mesiaca buďte trochu opatrní. Môžete sa cítiť trochu viac majetnícki a dokonca žiarlivejší než obvykle. Ak k týmto intenzívnym pocitom nie je žiadny skutočný dôvod, snažte sa ich držať na uzde, aby ste sa vyhli mega hádke.

Až sa 14. septembra Mars presunie do znamenia Váh, budete v milostnom živote pripravení na akciu. Ak ste nezadaní, pôjdete bez váhania za každým, kto vám padne do oka. Ak ste v dlhodobom vzťahu, budete chcieť vedieť, kam veci smerujú. Mali by ste nechať vypršať nájomnú zmluvu, aby ste si mohli zaobstarať spoločné bývanie, alebo na to ešte nie ste pripravení?

Mesiac uzatvára Slnko v znamení Váh, ktoré k vám vyšle kvalitné vzťahové vibrácie. Nebráňte sa im a poddajte sa.

Určite to nie je všetko, čo vás v priebehu septembra čaká. Objavte ďalšie astrologické predpovede vášho milostného a sexuálneho života tohto mesiaca v našom sex horoskope tak, že si nižšie vyhľadáte svoje znamenie podľa dátumu narodenia.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Venuša sa prvých desať dní mesiaca bude nachádzať oproti vášmu znameniu, čo vás bude nútiť premýšľať, kde nájdete tých príjemných potenciálnych partnerov. Pretože vy stále čakáte a oni sa nikde neobjavujú.

Až sa Venuša 10. septembra presunie do znamenia Škorpióna, budete viac než pripravení na staré dobré váľanie sa v perinách. Takže vezmite svojho partnera a pustite sa do toho. Tento mesiac budete mať tiež veľkú chuť nechať veci vo svojom milostnom živote len tak plynúť. Budete robiť malé milé gestá, len aby ste udržali pokoj. Mimochodom, ak ste nezadaní, vesmír vám do konca mesiaca pošle do cesty niekoho výnimočného. Je čas sa na to pripraviť.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Ste pripravení na poriadnu romantiku? Novolunie 6. septembra prinesie všetky druhy vibrácií, takže vezmite svojho partnera a naplánujte si naozaj veľkolepú noc. Ste nezadaní? Venujte nejaký čas premýšľaniu o tom, čo od partnera chcete a čo nie. Chcete niekoho, kto hladko zapadne do vášho života, a nie naopak. Je to príliš veľké prianie? Snáď nie, uvidíte...

Až sa Venuša 10. septembra presunie do znamenia Škorpióna, preskočí medzi vami a niekým iskra, či už to bude nováčik vo vašom živote, alebo vaša stála láska. A nechceme to nijako dramatizovať, ale ak ste vo vzťahu, veci budú viac než úžasné. Vy dvaja si jednoducho padnete do noty a splyniete ako nikdy predtým.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Hlavu hore, Blíženci: Vaša vládnuca planéta Merkúr sa celý mesiac bude nachádzať v znamení Váh a bude do vášho milostného života vnášať poriadnu rovnováhu. September zahájite s Venušou vo svojom 5. dome romantiky, takže je naozaj vhodná doba na randenie. Neodmietajte schôdzku s niekým novým alebo vezmite svoju dlhoročnú lásku na pohárik do útulného baru.

Až sa Venuša 10. septembra presunie do znamenia Škorpióna, pocítite vo svojom milostnom živote novú intenzitu. Každý bozk, objatie a sex vám budú pripadať veľmi vášnivé. Merkúr 27. septembra zmení svoj smer na retrográdny a bude sa nachádzať vo vašom dome romantiky a randenia, čo bude signalizovať, že sa do vášho života vráti niekto, koho ste už dlho nevideli. Otázkou je, čo s tým urobíte.

Rak (22. júna - 22. júla)

Tento mesiac vás čaká poriadna romantika, Raci - ste na ňu pripravení? Venuša sa 10. septembra presunie do vášho domu randenia a romantiky a vnesie do vašich všedných dní žeravú vášeň.

Zároveň budete premýšľať, či je nová osoba vo vašom živote tým, za koho sa vydáva. Nehrá si len s vami? Ak ste vo vzťahuv posteli sa to poriadne rozvášni - a teraz je ideálny čas na to, aby ste predviedli nejaké nové kúsky. Mesiac zakončíte splnom v sektore vášho horoskopu, ktorý sa týka toho, čo si myslíte a čomu veríte, takže nastane skvelá doba pre hlboké rozhovory.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Je ľahké urobiť si v posteli svoje a potom ísť ďalej, ale vaše rozprávanie po sexe bude tento mesiac na jednotku s hviezdičkou. To všetko vďaka Venuši, ktorá sa bude pohybovať v časti vášho horoskopu týkajúce sa komunikácie a zdieľania nápadov. Keď si s partnerom urobíte chvíľku času a budete sa len tak rozprávať, ešte viac vás to zblíži.

Ak nie ste vo vzťahu, začnete si písať s niekým novým. Desiateho sa Venuša presunie do znamenia Škorpióna v časti vášho horoskopu týkajúce sa domova, takže bude naozaj vhodná doba priviesť niekoho k sebe domov. Spln 20. septembra sa bude zdržiavať vo vašom dome zmyselnosti a intuície a bude vytvárať najrôznejšie romantické vibrácie - nenechajte ich prísť nazmar.

Zjistěte, co vás čeká ve vašem milostném a sexuálním životě v září 2021

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, majte oči otvorené, zatiaľ čo sa venujete svojim obvyklým činnostiam - najmä okolo desiateho septembra. Môžete sa zoznámiť s niekým novým a zaujímavým, stačí, keď sa budete pohybovať vo svojom okolí. Spln 20. septembra sa bude nachádzať vo vašom dome partnerských vzťahov a bude vo vás a vo vašom partnerovi prebúdzať sladkú, romantickú energiu. Naplánujte si preto večeru na "svojom" výnimočnom mieste alebo zapáľte sviečky. Bude to veľmi ocenené.

