Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najlepšie lacné erotické hračky: S týmito sa zmestíte do štyridsať eur

4.júl 2024
Najlepšie lacné erotické hračky: S týmito sa zmestíte do štyridsať eur

Orgazmus za pár eur? Sen? Realita! Za erotické hračky nemusíte minúť majland, aby ste prežili jeden úžasný orgazmus za druhým. Pozrite sa na náš zoznam lacných erotických hračiek, určite vám nejaká padne do oka.

Každý chce ten najlepší orgazmus, pri ktorom sa bude cítiť ako milionár, ale je trochu ťažšie ospravedlniť míňanie takýchto peňazí za erotickú hračku – najmä preto, že ju po vyskúšaní nemôžete vrátiť. Našťastie je v roku 2024 možné kúpiť všetky druhy erotických produktov, od vibrátorov cez erekčné krúžky až po svorky na bradavky, aj keď máte obmedzený rozpočet.

„Dobrou správou je, že erotické hračky sú stále kvalitnejšie a lacnejšie,“ hovorí Molly Adler, sexuálna terapeutka s certifikáciou AASECT a riaditeľka Sex Therapy New Mexico. "Mali by ste byť schopní zohnať dobíjací, slušný vibrátor za menej ako 40 EUR. A rozhodne existujú aj dildá a vibrátory, ktoré sa dajú zaobstarať v rozmedzí 18 až 27 EUR."

Samozrejme existujú varovné signály, na ktoré si treba dať pozor. Adler varuje pred hračkami vyrobenými z produktov, ako je latexová guma, a namiesto toho odporúča silikón a/alebo tvrdý plast ABS, ktorý je bezpečný pre telo. "Buďte tiež opatrní, ak kupujete lacnú hračku z webových stránok, ako je Amazon, pretože by ste mohli omylom kúpiť menej kvalitnú napodobeninu populárnejšej značky," hovorí Adler.

Pokiaľ je však hračka vyrobená z materiálov bezpečných pre telo, pokojne ušetrite svoje drahocenné peniaze. "Pre mnoho ľudí, ktorí nebývajú vo veľkom meste a nemajú teda dostupný žiadny sexshop, je nákup online a obstaranie niečoho lacného a základného skvelým východiskovým bodom," hovorí Adler.

V tejto súvislosti sme preskúmali internet a tisíce recenzií, aby sme našli najlepšie cenovo dostupné vibrátory, análne kolíky, erekčné krúžky, hračky na bradavky, pripínacie penisy a ďalšie, všetko za menej ako 40 EUR. Prinášame vám 20 najlepších lacných erotických hračiek, ktoré budú stáť za každé euro, ktoré do nich dáte.

Najlepší cenovo dostupný bullet vibrátor

plusOne Bullet Vibrator

Cena: 11 EUR
Klady: dobíjací, vodotesný
Nevýhody: má síce veľa rôznych rytmov, ale nie rôzne rýchlosti vibrácií
Materiál: silikón
Veľkosť: 7,5 cm

Kvalitné vibrátory sa dajú zaobstarať do 12 EUR! Tento malý bullet vibrátor je diskrétny a tichý a ponúka 10 nastavení vibrácií, takže si ho môžete užiť bez toho, aby ste museli vykradnúť banku.

Najlepší cenovo dostupný vibrátor na stimuláciu bodu G

Pleasure Works Silky G Vibrator

Cena: 26 EUR
Klady: diskrétny a vhodný na cesty
Nevýhody: nie je dobíjací
Materiál: ABS plast
Veľkosť: 16,5 cm

Kvalitných vibrátorov na bod G do 50 dolárov nie je veľa, ale Silky G sa medzi ne rozhodne radí. Táto atraktívna hračka, spoľahlivo bzučiaci vibrátor vyrobený z ABS plastu bezpečného pre telo a zakrivený na stimuláciu bodu G, je dostatočne veľká na potešenie a dostatočne malá, aby zostala diskrétna.

