Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na máj 2021

11.máj 2021
Sex horoskop na máj 2021

Máj je preslávený ako mesiac lásky. Bude na vás nejaká čakať? Alebo si skôr budete nezáväzne užívať? Nájdite si svoje znamenia a pozrite sa, čo vás čaká v milostnom a sexuálnom živote v piatom mesiaci v roku 2021!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

To, že ste a cítite sa sexy, je nepopierateľné. Ale pod tým ešte horí niečo viac, a to obzvlášť tento mesiac. Za všetko môžete poďakovať novoluniu, ktoré sa bude nachádzať v Býkovi. Prinesie zmyselnú energiu, vďaka ktorej budete aj trochu tvrdohlaví (ostatne ako už býky bývajú). Nenecháte sa tlačiť do niečoho, čo sami nebudete chcieť robiť. A tak je to správne.

Keď sa Slnko presunie do znamenia Blížencov, prinesie to so sebou sexy energiu stvorenú k flirtovaniu. Či už ste v záväznom vzťahu, či single, budete chcieť niekam uniknúť a s niekým sa spojiť... Kam to bude? S kým to bude? Nechajte sa prekvapiť.

26. mája prebehne zatmenie mesiaca, ktoré síce u nás v Európe neuvidíme (viditeľné bude v Austrálii, časti západu USA, na juhozápade Afriky a juhovýchode Ázie), aj napriek tomu ale bude na nás mať vplyv.

Nebojte, toto samozrejme nie je koniec! Prečítajte si, čo všetko vás v máji 2021 ďalej čaká v oblasti sexu a milostného života.

Baran (21. marca - 20. apríla)

O svojom partnerovi toho viete naozaj veľa, ale tento mesiac o ňom budete chcieť zistiť naozaj všetko, a to do detailu. Bude za to môcť Venuša, ktorá vám pošle vibrácie, vďaka ktorým sa budete chcieť cítiť k partnerovi bližšie a prehĺbiť vzťah. Ak vás ale niečo štve, nezabudnite si o tom pohovoriť.

Majte oči otvorené, pretože môžete naraziť na niekoho nového a verte, že to bude pekne vzrušujúce. 13. mája vás Jupiter bude nútiť, aby ste vzali svojho partnera a vyrazili s ním preč od všetkých vašich problémov. A 26. mája budete pripravení na skúšanie nových vecí v posteli. Nenašli by ste napríklad nejaké polohy alebo praktiky, ktoré by ste mohli vyskúšať v posteli? Teraz je tá najlepšia doba, aby ste to zistili! Aj nová erotická hračka by nemala zostať v šuplíku...

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci! Novolunie, ktoré prebehne 11. mája, sa bude nachádzať vo vašom znamení, a to je dôvod k radosti. Vyšle vám totiž sexy vibrácie. V rovnakom čase si tiež môžete všimnúť, že ste v posteli dominantnejší ako je u vás obvyklé. Nepotrebujete, aby vám niekto iný hovoril, čo máte robiť, budete to vedieť sami.

Zatmenie mesiaca, ktoré sa uskutoční 26. mája, sa u vášho znamenia bude nachádzať v sexi časti vašej sféry, čo bude z celého mesiaca robiť jeden z najhorúcejších v roku. Ak ste single, budete chcieť trochu riskovať a oplatí sa vám to. Nebojte sa niekoho požiadať o číslo - nič za to nedáte.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Venuša sa tento mesiac bude nachádzať vo vašom znamení, vďaka tomu pre vás váš partner bude robiť veľa krásnych vecí. Masáž celého tela vrátane hlavy večer v posteli? Áno, aj na to sa môžete tešiť. Ak ste bez partnera, nebude to tak na dlho - niekto si vás všimne a nebudete pre to musieť nič robiť - len byť.

