Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na august 2019

7.august 2019
Sex horoskop na august 2019

Polovica prázdnin je preč a polovica leta takisto. Ale nezúfajte, polovica stále ešte ostáva. Chcete vedieť, čo vás čaká v auguste v sexuálnom a milostnom živote podľa vášho znamenia zverokruhu? Dozviete sa to vďaka nášmu sex horoskopu, čítajte ďalej a uvidíte, ako pre vás bude žhavý tento mesiac.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Nemyslite si, že keď je polovica leta, že by leto bolo preč, práve naopak! Práve teraz sa tieto intenzívne a žeravé vibrácie dostanú do vašej postele a prevezmú nad ňou nadvládu. Budú sa diať naozaj sexi veci, ktoré si rozhodne nechcete nechať ujsť!

11. augusta sa Jupiter, planéta expanzie, bude pohybovať v priamom smere a bude vám dávať pocit, že môžete robiť všetko. Pokukujete po niekom už tak dlho, že vám to príde ako večnosť, ale stále ste sa nemohli k ničomu odhodlať? Čo keby ste sa tejto osobe práve teraz predstavili? Alebo máte skôr nejakú sexuálnu fantáziu, o ktorej ste sa vždy báli alebo hanbili hovoriť? Tak šup s ňou von! Práve teraz nastal ten najvhodnejší čas.

Keď sa Merkúr dostane do znamenia Leva, začne vám pripadať, že sa veci vo vašom milostnom živote začali meniť. Nebude to zlé, nebude to dobré, ale bude to skrátka iné. Spln vo Vodnárovi, ktorý nastane 15. augusta, vám pomôže sa ešte viac prepojiť so svojím partnerom. V ten istý čas tiež prestanete riešiť hlúposti a trochu sa vďaka tomu uvoľníte. A Venuša, planéta lásky, sa po 19. auguste presunie do znamenia Panny, čo na vás bude mať efekt nasledujúce: začnete byť vyberaví v tom, čo budete a nebudete chcieť v posteli robiť.

A na čo sa ďalej môžete tešiť v auguste 2019? Nájdite si svoje znamenie nižšie a zistite to vďaka nášmu sex horoskopu!

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani, hlavu hore! Tento mesiac bude pre vás jedinečný! Venuša, Slnko, Mars a novolunie sa budú nachádzať vo sfére vášho grafu, ktorá sa týka hravosti, romantiky a randenie. V milostných veciach budete žiariť! Môžete sa trochu odviazať, napríklad si vyraziť prebehnúť naboso do parku alebo ísť na rande za zmrzlinu a neriešiť kalórie. Skrátka robte to, čo vás bude činiť šťastné, pretože to bude to najhlavnejšie.

Ste single? Sústreďte sa na to, čo milujete najviac, pretože presne tak nájdete svoju ďalšiu lásku, sexuálny vzťah alebo skrátka to, čo hľadáte. Ak máte partnera, asi viete, že ho musíte trochu postrčiť, aby ste ho dostali z domu. Sledovanie seriálov a váľanie sa na gauči je síce skvelé, ale ešte lepšie bude, keď sa dostanete niekam von, nepríklad tam, kde budete môcť sledovať hviezdy. Uvidíte, čo to s vami urobí!

Býk (21. apríla - 21. mája)

Tento mesiac budete extrémne hrdí na to, ako žijete, Býci. Intímneho života sa to konkrétne bude týkať napríklad tak, že sa porozhliadnete po nových povlečeniach na posteľ, alebo si prevlečiete nejaké nové, čo ste si kúpili nedávno. Nech už urobíte čokoľvek, vždy to bude kvôli tomu, aby ste sa mohli cítiť pohodlne, keby ste si niekoho pozvali k sebe domov. Ak ste bez partnera, je na čase vo svojom živote urobiť veľkú zmenu, aj keby to mala byť hlúposť, napríklad zmeniť kaviareň, do ktorej chodíte. Ono sa to môže zdať ako malá zmena, ale sami uvidíte, ako veľká nakoniec bude. Stretnete niekoho nového a zaujímavého.

Koncom mesiaca sa niekoľko planét presunie do znamenia Panny, vďaka tomu si budete chcieť vyraziť a užívať si skrátka to, že ste. Vezmite svojho partnera, choďte do baru, na BBQ párty, hrať nejaký šport - to dôležité je, aby ste šli niekam von a robili niečo spolu, pretože vás to veľmi spojí.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci, to najdôležitejšie pre vás tento mesiac bude predstavovať komunikácia. Uistite sa, že váš partner stopercentne rozumie tomu, čo mu chcete povedať. Ak nie, možno je na čase, aby ste k tomu pristupovali trochu inak. Ak ste randili v súčasnej dobe, tak by ste to mali brať po malých krôčikoch. Nevrhať sa s nikým na prvom rande do postele, ale skôr si na prvom rande užiť len rozprávanie v kaviarni. Mali by ste sa najskôr spoznať, než sa pustíte do niečoho viac. A bude to stáť zato - stretnete niekoho, kto vás rozosmeje a budete sa s ním cítiť dobre.

