Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prežite úplne nové milovanie vďaka tantrickému sexu

28.november 2019
Prežite úplne nové milovanie vďaka tantrickému sexu

Počuli ste niekedy o tantrickom sexe? Ide o starodávnu hinduistickú praktiku, ktorú by si aspoň raz v živote mal každý vyskúšať, pretože prežitok z tejto intímnej chvíľky je úplne niekde inde ako u klasického sexu. Prečítajte si, ako to prebieha, čo pre to musíte urobiť a aké to má účinky, budete prekvapení.

Tantrický sex je vhodný pre všetkých, ale obzvlášť nadchne páry, ktoré sú spolu už dlhší čas a do ich sexuálneho života sa vkradla nuda a stereotyp. To sú dvaja najväčší zabijaci intímneho života ako takého. Naopak tantrický sex pre vás bude vzrušujúci, uspokojíte svoju dušu pomocou tiel. Táto východná filozofia sexu je úplne iná ako tá naša.

Nemýľte si tantrický sex a tantrickú masáž

Ono to veľmi zvádza, aby ste si mysleli, že k tantrickému sexu sa dostanete vďaka tantrickej masáži, že masáž je taká predohra a sex potom čerešnička na torte... Ale naozaj to tak nie je. Tantrickú masáž vykonávajú maséri a masérky v salónoch. Vyberiete si, či chcete muža alebo ženu a tiež to, kam až môže zájsť, čo sa týka masírovania intímnych partií. Trvá to približne dve hodiny a masér využíva k uvoľneniu vášho tela rôzne pomôcky, napríklad pierko.

Samozrejme takú tantrickú masáž si môžete vychutnať aj z pohodlia domova, kedy vám ju bude vykonávať váš partner alebo vy jemu. Pekne uvoľníte svoje telo a navnadíme sa. Ale ak chcete prežiť naozajstný tantrický sex, tak čítajte ďalej, pretože to vyzerá trochu inak.

Jedno telo, jedna duša

Keď niekto začne hovoriť o tantrickom sexe len ako o sexuálnom styku, asi mu veľmi neporozumel. Nejde totiž o súlož, ale o hlboký, spoločný duchovný zážitok. Nie je to o heorických výkonoch a niekoľkých ejakulácií za noc. Je to o pomalom a nežnom milovaní. Niekedy zostáva muž dlho v žene bez pohnutia, dívajú sa z očí do očí a vychutnávajú si každý pór tela partnera. Žena pritom môže jemnými sťahmi vaginálneho svalstva pomáhať mužovej erekcii. Na toto sa jej bude veľmi hodiť cvičiť Kégelove cviky. Na tom nie je nič ťažké, zvládne to naozaj každá a navyše to má aj ďalšie výhody okrem doplnenia tantrického sexu.

Prožijte nádherné spojení při tantrickém sexu

Aké sú princípy tantry?

Počas tantrického sexu ide o naplnenie duše a tela silou sexuálnej energie. Práve filozofický rozmer tantry ju tak zásadne odlišuje od sexuality kresťanskej, ktorá ju často ponižovala až na zvieracie úroveň. Ale aj z hľadiska telesného zdravia je tantra prínosná. Tak napríklad sa počas milovania používa masáž prostaty a ako je známe, práve táto masáž radikálne znižuje riziko rakoviny prostaty u mužov.

Kresťanská morálka vidí všetko inak: sex je nečistý a dobrý výhradne k plodeniu detí. Odpútať sa od týchto morálnych blokov nebolo a nie je ani dnes úplne jednoduché. Preto sa odporúča metóda prvýkrát vyskúšať napríklad na tantrickej masáži. Salónov, kde sa táto masáž vykonáva, je celý rad, ale musíte si dávať naozaj veľký pozor na výber, pretože nie všade ju vykonávajú správne. Niekde sú schopní tantrickou masážou nazvať takmer čokoľvek, len lebo to znie exotickejšie a klient si za to aj rád priplatí. Hľadajte skúsených masérov a masérky a salóny s dobrými recenziami. Uvidíte, ako to budete vnímať, či ste tantre dostatočne otvorení.

Svoje prvé skúsenosti tantry ale nemusíte prežívať len v nejakom salóne s cudzím človek a v cudzom prostredí, ale aj v pohodlí domova so svojím partnerom. Podmienkou ale je, aby tomu bol tiež naklonený rovnako ako vy.

Pretože sa tantrický sex nediskutuje európskymi princípmi morálky, nie je vôbec podstatné, či ste s partnerom len na jedinú noc, alebo či je to vaša drahá polovička. Dôležitá je citová a spirituálna spolupatričnosť. Niekto je na vyššom duchovnom vnímaní telesnosti naladený rýchlo, inému trvá roky, kým sa mu to podarí. A ako už bolo povedané, cieľom tantrického milovania nie je orgazmus. Ten je len príjemným vedľajším efektom iných prežitkov. Majstri tantrického sexu dokážu vydržať vo splynutí s partnermi aj rad hodín a v ich priebehu, bez mužovej ejakulácie, prežiť niekoľko menších orgazmov až do záverečného, spoločného a absolútneho vyvrcholenia.

Tantrické milovanie nezaťažuje zajtrajšok, ani formálne partnerské zväzky. Je to splývanie a vychutnávanie toho, čo je práve teraz a tu.

Už víte, jaké jsou principy tantry?

A čo manželstvo? Má v ňom zmysel?

