Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zmyselná klientka

4.november 2019
Zmyselná klientka

Vrútil som sa do kancelárie s desaťminútovým oneskorením, hoci inokedy bývam v práci načas a šéf ma dáva za vzor ostatným. Ten deň sa ale stala vážna dopravná nehoda na magistrále a nastal dopravný kolaps. Preto mi cesta z domova trvala o pol hodiny dlhšie ako normálne.

Práve v pondelok som mal na ráno dojednanú schôdzku s novým klientom. Na tejto transakcii sme mali zarobiť najmenej pol milióna, ak všetko pôjde podľa mojich predpokladov.

Pani Šimákovú som nikdy predtým nevidel, ale rozhodol som sa, že využijem všetkého svojho šarmu, ktorý nesmie chýbať žiadnemu predajcovi, ak chce vo svojej brandži niečo dokázať. A to aj v prípade, že pôjde o obstarožnú dámu, ktorá síce má dobu rozkvetu dávno za sebou, ale na druhej strane nevie kam s peniazmi.

Zbadal som ju, hneď ako som vošiel do svojej kancelárie. Stála pri okne otočená ku mne chrbtom. Pozdravil som ju, predstavil som sa, a keď sa otočila, nasadil som profesionálny úsmev a ospravedlnil som sa za meškanie. Mal som čo robiť, aby som zakryl svoje prekvapenie. Miesto prachatej, hysterickej matróny predo mnou stála dlhovlasá brunetka v najlepších rokoch sa štíhlymi nohami a báječne tvarovaným zadočkom.

"Musím povedať, že tak krásnu klientku som tu ešte nemal," vyhŕkol som ohromene a hneď som si za to dal v duchu pár faciek. Pani Šimáková sem predsa prišla za obchodom a nie preto, aby jej niekto dával najavo, že je príťažlivý sexuálny objekt! Zdalo sa však, že jej moja lichôtka nijako nevadila, skôr naopak. Usmiala sa na mňa a zaborila do mňa skúmavý pohľad. Ponúkol som jej stoličku a spýtal som sa jej, čo si dá. Povedala, že kávu. Zavolal som sekretárke a poprosil ju, aby nám urobila dve kávičky. Sadol som si naproti klientke a požiadal ju, aby mi vysvetlila svoje predstavy o tom, ako by som mohol byť užitočný jej firme.

Vytiahla z kufríka nejaká lajstre a pustila sa do výkladu. Po niekoľkých minútach som sa pristihol, že vôbec nevnímam, čo mi hovorí. Nebol som schopný odlepiť oči od jej výstrihu pod kabátikom kostýmu. Možno má čiernu podprsenku? pomyslel som si a hneď som cítil, ako sa mi medzi nohami rozlievajú vlny horúčav. Ale nie, len nie žiadny tuhý chvost v nohaviciach, teraz nie! Zaprisahal som sa zúfalo v duchu. Sústreď sa na kšeft, hlupák! V tom sa pani Šimáková odmlčala a zadívala sa na mňa. Pochopil som, že sa ma na niečo spýtala, ale nemal som najmenšej potuchy na čo.

"Dala by som vám euro, keby som sa dozvedela, na čo práve myslíte," povedala a záhadne sa usmiala. Bol som z toho úplne paf a cítil som, ako sa červenám. Snažil som sa vymyslieť nejakú rozumnú výhovorku, ale v hlave mi znelo jediné prianie - vziať si túto príťažlivú ženu priamo tu, v kancelárii. Moja klientka sa zdvihla a stúpla si predo mňa. Rozopla si kabátik a pustila ho na podlahu. Len som vykríkol, keď som uvidel čiernu podprsenku.

"Myslím si, že by sme sa mali trošku odreagovať, než sa pustíme do obchodného rokovania," povedala. "Mám dojem, že ty to potrebuješ ako soľ," dodala vzápätí a ja som bol v takom šoku, že som si skoro ani nevšimol, že mi začala tykať. Chvost som mal už v pozore a napínal mi nohavice v rozkroku. Nemohla si tej hrče nevšimnúť. Vstal som, položil som jej dlane na pevné kozy a jemne som jej ich masíroval, kým som sa k nej sklonil a bozkával jej krk.

Erotická povídka Smyslná klientka

"Máš aj čierne nohavičky?" Pošepkal som jej do ucha vzápätí.
"Vyzleč mi sukňu a uvidíš," odpovedala a ticho sa zasmiala.