Okolo 11. augusta budete cítiť zmenu v energiách, pretože Jupiter sa začne pohybovať priamo. Stretnete niekoho, kto vám bude nápomocný ako v posteli, tak aj mimo nej. Narazili ste na niekoho, kto vás dovedie k orgazmu a zároveň vám dokáže aj inak spríjemniť život (napríklad niečo opraviť alebo uvariť)? Tak toho si nechajte! Ak ste vo vzťahu, potom pôjde všetko tento mesiac úplne ľahko. A presne tak by to v lete malo byť.

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci, vy viete, že ste úžasní a niekedy je jednoduché sa s tým vysporiadať. Venuša sa bude nachádzať vo vašej sfére sebahodnotenia a bude vám pripomínať, že druhé najlepšie pre vás nie je dosť dobré. Vy viete, čo chcete a čo si zaslúžite, a ak vám to niekto nedáva, potom je čas na zmenu. Ak ste single, potom hľadajte niekoho, kto vás bude podporovať a bude sa zdať, že vás chápe.

Spln 15. augusta vám prinesie sexy energiu. Prehĺbite s niekým svoj vzťah, ale možno potom budete nervózny z toho, že ste sa veľmi otvorili. Porozmýšľajte o tom, či sa naozaj chcete viazať, pretože len vy môžete prísť na tú správnu odpoveď. Venuša, planéta lásky, sa bude na konci mesiaca nachádzať vo vašej sfére komunikácie, takže jasne vyjadrite svoje potreby a zamyslite sa nad tým, ako dobre sú alebo nie sú naplnené. Nezabudnite na to, že nemôžete dostať to, čo chcete, kým si o to nepoviete.

Lev (23. júla - 22. augusta)

August bude začínať novomesiacom vo vašom znamení a rozhodne to pocítite. Budete pripravení otvoriť svoje srdce a ísť s kožou na trh. Ale buďte trochu opatrní, pretože môžete tento mesiac zažiť malú drámu vo svojom milostnom živote, ale nebude to nič, s čím by ste sa nedokázali vysporiadať. 11. augusta sa Jupiter presunie do vašej sféry, čo spôsobí, že si vyrazíte von a budete sa pritom skvele baviť, či už ste single, alebo nie.

Do 21. augusta sa Venuša bude nachádzať vo vašom znamení, vďaka čomu sa naskytne tá najlepšia doba, aby ste si povedali o to, čo chcete v posteli. Nedostanete síce všetko, ale rozhodne dostanete viac, ako ste predpokladali.

Co vás čeká v průběhu srpna v sexuálních a milostných vztazích podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, máte síce veľa vecí (nie práve príjemných), ktoré musíte urobiť, ale už je na čase, aby ste svoj zoznam týchto povinností dali na chvíľu bokom a zamerali sa na svoj vzťah. Čapnite svojho partnera a vyrazte s ním von, aj keby to bolo napríklad len na večeru niekam, kde bude kľud. Ste single? Verte, že niekto je do vás blázon, ale pre istotu postupujte pomaly. Môže sa totiž objaviť nejaká dráma s ex, ktoré sa do tej doby skrývalo...

Venuša, planéta lásky, sa tento mesiac presunie do vášho znamenia a vám sa vďaka tomu v láske, randení a romantike bude naozaj dariť. Takže si vytiahnite tie krásne obliečky, nejakú sexy bielizeň a napríklad si pripravte k nočnému stolíku aj nejakú erotickú hračku, pretože všetko toto sa vám bude hodiť.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Niekto nový a lákavý sa chystá navštíviť vašu obežnú dráhu, Váhy. Venuša, planéta lásky, sa bude nachádzať vo vašej sfére priateľstva, čo spôsobí, že svoju ďalšiu lásku alebo románik prežijete vďaka svojmu kamarátovi. Jupiterov smer sa 11. augusta zmení na priamy, a to bude vytvárať perfektne čas na to, aby ste sa vyjadrili. Povedzte, čo chcete a čo si myslíte, aj keď sa to vášmu partnerovi nebude páčiť. Ostatne, tiež máte svoje potreby, že áno.

Energia Uránu sa bude nachádzať tento mesiac vo vašej sfére sexuality, čo spôsobí, že s niekým prežijete veľa zmyselnosti. Bavte sa pritom.