Novolunie 11. mája prinesie zmyselnú energiu s istou ženskou nadvládou. V posteli budete vedieť, čo chcete, a rozhodne to tiež dostanete. Zatmenie mesiaca 26. júna sa bude nachádzať vo vašej sfére partnerstva a vy si uvedomíte, čo by ste od partnera chceli. To bude najvhodnejší čas na to, aby ste sa spolu porozprávali o tom, ako spolu môžete vychádzať ešte lepšie (nezabudnite na sexuálny život).

Rak (22. júna - 22. júla)

Vypnite svoj telefón, dajte preč svoj notebook, choďte od počítača a len si užívajte čas so svojím partnerom. Venuša tu bude pre vás. Ak nemáte partnera, urobte si tento mesiac malý výlet. Na ňom by ste mohli naraziť na niekoho, kto by vás mohol zaujať.

Mars, planéta akcie, sa bude nachádzať tento mesiac vo vašom znamení. Dodá vám odhodlanie k tomu, aby ste hovorili o svojich hraniciach. A mimochodom, vedzte, že je úplne v poriadku, že máte svoje potreby. Saturn zmení 23. mája svoj smer na retrográdny a bude sa nachádzať vo vašej sfére intuície, takže stavte vždy na ňho. Nesklame vás.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, či ste pripravení na vzťah, vezmite svojich kamarátov a dajte sa do jeho hľadania. Merkúr a Venuša sa budú nachádzať vo vašej sfére kamarátstva, takže práve kamaráti budú spojivom medzi vami a vzťahom. Či už to bude jeden z nich, zoznámite sa s ich ďalšími kamarátmi alebo na spoločnom výlete narazíte na niekoho zaujímavého.

Ste už vo vzťahu? Potom vedzte, že Saturn bude 23. mája meniť svoj smer na retrográdny a bude sa nachádzať vo vašej sfére partnerstva. Budete vďaka nemu premýšľať, či sa svojím partnerom dávate maximum do svojich spoločných cieľov. Ak vám príde, že tam máte nejaké rezervy, je na čase sa o tom trochu porozprávať. Zatmenie mesiaca 26. mája sa bude nachádzať vo vašej sfére romantiky a vytvárať pre vás veľa sexy energie. Túto dobu určite nechcete premárniť.

Zistite, čo vás čaká v sexe v piatom mesiaci roka 2021!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, v práci si zachovajte otvorenú myseľ. Niekto po vás bude pokukovať, a aj keď sa vám to na prvý pohľad nemusí zdať ako dobrý nápad, skúste to premyslieť a ideálne to skúsiť. Ak ste už v nejakom vzťahu, bude vám tento mesiac pripomínané, ako veľmi potrebujete, aby vás váš partner podporoval vo vašich nápadoch. A to aj tých bláznivých. Ako napríklad keď si vymyslíte, že chcete letieť na Mesiac, mal by byť s vami na odpaľovacej rampe.

Keď sa Jupiter presunie do vašej sféry partnerstva, čo prebehne 13. mája, uvidíte všade príležitosti ku vzťahu. Chcete je preskúmať, alebo nie? Je to naozaj len na vás. Len aby ste toho raz neľutovali, že ste to aspoň neskúsili...

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Kľúč k vášmu srdcu tento mesiac bude skrz konverzácie. A či vás niekto bude chcieť zaujať, bude musieť byť veľmi zdatní v rozprávaní si jeden na jedného. Saturn 23. mája zmení svoj smer na retrográdny a bude sa nachádzať vo vašej sfére milostných afér. A vy budete premýšľať o tej svojej...

Zatmenie mesiaca 26. mája bude u vášho znamenia celé o komunikácii, čo vás bude nútiť vyjadriť svoj názor alebo svoju nespokojnosť v posteli. Mimo to ale aj svoje túžby. Pamätajte si, že nemôžete dostať to, o čo si nepoviete.

Škorpión (24. október - 22. november)

Škorpióni, viete čo vo svojom vzťahu chcete, tak si o to povedzte! Novolunie, ktoré bude 11. mája, vás bude nútiť, aby ste hovorili o svojich potrebách a dodá vám potrebnú silu. Ale dávajte pozor, na začiatku mesiaca môže byť váš partner trochu podráždený. Dajte mu priestor a až bude pripravený sa vám otvoriť, urobí to.

