Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na november 2021

4.november 2021
Sex horoskop na november 2021

November nám prinesie nielen pravé jesenné sychravé počasie, ale aj množstvo príležitostí sa s niekým zoznámiť alebo zlepšiť svoj doterajší vzťah. V tomto období sa ľudia chcú viac schovávať pod perinou, tak to využite. Prečítajte si v našom sex horoskope, čo presne vás čaká v priebehu predposledného mesiaca v roku!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Tento mesiac začína astrologické novolunie v Škorpiónovi, ktoré nastane 4. novembra. To vo vás vzbudí mimoriadne zmyselnú energiu a intenzitu, vďaka ktorej budete pripravení na poriadnu sexuálnu akciu. Zároveň si urobíte oddychový čas a zamyslíte sa nad tým, ako veľmi zraniteľní chcete so svojim partnerom byť. Ste pripravení sa zblížiť, alebo vám nevadí súčasný stav? Neexistujú žiadne zlé odpovede, tak hurá do zisťovania...

Až sa Venuša 5. novembra presunie do znamenia Kozorožca, budete si veľmi dobre uvedomovať, kam sa veci vo vašom vzťahu uberajú. Všetko je to veľmi o zábave, ale je to niečo, na čo sa môžete spoľahnúť?

19. novembra vám bude spln v Býkovi tiež vysielať super sexuálne vibrácie, takže november je v podstate celý mesiac venovaný vašej spodnej časti tela (ale aj tej hornej). A energia, ktorú tento mesiac bude rozdávať Urán, je trochu zvrhnutá, takže bude vhodný čas na experimentovanie s novými polohami, erotickými hračkami, skrátka s čímkoľvek, čo vás dostane do nálady.

Ku koncu mesiaca sa zamyslíte nad tým, ako zladiť svoj milostný život so všetkým ostatným. Venujete svojmu vzťahu dostatok starostlivosti, alebo už nejaký čas fungujete na tempomate? Ak áno, je čas na zmenu. Vezmite svoju drahú polovičku, naplánujte si špeciálne chvíle len pre vás dvoch a vychutnajte si pocit, že spolu vytvárate nové spomienky.

Tu je prehľad ďalších udalostí, ktoré vás tento mesiac podľa Donny Page čakajú. Stačí si len vyhľadať nižšie v zozname svoje znamenie zverokruhu podľa dátumu narodenia.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Novolunie 4. novembra bude vysielať poriadne vibrácie v znamení Škorpióna a vy to, Barani, naozaj pocítite.

Vďaka Marsu, vašej vládnucej planéte, ktorý sa tento mesiac bude zdržiavať práve v znamení Škorpióna, budete pripravení zdieľať svoj čas s niekým ďalším a budete sa cítiť mimoriadne motivovaní k tomu, aby sa v oblasti lásky niečo dialo.

Budete sa tiež cítiť ešte zmyselnejšie ako obvykle, takže vezmite svoju drahú polovičku a pripravte sa na veľmi príjemné chvíle. Ak ste vo vzťahu, budete chcieť so svojou hlavnou láskou vyraziť do barov, reštaurácií alebo čohokoľvek iného (pretože sledovanie seriálov a pohoda na gauči váš milostný život väčšinou veľmi nerozprúdi). Ste slobodní? Venuša vás bude tlačiť na to, aby ste trochu častejšie niekam vyrazili. Niekto sa s vami naozaj chce zoznámiť...

Býk (21. apríla - 21. mája)

Novolúnie 4. novembra sa bude nachádzať v sektore vášho horoskopu, ktorý sa týka vzťahov, takže sa budete cítiť tak trochu nadržaní. Takže... sa na to vrhnite, Býci!

Zároveň dáte jasne najavo – či už svojmu stálemu partnerovi alebo partnerke – že ste typ človeka, ktorý berie, alebo necháva byť. Takže pokiaľ sa im nepáči, čo vidia, no... tak tu sú dvere.

