Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na november 2023

16.november 2023
Sex horoskop na november 2023

Aké pikantnosti si pre vás vesmír pripravil v novembri v oblasti sexu a milostných vzťahov? Neváhajte a pozrite sa do nášho sex horoskopu, čo vás v tento jesenný mesiac čaká.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Vytiahnite svoju najlepšiu spodnú bielizeň a obľúbené erotické hračky, pretože sezóna Škorpiónov je tu! A nadchádzajúci mesiac bude pre celý zverokruh pikantnejší ako inokedy.

Tohtoročný november je obzvlášť náročný na kariéru, pretože 4. novembra sa Saturn, planéta zameraná na dlhodobé plány a štruktúru, presunie do priameho smeru. „Toto veľkolepé myslenie však preniká aj do nášho milostného života, a preto je toto obdobie obzvlášť vzrušujúce,“ hovorí Donna Page, profesionálna astrologička s psychologickým vzdelaním.

"Saturn sa nás pýta, akú štruktúru chceme mať vo svojom živote a vo svojich vzťahoch," hovorí Page. "A umožňuje nám to oznámiť ostatným a ísť si za tým." Podľa Page je to vhodný čas na to, aby ste sa pohli z miesta, pretože Mars, planéta činu, je v Škorpiónovi a zvyšuje napätie vo všetkých oblastiach - vo vašom milostnom živote, profesnom živote a samozrejme aj v sexuálnom živote. (Je obdobie Škorpióna!)

Pokiaľ vám to všetko pripadá trochu veľa, nebojte sa. Venuša, planéta lásky, sa 8. novembra presunie do pokojných a harmonických Váh, čím sa situácia vyrovná a umožní vám načerpať toľko potrebnú hravú energiu. K ďalším dátam, ktoré by ste si tento mesiac mali zapamätať, patrí novolunie v Škorpiónovi 13. novembra, Slnko prechádzajúce do Strelca 22. novembra a spln v Blížencoch 27. novembra, ktorý bude plný zábavy.

Čo to všetko znamená konkrétne pre vás? Vyhľadajte si nižšie svoje znamenie zverokruhu a dozviete sa to.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Zadaní: Barani, aj keď sa tento mesiac rozhodne sústredíte na prácu, nenechávajte svojho milého na holičkách. Venuša, planéta lásky, sa 8. marca presúva do Váh, ktoré milujú krásu. Využite tento čas na to, aby ste si užili váš vzťah, a odľahčite situáciu! Pri všetkom tom stúpaní a drení, ktoré robíte, aby ste svoju kariéru dostali tam, kam chcete, potrebujete tiež odpočívať. Naplánujte si romantický večer vo svojej obľúbenej reštaurácii alebo si možno urobte spontánne voľno so svojou drahou polovičkou a užite si jeseň. Práca nemusí ísť na úkor zábavy!

Nezadaní: Vaše oči (a zoznamovacie aplikácie) sú oficiálne pripravené byť otvorené. Po niekoľkých mesiacoch, keď ste sa sústredili na kariéru, sa cítite o niečo romantickejší ako obvykle, pretože Venuša sa 8. septembra presunie do znamenia Váh. Je to najlepší čas na randenie, takže vyrazte von (vo svojom najkrajšom oblečení). Váhy, rovnako ako Venuša, sú predovšetkým o kráse, takže si urobte čas na investície do svojho fyzického vzhľadu. Niekedy môže byť niečo také jednoduché, ako je nový účes alebo nový lesk na pery, tou správnou vzpruhou, ktorú potrebujete na to, aby ste sa vydali von a začali flirtovať. Ak chcete tento mesiac stretnúť toho pravého alebo tú pravú, nezabudnite o tom dať vedieť svojim priateľom. Hviezdy naznačujú, že by mohlo dôjsť k úžasnému nečakanému stretnutiu.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Zadaní: V tomto mesiaci sa sústredíte na svoj vzťah, pričom planéty kladú dôraz na lásku. V tomto mesiaci sa budete sústrediť predovšetkým na vzťah s partnerom. Trinásteho sa novolúnie bude nachádzať v zmyselnom Škorpiónovi, čo vás vyzve k tomu, aby ste sa dôkladne pozreli na svoj milostný život. Aj keď ste so svojim partnerom spokojní (čo dúfajme ste!), porozmýšľajte, ktoré oblasti by ste mohli spoločne vylepšiť. Mars, planéta činu, vás tiež vyzýva, aby ste sa opreli o svojho partnera a požiadali ho o to, aby tu bol pre vás, a aj vy ho uistite, že ste tu pre neho a môže s vami počítať. Nie je nič viac sexi ako to, keď vy aj váš partner rastiete v najlepšej verzii seba samých!

