Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na január 2020

10.január 2020
Sex horoskop na január 2020

Vítame vás v novom roku a s ním je tu aj náš sex horoskop, ktorý vám napovie, čo očakávať v milostnom a sexuálnom živote v prvom mesiaci tohto roka. Bude v tomto ľadovom mesiaci čerstvo aspoň vo vašej posteli? Stretnete nového partnera na sex na jednu noc, alebo skôr niekoho na dlhodobejší vzťah?

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Človek na začiatku nového roka vždy premýšľa, čo by chcel zmeniť. Aj nad tým môžete samozrejme sami porozmýšľať, čo sa týka sexuálneho života, predovšetkým vás tento mesiac ale budú ovplyvňovať astrologické vibrácie, a to hlavne váš milostný život.

Všetko to začne Marsom, ktorý sa presunul 3. januára do Strelca, čo vás začalo tlačiť dopredu. Možno sa práve teraz cítite v posteli úplne inak, máte viac energie a dobrodružnejšie povahy, chcete skúšať nové veci, čo vášmu sexuálnemu životu veľmi prospeje. Keď sa 20. januára Slnko presunie do Vodnára, budete sa cítiť extrémne sebavedome, ale tiež budete dúfať v nejakú romantiku.

Novolunie 24. januára vám zasa prinesie rebelskú energiu, vďaka ktorej budete úplne pripravení opäť trochu otriasť niektorými vecami vo svojom živote. Verte, že sa váš partner nebude sťažovať, naopak bude príjemne prekvapený.

Prvý mesiac roku 2020 vyzerá zatiaľ celkom sľubne, že? Tak si nenechajte ujsť aj ďalšie veci, ktoré čakajú práve vaše znamenie. Nájdite si ho nižšie a prečítajte si sex horoskop na január 2020!

Baran (21. marca - 20. apríla)

Konečne ste sa predrali všetkými sviatkami a je na čase, aby ste našli tlačidlo pre pauzu a stlačili ho. Musíte si už dať oddych. Venuša sa 13. januára presunie do znamenia Rýb a vy budete nesmierne túžiť po nejakom peknom romantickom úniku z reality s vaším partnerom. Pristihnete sa, že budete premýšľať nad tým, ako sa veci mali, keď ste spolu začali randiť. Pokúste sa trochu pátrať v pamäti a priviesť tieto pekné okamihy opäť do vášho života. Prebudí to intenzívny oheň.

Ste single? Potom budete túžiť po niekom, kto je mimo váš dosah. Neznamená to, že by to bolo úplne nemožné, ale na dlhodobé záležitosti to asi veľmi nebude. Novolunie, ktoré prebehne 24. januára, vás pripraví na to, že budete chcieť tak trochu zmenu. Len preto, že sa v posteli trochu nudíte, neznamená to, že to tak musí zostať.

Býk (21. apríla - 21. mája)

V priebehu sviatočného bláznovstva ste odstrčili sex na druhú koľaj a venovali ste sa prípravám, rodine a oslavám. Ale to už je všetko preč. Mars sa presunie do znamenia Strelca 3. januára a bude sa nachádzať vo vašej sfére sexu. Vďaka tomu sa vo vašom živote objaví veľa akcie. Len aby ste vedeli: Strelci radi experimentujú a Mars má zase rád sex, takže keď si dáte jedna a jedna dohromady, viete, čo vás bude čakať.

Venuša sa presunie 13. januára do znamenia Rýb a vy budete pripravení sa znovu spojiť so svojou druhou polovičkou fyzicky aj duševne. Ak zatiaľ žiadnu druhú polovičku nemáte, v januári je ten pravý čas na počkanie niekoho takého. Choďte so svojimi kamarátmi niekam za zábavou a uvidíte, na koho sa vám podarí naraziť.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

So svojím partnerom ste z nejakého dôvodu, to je úplne jasné, ale tento mesiac vás bude neskutočne inšpirovať, a to predovšetkým v období po 3. januári, kedy sa Mars presunul do Strelca. Možno, že ho novoročné predsavzatia k niečomu nakopli (napríklad odbehnúť triatlon alebo pomáhať v útulku pre zvieratá) a to vás nielen rovnako nakopne k tomu robiť niečo podobné, ale navyše partner vo vašich očiach stúpne a bude vás viac vzrušovať.

Spln 10. januára sa bude nachádzať vo vašej sfére intimity a vďaka tomu budete viac spontánny v sexuálnom živote. Áno, niekedy síce budete musieť sex trochu naplánovať, ale na druhú stranu, koľko času zaberie taká rýchlovka pred prácou? Naozaj sa to nedá stihnúť? Ak nie ste v súčasnosti v žiadnom vzťahu, budete premýšľať nad tým, či vôbec niekedy stretnete tú správnu osobu. Nevyšilujte, pretože vám vesmír rýchlo pripomenie, že dostanete čokoľvek, čo chcete. Mimochodom, Mars sa bude nachádzať vo vašej sfére ostatných ľudí, a budete preto priťahovať vášnivých ľudí...

