Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na júl 2021

8.júl 2021
Sex horoskop na júl 2021

Letné mesiace sú pre lásku a milovanie stvorené. Júl, prvý prázdninový mesiac, je jedným z nich. Už sa nemôžete dočkať, až si prečítate, čo vám vesmír na tento mesiac prichystal? Tak na nič nečakajte a prečítajte si to v našom sex horoskope!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Nie je nič lepšie ako letná láska, keď sa k nej pridá ešte horúco a pot. Ale tohtoročný júl bude naozaj veľkolepý, a to vďaka niekoľkým kľúčovým astrologickým udalostiam.

Najväčšou udalosťou je synchronizácia Marsu a Venuše 13. júla. Tieto kľúčové planéty kladú dôraz na vzťahy a randenia, takže je ideálny čas na to, aby ste sa dali s partnerom dohromady a mali k sebe bližšie. Celý mesiac sa budete vznášať na obláčiku ruží, sviečok a motýľov. No nebude to úžasné? Takú romantiku ste už dlho nezažili!

Ste slobodní? Budete mať veľa príležitostí sa s niekým zoznámiť. Spojenie Marsu a Venuše vás bude tlačiť k tomu, aby ste išli za osobou, ktorou chcete.

A bonus: Vesmír toho má tento mesiac v zásobe viac. Stačí si prečítať horoskop pre vaše znamenie, ktoré si vyhľadáte nižšie.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Sú mesiace, ktoré sú pre váš milostný život dobré, a potom sú ďalšie, ktoré sú tak epické, že si ich budete pamätať navždy. Júl je pre vás jedným z nich, a to vďaka Venuši, ktorá sa pohybuje vo vašej sfére romantiky. Užijete si veľa sladkých darčekov od svojej drahej polovičky, večerou pri sviečkach pod holým nebom a žeravých chvíľ v posteli.

Ak ste nezadaní a nechcete byť, 23. júla si urobte výlet - spln pre vás má nachystaný niekoho výnimočného. Ku koncu mesiaca sa budete snažiť nájsť lepšiu rovnováhu medzi randením a trávením času s priateľmi. Aj keď budete možno zúfalí, bude možné ju nájsť.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, ste sebavedomí, a nie každý patrí do vášho kruhu a zaslúži si v ňom byť. Na začiatku mesiaca sa zamyslíte nad tým, koho do neho naozaj chcete pustiť. Zároveň sa Venuša bude nachádzať v sektore vášho horoskopu týkajúceho sa domova, čo vás prinúti premýšľať, či ste pripravení priviesť si domov nového stáleho partnera.

Ak ste nezadaní, niekto nový sa bude nachádzať, k vášmu prekvapenie, hneď za rohom - pripravte sa na to! Budete chcieť urobiť úžasný prvý dojem, a tak sa uistite, že vaše oblečenie je pripravené zažiariť a že sa neobjavíte vo vyťahaných teplákoch a deravom tričku. Koniec mesiaca bude predovšetkým o randení a užívaní si života.

A ak máte pocit, že ste v poslednej dobe svoju drahú polovičku možno trochu zanedbávali, je na čase to zmeniť.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Máte pocit, že váš milostný život len ​​tak bez problému plynie a na oblohe sa nenachádza žiadny mráčik? Môžete za to poďakovať vesmíru. Venuša a Mars sa pohybujú vo vašej sfére komunikácie, takže medzi vami a vaším partnerom je úplná pohoda. Budete viesť úžasne hlboké dlhé rozhovory a jednoducho si budete rozumieť tak, ako ste si nikdy predtým nerozumeli.

Budete mať tiež pocit, že vo vašom milostnom živote budete môcť naraziť na nový začiatok, či už ste nezadaní, alebo v nejakom dlhodobejšom vzťahu. Zrazu vám bude všetko pripadať opäť sviežo a zábavné. Spln, ktorý prebehne 23. júla, bude predovšetkým o spojení s niekým, koho máte radi, aj keby to malo byť tak prosté, ako rozprávanie nad fľašou vína pod hviezdami. Čo je mimochodom nádherné a neskutočne romantické.