Nezadaní: Viete, čo sa pre vás chystá, Býci? Bude to pekne romantické! Je obdobie Škorpióna a toto zmyselné, tajomné znamenie je vašim astrologickým protikladom, ktorý vo vašom živote rozprúdi pikantnú energiu. Keď 13. novembra dorazí novolunie v Škorpiónovi, bude sa nachádzať vo vašom dome vzťahov, čo vám umožní pozrieť na ľudí okolo vás. Prinášajú vám ľudia vo vašom živote – od priateľov cez partnerov až po potenciálnych partnerov – radosť a obohacujú váš život? Ak vám odčerpávajú energiu, možno je na čase niektorých ľudí zo svojho života vypustiť. Venuša vo Váhach, ktorá miluje krásu, vám ponúka skvelú príležitosť na zoznámenie sa s novými ľuďmi.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Zadaní: Blíženci, november pre vás bude pekne horúci! Venuša, planéta lásky a potešenia, sa práve nachádza vo vašom dome zmyselnosti a intimity. Zapáľte sviečky, oblečte si najlepšiu spodnú bielizeň a pripravte sa, pretože o sexi energiu nebude núdza, najmä okolo 8. novembra. Aj keď vás možno bude lákať zostať v spálni, je to tiež skvelá doba na naplánovanie večerného rande. Keď sa Slnko na konci mesiaca presunie do spoločenského a dobrodružného Strelca, zvýrazní aj vaše partnerské vzťahy a komunikáciu. Využite spln, ktorý prebehne 27. novembra vo vašom znamení, na to, aby ste povedali svoj názor.

Nezadaní: Aj keď je tento mesiac náročný na prácu aj, neznamená to, že nemáte čas na trochu romantiky. Venuša, planéta lásky, krásy a potešenia, sa presúva do vzdušného znamenia Váh. Astrológia vám tak hovorí, aby ste si naplánovali spontánny večer s tým, do koho ste zamilovaní, a jednoducho si užívali! Nie každý musí byť láskou vášho života (aj keď nikdy neviete, či sa to nestane), ale zábava je rovnako dôležitá ako práca. Určite si tento mesiac nechajte nejaký voľný čas na dobrodružstvo; nemôžete vedieť, koho stretnete.

Rak (22. júna - 22. júla)

Zadaní: S tým, ako sa zintenzívňuje obdobie Škorpióna, rastie aj vaša túžba po blízkosti, Raci. Novolunie v Škorpiónovi, vodnom znamení (rovnako ako to vaše), sa bude nachádzať vo vašom dome romantiky a zvýrazní vašu potrebu hlbokého spojenia s partnerom. Iste, možno spolu trávite veľa času a máte skvelý sexuálny život, ale zdieľate s ním aj tie najskutočnejšie túžby svojho srdca? Energia novolunia vás vyzve k tomu, aby ste vyslovili svoj názor. Obdobie Strelca 22. novembra potom v kombinácii s energiou splnu v Blížencoch 27. novembra spôsobí, že sa na konci tohto mesiaca budete cítiť viac spoločensky. Urobte si nejaké plány s priateľmi a svojim partnerom a užite si to!

Nezadaní: Sme v období Škorpióna a emócie bublajú na povrch. Namiesto toho, aby ste ich potláčali, venujte chvíľu analýze svojho milostného života. Vlastne vám nevadí, že ste práve teraz nezadaní, a užívate si hľadanie nového partnera? Alebo existuje hlbšia túžba po citovej blízkosti, ktorú ignorujete? Planéty vás nabádajú, aby ste sa v blízkosti novolunia v Škorpiónovi, ktoré nastane 13. novembra, držali blízko domova. Upravte si svoj priestor a zamyslite sa nad tým, aký typ partnerstva hľadáte. Buďte tento mesiac otvorení stretávaniu sa s novými ľuďmi, najmä okolo splnu v ukecaných Blížencoch 27. november. Priamo pred vami sa môže objaviť niekto zaujímavý!