Najlepší cenovo dostupný wand vibrátor

ava Mini GO Wand

Cena: 22 EUR
Klady: vhodný na cesty, drobný, dlhá výdrž batérie
Nevýhody: hlasnejší
Materiál: silikón
Veľkosť: 12 cm

Wand vibrátory môžu byť objemné a drahé, ale táto drobná, roztomilá hračka ponúka 20 skvelých vibračných rytmov, 8 úrovní intenzity a 1,5 hodiny hrania na jedno nabitie za pouhých 22 €. Rozhodne by ste mu mali dať šancu.

Najlepší cenovo dostupný vibračný análny kolík

Análny kolík Lovers Ace of Spades

Cena: 37 EUR
Klady: ponúka niekoľko úrovní intenzity, supertichý
Nevýhody: môže sa horšie čistiť
Materiál: silikón
Veľkosť: 10 cm

Tento vibračný análny kolík je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu a pomôže vám užiť si zábavu bez toho, aby ste museli minúť majland. Je dobíjací, vodotesný a vďaka siedmim rôznym rýchlostiam vibrácií sa skvele hodí pre análnych nováčikov aj dobrodruhov.

Najlepší cenovo dostupný sací vibrátor

Romp Switch Clitoral Vibrator

Cena: 27 EUR
Klady: dobíjací, vodotesný
Nevýhody: pre začiatočníkov môže byť veľmi veľký
Materiál: silikón a ABS plast
Veľkosť: 13 cm

Na rozdiel od typického vibrátora využíva táto hračka patentovanú technológiu pleasure air, ktorá jemne fúka vzduch na klitoris alebo okolo neho. Možno to znie menej intenzívne ako vibrácie, ale verte: šesť výkonných rýchlostí tohto malého vibrátora vám vyrazí dych.

ava Mini GO Wand

Najlepšie cenovo dostupné análne dildo

Lovehoney Curved Silicone Suction Cup Dildo

Cena: 9 EUR
Klady: zakrivené pre análne hrátky, prísavka priľne k akémukoľvek povrchu
Nevýhody: pre niekoho môže byť príliš chudý
Materiál: silikón
Veľkosť: 14 cm

Toto 14-centimetrové dildo je hladké a tenké a má rozšírenú základňu a zahnutú hlavu ideálnu pre hrátky s prostatou. Pokiaľ radi vykonávate svojmu partnerovi pegging, môžete tohto miláčika jednoducho zastrčiť do postroja, alebo ho použiť samostatne pre sólo zábavu.

Najlepšie cenovo dostupné realistické dildo

Realistické dildo s prísavkou Lifelike Lover Basic

Cena: 15 EUR
Klady: prísavku je možné prisať k akémukoľvek povrchu, k dispozícii v niekoľkých variantoch tónov pleti, kompatibilný s postrojmi
Nevýhody: špička môže byť pre niekoho veľmi veľká
Materiál: PVC
Veľkosť: 15,2 cm

Pokiaľ dávate prednosť vibrátorom, ktoré sú realistickejšie, vyskúšajte tento 15-centimetrový vibrátor od spoločnosti Lifelike Lover. Výrazná hlava a žily napomáhajú všetko pekne precítiť a vďaka základni s prísavkou je ideálna pre sexy zábavu bez použitia rúk.

Najlepší cenovo dostupný vibrátor na prst

Dobíjací vibrátor na prst od Adam and Eve

Cena: 27 EUR
Klady: vodotesný, dobíjací
Nevýhody: nie je práve najtichšia
Materiál: silikón a ABS plast
Veľkosť: 8,6 cm

Tento malý roztomilý vibrátor, ktorý je navrhnutý tak, aby fungoval ako predĺženie vášho vlastného (alebo partnerovho) prsta, môže stimulovať váš klitoris alebo bod G. Slúži aj ako bežný bullet vibrátor, stačí ho vybrať z puzdra.