Venuša v priebehu mesiaca osvieti váš romantický vzťah a vy budete posadnutí nejakou novou známosťou. Len sa snažte o tejto osobe dozvedieť aspoň pár základných vecí, než sa jej úplne oddáte (a to ako citovo, tak v posteli).

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, radšej si odpočiňte, kým ešte môžete, pretože v máji bude váš milostný život pekne zaneprázdnený. Merkúr, Venuša a Slnko budú vo vašej sfére druhých ľudí, a to z tohto mesiaca nerobí nič iné ako úžasnú príležitosť stretnúť niekoho nového. Dokonca takých ľudí ale môže byť aj niekoľko.

Ak máte už partnera, budete sa zameriavať predovšetkým na rovnosť vo vašom vzťahu. Je dávanie a branie v rovnováhe? Ak nie, ozvite sa a porozprávajte sa o tom spolu. Zatmenie Mesiaca 26. mája je skvelou príležitosťou, aby ste svoj vzťah posunuli niekam ďalej. Možno, že by ste si to už mali rozdať, alebo sa k sebe nasťahovať alebo urobiť čokoľvek, čo pre vás bude znamenať ďalší krok k spoločnému životu.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Novolunie sa nachádza vo vašej sfére romantiky a milostných afér. Ak si chcete niečo začať s niekým novým, tak teraz je tá najlepšia príležitosť! A dajte si pozor v práci, pretože Venuša sa bude tento mesiac nachádzať vo vašej sfére práce, a tak je dosť možné, že práve vďaka nej na niekoho narazíte. Ak ste v dlhodobom vzťahu, môžete sa tešiť na obzvlášť sexi a žhavý mesiac.

Zatmenie Mesiaca, ktoré sa uskutoční 26. mája, vás prinúti si s partnerom vyraziť niekam preč. Práve na tomto výlete spolu môžete prebrať svoju spoločnú budúcnosť. Ako by ste si to predstavovali? Nedržte sa späť a so všetkým sa partnerovi zverte.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, pripravte sa na to, že si budete musieť trochu zažonglovať. Vesmír vám totiž do cesty pripletie mnoho zaujímavých ľudí. Keď sa Saturn presunie do vášho znamenia, budete dlho premýšľať o vašom milostnom živote. Čo by ste chceli alebo čo potrebujete, aby bolo všetko podľa vás perfektné?

Keď sa Jupiter presunie 13. mája do vášho znamenia, budete pripravení znovu sa začať venovať svojmu sexuálnemu životu. Len neskúšajte všetko naraz, vezmite to pekne po malých krôčikoch. Rozmyslite si dopredu, čo by ste chceli skúsiť, dohodnite sa s partnerom a každý deň vyskúšajte maximálne jednu vec.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Vezmite svojho partnera, fľašu vína a pustite sa do poriadne dlhého rozhovoru. Novolunie 11. mája sa bude nachádzať vo vašej sfére komunikácie, tak sa nebojte otvoriť. Ak ste momentálne v novom vzťahu, Venuša vás bude tlačiť do toho, aby ste si tohto nového partnera vzali prvýkrát domov. Než sa tak ale stane, nezabudnite si doma trochu upratať.

Saturn zmení 23. mája svoj smer na retrográdny a donúti vás premýšľať o tom, kde ste v minulosti urobili chybu vo svojich vzťahoch. Akonáhle na to prídete, veľmi vám to otvorí oči a bude to mať veľký vplyv na váš milostný (alebo sexuálny) život v budúcnosti.

Hovoríte si, že by ste tiež radi našli partnera na nejaké sexy hrátky, ale neviete, kde ho hľadať? Skúste to tou najjednoduchšou cestou! Zaregistrujte sa na našej online sex zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.