Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Barová šukačka

19.august 2020
Barová šukačka

Raz som v bare zbalil peknú babu, volala sa Anna. Sedela tam sama, mala upnuté tielko a koženú minisukňu, ktorá obopínala pekný guľatý zadoček - proste kurvička, ktorá to chcela.

Pod tielkom sa museli skrývať nádherné kozy, ktoré však zatiaľ boli uväznené v podprsenke. Zdala sa byť celkom fajn a po pár panákoch súhlasila, že prespí u mňa.

Vyrazili sme z baru a išli pár ulíc k môjmu domu. Chytil som ju okolo pása a potom ruka zablúdila bližšie k jej prdelke. Nič nenamietala, a tak som celú cestu mohol stláčať ten poklad. V jednej chvíli som dokonca predstieral, že sa mi rozviazala šnúrka a pri zohnutí som lepšie preskúmal to, čo sa skrývalo pod sukňou. Mala červené krajkované tangá, ktoré sa úplne zarezávali medzi jej pysky.

Keď sme došli ku mne, hneď pri dverách som sa jej začal dobývať jazykom medzi pery, kam som sa v najbližších chvíľach chcel dobývať aj niečím iným. Nejakým spôsobom sme sa dostali do spálne, kde som jej hneď zložil tielko. Hneď na to na zem spadla aj tesná červená podprsenka, z ktorej na mňa vypadli veľké prsia, ktoré mali poriadne veľké trčiace bradavky.

Hneď som sa na ne prisal. Pod mojím jazykom ihneď stvrdli a Anna vzdychla. Kozičky jej pri každom pohybe neposedne poskakovali hore a dole a ja som ich stláčal a snažil sa ich skrotiť. Presunul som sa k sukni, ktorá tiež letela dolu a ja som vzal tangá a vytiahol ich hore, takže sa jej zarezali medzi pysky, že skoro neboli vidieť. Jej pička ich pohltila a začala z nej vytekať chutná šťavička. Ťahal som tangá vyššie a vyššie a Anna kričala slasťou. Potom som ich zložil a uvidel jej pičku v plnej kráse. Bola hladko oholená a mala velikánske pysky. Otočil som si ju a roztiahol jej zozadu riťku, aby som riadne preskúmal aj jej zadnú dierku.

Barová šukačka

Prešiel som jej prstom a Anna sa ohla a vystrčila tak na mňa obidva chutne vyzerajúce otvorčeky. Položil som ju na chrbát na posteľ, ona roztiahla nohy a ja som vzal tie veľké pysky medzi prsty a riadne ich roztiahol od seba. Otvorila sa predo mnou ružová kunda, z ktorej tiekli vodopády šťávičiek. Úplne sa ponúkala k tomu, aby ju niekto pekne vymrdal. Zaboril som sa do nej jazykom a pomaly ju ním šukal. Z otvorčekov mi na tvár striekali prúdy. Ale to už sa ozýval môj klacek, ktorý div nerozerval rázporok, ako si chcel tú pičku liznúť tiež.

Ešte som ju chvíľu prstil, ale potom som ho pustil na slobodu a dobíjal sa Anne do pusinky. ,,Teraz pekne fajči," zasunul som ho ešte hlbšie a Anna začala prirážať. Krásne sála alikvotného čuráka a dráždila pritom gule ako skúsená suka. Keď som mal po pár minútach dosť, vytiahol som ho celého od jej slín von a mieril jej na kundu. Sama si ju ako tá najväčšia štetka roztiahla a ja som sa do nej zaboril. Vyplnil som jej tú medzierku celú a Anna vzdychala ešte hlasnejšie. Začal som tu pičku preťahovať, jej pysky sa mi plazili po vtákovi a olizovali ho.

Keď bola poriadne uvoľnená a úplne mokrá, tvrdo som ju začal mrdať, až mi gule o jej prdel plieskali. Jej pičulka pri každom príraze hlasno začvachtala a tiekla ako deravé vedro. Zároveň som jej pekne prstil ritný otvor, čo išlo pri tých všetkých šťávičkách ako po masle. Nakoniec ma napadlo, že zároveň pri mrdání by som jej mohol prstit pičku a tak som do nej ešte strčil tri prsty. Jej jaskynka ma s radosťou prijala a cmúľala môjho vtáka aj prsty. Nakoniec som si ju otočil na chrbát a chystal sa tu jej slintajúcu kačičku pekne vystriekať.

Prstil som jej pri tom obe dierky a nakoniec som sa s niekoľkými mohutnými výstrekmi urobil. Semena bolo tak veľa, že jej vytekalo z kundy von a tieklo jej po bruchu až na kozy. Keď som čuráka vytiahol, jej kunda hlasno mlaskla a vypľula zmes štiav a semena. Jej pysky smutne viseli po okrajoch a vyžadovali ešte trochu pozornosti. Tak som sa ešte trošku s tou krásnou vyšukanou pičkou pohral a zastrkoval dovnútra vytečené semienko. Pri tom sa Anna krásne urobila, až sa celá triasla. Prsíčka jej pri tom pekne nadskakovali a bradavky stvrdli ešte viac. Ešte som jej semeno zastrčil aj do ritnej dierky a potom som ju nechal, aby si oddýchla. V noci som ju ale prebudil a jej kundu, pusinku aj riťku vystriekal ešte niekoľkokrát.

Ak chcete zažiť podobne skvelý sex, zaregistrujte sa na sex zoznamku.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.