Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na október 2021

5.október 2021
Sex horoskop na október 2021

Október prináša nielen pochmúrne počasie, ale aj veľa príležitostí na zlepšenie sexuálneho a milostného života. Na čo by ste si mali dať pozor a čo môžete v priebehu tohto mesiaca očakávať? To sa dozviete v našom sex horoskope.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Október začne Merkúrom v retrográdnom štádiu. A aj keď sa váš sexuálny život nezrúti alebo niečo podobné, budete si svoj vzťah pozorne strážiť. Dajte si načas a venujte pozornosť svojmu milostnému životu. Je situácia taká, aká by mala byť, alebo je ešte čo zlepšovať? Odpoveď poznáte len vy.

Novolunie vo Váhach 6. októbra vo vás vyvolá túžbu robiť si svoje vlastné veci, nech už sa vydáte za niekým, kto vám padne do oka na druhej strane baru, alebo si budete chcieť od svojej drahej polovičky oddýchnuť a užiť si pekný čas osamote.

Keď sa Venuša 7. októbra presunie do znamenia Strelca, vnesie do vášho života poriadne koketnú energiu. Aj keď ste s rovnakou osobou už dlho, zrazu budete mať pocit, že ste spolu začali znovu chodiť a nemôžete prestať snívať jeden o druhom. Využite toho.

Slnko sa 23. októbra presunie do znamenia Škorpióna a posunie energiu vo vašom milostnom živote na vyšší rýchlostný stupeň. Ak ste nezadaní, doslova vás zaplavia žiadosti o stretnutie. Máte už nejakého partnera? Potom sa vám naskytne dostatok inšpirácie k tomu, aby ste so svojim partnerom podnikli veľa nových, netradičných podujatí. Čo napríklad zlaňovanie? To je niečo, čo môže utužiť vaše puto (veď tam tiež môže ísť o život!), ale hlavne si to obaja užijete a nabije vás to skvelou náladou.

Čo ďalšie vás tento mesiac čaká, nájdete nižšie v prehľade jednotlivých znamení. Pozrite sa, ako sa váš sexuálny a milostný život bude vyvíjať v priebehu októbra.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani, ste úžasní partneri, ale tento mesiac budete takou roztlieskavačkou. Vaša drahá polovička ocení vaše povzbudzujúce reči o tom, že má ísť za zvýšením platu alebo vydržať s maratónskym tréningom - a bude to poznať aj do budúcna. Dobré skutky sa vždy vrátia... A hádajte v akej forme.

Ak ste nezadaní, prijmite pozvanie svojich priateľov a vyrazte von. Niekto nový a zaujímavý vám padne do oka, aj keby to malo byť na niečom tak obyčajnom, ako je happy hour drink. Len majte zapnutý radar a poriadne si preverujte ľudí, než si ich pustíte príliš blízko. Koniec koncov nie ste len tak niekto a zaslúžite si iba to najlepšie.

Až sa Venuša 7. októbra presunie do znamenia Strelca, budete pripravení vyraziť von a cestovať s niekým výnimočným. A naozaj, čo vám bráni? Nič, tak to urobte!

Býk (21. apríla - 21. mája)

Spomínate si na to spodné prádlo, ktoré ste si schovávali na ten správny okamih? Ten teraz nastal, takže je načase sa po ňom pozrieť. 7. októbra sa Venuša presunie do sektoru vášho horoskopu, ktorý sa týka hĺbky a intimity, a rozprúdi vo vás super sexuálnu energiu.

Budete pripravení preskúmať niečo iné, či už ide o nový pohyb v posteli, alebo o privedenie niekoho nového domov. Ste už vo vzťahu? Spln 20. októbra vás prinúti uvedomiť si, že už je to nejaká chvíľa, čo ste sa s partnerom naozaj spojili. Naplánujte si teda, že vypnete telefóny, pritúlite sa k sebe a budete len spolu. Zblíži vás to oveľa viac, než si myslíte.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Váš milostný život bude tento mesiac úplne jednoduchý, Blíženci. Novolunie 6. októbra sa bude nachádzať vo vašom 5. dome randenia a tvorivosti a bude do vášho milostného života prinášať hravú a harmonickú energiu. Ak uvidíte niekoho, kto sa vám páči, choďte do toho a oslovte ho. Čo najhoršieho sa môže stať? Prípadné odmietnutie ustojíte.