Rak (22. júna - 22. júla)

Veľkou a dôležitou súčasťou zdravého vzťahu je stanovenie pevných hraníc, čo vám pripomenie nov 9. júla. Či už sa zoznamujete s niekým novým, alebo si len kontrolujete stabilnosť vášho dlhodobého vzťahu, je zásadné dať si jasne najavo, čo vám vadí a čo nie.

Venuša a Mars sa budú nachádzať vo vašej sfére sebaúcty a budú vám pripomínať, že nedostanete nič z toho, čo potrebujete, ak si o to nepoviete. Keď už sme pri tom... je vo vašom vzťahu v rovnováhe pomer dávania a prijímania? Spln 23. júla vás o tom donúti premýšľať.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Odpočívajte, Levy, pretože tento mesiac si na vás bude každý robiť zálusk. Či už ste slobodní, alebo ste vo vzťahu, ľudia vás budú pozývať na rande prakticky všade, kam sa pohnete. A to je spravodlivé, pretože ste naozaj úžasní a celý mesiac budete žiariť.

Spln 23. júla bude vibrovať vo vašej sfére partnerstva a bude vás nútiť myslieť na svoju druhú polovičku. Nájdite si chvíľku a vyhraďte si čas len pre svoju drahú polovičku - milé gesto nezostane bez povšimnutia. Tento mesiac si tiež nenechajte ujsť žiadne pozvanie na večierok: na nich sa objaví veľa zaujímavých ľudí - a samozrejme tiež žeravej zábavy, o ktorú by ste nechceli prísť.

Čo vás čaká v milostnom živote v mesiaci júl roku 2021?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Je niečo nepopierateľne sexy na tom, keď sa s niekým dáte dohromady a nikto o tom nevie... Vďaka Venuši a Marsu vo vašej sfére vecí, ktoré sú skryté (takže v tomto prípade tajomstve) sa vám naskytá solídna príležitosť si práve túto situáciu prežiť . Tešíte sa?

Pokiaľ už ste v nejakom vzťahu, využite čas a niekam spoločne vykĺznite, ale len vy dvaja. Bude to žeravé a sexy. Venuša sa 21. júla presunie do znamenia Panny a rozdúcha sladkú energiu pre váš milostný život. Vy a vaša drahá polovička nájdete nenápadné spôsoby, ako sa zblížiť. A to aj keby malo ísť o niečo tak jednoduchého, ako sa spoločne začať pozerať na nový seriál. Ku koncu mesiaca sa budete vo vzťahu cítiť naozaj šťastne a budete cítiť, že má vzťah pevné základy. Gratulujeme!

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Vaši priatelia sú pre vás všetkým, takže je logické, že by mali stráviť nejaký čas aj s vaším partnerom. Venuša a Mars vás tlačí k tomu, aby ste svojich najdôležitejších ľudí zviedli dohromady. Tak sa tomu nebráňte!

Ste slobodní? Prostredníctvom svojich kamarátov stretnete niekoho nového. Tento mesiac pocítite, ako vaším milostným životom veje veľmi sexy energia. Berte to ako resetovacie tlačidlo, ktoré vymaže drobné hádky, ktoré ste v poslednej dobe zažívali. Spln 23. júla pre vás bude veľmi romantický, takže vezmite svoju drahú polovičku a užívajte si ho spoločne v objatí.

Škorpión (24. október - 22. november)

Len upozornenie, Škorpióni: niekto zvláštny si vás vyhliadol. Kde? V práci! Venuša a Mars sa stretávajú vo vašej sfére kariéry, čo signalizuje začiatok nových vzťahov spojených s prácou, či už ide o niekoho vo vašej kancelárii, alebo o niekoho, koho stretnete pri vybavovaní pracovných záležitostí mimo nej.