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci, dokážete veci správne precítiť, a to je jedna z vašich úžasných vlastností. Spln, ktorý prebehne 10. januára, pre vás bude znamenať veľa, pretože prebudí emócie, ktoré radi prežívate. Skúste sa sústrediť na tú dobrú stránku tejto veci a snažte sa nelipnúť na spomienkach na to, ako ste sa v minulosti spálili (a čo to znamenalo pre vašu budúcnosť).

Venuša sa bude nachádzať vo vašej ôsmej sfére intimity a vy budete túžiť po intenzívnom spojení s vaším partnerom. Ak máte pocit, že sa vám nedostáva, je na čase si pohovoriť. Ste single? Nejaký kamarát vám tento mesiac pomôže si nájsť niekoho nového na nezáväzný sex a všeobecne vám tento mesiac bude ponúkať dosť príležitostí, tak to využite.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Je ťažké sa nestresovať vaším milostným životom, keď sa veci nemajú úplne perfektne. Ale spln, ktorý príde 10. januára, vám pomôže sa trochu upokojiť a s niektorými vecami sa zmieriť. Nestresujte sa tým, čo sa v budúcnosti možno stane a možno nestane. Skrátka to prijmite, rovnako toho veľmi nezmôžete.

Venuša sa bude nachádzať tento mesiac vo vašom opačnom znamení a to pre vás znamená, že by vám kamaráti mohli pomôcť priviesť do života niekoho nového a zaujímavého. Ste už vo vzťahu? Potom vám váš partner predstaví nejakého nového kamaráta či kamarátov. 13. januára sa Venuša presunie do vašej ôsmej sféry intimity a urobí z januára veľmi romantický mesiac. Takže vezmite svojho partnera na rande (alebo stretnite niekoho nového a dajte si spolu rande) a len sa oddávajte tomu, ako skvelé to celé bude.

Co čeká vaše znamení v průběhu ledna 2020 v milostném a sexuálním životě?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Randenie je bezpochyby zábava, ale občas vám môže pripadať, že je to dosť pracné. Spln 10. januára sa bude nachádzať vo vašej sfére randenia a romantiky a vy budete premýšľať, či skutočne máte čas (a energiu po tom, čo ste sa spálili), aby ste randili alebo si niekoho hľadali aj ďalej. Moc sa tým nestresujte, pretože na tú pravú osobu si čas rozhodne nájdete.

Venuša sa bude nachádzať vo vašom opačnom znamení okolo 13. januára. Pošle vám sladké vibrácie, tak si naplánujte trávenie času so svojim partnerom a užívajte si to, ako skvelo vám to spolu klape. Ak ste single, naplánujte s kamarátmi nejakú akciu. Práve tí vám pomôžu nájsť niekoho, s kým zažijete veľký románik.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Váhy, január pre vás bude tým pravým mesiacom na randenie. Keď sa Venuša, vaša vládnuca planéta, presunie 13. januára do Rýb, prinesie to do vášho života veľa romantiky a túžby po dokonalom milostnom živote. Ak už ste vo vzťahu, uistite sa, že si robíte dostatok času na randenie so svojím partnerom a že len nevysedávate pri televízii. Je dobré raz za čas urobiť trochu zmenu.

Pokiaľ partnera nemáte, budete mať veľmi veľa možností sa s niekým zaujímavým spojiť, najvyššie šance budú v druhej polovici mesiaca. Zamerajte sa na prácu, pretože práve tam by ste niekoho mohli stretnúť. Novolunie 24. januára sa bude nachádzať vo vašej slnečnej sfére randenia a vy budete túžiť po nejakej dobrej, starej známej romantike. Zapáľte sviečky, vytiahnite pekné spodné prádlo a pohadžte okolo trochu okvetných lístkov ruží. Bude to krásne.

Škorpión (24. október - 22. november)

Vezmite partnera, choďte k sebe domov a pekne sa uvelebte na gauči - tento mesiac sa budete veľmi radi maznať. Keď sa Venuša 13. januára presunie do vašej sféry randenia a romantiky, začnete snívať o tom, ako by mal vyzerať váš ideálny milostný život. Ak ste single, spojíte sa s niekým novým vďaka svojmu koníčku, takže majte oči otvorené, až pôjdete na hodinu varenie alebo napríklad na koncert vašej obľúbenej kapely.