Pokiaľ ste nezadaní, možno vás zaujme niekto, za kým budete musieť trochu cestovať. Iste, môže to byť otrava, ale v hĺbke duše spoznáte, či vám za to stojí. 21. novembra, kedy sa Slnko presunie do znamenia Strelca, budete premýšľať o tom, či sú veci spravodlivo rozdelené medzi vás a vášho partnera. Robili ste oveľa viac domácich prác ako váš partner alebo ste ich robili za neho a on nedodržiaval pravidlá, na ktorých ste sa vopred dohodli? Pokiaľ áno, je na čase sa ozvať. Môže to mať totiž negatívny vplyv aj na váš intímny život.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Tento mesiac zahájite s Venušou vo svojom 8. dome sexu, čo je veľmi vhodný čas na trávenie času s niekým výnimočným. Vezmite teda svojho partnera, zamierte do postele a zostaňte tam, kým nebudete obaja spokojní.

Pokiaľ ste vo vážnom vzťahu, skúste to v páre trochu rozprúdiť. Vyskúšajte novú kaviareň a potom sa spoločne pustite do opráv v domácnosti. Budete prekvapení, ako vás to môže zblížiť.

Ak ste nezadaní a pripravení sa zoznámiť, váš kamarát pozná niekoho, kto je pre vás ideálny – neodmietajte schôdzku naslepo.

Rak (22. júna - 22. júla)

Romantika mieri vašim smerom, Raci. Ste na ňu pripravení? Pokiaľ áno, môžete za to poďakovať novoluniu 4. novembra. To vo vás rozprúdi poriadnu intímnu energiu. Len vás upozorňujeme: Niekto pre vás chystá prekvapenie – a bude sa vám páčiť.

Ak ste nezadaní, november je skvelý mesiac na randenie. Mars, planéta činu, vás tlačí k tomu, aby ste si vyrazili, takže... už to jednoducho urobte! Nebudete to ľutovať.

Ste už zadaní? Naplánujte si večerné rande. Vesmír sa postará o romantiku. Stačí sa len ukázať.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Poznáte tie príbehy o pároch, ktoré sa zoznámia, keď na seba náhodou narazia na ulici? Tento mesiac sa k nim môžete pridať. To všetko vďaka Venuši, ktorá sa bude pohybovať v sektore vášho horoskopu, ktorý sa týka rutiny. Pokiaľ ste nezadaní, niekto si vás všimol a chystá sa k nejakému kroku.

Ste už v páre? Je čas zamiešať vašou pravidelnou rutinou. Či už sa rozhodnete spoločne trénovať na päťkilometrové preteky v behu alebo ako tím uvariť niečo nové, riešenie čoho koľko vo dvojici vás ešte viac zblíži.

Slnko sa 21. novembra presunie do vášho piateho domu zábavy a romantiky a popoženie vás k tomu, aby ste do svojho milostného života vniesli trochu viac spontánnosti. Hmmm, tak čo sa asi bude diať...?!

Co vás čeká ve vašem milostném životě v listopadu 2021?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, tento mesiac je v znamení toho, že do svojho milostného života vnesiete trochu viac zábavy. Začína Venušou vo vašom piatom dome romantiky, ktorá vás bude tlačiť k tomu, aby ste si vyšli von a jednoducho sa bavili so svojim partnerom. Či už to bude tanec alebo len blbnutie pri jedle, ktoré ste si vzali so sebou, budete z toho chcieť urobiť pravidelnejšiu záležitosť, verte.

Ste slobodní? Vyrazte von a robte niečo, čo vás baví. Keď budete vo svojom živle, upútate pozornosť niekoho nového. Len sa na to neponáhľajte: Na preskúmanie tohto spojenia máte ešte veľa času.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Venuša sa tento mesiac zdržiava vo vašom dome domova a rodiny, takže si budete chcieť vytvoriť priestor, ktorý bude pre vás a vášho milého ešte útulnejší. Je viac ako v poriadku, ak chcete len tak tráviť čas doma – aj tam si môžete vytvoriť skvelé spomienky.

Pokiaľ ste nezadaní, budete cítiť poriadnu únavu z prvého rande, ale nenechajte sa tým rozhodiť. Vesmír vás tlačí na to, aby ste pokračovali v schôdzkach: Niekto úžasný je hneď za rohom.

21. septembra sa Slnko presunie do znamenia Strelca vo vašom dome intimity, čo vo vás vyvolá super sexy energiu. Vstupujete na novú úroveň prepojenia so svojim partnerom. Otázkou je, ako veľmi chcete byť zraniteľní.

