Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na august 2020

7.august 2020
Sex horoskop na august 2020

Polovica prázdnin je za nami, ale to rozhodne neznamená koniec teplým letným dňom a sexuálnym hrám, ktoré môžete prevádzkovať práve teraz. Prečítajte si v našom sex horoskope, čo vaše znamenie čaká počas mesiaca august! Budete tak nažhavení, že to nebudete môcť vydržať...

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Druhý a zároveň posledný mesiac letných prázdnin budete brať ako skvelú príležitosť dohnať všetko, čo ste od začiatku leta (alebo možno už od začiatku roka!) zanedbávali. Budete sa preto snažiť stlačiť všetko do jedného mesiaca a využiť každú sekundu vášho času. Spln, ktorý v auguste prebehne 3. deň mesiaca vás bude nútiť si so svojím partnerom urobiť takú malú súkromnú bublinu plnú iba úžasných vecí. Vypnite preto svoje telefóny, vezmite pár pív a jednoducho si užívajte spoločnosť jeden druhého. Bude to nádherné.

15. augusta zmení Urán svoj smer na retrográdny a vy vďaka tomu pocítite spontánnu náladu. Namiesto toho, aby ste sa venovali svojim každodenným povinnostiam, budete sa chcieť oddávať príjemnejším veciam. Môže to byť spomínanie na pekné intímne alebo romantické chvíľky, ale napríklad aj obnovenie týchto spomienok. Okolo 18. augusta, kedy sa bude novolunie nachádzať v znamení Leva, by ste sa mali trochu zamyslieť nad svojím milostným životom. Páči sa vám, kam smeruje? Alebo by ste ho radi niečím okorenili, aby ste boli spokojnejší? Odpovede snáď nájdete v nasledujúcich dňoch...

Samozrejme to nie je to jediné, čo vás čaká. Pre každého z vás tu máme navyše pripravený špecifický horoskop. Vyhľadajte si svoje znamenia zverokruhu a prečítajte si, čo môžete od augusta ešte očakávať v milostnom a sexuálnom živote.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani, život je celý o možnostiach a vám to bude na začiatku augusta viac než jasné, a to predovšetkým vďaka splnu 3. augusta. Budete premýšľať nad tým, ako by váš vzťah mohol vyzerať, a to či už v nejakom ste, alebo nie. Novolunie 18. augusta vám do vášho zorného poľa prinesie nejakú novú milostnú známosť (možno aj niečo inak zaujímavého). Nehanbite sa a zoznámte sa. Užijete si to.

Ste už vo vzťahu? Budete inšpirovaní dať do vzťahu trochu snahy, aby lepšie fungoval. Keď sa Slnko 22. augusta presunie do znamenia Panny, budete chcieť byť pochopení, a to predovšetkým emočne. Pripravte sa teda na dlhé rozhovory nad pohárom vína. Budú ešte lepšie ako inokedy.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Komunikácia pre vás bude tento mesiac znamenať naozaj veľa. Obzvlášť naladená budete na svoje pocity a budete premýšľať nad tým, prečo ste sa vo svojom milostnom živote zachovali práve takto. A akonáhle na to konečne prídete, budete do toho môcť zahrnúť aj svojho partnera. Potom bude výhra na oboch stranách. Ak ste single, potom vedzte, že na niekoho nového narazíte už len vďaka tomu, že sa budete poflakovať okolo miesta vášho bydliska.

Mimochodom, Mars, planéta akcie, vás bude tento mesiac extrémne motivovať, aby ste v posteli dostali to, čo chcete, takže sa máte na čo tešiť. Keď sa Slnko 22. augusta presunie do znamenia Panny, všetko vo vašom milostnom živote bude bezstarostne plynúť. Dajte si ale pozor na hádky, ktoré môže spôsobiť maličkosť - nestojí vám to za to.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci, fantázie sú dôležité z určitého dôvodu. Vďaka nim môžete ľahko prísť na to, po čom vo svojom milostnom živote túžite. Začiatok mesiaca vás bude obklopovať zasnená energia. Aké by to bolo, keby ste sa vy a váš partner na rok alebo dva presťahovali na Floridu? Alebo aké by to bolo, keby ste sa stretli s vašou obľúbenou celebritou? Len snívajte, bude to pre vás zdravé.

Urán 15. augusta zmení svoj smer na retrográdny a bude sa nachádzať vo vašej sfére zmiznutia od všetkého. Vďaka tomu sa bude jednať o skvelú dobu si s partnerom trochu užiť - napríklad tak, že si vypnete telefóny a budete sa pozerať na obľúbené seriály. Uvidíte, čo sa z toho všetko vyvrbí. Novolunie 18. augusta zapríčiní, že budete túžiť po hlbokých, srdečných konverzáciách s vaším partnerom. Nemáte partnera? Potom sa nebojte hovoriť, čo si naozaj myslíte, budete prekvapení, kam vás to zavedie.