Lev (23. júla - 22. augusta)

Zadaní: Pokiaľ máte v poslednej dobe pocit, že ste so svojím miláčikom len lode, ktoré sa v noci míňajú, príliš sa tým nestresujte: Je prirodzené, že vo vzťahu dochádza k prílivom a odlivom. Obaja sa sústredíte na to, aby ste sa v práci posunuli dopredu, a to je skvelá vec. Uistite sa však, že svojho partnera informujete o krokoch, ktoré robíte. Bude nadšený, že s vami môže zdieľať radosť! Keď sa Slnko a akčný Mars koncom mesiaca presunú do znamenia Strelca, dodá to vášmu milostnému životu poriadny oheň. Užívajte si to, a až 27. novembra spln v Blížencoch rozžiari váš dom zábavy a randenia, budete tento mesiac končiť silnejší a zamilovanejší ako kedykoľvek predtým.

Nezadaní: Hľadáte lásku a narážate na jednu prekážku za druhou, Levy? Obdobie Škorpióna (a potom aj Strelca) je tu, aby všetko okorenilo. Prvú časť tohto mesiaca venujte rozjímaniu o tom, čo chcete, pretože posledný novembrový týždeň je o tom, aby ste si pre to došli! Napíšte si zoznam vlastností, ktoré chcete u partnera (alebo aj u milenca, s ktorým budete mať nezáväzný vzťah), a majte ich na pamäti, najmä okolo splnu v Blížencoch 27. novembra. To zvýrazní váš dom zábavy a randenia, čo spôsobí, že sa vám do života nahrnie množstvo zaujímavých ľudí.

Čo vás čaká v sexuálnom a milostnom živote v novembri 2023? Prečítajte si horoskop!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Zadaní: Panny, vo vzťahoch ide predovšetkým o to, čo dávate a beriete. A aj keď nie je vždy zábavné rozprávať sa o domácich prácach a nevyhnutnostiach, je to zásadné. Povedzte všetky nerovnováhy, ktoré pociťujete! Je dosť pravdepodobné, že váš partner je taký zahĺbený, že si nevšimol, že už mesiac nevysal, alebo dokonca nevyniesol kôš. Nie je lepší čas ako súčasnosť, aby ste mu to jemne pripomenuli. Mesiac skončí na milej a družnej note, pričom spln v Blížencoch 27. novembra ešte viac zdôrazní jasnú komunikáciu. To môžete využiť aj na to, aby ste jasne vyjadrili, čo chcete v posteli.

Nezadaní: Tento mesiac myslíte na lásku, najmä preto, že sa Saturn 4. novembra presunie do oblasti vášho horoskopu, ktorá sa zaoberá partnerskými vzťahmi. Saturn je produktívna planéta známa tým, že zdôrazňuje dlhodobé ciele. Ak ste boli v pokušení sa na každého vrhnúť po hlave, Saturn vás žiada, aby ste boli trochu náročnejší. Aj keď je dobré zostať otvorení možnostiam, tento mesiac vám ponúka jedinečnú príležitosť nájsť si partnera, ktorý vás naozaj chápe a obohatí váš život! Nezabudnite, že kvalita má prednosť pred kvantitou. Počas splnu v Blížencoch, ktorý prebehne 27. novembra, budete mať pravdepodobne veľa príležitostí na spoločenské kontakty, takže majte oči aj srdce otvorené.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Zadaní: Váhy, tento mesiac bude vzťahová energia naozaj sladká. Venuša, planéta krásy, lásky a potešenia, je vo vašom znamení. A pretože je to vaša vládnuca planéta, romantické vibrácie sú vďaka tomu ešte silnejšie, takže si užívajte čas s tým, koho milujete. Ak ste čakali na vhodnú chvíľu, aby ste si dopriali luxusný intímny večer, november je tým pravým časom. Tento mesiac je predovšetkým o vychutnávaní drobných okamihov, ktoré robia váš život krásnym. Keďže budete tráviť čas so svojim partnerom, komunikácia sa zlepší, najmä okolo splnu v Blížencoch 27. novembra. Láskyplne vyslovte svoj názor a nemôžete urobiť chybu!