Najlepšie cenovo dostupné štipce na bradavky

Kolíčky na bradavky XR Brands Crimson Tied Heart Padlock

Cena: 22 EUR
Klady: nastaviteľné, roztomilé
Nevýhody: nevibrujú
Materiál: kov a vinyl
Veľkosť: 10 cm

Tieto zaťažené štipce na bradavky nielen vyzerajú rozkošne, ale tiež budú spôsobovať úžasné pocity. Špičky potiahnuté vinylom zaistia vaše pohodlie, zatiaľ čo nastaviteľné skrutky vám umožnia zvoliť intenzitu vašich pocitov.

Najlepšia cenovo dostupná hračka na bradavky

Silikónové prísavky na bradavky Lovehoney Perfect Pair

Cena: 2 EURA
Klady: jednoduché použitie, niekoľko farebných možností
Nevýhody: trochu veľmi objemné
Materiál: silikón
Veľkosť: 5 cm

Okrem svoriek existujú aj iné hračky na bradavky. Tieto silikónové prísavky sa prisajú, takže vaše bradavky budú veľmi citlivé a stimulované, a to ako pri nasadení, tak aj dlho po zložení.

Najlepšia cenovo dostupná análna tréningová sada

Silikónová análna súprava Cal Exotics Gem

Cena: 25 EUR
Klady: niekoľko možností veľkosti, roztomilé a diskrétne
Nevýhody: nevibruje
Materiál: silikón
Veľkosť: 6 cm, 7,6 cm a 8,9 cm

Pokiaľ s análnymi hrátkami začínate, možno budete chcieť investovať do análnej tréningovej sady: alebo sady troch análnych kolíkov rôznych veľkostí. Nákup tejto trojice sa vám poriadne oplatí, čo pocítite vo chvíľach, kedy sa budete prepracovávať od 6-centimetrového kolíka k takmer 9-centimetrovému kolíku.

Najlepšia cenovo dostupná sada pre zmyslové hrátky

Sportsheets Enchanted Starter Set

Cena: 22 EUR
Klady: elegantné a sexy, výrobky fungujú dobre dohromady aj samostatne
Nevýhody: skúsenejší by ocenili silnejšie putá
Materiál: polyester

Nemusíte vykrádať banku, aby ste zabrúsili do vôd BDSM. Táto luxusná sada za necelých 24 EUR vám poskytne všetko, čo potrebujete k ľahkým zmyslovým hrátkam: šteklidlo z peria, dve hodvábne putá a pásku cez oči.

Kolíčky na bradavky XR Brands Crimson Tied Heart Padlock

Najlepší cenovo dostupný rabbit vibrátor

Rabbit vibrátor s 10 funkciami Lovehoney Jessica Rabbit

Cena: 21 EUR
Klady: vodotesný, tichý
Nevýhody: nie je nabíjací
Materiál: mäkký plast
Veľkosť: 12,7 cm

Priznajte si to: Vždy ste chceli vyskúšať rabbit vibrátor. Tak sa zoznámte s najpredávanejšou, plne vodotesnou hračkou Lovehoney s desiatimi rýchlosťami. Tento vibrátor má rotujúcu zasúvaciu časť a "uši" so siedmimi rýchlosťami. Čakajú vás zmiešané orgazmy.

Najlepšie cenovo dostupné kegelove guličky

Fun Factory Smartballs Duo

Cena: 27 EUR
Klady: pohodlné, vodeodolné
Nevýhody: nie sú bezpečné pre análne hrátky
Materiál: silikón
Veľkosť pre zásun: 9,6 cm

Pracujete na svojich svaloch panvového dna? Tieto zužujúce sa, ľahko zasúvateľné a pre telo bezpečné guličky vám pomôžu posilniť panvové dno.

