Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Trojka po rozchode

2.február 2021
Trojka po rozchode

Dávid odmietol pozvanie svojho kamaráta a tentoraz vyrazil do baru sám. Potreboval sa z toho rozchodu spamätať najprv osamote, než sa dostane do fázy, kedy bude s kamarátmi najprv vykrikovať, aké je to dievča mrcha, a potom sa skoro rozplače nad tým, ako bola úžasná.

Rozišla sa s ním po štyroch mesiacoch, jednoducho mu povedala, že sa s ním nudí. S ním! "Taká sviňa, beztak si určite našla nejakého prachatejšieho debila, čo sa nechá utiahnuť na jej bezchybný vzhľad..." Toto všetko sa Dávidovi preháňalo hlavou celý čas, čo bol na ceste k baru, aj potom, keď si samotný sadal k miniatúrnemu stolčeku a čakal na objednané pitie.

Po pár drinkoch sa mu telom konečne rozlial trošku príjemnejší pocit. Premýšľal, ako by na Michaelu úplne zabudol, aspoň pre dnešný večer, a nakoniec dospel k záveru, že najlepšie by to išlo v náručí nejakej peknej kočky. Začal sa teda rozhliadať po príslušníčkach nežného pohlavia vo svojom okolí. Dievčat tam napodiv bolo celkom dosť. Dávid po nich žmurkal a snažil sa upútať ich pohľad. Podarilo sa mu to pri jednej drobnej brunetke, ktorá hneď opätovala príjemný úsmev, vymenili si niekoľko gest, až nakoniec zamierila k nemu ku stolčeku. Dávid na nič nečakal a celkom vzápätí na ňu vybalil, čo by si asi tak od dnešného večera predstavoval. Popravde ani nečakal, že by mohla súhlasiť, ale stalo sa tak. Volala sa Monika a povedala: "Tak áno, platí, ale nie som tu sama. Peto, poď sem!" zavolala a po chvíľke sa pri stolíku objavila vysoká štíhla slečna s krásnymi kozičkami.

Dávid na ňu zostal zízať ako na prízrak - Akoto že si ju predtým nevšimol? Presne tieto typy ho vždy priťahovali. Mala vlasy síce farbené, ale leskli sa jej ako havranie perie, pleť mala jemnejšiu ako detskú riťku, krásne oblečenie, správala sa neuveriteľne milo, bola nádherná. Chvíľu sa rozprávali v troch, Monika bola Dávidovi veľa sympatická a dúfal, že jej súhlas s nezáväzným sexom neodzneje do stratena; jej šarm sa však v žiadnom prípade nemohol rovnať Peti, úplne nádhernej. Potom zrazu Monika polohlasne povedala: "Hej, Peťa, tu Dávid by si predstavoval takú decentnú fajku, možno aj niečo viac, čo ty na to, aby dostal dvojnásobné potešenie?"

Dávidovi sa skoro zatočila hlava, keď aj Peťa prikývla a zmyselne pri tom privrela oči olemované dlhočiznými riasami. Bola veľmi roztomilá a okolo krku mala navyše taký kožený obojok, ktorý jej farebne ladil s oblečením. Nebolo na čo čakať, Dávid rýchlo zaplatil útratu a už sa ponáhľali k nemu do bytu, čo keby si to tie kočky náhodou rozmysleli! Doma v byte sa s nimi začal bozkávať - ​​najprv s jednou, potom s druhou, chvíľku sa pozeral na ich vzájomnej bozky, bolo to veľmi vzrušujúce.

Ony potom znenazdajky pokľakli a začali sa mu dobývať do rázporku. Nohavice mu stiahli ku kolenám a už držali v rúčkach jeho vtáka, ktorý rýchlo nadobudol plnej dĺžky aj tvrdosti. Pozeral sa z výšky na ich snaženie, každá mu začala úd olizovať z jednej strany. Potom ho Monika zasunula Petre do pusinky a Peťa fajčila, akoby v živote nikdy nerobila nič iné. Za chvíľku mala dosť, a tak penis zase odovzdala Monike, ktorá rozhodne nebola o nič horšia. Dievčatá si takto chvíľu podávali Dávidovho vtáka, zatiaľ čo Dávid slastne vzdychal a namáhavo zo seba vypravil, že chce poriadny sex.