Nezadaní: Ak čakáte na toho pravého človeka, ktorý by vstúpil na vašu obežnú dráhu, november vám s tým môže pomôcť. Vzhľadom na to, že Venuša 8. novembra bude tráviť čas vo vašom znamení, je teraz pre váš milostný život skvelá doba. Cítite sa sebavedomejšie a príťažlivejšie ako inokedy a ľudia vo vašom okolí si to rozhodne všimnú. Zostaňte otvorení novým ľuďom a zážitkom. Nikdy neviete, kde stretnete niekoho, kto vám vyrazí dych alebo vám aspoň spôsobí niekoľko motýlikov v bruchu. Jedinou výzvou bude vyvážiť čas na zábavu so všetkými pracovnými povinnosťami.

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

Zadaní: Škorpióni, v tomto mesiaci budete so svojim milencom zaneprázdnení. To bude platiť najmä v prvom týždni mesiaca, kedy sa Venuša bude nachádzať vo vašom dome priateľstva. Užite si dvojité rande s priateľmi a vybočte z obvyklej rutiny. Je dôležité otriasť situáciou, najmä vo vašom vzťahu. Môže to vo vašom partnerovi prebudiť nové a vzrušujúce stránky, ktoré sa nie vždy objavia, keď spolu na gauči sledujete Netflix. Počas splnu v Blížencoch na konci mesiaca si potom urobte čas na víkend len pre vás dvoch. Zapáľte sviečky, nalejte pohárik a jednoducho si užívajte jeden druhého, fyzicky aj emocionálne!

Nezadaní: Máte narodeniny a rozhodne sa chystáte na patričnú oslavu. Venuša, planéta lásky a krásy, strávi prvý týždeň mesiaca v analytickej Panne, ktorá zvýrazní váš dom priateľstva. Je možné, že osoba, ktorú hľadáte, sa skrýva niekde v okruhu vašich najlepších priateľov? Cítite sa sebavedome a spoločensky, takže je skvelý čas zistiť, či medzi vašimi priateľmi nie je niekto, kto by mohol byť potenciálnym milostným náprotivkom. Saturn sa bude nachádzať vo vodnom znamení Rýb a vyzve vás, aby ste sa vážne zaoberali svojimi zoznamovacími cieľmi. Čas je drahocenný, tak ho nepremárnite s niekým, kto si vás neváži!

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Zadaní: Strelci, tento mesiac je čas na odpočinok a zábavu! Zatiaľ čo práca a život vás veľmi zamestnávajú, v novembri sa všetko odľahčí oslavami narodenín a zábavnými večermi. Nezabudnite so sebou vziať aj svojho partnera. Aj keď je skvelé stráviť spolu ten zásadný intímny čas, je tiež dôležité, aby ste spoločne vystúpili zo svojej komfortnej zóny. Dohovorte sa so skupinkami priateľov a jednoducho sa bavte! Spln v Blížencoch 27. novembra potom zvýrazní váš dom partnerských vzťahov a zblíži vás s vašou láskou viac ako inokedy.

Nezadaní: V tomto mesiaci nemáte o možnosti núdzu. Medzi jesennými oslavami a prípravami na narodeniny budete mať veľa práce s množstvom skupinových aktivít! Zatiaľ čo si budete užívať, majte oči otvorené. Niekto upúta vašu pozornosť. Tento mesiac sa vo vašom živote určite objaví a zase odíde mnoho ľudí... je pravdepodobné, že aspoň jeden z nich vzbudí váš záujem o príjemné rande alebo aj niečo viac. Praktický Saturn bude tento mesiac vo vašom dome domova a žiada vás, aby ste sa uistili, že váš životný štýl je v súlade s vašimi budúcimi cieľmi, najmä v oblasti lásky.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Zadaní: Tento mesiac budete ako Beyoncé a Jay-Z, budete vydávať veľké vibrácie mocného páru! Bude to pre vás oboch úplne vzrušujúce, čo môžete osláviť okolo novolunia v Škorpiónovi, ktoré nastane 13. novembra. Urobte si čas na to, aby ste si užili spoločnosť toho druhého, a uctíte všetku prácu, ktorú ste venovali svojej kariére, ale aj svojmu vzťahu. Všetky semienka, ktoré ste zasadili, tento mesiac rozkvitajú a je to skvelý pocit. Keď už ste s partnerom tak zladení, možno nájdete aj spôsob, ako spojiť prácu a romantiku s vášnivým projektom doma. To pravdepodobne ešte viac posilní vaše puto!