Vesmír vám zároveň dôrazne pripomenie, že by ste vo vzťahu nemali byť ničím iným ako svojim autentickým ja. A naozaj, vďaka tomu si vytvoríte ešte pevnejšie puto.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Vo vašom milostnom živote to začne byť poriadne žeravé, Váhy. Zvládnete to? Až sa Venuša 10. septembra presunie do znamenia Škorpióna, vnesie do sektoru vášho horoskopu poriadnu vášeň ohľadom vecí, po ktorých túžite. Ten človek, ktorý vám padol do oka na druhej strane baru? Neexistuje žiadny dôvod, prečo by ste sa s ním nemali ísť porozprávať. Tá nová poloha, ktorú chcete vyskúšať v posteli so svojou drahou polovičkou? Vyskúšajte ju dnes v noci!

Pozor: Tento mesiac budete zvažovať emocionálne dôsledky vzťahu. Ste pripravení byť tak zraniteľní, ako je potrebné pre vytvorenie pevného puta? Na to si môžete odpovedať len vy sami. Len majte na pamäti, že spln 20. septembra vás donúti chcieť ešte viac lásky na pravidelnej báze. Možno ste predsa len pripravení na hlbší záväzok.

Škorpión (24. október - 22. november)

Až budete okolo šiesteho vonku, majte oči otvorené - keď sa budete baviť s priateľmi, možno sa pritom s niekým zoznámite. Desiateho sa do vášho znamenia presunie Venuša, ktorá váš život nabije intenzitou a vášňou.

Ak ste nezadaní, vypočujte svoj inštinkt v tom, ako ďaleko chcete s niekým novým zájsť. Máte už partnera? Proste si užívajte pocit, že ste spolu. 14. septembra Mars bude vysielať vážne upozornenie na oblasti vášho života, v ktorých máte tendenciu sa sabotovať. Zamyslite sa nad minulými vzťahmi a nad tým, čo môžete urobiť pre to, aby sa história neopakovala. 20. septembra bude spln vo vašom dome randenia a romantiky, takže je ideálny čas na to, aby ste boli s niekým výnimočným.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Niekedy tie najlepšie vzťahy začínajú ako priateľstvo. Venuša sa prvých desať dní v mesiaci bude pohybovať vo vašom dome priateľstva, takže je vhodná doba nadviazať kontakt s niekým, s kým to začne ako priateľstvo a neskôr sa zmení v niečo viac. Nebudete musieť čakať dlho - veci sa rozhoria okolo polovice mesiaca.

Ste už vo vzťahu? Nájdete geniálny spôsob, ako tráviť čas so svojou drahou polovičkou a priateľmi, čím urobíte radosť všetkým. Ale až sa Venuša presunie do znamenia Škorpióna, budete pripravení na akciu jeden na jedného, ​​ďaleko od všetkých.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Tento mesiac budete mať veľa práce, Kozorožci, ale nie toľko, aby ste si nevšimli, že na vašu obežnú dráhu vstúpil niekto nový. Otázkou je, či ho chcete ako priateľa, alebo ako niečo viac.

Ak ste už vo vzťahu, budete pripravení pochytiť svojho partnera a vyraziť si trochu viac von. Iste, pohoda pri Netflixe je skvelá, ale niekedy si jednoducho chcete ísť zatancovať. Spln 20. septembra sa bude nachádzať vo vašom dome komunikácie, takže s partnerom budete viesť hlboké rozhovory o budúcnosti. Kde chcete byť za pár rokov a ako môžete zaistiť, aby ste obaja žili svoj najlepší život? Bude zábavné spoločne o tom snívať.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Máte doma veľa lubrikantu, Vodnári? Super, budete ho potrebovať. Novolunie 6. septembra sa bude nachádzať vo vašom dome zmyselnosti a bude vás pripravovať na veľmi dobrý mesiac plný sexu.

Až sa Venuša 10. septembra presunie do znamenia Škorpióna, začnete premýšľať o svojich očakávaniach vo vzťahu. Máte pocit, že sú splnené, alebo je čo zlepšovať? Ak je to to druhé, mali by ste sa ozvať. Mesiac zakončíte snívaním o dovolenke s niekým výnimočným. Možno je predsa len čas rezervovať si letenky na dovolenku.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ste nažhavení, Ryby, a ste pripravení vniesť do svojho milostného života ďalšiu energiu. Budete sa snažiť robiť svojmu partnerovi milé gestá, ale samozrejme budete očakávať, že vám trochu tej lásky vráti.

Venuša sa na začiatku mesiaca bude zdržiavať vo vašom dome zmyselnosti, takže zatúžite po férovom a láskyplnom vzťahu. Ale až sa Venuša 10. septembra presunie do znamenia Škorpióna, poriadne to roztočí.

Takže vezmite niekoho žhavého a vyrazte do perín - bude to veľmi fajn. Ste slobodní? Vesmír vám posiela sladkú energiu, ktorá vám pomôže spoznať niekoho nového. Načúvajte svojmu inštinktu - pomôže vám zistiť, či vám stojí za to venovať tomuto človeku čas.

Leto nám utieklo ako voda a vy ste sa práve dozvedeli, čo môžete očakávať od prvého jesenného mesiaca v milostnom a sexuálnom živote. Chceli by ste si tento mesiac konečne nájsť nejakého partnera na pekné intímne chvíľky? Nemusíte o tom len snívať, zaregistrujte sa na sex zoznamku a premeňte to na skutočnosť!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.