A ak už ste v páre, jednoducho sa tým bavte, či už ide o spoločné blbnutie počas prechádzky v parku, alebo o rozprávanie si o spoločných zážitkoch u jedla. Mimochodom: Možno by ste si teraz mali urobiť zásoby lubrikantu, pretože tento mesiac vás čaká veľa akcie. Až sa priblíži streda 20. októbra, začnete premýšľať o tom, že by sa z priateľa vo vašom živote mohlo stať niečo viac...

Rak (22. júna - 22. júla)

Len upozorňujeme, že tento mesiac si dáte pauzu, aby ste sa zamysleli nad svojimi záväzkami voči svojmu partnerovi. Ste tak dobrým partnerom, ako len môžete byť, alebo je čas tejto výnimočnej osobe vo vašom živote dať trochu viac? Aj vďaka improvizovanému masírovaniu chrbta sa bude cítiť hýčkaný a milovanejší.

Venuša sa prvých šesť dní v mesiaci bude nachádzať vo vašom znamení, čo je ideálna doba pre nadviazanie kontaktu s niekým novým. Ak ste nezadaní, môžete sa s novou láskou zoznámiť v miestnej kaviarni alebo v obchode s potravinami. Majte oči otvorené. Okolo 20. októbra budete mať pevne rozmyslené, kam váš vzťah smeruje. Ste na rovnakej vlne, alebo nie?

Lev (23. júla - 22. augusta)

Komunikácia je vo vzťahu spojkou a novolunie 6. októbra vám to silne pripomenie. Len vás upozorníme na toto: Pred odoslaním si znovu prečítajte svoje správy, ktoré ste napísali hlasovým zadávaním. Keď niečo rýchlo vypálite, môže si vaša drahá polovička myslieť, že ste trochu pasívne agresívny, aj keď sa len snažíte opýtať, čo si dá na večeru.

Ste slobodní? Dajte si pozor na to, aby ste niekoho neodsudzovali príliš rýchlo. Ten pravý človek pre vás nemusí byť úžasný hned na prvý dojem. Ak ste už v páre, pripravte sa tento mesiac na trochu debatovania.

Kľúčova vec nielen pre október: Uistite sa, že ste obaja vypočutí, a dohodnite sa, že poviete, keď sa vám nebude niečo páčiť. Spln 20. októbra vo vás vyvolá túžbu po úteku s niekým výnimočným. Začnite teda plánovať romantický výlet. Zaslúžite si ho.

Čo vás čaká v milostnom a sexuálnom živote v októbri 2021?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Komunikácia je kľúčom ku každému dobrému vzťahu, Panny, a tento mesiac chcete vedieť úplne všetko. Aké náznaky vám môže partner prezradiť o výnimočnom rande, ktoré plánuje? A čo by ste ešte mali vedieť o novej osobe, s ktorou sa schádzate?

Až sa Venuša 7. októbra presunie do znamenia Strelca, budete pripravení priviesť si niekoho výnimočného domov. Ak ste nezadaní, vyrazte von - niekto sa s vami bude chcieť stretnúť a nebude ďaleko od vášho bydliska. Pripravte sa na to, že 20. október strávite s partnerom v posteli: vesmír vám posiela poriadné sexy vibrácie.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Aj keď ste momentálne single, venujte tento mesiac chvíľku premýšľania o tom, kam chcete, aby sa veci v budúcnosti uberali. Ste pripravení priviesť do svojho života niekoho výnimočného, ​​alebo ešte na záväzky nie ste pripravení? Neexistujú žiadne zlé odpovede, hlavne si odpovedzte pravdivo.

Až sa Venuša 7. októbra presunie do znamenia Strelca, budete sa snažiť nadviazať s partnerom kontakt na intelektuálnej úrovni. Budete riešiť napríklad to, ako sa ku všetkému skutočne stavia. Spln 20. októbra k vám vyšle poriadnu partnerskú energiu, takže je ideálny čas na to, aby ste sa zblížili so svojou drahou polovičkou. A ak práve nie ste v páre, pocítite obrovskú chuť ísť za tým, čo (a koho) chcete. Nie je žiadny dôvod, prečo by ste to nemali nerobiť.