Najlepší cenovo dostupný erekčný krúžok

Vibračný krúžok Romp Juke

Cena: 27 EUR
Klady: dobíjacie, šesť vibračných režimov
Nevýhody: pre niekoho môže byť príliš intenzívna
Materiál: silikón
Veľkosť: 7 cm

Existuje nespočetné množstvo dôvodov, prečo investovať do tohto erekčného krúžku: V prvom rade je pre užívateľov pohodlný a môže sa pritlačiť k semenníkom. Počas penetračného sexu môže tiež vysielať sexy vibrácie na klitoris. A napokon, ak ste žena, môžete si túto hračku užívať sami ako ručný vibrátor na klitoris. Skrátka výhra po všetkých stránkach!

Najlepšie cenovo dostupné vibračné vajíčko

Vibračné vajíčko so 7 funkciami Lovehoney Power Play

Cena: 22 EUR
Klady: vhodné na cesty, viacúčelové
Nevýhody: pri vonkajšom použití hlučné
Materiál: tvrdý plast
Veľkosť pre zásun: 6,4 cm

Pokiaľ ste ešte nikdy nevyskúšali vibračné vajíčko, tu je vaše znamenie. Táto malá gulička dokáže stimulovať váš klitoris a tiež sa bezpečne zmestí dovnútra, keď je pripojená k priloženému diaľkovému ovládaniu. Tip: nechajte svojho partnera ovládať diaľkový ovládač a užite si sexy hrátky s mocou.)

Najlepší cenovo dostupný diskrétny vibrátor

Tenga Iroha Stick Vibe

Cena: 22 EUR
Klady: roztomilý a diskrétny, vodotesný
Nevýhody: niektorí by možno ocenili vyšší výkon
Materiál: silikón
Veľkosť: 9,9 cm

Tento vibrátor v tvare rúžu bol v podstate stvorený pre orgazmy na cestách. Stačí ho zastrčiť do kabelky a nikto nespozná jeho skutočný účel.

Najlepšie cenovo dostupné análne guličky

Vibračné análne guličky Adam and Eve Booty Bliss

Cena: 18 EUR
Klady: zužujúce sa, vibračné
Nevýhody: niektoré by potešili silnejšie vibrácie
Materiál: silikón
Veľkosť: 19,7 cm

Tieto silikónové análne guličky za necelých 20 EUR je ťažké prekonať. Sú dokonale a postupne sa zužujúce, takže si ich môžete zasunúť len toľko, koľko potrebujete – a potom si vybrať jeden zo siedmich vibračných režimov.

Najlepšia cenovo dostupná bondage hračka

Lovehoney čierna páska na bondage

Cena: 5 EUR
Klady: bezpečná pre telo, jednoduché použitie
Nevýhody: možno ich budete potrebovať niekoľko
Materiál: PVC
Veľkosť: cez 20 m

Ak radi spútavate svojho partnera (alebo ste radi spútavaní), prečo neinvestovať do bondage pásky? Táto lepiaca páska sa prilepí sama na seba bez toho, aby sa prilepila k pokožke, takže je pevná, ale nevadí. Je to tiež skvelá voľba, ak nemáte žiadny povraz bezpečný pre telo alebo ešte neovládate umenie uzlov.

Najlepšia cenovo dostupná strap-on sada

Lovehoney unisex sada postroja pre začiatočníkov s 13centimetrovým pripínacím dildom

Cena: 24 EUR
Klady: postroj je dodávaný s vreckom na bullet vibrátor, jednoduché použitie spoločne alebo samostatne
Nevýhody: zakrivenie je miernejšie pre análnu penetráciu
Materiál: PVC
Veľkosť: dildo má 13 cm

Pokiaľ s peggingom začínate, možno budete chcieť začať so sadou "všetko v jednom", ktorá obsahuje postroj aj dildo. Táto sada od Lovehoney je ideálna: Za menej ako 25 EUR získate nastaviteľný postroj a 13centimetrové silikónové dildo.

S erotickými hračkami si môžete užívať aj vo dvojici, či už so ženou alebo s mužom.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.