Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na január 2019

3.január 2019
Sex horoskop na január 2019

Aj v novom roku 2019 vám budeme prinášať každý mesiac sex horoskop, v ktorom sa dozviete, ako bude váš sexuálny a mileneký život vyzerať ďalší mesiac. Zaujíma vás, ako to bude pri vašom znamení v prvom mesiaci v roku? Potom čítajte ďalej!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej práca, súčastna činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Začiatok roka 2019 bude, čo sa sexu týka, skôr taký zamilovaný. Viete, čo v sexe a láske chcete, a tento mesiac si za tým pôjdete. Január nakopne Venuša, planéta lásky a vzťahov, ktorá sa bude nachádzať v znamení Škorpióna. Budete premýšľať o tom, ako chcete byť k svojmu partnerovi blízko a ako veľmi sa s ním cítite prepojení. Keď sa ale Venuša presunie 7. januára do znamenia Strelec, prinesie to do vášho života úplne inú energiu - zábavnu, oslobodzujúcu, milujúcu. Niekedy si skratka musíte ísť priamo za tým, čo chcete, aby ste to naozaj mohli dostať. Zatmenie mesiaca konajúce sa 21. januára bude klásť veľký dôraz na to, aby ste nasledivali svoje srdce a robili to, čo vás robí šťastných. Cítite, že si vás druhý váži a miluje vás, alebo si myslíte, že by to mohlo byť aj lepšie? Len vy poznáte odpoveď. Mali by ste si na túto otázku odpovedať naozaj úprimne a podľa toho konať.

Ale to nie je všetko. V januári vás toho čaká oveľa viac. Zaujíma vás, ako sa bude rok 2019 rozvíjať u vás podľa vášho znamenia? Vyhľadajte si ho ďalej a hneď sa dozviete.

Baran (21. marec - 20. apríl)

Barani, viete naozaj presne, čo chcete a tento mesiac sa vám to aj podarí získať. Pôjdete si tvrdo za svojim. A to všetko sa stane vďaka Marsu, planéte akcie a vašej vladnúcej planéte, ktorý sa bude nachádzať vo vašom znamení. Majte ale na pamäti, že vďaka tomu môžete zabúdať na ostatné dôležité veci a ľudí. Najmä nezabudnite na svojho sexuálneho partnera a jeho potrebym až sa budete sústreďovať na seba. Na druhú stranu ale nepostavte svojho partnera úplne pred seba a nenechajte sa ovládnuť jeho potrebami a nemyslieť na tie svoje. Vyžiadajte si to, čo chcete, a zároveň sa spýtajte aj na to, čo by si prial on. Ak ste v súčastnej dobe bez partnera, teraz bude ten najlepší čas na to, aby ste vyrazili von na nejaké rande. Rozhliadnite sa najlepšie po niekom, kto vás bude podporovať a nebude veľmi náročny a zhýčkaný, to pre vás bude tá najlepšia voľba.

Býk (21. apríl - 21. máj)

V januári sa budete zblížovať s niekym, kto vás veľmi zaujme, Býci. Budete sa zbližovať všetkými možnými spôsobmi... Venuša, planéta lásky a vzťahov, sa bude väčšinu mesiaca nachádzať vo vašej sfére hlbokej intimity, takže je vám asi jasné, odkiaľ to plynie. Bude to fungovať ale nie len na nových partnerov, ale aj na tých súčastných. Pokiaľ ste single, pristihnete sa, ako vo dne snívate o svojom ideálnom partnerovi. A viete čo? Možno sa nachádza hneď za rohom! Mars, plnéta akcie a sexu, bude vo vašej sfére, ktorá symbolizuje snívanie. Takže nie len, že budete vo dne snívať o tom najlepšom partnerovi, ešte k tomu budete v noci snívať o veľmi žhavom sexe! Pripravte sa na to, bude to skvelé. Nezabudnite ale, že takýto partner nepríde len tak sám a vy budete musieť vyvinúť nejakú snahu. Vesmír vám prichystal príležitosť, tak sa jej chopte.