Tantrický sex, hoci nie je postavený na formálnych zväzkoch, v podstate posilňuje aj partnerské vzťahy. Dokonca sa často stáva, že ľudia, ktorí praktizujú tantru, a láska medzi nimi predtým nebola, sa do seba hlboko zamilujú. Okrem úžasného telesného a duchovného spojenia ich potom zviažu aj pravé, hlboké city, kedy si jeden váži druhého a vníma ho jeho dobrými aj horšími vlastnosťami, so zreteľom a pochopením.

Naučte sa milovať podľa tantry

Ako prvé si musíte s partnerom urobiť dostatok času, to znamená minimálne hodinu, ale skôr viac. Nesmie vás nikto vyrušovať, takže zaistite, aby o deti či domácich miláčikov bolo postarané a bola minimálna šanca, že milovanie budete musieť ukončiť. Vypnite si aj telefóny, či upozornenie na sociálnych sieťach a tak ďalej. Začnite tak, že zapálite sviečky a/alebo aromalampu, vhodná je tiež tichá hudba, môžete sa napiť aj vína na uvoľnenie. Ale len trochu! Vzájomne sa dlho masírujte. To by malo smerovať k povzbudeniu zmyselnosti. Nerzoptylujte sa rozprávaním a už vôbec nie rozprávaním o práci, deťoch alebo starostiach. Na všetky tieto veci zabudnite a vnímajte len vás dvoch. Sústreďte sa len na to, čo je tu a teraz.

Posaďte sa pritom nahí alebo len v ľahkom oblečení bez spodného prádla proti sebe, skrížte nohy a ruky položte na kolená dlane nahor. Pozerajte sa náprotivku do očí. Vnímajte svoj dych, ale aj dych svojho partnera, dýchajte spoločne, rytmicky a vydychujte ústami.

V tomto meditačnom rozpoložení, pri vnímaní jeden druhého, vydržte aspoň desať minút. Potom sa začnite vzájomne bozkávať a hladiť - na krku, na šiji, na ramenách, na ústach, postupne aj ľahúčko na genitáliách. Všetko je pomalé a zmyselné. Vnímajte partnera a nechajte sa unášať stupňujúcim sa vzrušením. Dýchajte pri tom pravidelne a zhlboka a skôr pomalšie, nech neurýchľujete príchod orgazmu. Pomalý dych vás bude k vyvrcholeniu rozkoše približovať pozvoľnejšie a o to bude potom intenzívnejší.

Vyzkoušejte milování podle tantry

Ak máte dostatok času, vzrušenie stupňujte skutočne veľmi pomaly. Môžete si medzi maznaním a masírovaním dať aj ľahké jedlo, ale naozaj niečo ľahké, žiadne omáčky s knedle alebo pizzu. Aj pri jedle sa ale dívajte vzájomne čo najviac do očí. Nezabúdajte, že orgazmus nemusí byť vôbec cieľom, a tak sa k nemu neponáhľajte. Skrátka sa len snažte si tú chvíľu čo najviac užívať.

Príbehy zo života

"So svojou priateľkou som sa zoznámil na oslave narodenín. Milovali sme sa hneď tú noc. Nikdy v živote som nič podobné nezažil. Bol to nielen skvelý sex, ale aj hlboké súznenie, ako by sme sa dlho poznali. Potom mi povedala, že sme sa milovali podľa tantry."

"Môj život bol k ničomu - žila som v bezdetnom zväzku s mužom, ktorého som nemilovala. Sexuálny život bol bieda s núdzou, nemali sme si čo dať, čo povedať. Trpela som s ním, zle sa mi pracovalo, cítila som sa zbytočná. V tom čase ma sestra zoznámila s jedným architektom, ktorý žil osem rokov v Indii. Zamilovala som sa do neho. Naučil ma milovanie podľa pravidiel tantry. Bolo to nesmierne intenzívne a nové, úplne iná dimenzia.

S tým architektom sme sa rozišli, ale ja som sa rozhodla, že to, čo ma naučil, skúsim predať svojmu mužovi. Nechcela som so rozvádzať. Dneska máme vďaka tantre krásnu lásku a dvojročného syna."

Prečo by ste tantrické milovanie mali skúsiť

Dnešná doba je uponáhľaná vo všetkých smeroch. V sexe sa nesmierne kladie dôraz na rýchle vzrušenie, ejakuláciu, na predvedený výkon aj orgazmus ženy. Akonáhle niečo z toho pokrivkáva, hneď je problém, pary sa dostávajú do sporov, či aj do depresií alebo iných zlých psychických stavov, vďaka ktorým je náprava ďaleko zložitejšia. Pritom náprava nie je zas tak ťažká vo väčšine prípadov. Chce to trochu zvoľniť, prestať sa sústrediť na veci, ktoré vlastne vôbec nie sú dôležité, a začať sa na to pozerať trochu inak.

V tom vám tantra veľmi pomôže, uvidíte, že sex nemusí byť len šup sem, šup tam, výstrek, predstieraný orgazmus, otočiť sa na bok a zaspať. Nikdy ale nezabúdajte, že musíte byť obaja naladení na rovnakú vlnu, takže ak vy chcete tantrický sex a partner nad tým bude ohŕňať nos alebo si z toho robiť srandu, pravdepodobne sa to nepodarí tak, ako by malo a ako by ste si to užili, keby ste sa tomu obaja úplne odddali.

Ak chcete túto krásnu východnú filozofiu sexu vyskúšať, neváhajte. Nájdite si rovnako naladeného partnera na sex, pokojne aj na tú jednu jedinú noc, a spoznajte krásy tantrického milovania. Takého partnera môžete nájsť cez internet na sex zoznamke, kde vám stačí si vytvoriť profil a uviesť do neho, akú novú skúsenosť by ste chceli prežiť. Buďte úprimní a veríme, že nájdete niekoho, kto vám toto želanie splní.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.