Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prečo by ste si mali zaobstarať sklenené erotické hračky?

1.máj 2019
Prečo by ste si mali zaobstarať sklenené erotické hračky?

Už vás nebavia klasické, silikónové erotické pomôcky a túžite po zmene? Sklenené dilda sú príjemné nie len pre stimuláciu intímnych miest, ale aj na pohľad a do vášho sexuálneho života by mohli priviesť trochu viac vzrušenia.

Sklenené erotické pomôcky sa ručne vyfukujú do dokonalosti a stávajú sa nadhernými skvostami, vďaka ktorým môžete zažiť príjemné potešenie. Zážitky s týmito pomôckami sú v skutku jedinečné, pretože potešenie nie je rovnaké ako pri iných typov pomôcok. Prirodzený chlad zo sklenených pomôcok nadchne vaše intímne miesta a pevná, neohybná forma hračky pôsobí väčším tlakom, vaše hrátky budú tým pádom intenzívnejšie. Každá sklenená erotická pomôcka má svoj vlastný jedinečný vzhľad. Niektoré z nich majú jednoduchý design a hladký povrch pre ľahké zasunutie, iné majú rôzne tvary, veľkosti a farby, z ktorých si človek môže vyberať.

Prečo by ste si ale mali kúpiť sklenené erotické hračky? V čom sa líšia od iných pomôcok?

Sú bezpečné

Sklenené sexuálne hračky sa typicky vyrábajú z borosilikátového skla, ktorý je omnoho odolnejší než neupravené alebo obyčajné sklo. Z tohto materiálu sa okrem erotických hračiek vyrába sklo na svetlá motorových vozidiel, chcemické a varné sklo (rôzne nádoby). Borosilikátové sklo sa líši od tvrdeného skla, pretože nie je ošetrené chemikáliami. Má tiež nižší faktor tepelnej rozťažnosti, čo znamená, že tento typ skla možno rýchle zahriať alebo schladiť, bez toho aby došlo k rozbitiu, rozštiepeniu alebo prasknutiu. To znamená, že svoje hrátky so sklenenými pomôckami môžete spestriť teplotnými zmenami.

Sklenené sexuálne hračky sú bezpečné za predpokladu, že vám nespadnú na tvrdý povrch. Pokiaľ sa tak stane, nezabudnite dôkladne skontrolovať, či nevznikli nejaké trhliny a odštiepi. Dokonca aj tie najmenšie trhliny môžu spôsobiť rozbitie alebo usadenie baktérií.

Ľahko sa dajú vyčistiť

Aby bola vaša pomôcka bezpečná pre použitie, musíte tiež dbať na jej údržbu a čistotu, keďže baktérie, ktoré sa na nej usadia, môžu spôsobiť ochorenie. Ako sa vlastne čistia sklenené erotické hračky? Je to naozaj jednoduché, nemusíte v tom hľadať žiadnu vedu. Aby ste mali istotu, že je vaša pomôcka naozaj čistá, doporučuje sa ju vyčistiť pred aj po sexe. Umývať ich môžete neriedeným mydlom a teplou vodou, liehom, ktorý potom opláchnete vodou, a pokiaľ to chcete mať bez práce, môžete pomôcku vložiť do myčky do horného stojanu.

Všetky 3 zmienené metódy poskytnú dôkladné vyčistenie a pomôcky budú ako nové. Ak sa rozhodnete dať sklenené dildo do myčky, dbajte na to, ako ho naložíte. So sklenenými erotickými hračkami by ste mali zachádzať ako s krehkými pohármi na víno. A pokiaľ ide o skladovanie, uchovávajte akýkoľvek typ sklenenej hračky v polstrovanom obale. K čomu by vám bola čistá pomôcka, keby bola olúpaná či inak rozbitá kvôli zlému skladovaniu?

Skleněné erotické hračky mají různé tvary

Ako sa používajú

Na rozdiel od iných hračiek pre dospelých, ktoré môžu byť použité na vnútornú a vonkajšiu stimuláciu, sklenené hračky sa používajú hlavne pre tu vnútornú. Ako sme sa už zmienili na začiatku, sú navrhnuté v rôznych veľkostiach a tvaroch (obvykle zaoblené). Niektoré sklenené dilda su zahnuté alebo textúrované. Pokiaľ teda máte radšej hladšie, zakrývené pomôcky alebo používate strap-on dilda, mali by ste zvážiť kúpu sklenenej hračky. Rovnako ako iné pomôcky môžete aj tie sklenené použiť s lubrikačným gélom, viac k tomu si povieme nižšie.

Naprvý pohľad sa zdá, že sklenené hračky sú studené. Ako sme sa už zmienili, možno ich zahriať a zchladiť počas niekoľkých minút a v tom sa líši od pomôcok z iných materiálov. V závislosti na tom, čo zrovna budete chcieť, môžete pomôcku zchladiť tým, že ju vložíte na 10 minút do chladničky alebo do mrazáku (ideálne pre sex v lete), dáte ich pod studenú vodu alebo ich naopak môžete zahriať pod teplou vodou či držať tak, aby absorbovala vaše telesné teplo. Pri týchto hrátkach sa však vždy uistite, že vám teplota pomôcky je príjemná, preto ju priložte k svojmu predlaktiu, aby ste ju otestovali.

S akými lubrikačnými gélmi sa môžu sklenené erotické pomôcky používať?

Leštený povrch skla je hladší ako latex, ABS plast a silikón, čo znamená, že penetracia je ľahšia, nemali by ste preto potrebovať toľko lubrikačného gélu ako napríklad pri silikónových hračkách. Silikónové pomôcky sa od ostatných ďalej líšia tým, že môžete použiť ktorýkoľvek lubrikačný gél, zatiaľčo pri iných materiálov môžete použiť iba niektoré (napríklad na silikónové pomôcky môžete použiť iba lubrikant na vodnej báze).

Na pohľad sú pekné

Sklenené hračky pre dospelých sú vhodné pre tých, ktorí pri výbere pomôcok hľadajú krásu aj funkčnosť. Farebné špirály, trblietavé sklo, napodobeniny chápadiel, a veľa iných tvarov, môžu byť nie len zaujímavým námetom pre konverzáciu, ale aj neobvyklým a luxusným darčekom.

Majú dlhú životnosť

Určite vás teraz zaujíma, ako dlho vydržia sklenené erotické hračky? Na rozdiel od pohárov, zrkadiel a iných sklenených predmetov, sú sklenené hračky vyrobené z pevnejšieho, odolného skla, o ktorom sme už písali v časti o bezpečnosti. Ale ani borosilikátové sklo nie je úplne nerozbitné, musíte byť opatrní. Stačí niekoľko rán o tvrdý povrch a hračku môžete vyhodiť. Keď sa však budete o ňu dobre starať, vydrží naozaj dlhú dobu a dokonca prežije rôzne plastové pomôcky.

Akú majú životnosť sklenené hračky pre dospelých zhruba vieme, ale pokiaľ ide o tú našu životnosť, nikto nevie, ako dlho budeme mať možnosť užívať si život plnými dúškami. Zoznámte sa s niekym na sex zoznamke a prežívajte spolu veľa vášnivých chvíľ.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.