Škorpión (24. október - 22. november)

Váš život je prirodzene sexi, pretože ste Škorpión. Na začiatku mesiaca sa však vo vašom znamení bude potĺkať Venuša, takže bude mimoriadne pikantná. Naplánujte si, aby ste veľa času strávili v posteli. Až sa Venuša 7. októbra presunie do znamenia Strelca, budete sa chvíľu diviť, čo vás váš vzťah stojí na citovej fronte.

Máte pocit, že váš partner spĺňa všetky podmienky, alebo by vám mohol byť o niečo viac oporou? Ak to druhé, je na čase sa ozvať. Spln 20. októbra vám jemne pripomenie, že máte veľa práce, ale to nie je ospravedlnenie pre zanedbávanie milostného života. Požiadajte preto partnera, aby sa k vám pripojil pri bežných domácich činnostiach. Celú dobu sa budete spoločne smiať. Ste slobodní? Tento mesiac stretnete niekoho nového a zaujímavého, takže majte oči otvorené...

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Váš milostný život je tento mesiac v plnom prúde, Strelci. Budete zavalení toľkými pozvánkami na rande, že ani nebudete vedieť, ako si s nimi poradiť. Ste už vo vzťahu? Váš partner bude stupňovať sladké gestá a pripomínať vám, ako dokonalí ste jeden pre druhého.

20. októbra sa spln bude nachádzať vo vašom dome randenia a zábavy a bude k vám vysielať veľa divokej energie. Koná sa vo vedľajšom meste o polnoci vonkajší bujarý večierok? Vy - a vaša drahá polovička - tam budete ako na koni. Jupiter vo vás tento mesiac bude vyvolávať silné komunikačné vibrácie, takže bude naozaj skvelá doba na to, aby ste sa jednoducho spojili s niekým výnimočným, či už ste sa práve stretli, alebo ste spolu už dlho.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Venuša sa v prvých dňoch mesiaca bude potĺkať v sektore priateľstva vášho horoskopu a bude vám posielať jemnú pripomienku toho, ako veľmi ste si s partnerom blízki. Vychutnajte si to - je úžasné to v niekom nájsť.

Novolunie 6. októbra vás postrčí k tomu, aby ste si od všetkého oddýchli so svojou drahou polovičkou. A ak ste slobodní, nebudete dlho - vaši priatelia pre vás majú niekoho výnimočného. Rande naslepo neodmietajte! Budete si môcť urobiť čas na to, aby ste sa naozaj spoznali... a mohol by to byť začiatok niečoho veľkého vo vašom živote.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Je ľahké preplávať vaším vzťahom a nevkladať do neho veľa úsilia. Novoluní 6. októbra vás však prinúti k tomu, aby ste sa ponorili trochu hlbšie. Čo ďalšie sa môžete o svojom partnerovi dozvedieť?

Tiež pocítite nutkanie vyraziť s kamarátmi do mesta. A ak ste nezadaní, majte oči otvorené. Niekto si vás bude prezerať a bude pre vás ako stvorený. Spln 20. októbra sa bude zdržiavať v sektore vášho horoskopu, ktorý sa týka komunikácie, takže je ten správny čas si s niekým výnimočným jednoducho sadnúť a porozprávať sa. Otvorte fľašu vína, zapáľte sviečku a jednoducho sa do toho pustite. Budete prekvapení, aký to bude dobrý pocit.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Na začiatku mesiaca sa cítite veľmi sebavedome a sexy, Ryby, a ste pripravení sa o to s niekým podeliť. Novolunie 6. októbra vo vás bude prebúdzať zmyselnú energiu, takže budete viac ako pripravení stráviť tento čas v posteli. Bude to naozaj vhodná doba na to, aby ste sa pritúlili k niekomu novému. Len počúvajte svoj inštinkt, pokiaľ ide o to, ako veľmi ste ochotní sa otvoriť.

Ste už vo vzťahu? Budete si ešte bližší ako doteraz. 7. októbra sa nezadané Ryby zoznámia s niekým novým. Túto osobu stretnete v čase, kedy sa budete venovať vašim každodenným záležitostiam. Nebojte sa do toho ísť naplno - bude to stáť za to.

Teraz už viete, na čo sa môžete v októbri 2021 tešiť vo vašom intímnom živote. Ak sa rozhodnete si nájsť sexuálneho partnera, vyskúšajte našu online sex zoznamku, ktorá vám to veľmi uľahčí!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.