Nezadaní: Nezadaní Kozorožci, vaša kariéra sa tento mesiac dostáva do popredia záujmu. To však neznamená, že nemáte čas si všetko okoreniť jedným alebo dvoma rande! Novoluní v Škorpiónovi, ktoré nastane 13. novembra, vás vyzve k tomu, aby ste sa vydali na cestu, a umiestnenie Uránu v novembri pre vás bude znamenať, že v živote aj v láske môžete očakávať nečakané udalosti. Váš dokonalý náprotivok môže napríklad stáť za vami v rade v kaviarni! Spln v Blížencoch na konci novembra potom zvýrazní vaše každodenné zvyklosti a poskytne príležitosť na náhodné stretnutia. Prijmite tok života, zostaňte otvorení novým kontaktom a s potenciálnymi partnermi jasne komunikujte. November vám umožní stretnúť niekoho, kto ocení vaše schopnosti a odhodlanie.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Zadaní: November vám ponúka príležitosť snívať s partnerom vo veľkom. Venuša, planéta lásky, je vo vzdušnom znamení Váh. Táto energia vás povzbudí k tomu, aby ste preskúmali svoje spoločné túžby a naplánovali si nejaké dobrodružstvo. Začnite si rezervovať cestovné plány na rok 2024 alebo len spoločne vytvorte itinerár pre naozaj horúcu sexi noc. Čo si napríklad zahrať nejakú hru pre dospelých? Tento mesiac je kľúčová komunikácia a spoločné trávenie času s ľahkým srdcom!

Nezadaní: Je tu nejako horúco, alebo ste len tak nažhavení, slobodní Vodnári? Venuša, planéta lásky a krásy, sa pohybuje cez kolegyňu vo vzdušnom znamení Váh vo vašom dome vzťahov. V preklade? Vyzeráte a cítite sa lepšie ako inokedy. Lepší čas na zoznámenie snáď ani nemôže byť, takže sa nebojte tento mesiac poslať pohárik nejakému krásavcovi v bare alebo venovať trochu viac času swipovaniu v zoznamovacej aplikácii. Ak hľadáte niekoho so spoločnými záujmami, zvážte, či sa nezapíšete na kurz alebo workshop v oblasti, ktorú máte radi. Nie je nič lepšie ako potenciálny partner, ktorý zdieľa vaše vášne, aby vás pripravil na cuffing season!

Ryby (21. februára – 20. marca)

Zadaní: V novembri môžete s partnerom snívať o spoločnej budúcnosti. Saturn, planéta, ktorá podporuje veľkolepé myslenie, sa 4. novembra presunie do vášho znamenia, takže pre vás a vášho milého nastane naozaj vzrušujúce obdobie. Pracujte na spoločnej nástenke vízií, plánujte svoj vysnívaný domov alebo si zarezervujte dovolenku na rok 2024. Vaše zraky sa budú upierať ku krásnej budúcnosti, ktorú spoločne budujete, a tento mesiac je čas podniknúť zásadné kroky na jej dosiahnutie. Venuša, planéta lásky, strávi väčšinu novembra vo Váhach, čo zvýrazní intimitu. Vďaka tomu bude vaše puto ešte silnejšie, pretože si tento mesiac budete môcť užívať telá a mysle toho druhého!

Nezadaní: Nezadané Ryby, váš milostný život dostane na začiatku novembra nový impulz. Hurá! Venuša, planéta lásky a krásy, bude až do 8. novembra v Panne, takže sa budete cítiť mimoriadne spoločensky. V tomto období pravdepodobne stretnete potenciálneho milostného partnera. To je dobre, pretože až Venuša prejde do znamenia Váh, zvýrazní váš dom intimity, spoločných zdrojov a vzťahov všeobecne, takže budete mať jasnejšie ako inokedy v tom, čo v láske chcete.

A kde najlepšie hľadať partnera pre milostný život? Na erotickej zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.