Rak (22. júna - 22. júla)

S partnerom si rozumiete naozaj v mnohých veciach, ale tento mesiac budete túžiť splynúť ešte viac na mentálnej a emočnej úrovni. Ste na rovnakom intelektuálnom leveli? Dokážete sa do druhého vcítiť, alebo máte problémy s komunikáciou? Možno sa jedná len o nedorozumenie... Ak ste single, nejakú dobu strávite snívaním o perfektnom partnerovi.

Tiež sa stane zaujímavá vec - ten, s ktorým sa bavíte online, po vás bude pokukovať. Len sa uistite, že sa budete držať svojich štandardov, potom bude všetko v poriadku. Keď sa Slnko 22. augusta presunie do znamenia Panny, prinesie vám to do milostného života veľa pokojnej energie. Budete absolútne otvorení zdieľať svoje potreby a budete dôverovať svojmu partnerovi, že ich dokáže naplniť.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, tento mesiac budú vo vašej mysli vzťahy a budete za to vďačiť splnu 3. augusta. Ak ste v súčasnej dobe bez partnera, budete naozaj dlho premýšľať nad tým, čo očakávate od vášho potenciálneho partnera. Mali by ste na to ale prísť rýchlo, pretože váš kamarát vám bude chcieť niekoho skvelého predstaviť... Ak ste vo vzťahu, bude sa vaša myseľ zaoberať stále dookola tým, ako by ste ešte viac mohli tento vzťah spevniť.

Približne v rovnakom čase budete pripravení sa odviazať so svojím partnerom, zájsť niekam a pekne sa pobaviť. Užívajte si každú chvíľku a zabudnite na všetky veci, ktoré vás v poslednej dobe stresujú. Keď sa Venuša presunie 7. augusta do znamenia Raka, budete sa so svojím partnerom cítiť dobre a v bezpečí. Len musíte jeden druhému venovať kvalitný čas, aj keby to malo byť len vymieňanie si príbehov zo života večer na terase.

Co vám přinese srpen 2020? Zjistěte to v sex horoskopu!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, váš inštinkt vám chce niečo povedať, počúvate ho? Keď dôjde na milostný život, naozaj počúvajte svoju intuíciu a všetko bude tak, ako má byť. Obdobie okolo splnu 3. augusta pre vás bude extrémne romantické a bude to skvelá príležitosť stráviť ho osamote s partnerom.

Ste single? Potom sa zamerajte na obdobie okolo 7. augusta, kedy sa Venuša bude nachádzať vo vašej sfére priateľstva a to pre vás bude znamenať, že jeden z vašich kamarátov si bude chcieť užiť. Ak s vami, to budete musieť ovplyvniť aj vy. Novolunie 18. augusta prinesie túžbu s partnerom odpočívať a užívať si spoločne to, čo vás baví. Nemusí to byť nič špeciálne, napríklad si len vyrazte niekam posedieť alebo si doma otvorte fľašu vína.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Existuje preplávanie milostným životom a oproti tomu ozajstné randenia. Spln 3. augusta vás dostane do toho druhého, teda do módu stopercentného randenia. Budete k sebe lákať nových ľudí a ani sa nebudete musieť snažiť, a ak ste už s niekým v páre, budete svoju energiu dávať do krásnych romantických chvíľ.

Mars, planéta akcie, naozaj privedie do vášho života akciu, ktorá sa bude týkať partnerstva - porozprávate sa s partnerom o tom, čo by ste radi v sexe. A ku koncu mesiaca si vyjasníme veci vo vašom vzťahu, možno ale nie tak, ako by ste si predstavovali. Ono je skvelé mať lásku a brať ju vážne, ale niekedy je potrebné nechať zábave voľný priechod.

Škorpión (24. október - 22. november)

Áno, rok 2020 nie je práve predvídateľný, ale podľa vesmíru, ktorý vám posiela správu týkajúcu sa vášho milostného života, to nebude tak hrozné. Napovedá, že máte očakávať neprípustné! Keď to vezmete z toho pozitívneho konca, tak je to naozaj skvelé. Možno, že si v súčasnej dobe myslíte, že žiadny vzťah nechcete, ale možno sa objaví niekto, kto za to bude stáť a zahodí všetky vaše obavy.