Venuša sa 21. júla presunie do sektoru vášho horoskopu týkajúceho sa priateľstva a vyšle k vám romantické vibrácie. Váš partner sa bude cítiť ako váš najlepší kamarát a budete spolu robiť všetko možné, od sledovania stupídnych reality show, cez romantické filmy až po prosté blbnutie.

Čas, ktorý venujete tomu, aby ste si užili spoločnosť toho druhého, vás ešte viac zblíži. Spln 23. júla vo vás vyvolá túžbu tráviť viac času so svojou drahou polovičkou. Môžete zladiť prácu a milostný život - chce to len trochu snahy a nápaditosti.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Váš inštinkt sa vám snaží niečo povedať - ste pripravení mu načúvať? Novolunie 9. júla sa nachádza vo vašej sfére intuície a núti vás premýšľať, či po vás váš súčasný stály partner nechce viac, ako ste mu ochotní ponúknuť. Ako intímne skutočne chcete, aby tento vzťah bol? Zistiť to je teraz kľúčové.

Tento mesiac pre vás odštartuje nový začiatok v oblasti vzťahov a samozrejme aj zábavy. Vezmite svoju drahú polovičku a jednoducho sa spolu zabavte. Bude to veľmi fajn. Spln 23. júla sa bude nachádzať vo vašej sfére komunikácie, čo je ideálna doba pre dlhé rozhovory s niekým výnimočným.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, čaká vás super sexi mesiac. To všetko vďaka Venuši a Marsu, ktoré sa budú pohybovať vo vašej sfére intimity. Všetky dni budú plné zábavy, ohnivých a vášnivých okamihov, čo je ideálny čas na to, aby ste okorenili svoj vzťah alebo aby ste nový vzťah odštartovali.

Ste slobodní? Urobte si čas na úvahami o svojich minulých vzťahoch a o tom, kde sa pokazili. Len sa tým príliš nezaoberajte - je predsa len čas pohnúť sa dopredu. 21. júla budete pripravení na malý útek niekam preč. Nie sami, ale s partnerom. Dokonca aj niečo tak jednoduchého, ako je jednodenný výlet, vás dokáže veľmi zblížiť.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Aj tie najpevnejšie pary potrebujú čas od času trochu sviežosti - a tej sa vám dostane vďaka Marsu a Venuši, ktoré sa tento mesiac nachádzajú naproti vášmu znameniu. Neraz stretnete v priebehu júla nových ľudí a pocítite vďaka tomu väčšiu pikantnosť vo svojom súčasnom vzťahu. Tešte sa na žeravé chvíľky!

Spln vo vašom znamení, ktorý prebehne 23. júla, vám pomôže nezabudnúť sa zamerať na seba a svojho partnera, čo z vás v podstate urobí tú najlepšiu a najspokojnejšiu možnú verziu seba samého. Venuša sa nachádza vo vašej sfére intimity a rozdúchava vo vás poriadne vášnivé vibrácie. Rozhodne je nepremárnite.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ryby, čaká vás poriadna romantika, a to vďaka novu 9. júla. Bude sa nachádzať vo vašej sfére randenia a bude vás nútiť tráviť čas s ľuďmi, ku ktorým máte hlboký citový vzťah. Urobte si chvíľku (alebo viac) a proste si vyrazte von a zblížte sa so svojou drahou polovičkou, oceníte to obaja.

Ak ste nezadaní, Venuša a Mars vám pošlú do cesty niekoho nového. Majte oči otvorené... Spln 23. júla vás prinúti k tomu, že budete chcieť od všetkého odísť, trochu si od všetkého odpočinúť. Nie sami, ale s niekým výnimočným. Konečne nastal čas vyraziť na tú chatu v horách, ktorú ste si vyhliadli. Zážitok to bude horúcejší, než si myslíte.

Sex horoskop na júl 2021 vám predpovedal, čo sa bude vo vašom milostnom živote diať, ale veľa z toho je vo vašich rukách. Chcete sa ľahko a rýchlo zoznámiť s niekým na pekné, žeravé chvíľky? Vďaka online sex zoznamke už to nebude problém!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.