Blíženci (22. máj - 21. jún)

Blíženci, tento mesiac by ste mali udržať svoje oči otvorené, bude sa vám totiž ponúkať veľa rôznych zaujímavých možností, a to všetko vďaka tomu, že sa Venuša bude nachádzať vo vašom opačnom znamení. Kedykoľvek s niekym nadviažete akékoľvek spojenie, zoznámite sa alebo sa stretnete, môže to znamenať tu pravú možnosť do budúcna, že by práve z tohoto mohol vzniknúť nový dlhodobý vzťah. Myslite na to a popremýšľajte o tom. Pokiaľ ste momentálne vo vzťahu, aj tak sa môžete tešiť na zaujímavé veci. Vesmír vám pošle skvelú energiu, ktorá vám bude umožní vstúpiť hlbšie do záväzku s vaším partnerom. Nemusí to znamenať svadbu, ako to na prvý pohľad môže vyzerať. Z naozaj voľného vzťahu sa môže stáť niečo viac, v dlhodobom vzťahu môžete nájsť viac pochopenia alebo viac intimity. Na druhú stranu sa ale nemusíte báť, že by vám partner nedával dostatok priestoru, naopak, nechá vám ho (rovnako tak by ste mali vy jemu), takže to bude výhra pre všetkých.

Rak (22. jún - 22. júl)

Raci, pripravte sa dobre! Zatmenie Slnka, ktoré prebehne 5. januára, sa bude nachádzať vo vašej sfére ostatných ľudí. To bude z januára robiť skvelú príležitosť na zoznamovanie sa s novými ľuďmi a zblížovania sa s nimi. Ale ako blízko k ním chcete mať? Ako je to teraz s vaším súčastným sexuálnym partnerom? Znamená pre vás momentálne to pravé alebo prichádza o svoju moc a skôr si pripadáte, že je na čase ho niekym nahradiť? Ku koncu mesiaca budete mať silnú túžbu sa s niekym dať dohromady. Pokiaľ už s niekym ste, tak to bude tá najlepšia doba na to, aby ste si spoločne odpočinuli a pustili si vaše obľúbené serály alebo filmy. A ak zatiaľ nikoho nemáte, skúste sa trochu prejsť po okolí a nezabudnite sa poriadne pozerať! Vhodná osoba pre úlet môže byť priamo pred vami. Nenechajte ju len tak prejsť okolo seba bez povšimnutia.

Lev (23. júl - 22. august)

Január vám pomôže otvoriť oči. Konkrétne za to bude môcť predovšetkým zatmenie Mesiaca, ktoré prebehne 21. januára. Vďaka nemu sa budete sústreďovať na to, čo vo vzťahu chcete a čo naopak nie. Tak môžete začať vidieť niektorých ľudí v úplne inom svetle. Možno naraz spozorujete svojho kamaráta alebo kamarátku ako sexy osobu, čo vás zatiaľ ani nenapadlo. Nebojte sa toho ale jednajte! Celý tento mesiac bude o tom, aby ste boli otvorení a prepojovali sa s druhými. Ak ste vo vážnom a dlhodobom vzťahu, nebojte sa do izby priniesť trochu vzrušenia, ktoré vám chýba. Ochutené lubrikačné gély, nové spodné prádlo a zábava s erotickými hračkami môže byť to pravé, čo by vám obom mohlo rozprúdiť krv v žilách.

Co si pro vás nachystal první měsíc roku 2019?