Novolunie, ktoré prebehne 24. januára, sa bude nachádzať vo vašej sfére domova. Budete potrebovať trochu viac času na seba, ako je u vás obvyklé. Budete sa chcieť pozerať na svoje obľúbené relácie, byť chvíľku sami a tiež si sami trochu užívať. Ujasnite svojmu partnerovi, že aj keď ho veľmi milujete, niekedy tiež potrebujete trochu času len pre seba.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, vzťahy sú o rovnováhe medzi dávaním a braním a vy by ste mali urobiť malú kontrolu, či u vás sú tieto dve hodnoty vyrovnané. Budete si toho vedomí predovšetkým okolo splnu, ktorý prebehne 10. januára. Robí toho pre vás váš partner toľko, koľko vy robíte pre neho? Ak nie, je na čase si o tom pohovoriť.

Ak ste single, tento mesiac stretnete niekoho nového. Ale majte na pamäti, že to pôjde pomaly. Nestresujte sa tým, že zostanete uväznení vo friendzone, pretože než si začnete spolu užívať, spoznáte sa bližšie vďaka správam a (kto by to bol povedal) rozhovorom. Venuša sa 13. januára presunie do Rýb. To bude mať za následok romantickú energiu vo vašej sfére domova. Takže sa s vaším partnerom pozerajte spolu na televíziu, napríklad v posteli a nezabudnite k tomu pridať kýblik zmrzliny. Síce sex asi nasledovať nebude (nikto nehovorí, že nemôže), ale táto domáca intimita vás veľmi zblíži.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

So svojím partnerom sa síce zbližujete tak nejako pravidelne, ale verte, že spln 10. januára vám v tom pomôže a dostane vás ešte bližšie. Nielen, že to pomôže rozprúdiť váš vzťah, ale aj vy osobne si budete pripadať mocnejší a energickejší. Ste single? Potom majte ten víkend oči otvorené dokorán, pretože vás niekto nový bude chcieť spoznať.

Venuša sa 13. januára presunie do znamenia Rýb a pripraví si pre vás romantickú energiu. Zistíte, že máte viac trpezlivosti ako zvyčajne a budete zvládať počúvať svojho partnera, ako rozpráva pozitíva a negatíva dňa, a to nezostane bez povšimnutia. Skúste do vášho spoločného života vniesť trochu zmien oproti vašej klasickej rutine. Navštívte napríklad nejakú novú reštauráciu alebo si choďte zatancovať. Kým budete skúšať spoločne nové veci, bude to zábava.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Asi ste síce dali svojmu partnerovi niečo úžasné počas sviatkov, ale kedy naposledy ste mu dali niečo "len tak"? Venuša sa bude 13. januára nachádzať vo vašej druhej sfére peňazí a vy budete chcieť za svoju polovičku niečo málo minúť, aj keby ste ju mali prekvapiť len obľúbenou zmrzlinou alebo podobnou maličkosťou.

Ak randíte s niekým novým, budete veľmi premýšľať o svojich ideáloch a čo vo vzťahu chcete. Majte na pamäti, že je rozdiel medzi tým byť nerealistický, keď niečo od niekoho očakávate, a medzi tým, keď ste vo vzťahu s niekým, kto s vami nejde pekne. Novolunie, ktoré prebehne 10. januára, vás pripraví na povyrazenie a nájdenie lásky. Tento rok budete sami sebou a ostatní to môžu buď rešpektovať, alebo sa s vami prestať baviť. Ale nebojte sa, prijmú to.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ryby, niekedy vám príde, že život proste len tak plynie. Tak teraz sa pripravte, pretože spln 10. januára vám pošle veľké množstvo romantických vibrácií. Randenie tak pre vás bude brnkačka. Budete sa veľmi ľahko zverovať partnerovi so všetkým, čo sa vám práve bude naháňať hlavou, a rovnako to bude aj naopak. Veľmi vás to zblíži.

Ak ste bez partnera, tak to tak nezostane na dlho. Vaši kamaráti vám predstavia niekoho, kto vás rýchlo zaujme. Jediné, čo vám tento vás nový milostný život bude trochu narušovať, bude to, že si nebudete vedieť rady, ako nájsť správnu rovnováhu medzi trávením času s kamarátmi a s vaším novým partnerom. Moc sa tým nestresujte, pretože tieto veci sa často vyriešia úplne samé.

Snáď ste do nového roku vkročili tou správnou nohou a bude sa vám len dariť. Aj keď na to postavenie planét má veľký vplyv, nemôžete sa spoliehať len na ne, pretože vždy to záleží predovšetkým na vás, ako veci napokon dopadnú. Zamyslite sa teraz na začiatku roka nad tým, čo od nového roka 2020 očakávate, čo by ste si priali vo svojom milostnom a sexuálnom živote zmeniť. Možno vám chýba trochu vášne, vzrušenia, experimentovania... Nečakajte, až to k vám samo príde alebo až sa váš partner odhodlá, musíte sami urobiť prvý krok k tomu, aby ste boli spokojní.

A ak je vaším prianím nájdenie nového partnera na sex, zaregistrujte sa na erotickú zoznamku, na ktorej úplne jednoducho môžete nájsť človeka, s ktorým si budete sexuálne rozumieť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.