Erotická poviedka Trojka po rozchode

Monika neváhala a začala sa pred ním vyzliekať. Zaboril jej prsty do horúcej kundičky a zistil, že už je poriadne vlhká. Starostlivo mu nasadila kondóm, s čím Dávid súhlasil, a potom si pred ním kľakla znova, tentoraz však do polohy ideálnej pre šukanie zozadu. Dávid jej do lasturky posunul svoj úd a začal ju spracovávať. Peťa si medzitým vyzliekla topík a podprsenku, takže Dávid si ju mohol zavolať k sebe a počas šukania Moniky jej mohol ohmatávať prsia. Mala na nich nepatrné jazvičky, takže neboli tak úplne pravé, ale Dávid z nich bol rovnako celý bez seba, hlavne z tých trčiacich bradaviek. Chcel, aby sa vyzliekla úplne. Peťa sa spýtala, či ju fakt chce vidieť, a Dávid samozrejme horlivo prikyvoval. Vyzliekla sa teda do nohavičiek a spýtala sa, či jej zasunie ten svoj parádny klacek rovno do prdelky. Dávid povedal, že áno, pokojne do prdelky, keď bude chcieť.

Peťa vyzliekla aj posledný kúsok svojho oblečenia a povedala, že inam to ani nepôjde. Dávid sa jej prekvapene zadíval do rozkroku a videl, že to vlastne nie je tak úplne dievča. Mala totiž tiež penis nie tak veľký ako on, ale mala! "Tak čo, ako sa ti páčim?" ozvalo sa a Dávid sa musel spamätať. Peťa sa pred ním otáčala dokola a ukazovala mu hlavne svoje kozičky a výstavný zadoček. Potom ho nabádala: "No tak, len zasuň, nespoznáš rozdiel..." Nastavila sa priamo vedľa Moniky, ktorá zatiaľ celá červená rozdýchávala svoj orgazmus, a vysunula na Dávida svoju dierku. Dávid váhavo vytiahol klacek z Monikinej broskyňky. Kondóm bol celý lesklý od jej štiav, bude to teda pekne kĺzať. Prezeral si Peťu na pohovke pred sebou, cítil príjemnú, omamnú vôňu, spomenul si na tú famóznu fajku a rozhodol sa.

Pristúpil k prdelke tej podvojnej bytosti, veľmi zatlačil na vstupný otvor a podarilo sa mu preniknúť dovnútra. Bože, to bola slasť! Taká zovretá, tesná dierka, a vďaka Monikiným šťavám to skutočne skvele kĺzalo. Začal preťahovať Peti análik. Spočiatku mal zavreté oči, ale potom ich otvoril a z mechanického mrdu sa stal akt čistého potešenia. Z tejto polohy vôbec nebolo vidieť, že Peti niečo prebýva, bolo to jednoducho ako naťahovať análik nádhernej pružnej žene.

Monika využila príležitosť a rýchlo roztiahla nohy tak, aby Péťa jazykom dosiahla priamo na jej klitoris. Vo vzduchu sa miešalo trojaké stonanie. Dávid stupňoval svoje prírazy a každú chvíľku Peťu dokonca pleskol cez zadok. Nakoniec už nevydržal ďalej orgazmus zadržiavať - ​​zarazil kolík Pete do análu až po koreň a dlho striekal do vnútra kondómu.

Bol to rozhodne zvláštny a nezabudnuteľný zážitok, Dávid mal o čom premýšľať! Pre ten večer na mrchu Michaelu úplne zabudol a každým dňom sa jeho žiaľ zmenšoval a zmenšoval.

Chcete tiež prežiť trojku? Zaregistrujte sa na našej erotickej zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.