Panna (22. august - 22. september)

Zatmenie Slnka na začiatku mesiaca sa bude nachádzať vo vašej sfére randenia, milé Panny, a to pre vás znamená jediné - vyrazte na rande! Ak máte vzťah, vyrazte so svojim partnerom, a pokiaľ ste sami, určite sa nájde niekto, s kým by ste na rande mohli ísť. Neberte ale všetkých! Buďte chytría vyberaví, budete k tomu mať príležitosť. Potom už bude len na vás, ako takéto rande skončí... Panny v dlhodobom vzťahu by mali napraviť to, čo neplnia. Dali ste si s partnerom slovo, že budete vykonávať každý týždeň nejaké pekné romantické večery spolu, ale kde nič, tu nič? Naozaj by ste to mali napraviť. Už sa nemôžte vyhovárať na to, že sú Vianoce a nie je dosť času. Ale nebojte, nebudete na to sami, Mars, planéte akcie, sa bude nachádzať vo vašej sfére sexuality. Vďaka tomu nebudete mať problém si povedať o to, čo v posteli chcete. Bez obáv, dostanete presne to o čo si poviete.

Váhy (23. september - 23. október)

Tento mesiac to ude pekne iskriť, Váhy! Bude to práce zatmenia Mesiaca, ktorý sa bude pohybovať vo vašej sfére romantiky. Bude to skvelá príležitosť, aby ste spoznali niekoho nového, alebo by ste do svojho dlhodobého vzťahu priniesli opäť trochu sexy energie. Váš sexuálny partner vás bude v januári trochu vyzívať, ale v dobrom slova zmysle. Posilovaním a upravením vášho myslenia zistíte, že vaše vzájomne prepojenie môže ísť ešte hlbšie. Veľkú rolu v tom všetkom bude hráť komunikácia, s ktorou vám to celkom pôjde, musíte sa ale trochu snažiť. Zdieľajte so svojim partnerom, čo si myslíte a naozaj potrebujete. To vás môže v budúcnosti ochrániť pred tým, že by ste boli smutný z toho, že sa vám niečo nedostáva (alebo že váš partner nemá vešteckú guľu, aby na to sám prišiel). Robíte to pre seba a pre druhého.

Škorpión (24. október - 22. november)

Pre vás, Škorpiónov, tento mesiac začne veľmi zaujímavo. Nakopne ho Venuša, planéta lásky a vzťahov, ktorá bude vo vašom znamení. Užite si tento čas, pretože to za to bude stáť. Robte všetko, čo vás baví. Len pokiaľ ste v dlhodobom vzťahu, tak budete potrebovať trochu znovu uistiť, že váš partner podporuje vaše sny. A to napríklad aj tie sexuálne. A pokiaľ spolu žijete v jednej domácnosti, potom by ste mali urobiť okrem nudných domácich práci čas aj na nejakú tú rýchlovku medzi nimi. Len tak, spontánne. Najdôležitejšia vec v celom januári, na ktorú by ste nikdy nemali zabúdať, sú kompromisy. Tie budú nesmierne dôležité, či sa už budete baviť s niekým, koho ste zrovna spoznali, alebo s niekým, s kým sa poznáte večnosť. Aj keď chcete každý inú vec, určite sa zhodnete niekde uprostred. Z toho vzniknú naozaj skvelé a nezabudnuteľné chvíľky.

Strelec (23. november - 21. december)

Pre vás, Strelci, si nový rok nachystal niečo špeciálne, ale nie úplne dobré. Bude za to môcť Venuša, ktorá sa bude nechádzať vo vašej sfére, ktorá reprezentuje túžbu po niekom, koho môžete mať. Áno, celkom otrava a ešte hneď takto zo začiatku roka. Ale nebojte, nebudete sa trápiť zas tak dlho. Keď sa Venuša 7. januára presunie do vášho znamenia, všetko toto zmizne. Ak ste vo vzťahu, potom by ste v priebehu mesiaca mohli vyraziť na nejaký výlet, kde sa budete môcť len váľať v posteli, maznať sa a robiť veľa iných vecí. Mars, planéta akcie a sexu, sa bude nachádzať vo vašej sfére randenia a romantiky. Pre nezadaných to bude znamenať, že by ste mali výdať hľadať niekoho, s kým by to mohli dať dohromady (aspoň na jednú noc), a pre nezadaných to znamená, že by mali v posteli vyskúšať niečo nové. Napumpuje to do vás vzrušenie, čo sa potom výborne osvedčí v posteli.