Ste už vo vzťahu? Váš vzťah sa trochu otrasie, ale v dobrom slova zmysle. Keď sa Venuša presunie 7. augusta do znamenia Raka, objaví sa vo vašom vzťahu sladká energia. S partnerom sa prepojíte na hlbšej úrovni a všetko bude oveľa romantickejšie. Urobte si teda čas na to, aby ste spolu niekam vyrazili alebo sa aspoň rozprávali. Budete prekvapení, koľko sa toho o sebe dozviete.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, tento mesiac začne Venušou vo vašom opačnom znamení, a vďaka tomu vám do cesty príde veľa veľmi zaujímavých ľudí. So všetkými si síce budete tak nejako rozumieť, ale len s niektorými z nich by ste si dokázali predstaviť budúcnosť.

Tí z vás, ktorí sú v súčasnej dobe v nejakom vzťahu, budú premýšľať o prepojení. Je na duchovnej aj fyzickej úrovni? Alebo vám jedno z toho chýba? Nestáva sa zriedka, že vo vzťahoch zostane iba jedno z toho. Novolunie 18. augusta vás bude tlačiť, aby ste sa trochu povenovali svojmu milostnému životu a pridá vám trochu inšpirácie. V posteli si užijete nové pohyby, polohy, erotické hračky či nové spodné prádlo.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, viete, ako občas váš milostný život plynie a vy ani neviete ako a ani o to veľmi nemáte záujem? Tak to nebude na programe tohto mesiaca. Urán 15. augusta zmení smer na retrográdny a bude sa nachádzať vo vašej sfére milostných afér a pekne vám otrasie intímnym životom. Ak ste single, budete mať nejaké skvelé nové "nápady", ktoré vám pomôžu lepšie definovať vášho ideálneho partnera. Dosť pravdepodobne sa bude jednať o sexuálne záležitosti.

Ste vo vzťahu? Občas je dobré niečo trochu zmeniť, aj keď to bude maličkosť - napríklad trochu rozdielne strávený čas v dvoch. Keď sa Venuša 7. augusta presunie do znamenia Raka, vytvorí to absolútne skvelú príležitosť, aby ste v posteli skúsili niečo nové. A novolunie 18. augusta bude dokonca celé o intimite a sexe! Budete sa chcieť s partnerom dostať hlbšie (emočné aj fyzicky).

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, pár vecí by ste si mali ujasniť. Poslednú dobu pracujete až do úmoru, a tak sa nejako vytratila rovnováha vášho milostného života a ostatných vecí. Nikdy si nerobíte čas sami pre seba a to by ste rozhodne mali napraviť. Čo si zaobstarať nejakú erotickú hračkuskúsiť nájsť svoj bod G alebo sa pozrieť na nový žáner porna? Naozaj by ste to mali zvážiť.

Single Vodnári začnú fantazírovať o perfektnom partnerovi. Mali by ste si to rozmyslieť rýchlo, pretože august je úžasným mesiacom pre stretnutia s novými ľuďmi. Novolunie 18. augusta sa bude nachádzať vo vašej sfére partnerstva a vy do svojho vzťahu budete chcieť napumpovať trochu viac vášne. Máte niečo (alebo premýšľali ste o niečom), čo ste si schovávali na nejaký špeciálny okamih a mohlo by to trochu rozprúdiť krv v žilách? Tak práve teraz je tá najlepšia chvíľa. Bude to naozaj žhavý mesiac.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Komunikácia vo vzťahu niekedy nie je úplne jednoduchá a 3. augusta bude tá vaša trochu testovaná. Uistite sa, že si správu dvakrát prekontrolujete, než ju odošlete. Vy síce viete, čo tým chcete povedať, ale váš partner si to môže vyložiť úplne inak. Snažte sa na svojho partnera trochu napojiť.

Keď sa Slnko presunie 22. augusta do znamenia Panny, budete premýšľať nad tým, ako veľmi partner prispel do vášho života. Drží vás nad vodou alebo by ste neboli proti, keby vás trochu viac podporoval? Tento mesiac budete pomaly prichádzať na to, ako to urobiť, aby všetko vo vašom milostnom živote lepšie klapalo. A nezáleží pritom na tom, či ste s partnerom dlho, alebo krátko, či sa jedná o prvé rande, alebo riešite, ako vylepšiť spoločne strávený čas po 10 rokoch vzťahu. Procesom sa ale veľmi nestresujte, do zdarného cieľa sa dostanete v každom prípade.

Pamätajte si, že život si musíme užívať a nestačí len prežívať. Ak vám sex chýba, tak si nájdite niekoho, kto vám uspokojí vaše túžby. Zoznámiť sa s takými ľuďmi môžete v dnešnej dobe aj cez internet, napríklad na erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.