Rozopol som jej gombíky a stiahol jej sukňu cez oblé boky. Zniesla sa na koberec a ja som sa kochal pohľadom na maličké čierne tangá. Uchvátene som jej začal hladkať a hniesť zamatové polovičky. Uvoľnila mi kravatu a rozopla mi horné gombíky košele. Vzápätí pod ňu žiadostivo vošla a preberala sa mojím hustým porastom na hrudi. "Potrebujem si ťa ochutnať," zašepkal som chrapľavo.

Zdvihol som ju a ona si kľakla na písací stôl. Roztiahla ochotne nohy, odhrnula si šnúrkové nohavičky bokom a ponúkla mi voľný výhľad na jej najsvätejšie miesto. Zaboril som jej tvár do lona a do nozdier mi prenikla vôňa vzrušenej ženy. Masíroval som jej oboma rukami polovičky, maznal som sa s jej vejárikmi a cieľavedome som sa prepracovával k jej krvou naliatému klitorisu. Ticho kvílila blahom, a keď som si zasial do pusy jej stvrdnutý oriešok, len slastiplne vykríkla. Kým som jej sál a žužlal citlivý piestik, vošiel som jej jednou rukou zozadu medzi nohy a zasunul jej jeden prst do mokrej mindy.

"Bože môj, ako si báječne mokrá a vláčna!" Zamrmlal som fascinovane. Pustil som jej klitoris z pusy a začal po ňom prechádzať špičkou jazyka. Tvrdo sa tlačila podbruškom k mojej tvári a nariekala blahom. Netrvalo dlho a roztriasla sa celá v búrlivom orgazme. Cítil som, že pukne chtíčom, keď sa jej čo najskôr nezarazím kolíkom do pičky. Stiahol som zo seba nohavice a košeľu. Na viac som nemal čas. Musel som ju mať, a to hneď. Moja zmyselná klientka si ochotne stiahla tangá, ľahla si chrbtom na stôl a roztiahla nohy. Schmatol som ju za nich a položil si ich na plecia - a potom som do nej zašiel palicou, čo najhlbšie to šlo. A zase som sa z nej vytiahol skoro celý. Chvíľočku som počkal a opakoval som príraz.

Zastonala a žiadostivo sa proti mne vzopäla. Rozbehol som sa a mrdal som ju čím ďalej rýchlejšie a bezohľadnejšie. Bolo mi jasné, že sa čo nevidieť urobím, keď sa trošku neupokojím. "Chcem si to s tebou rozdať zozadu!" Vykríkol som a len nerád som opustil jej teplý vlhký pelech.
Nebolo ťažké ju prehovoriť. Zoskočila zo stola, kľakla si na všetky štyri a roztiahla nohy. Kľakol som si za ňu a znovu som jej zapustil žilu do klzkej svätyne. Schmatol som ju v bokoch a začal som sa k nej zúrivo prirážať. Šukal som ju tak, že moje boky rytmicky plieskali o jej polovičky. Zavýjala slasťou a pohadzovala hlavou, až jej dlhá hriva poletovala sem tam.

"Celú ťa naplním," zachrčal som. "Vystriekam ti celú tú tvoju nádhernú mačičku, až to z nej potečie von!"
"Ááách, áno," povedala nedočkavo.
V jednej ruke som jej zovrel melónik a žmolil jej medzi prstami stvrdnutú čerešničku, kým som ju freneticky šukal zozadu. Vycítil som, že stojím tesne pred vrcholom, a tak som ju znova schmatol v bokoch a zaškrípal som zubami. Naposledy som sa spustil až na dno jej hlbokej studničky a vybuchol som v nadpozemskom orgazme. Híkavo som do nej napumpoval mohutnú dávku a potom som sa jej vyčerpane zrútil na chrbát.

V tom sa ozvalo zaklopanie na dvere a dnu vrazila sekretárka. Úplne som zabudol, že som si u Izabely objednal dve kafe. Najskôr na nás vytreštila oči, ale potom jej okolo ústnych kútikov zahral zvláštne úsmev a vyhlásila:
"To je škoda, že som neprišla skôr. Ak si ale budete chcieť dať repete, možno by vám nevadilo, keby som sa pridala k vám, čo vy na to?" Než som jej na to stačil niečo povedať, zamkla za sebou dvere. Pozrel som sa na svoju klientku a tá rozhodne nevyzerala, že by bola proti.
"Vitaj na zámku rozkoše, Izabelka!" Povedal som rozmarne.

Sex v kancelárii môže byť veľmi vzrušujúci, ale dávajte si pozor na to, aby vás niekto nenačapal, či už ste muž, alebo žena.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.