Kozorožec (22. december - 20. január)

Kozorožci, tento mesiac by ste sa rozhodne nemali strániť svojich priateľov, pretože tí sú úplne jedničky vášho sexuálneho života. Nie preto, že by ste si s niekým z nich užili, ale aj tak veľmi ovplyvnia váš váš sexuálny život. Takže keď vám kamarát ponúkne, že by ste mali niekoho spoznať, nehambite sa a nehovorte nie! Mohla by to byť veľká chyba, pretože môžte zažiť nezabudnuteľný sex. Časť mesiaca budete snívať o perfektnom sexuálnom partnerovi. Ak máte v súčastnej dobe partnera, popremýšľajte o tom, či vám niečo nechýba. Pokiaľ prídete na to, že by sa niečo vo vašom vzťahu alebo sexe dalo zlepšiť, povedzte si o tom. Zatmenie Mesiaca privedie do vášho života novú sexy energiu, takže sa uistite, že ju využijete. Bola by škoda, keby ste túto príležitosť premrhali.

Vodnár (21. január - 20. február)

Pokiaľ viete o nejakom svojom kamarátovi, s ktorým by ste chceli niečo mať, možno aj on s vami, ale tak nejak sa nikdy nič nedialo... Tak tento mesiac je určite šanca, že to príjde. Ste pripravení do toho ísť? Po takej dobe sa to môže zdáť ako veľmi ťažká otázka. Zároveň spoznáte aj nejakých nových ľudí, s ktorými by ste si mohli padnúť do oka a mohla sa objaviť nejaká tá iskrička. O flirtovanie s nimi nebude núdza. Toľko, toľko možnosti... Čo si vyberáte? Zatmenie Slnka, ktoré bude prebiehať 5. januára, bude vo vašom opačnom znamení. To pre vás bude znamenať samé dobré veci, napríklad všetky druhy dobrej energie. Trochu to využite a popremýšľajte v túto dobu o tom, čo by ste chceli do svojho sexuálneho života. Čo chcete a čo očakávate? A najdôležitejšia otázka - ako to dosiahnuť? A potom, už na to prídete, s tým niečo urobte, najlepšie tak, aby to viedlo k vašej spokojnosti.

Ryby (21. február - 20. marec)

Venuša, planéta lásky a vzťahov, sa bude nachádzať vo vašom sesterskom znamení, v Škorpionóvi. Bude to vytvárať veľmi silnú energiu, ktorá bude spôsobovať, že sa budete cítiť o niečo viac gurážny, odhodlaný a odvážny a budete požadovať vo vašom vzťahu pevné hranice, pokiaľ vám bude pripadať, že vám nejaké chýbajú. Zároveň ale budete ochotný skúšať nové veci. Nebojte sa trochu zariskovať - keď budete zraniteľný v správnu chvíľu, môže vám to otvoriť bránu k mnohým novým a zaujímavým sexuálnym skúsenostiam. Mars, planéta akcie a sexu, vás bude v priebehu januára motivovať k tomu, aby ste používali svoj sexuálny talent. V posteli by ste teda mali vládnuť predovšetkým vy, pretože ostatné dobre viete, čo presne dobre funguje a čo nie. Využite to naplno.

Začiatok roka si pre nás v sexuálnom živote nachystal zaujímavé veci, ktoré by sme nemali prehliadať. Začnite tento rok správnymi rozhodnutiami a veľa sexu. A pokiaľ vám chýba niekto, s kým by ste si ten sex užívali, potom sa zaregistrujte na sex zoznamke a nájdite ho tam.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.