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

Vedieť hovoriť, čo si myslíte, a myslieť vážne, čo hovoríte, je pre vzťahy spojkou. A vzhľadom na to, že Venuša visí vo vašom dome komunikácie, bude vaša schopnosť vyjadriť svoj názor na ďalšej úrovni.

Urobte si čas na hlboké rozhovory s partnerom - zblíži vás. Pokiaľ ste nezadaní, niekto vo vašom okolí sa o vás zaujíma. Preto majte oči otvorené, keď budete niekde vonku.

19. novembra sa bude spln nachádzať v sektore vášho horoskopu, ktorý sa týka druhých ľudí. Panuje medzi vami a vašou drahou polovičkou dobrá rovnováha, alebo máte pocit, že zoznam povinností je v poslednej dobe nerovnomerný? Vyjadrite sa teraz - inak budete rozhorčení.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Je to fakt: Niektorí ľudia sa vo vzťahoch usadia. A ďalší fakt: Vy to nie ste. Venuša sa bude nachádzať vo vašom dome sebaúcty a bude vám prinášať jemnú pripomienku práve tohto faktu. Máte svoje štandardy. Sú dodržiavané?

Ak ste vo vzťahu, porozprávajte sa s partnerom o tom, kam sa "strácajú" vaše peniaze. Mali by ste so svojím náprotivkom viac šetriť, alebo peniaze, ktoré vám ležia ladom, využiť na výpravu na veľkolepý výlet? Nezabudnite, že neexistujú žiadne zlé odpovede. Urobte to, čo považujete za správne.

Ak ste slobodní, vesmír po vás chce, aby ste sa venovali sami sebe a začali si k sebe prejavovať lásku. Budete prekvapení, koľko zaujímavých potenciálnych vzťahov vám príde do cesty, keď ich nebudete hľadať.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, možno ste vo vzťahu, ale venujete čas tomu, aby ste so svojim partnerom naozaj randili? Spln 19. novembra sa bude nachádzať vo vašom dome romantiky a bude vám posielať jemnú pripomienku, aby ste sa trochu snažili.

Venuša bude 5. novembra mieriť do vášho znamenia a rozdúcha vo vás sladkú energiu. Vydajte sa na romantické prechádzky a venujte čas niekomu výnimočnému – bude vám to robiť dobre.

Ak ste nezadaní a stále niekoho hľadáte, nestresujte sa: Nejaký sympatický človek vám príde do cesty. Na vašu obežnú dráhu sa chystá vstúpiť niekto, kto rozhodne stojí za váš čas, takže sa nebojte dať o sebe vedieť.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, každý má v láske nejaké drobnosti, ktoré ho môžu rozhodiť, a Venuša je tu s malou pripomienkou tých vašich. Chvíľu nad tým premýšľajte a potom choďte ďalej. Koniec koncov minulosť nezmeníte, ale môžete sa poučiť zo svojich chýb.

Pokiaľ ste vo vzťahu, budete sa tento mesiac cítiť naozaj bezpečne a iste. Len si uvedomte, čo vám v milostnom živote vyhovuje a čo nie. Pokiaľ vám to stopercentne nevychádza, neváhajte sa ozvať. Nemôžete totiž dostať to, o čo si nepoviete!

Ryby (21. februára – 20. marca)

Ryby, uvedomte si, že vy a vaša drahá polovička neexistujete v bubline. Niekedy vás dvoch môže ešte viac zblížiť to, že si vyrazíte von s partiou priateľov. A keby ste to nevedeli... Venuša sa nachádza vo vašom dome priateľstva a nabáda vás, aby ste do svojho repertoáru zaradili rande v štyroch, ale napríklad aj v šiestich alebo v ôsmich...

Pokiaľ ste nezadaní, veľa plánujte so svojimi kamarátmi - ich prostredníctvom sa zoznámite s niekým novým. 19. novembra sa bude spln nachádzať vo vašom dome komunikácie, takže to bude skvelý večer na to, aby ste si s niekým výnimočným otvorili fľašu vína a len tak sa rozprávali o svojich snoch.

Teplé počasie síce už definitívne skončilo, ale to neznamená, že si nemôžete užívať sex. Akurát sa budete musieť presunúť s hrátkami dovnútra. A čo si tak z pohodlia domova nájsť aj partnera na erotické chvíľkyZaregistrujte sa na online zoznamke a nájdete ho hneď!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.