Škorpión (24. október - 22. november)

Škorpióni, vy viete, že máte úžasného partnera a tento mesiac sa ním budete chcieť predviesť. Chcete o ňom napísať na Instagram? Alebo si napríklad zmeniť status z "nezadaného" na "zadaný" na Facebooku? Samozrejme obaja dorazíte aj na rodinné stretnutia a budete pri tom vyzerať úplne skvelo! Urán sa bude nachádzať tento mesiac vo vašej sfére partnerstva a bude tak ideálny čas na prielom vo vašom vzťahu.

Ak ste single, tak verte, že to nie je na dlho. Niekoho stretnete, zatiaľ čo budete robiť niečo, čo vás baví, alebo niečo, čo je pre vás typické. Len sa nebojte vziať opraty do svojich rúk. Váš ďalší (sexuálny) vzťah to totiž bude potrebovať na to, aby k nemu vôbec mohlo dôjsť.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, vesmír má pre vás dve slová: road trip. Je na čase, aby ste spolu niekam vyrazili, pretože vy dvaja aj váš vzťah potrebujete trochu pauzu. Tak choďte do auta a choďte niekam k vode, ale napríklad aj niekam ďalej, do inej krajiny, k moru, môžete aj svojho partnera takýmto výletom prekvapiť. Váš vzťah to ocení a budete sa cítiť ako znovuzrodení.

Ak ste bez partnera, pravdepodobne stretnete niekoho, kto bude úplným opakom toho, koho by ste chceli a koho si pre seba predstavujete ako vhodného partnera. Nezavrhujte ho ale len preto, že je iný, môže byť tým, koho práve teraz potrebujete. 14. augusta sa poriadne vyspite, pretože 15. augusta budete celú noc hovoriť s niekým, kto pre vás niečo znamená. A pri tom rozhodne nebudete chcieť zaspať.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Vzťahy sú o braní a dávaní, Kozorožci, ale koľko toho chcete dlhovať niekomu inému? Energia Venuše spôsobí, že budete chcieť tráviť čas s niekým, komu môžete dôverovať a kto vo vás vyvoláva vášeň. Ak toto nedostávate vo vašom vzťahu, je určite čas na zmenu. Mars, planéta akcie, prinesie žeravú energiu, tak ju nepremárnite. Ak ste single, niekto, koho poznáte, sa premení v niečo viac, už to nebude len váš kamarát...

Spln 15. augusta sa bude nachádzať vo vašej sfére zmyselnosti a vašich vlastných zdrojov. Keď začnete chodiť s niekým novým, uistite sa, že nevyhodíte veľa peňazí za to, aby ste dobre vyzerali a že si teda budete kupovať predražené oblečenie alebo spodnú bielizeň. Tú pravú osobu takéto veci totiž nezaujímajú.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, bude sa vám ponúkať veľa možností vzťahov. Otázkou je, či ste na ne pripravení? Poriadnú časť mesiaca strávite tým, že budete stále dokola premýšľať o tom, čo vlastne od vzťahu chcete a či sa vám toho v súčasnosti dostáva. Ak usúdite, že nie, je na čase si o tom pohovoriť so svojím partnerom.

Na konci mesiaca sa energia Panny bude nachádzať vo vašej sfére sexu a zmyselnosti a vám sa tak naskytne skvelá príležitosť si sexuálne užiť s niekým, na kom vám záleží. Aj keď je pravda, že vďaka Venuši, planéte lásky, budete trochu vyberaví. Takže ak sa vám nebude niečo páčiť, tak to povedzte. Je to tá jediná možnosť, ako si užiť a zároveň aj dostať to, čo chcete.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ryby, buďte v strehu! Stretnete totiž niekoho pri tom, čo robíte každý deň. Keď sa Mars na konci mesiaca presunie do znamenia Panny, budete schopní sa so svojím partnerom prepojiť ako v posteli, tak aj mimo nej. Ďalšie energia Panny vám potom pomôže nájsť partnera, ktorý vám pomôže s vaším zdravím. Takže možno je na čase, aby ste prijali recept na smoothie od svojho neskutočne sexi trénera v posilňovni (alebo sexy trénerky, samozrejme).

Novolunie 30. augusta vás bude tlačiť do toho, aby ste sa zamerali na svoj život a posúvali ho dopredu. Čo môžete urobiť pre to, aby ste pozdvihli svoj sexuálny život na novú úroveň? Len vy na to môžete prísť.

A to je všetko, čo vás čaká v auguste 2019 podľa horoskopu. Ak by ste si hľadanie sexuálneho partnera chceli trochu uľahčiť, stačí sa zaregistrovať na online sex zoznamku a ozvať sa ľuďom, ktorí sa vám budú zdať sympatickí a niečím vás osloví.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.