Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Motýlikové vibrátory – po zajačikovi ďalšie zvieratko do vašej zbierky

27.júl 2023
Motýlikové vibrátory – po zajačikovi ďalšie zvieratko do vašej zbierky

Aj keď nie ste v oblasti erotických hračiek profesionál, je dosť pravdepodobné, že ste už počuli o osvedčenom rabbit vibrátore alebo králičkovi. Avšak! Možno nie ste tak dobre oboznámení s príbuzným rabbit vibrátora - motýlikovým vibrátorom.

Podobne ako zajačik využíva svoje ušká, motýľ na tejto erotickej hračke využíva svoje tykadlá na dráždenie klitorisu. Svoje uplatnenie ale nájdu aj široko roztiahnuté krídla, a to konkrétne na stimuláciu úplne celého klitorisu a aby sme boli úprimní, nie je im venovaná zďaleka dostatočná pozornosť. Väčšinu motýlikových vibrátorov je možné používať aj bez použitia rúk, pričom mnohé z nich sú vybavené vibrujúcou časťou pre vnútornú stimuláciu alebo diaľkovým ovládačom pre partnerské hrátky. V dnešnom článku vám predstavíme tie najlepšie butterfly vibrátory na klitoris na rok 2023.

Podľa Gigi Engle, certifikovanej sexuologičky a autorky knihy All the F*cking Mistakes, by ste sa rozhodne mali vyhnúť motýlikovým hračkám vyrobeným z PVC, pretože tie bývajú poréznejšie a v podstate je nemožné ich úplne dezinfikovať (nehovoriac o tom, že môžu obsahovať toxické chemikálie zvané ftaláty). Namiesto toho Engle odporúča hľadať vibrátory vyrobené z telu bezpečného alebo lekárskeho silikónu, ktoré skvele fungujú s lubrikantmi na vodnej báze. Bezpečnou voľbou sú aj erotické hračky s dráždidlom v tvare motýľa vyrobené z termoplastickej gumy (TPR) alebo ABS plastu.

11 najlepších erotických hračiek – vibrujúcich motýlikov

CalExotics The Original Butterfly Kiss

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 15 dolárov

Veľa spoločností sa snažilo napodobniť tento kompaktný malý vibrátor, ale existuje iba jeden originál a to je tento. Originálny Butterfly Kiss je vyrobený z mäkkej, pružnej termoplastickej gumy a má hladkú zasúvaciu časť, špičku v tvare púčika a trepotajúce sa motýlie krídla, ktoré dráždia klitoris. A hoci je na batérie, má tri výkonné rýchlosti a je úplne vodotesný – navyše je naozaj veľmi cenovo dostupný.

Recenzie z internetu: "Toto je obľúbená hračka mojej priateľky a naša najlepšia erotická hračka," píše jeden z recenzentov. „Zavádzací koniec sa zahne tak akurát a dostatočne ďaleko, aby sa pohupoval tam a späť na bode G, zatiaľ čo vibračný motýlik rozkmitá jej klitoris. Páči sa nám jednoduchosť troch rýchlostí, aj keď som si vedomý, že iní ľudia dávajú prednosť šírke vibračných vzorov. Je to žrút batérie? Iste, ale to je dobré znamenie."

CalExotics Rechargeable Butterfly Kiss

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 50 dolárov

Pokiaľ nechcete v šuplíku skladovať nekončné množstvo batérií, môžete vždy prejsť na dobíjaciu verziu Butterfly Kiss. Tento vibrátor je vyrobený z hodvábneho silikónu a vyzerá rovnako ako originál, ale oproti nemu sa môže pochváliť dvoma motormi, 10 vibračnými funkciami, väčšou veľkosťou a baňatejšou špičkou. A samozrejme USB nabíjaním.

Recenzie z internetu: "Tak jemný a sexy, napriek tomu dostatočne silný, aby vás šteklil až do extázy," píše sa v jednej recenzii. "Milujem túto hračku - je to jedna z mojich najobľúbenejších."

CalExotics Original Butterly Kiss a Rechargeable Butterly Kiss

Shots Luna Alexios

Spoločnosť: Shots Toys
Cena: 50 dolárov

Podobne ako tradičný rabbit vibrátor je aj tento ohromujúci silikónový vibrátor navrhnutý tak, aby šíril úžasné vibrácie po celom klitorise svojimi roztomilými motýlími krídlami. Má dva motory, 10 rýchlostí a zakrivenú zasúvaciu časť, ktorá je navrhnutá pre vnútornú stimuláciu. Upozorňujeme, že tento je odolný iba proti striekajúcej vode, nie vodotesný, takže by ste ho nikdy nemali ponoriť do vody.

Recenzie z internetu: "Prvýkrát som použil vibrátor a mojej priateľke sa páčil."

Erotická hračka Shots Luna Alexios

NS Novelties Firefly Lola

Spoločnosť: NS Novelties
Cena: 36 dolárov

Sú prirážajúce vibrácie vaša parketa? Potom by ste mali obrátiť svoju pozornosť na túto ručnú hračku, ktorá je vyrobená z termoplastickej gumy a má zasúvaciu časť, ktorá sa súčasne otáča a priráža, a tiež motýlika dráždiaceho klitoris. Hoci je na batérie, je vybavená šiestimi rýchlosťami a šiestimi vibračnými režimami - nehovoriac o tom, že je plne vodotesná a svieti v tme.

Recenzie z internetu: "Svoju svetluškovskú atmosféru v tme mám veľmi rada!" hovorí jedna zákazníčka. "Má toľko krásnych nastavení a ľahko sa do nej vkladajú batérie a skvele funguje. Vlastne premýšľam, že si kúpim druhý ako záložný... Nechcela by som byť bez tohto môjho svetluchového obľúbenca."

Erotická hračka NS Novelties Firefly Lola

CalExotics The Original Venus Butterfly

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 15 dolárov

Ďalšia klasika vo svete motýlích hračiek, tento nositeľný vibrátor do nohavičiek bol skopírovaný mnohými, ale originál patrí CalExotics. Tento roztomilý prístroj tvorený tvarovaným motýľovým šteklidlom, nastaviteľnými popruhmi a viacrýchlostným bullet vibrátorom, poskytuje presnú stimuláciu vášho klitorisu pomocou ručného ovládača. Je to špičkové? Určite nie. Ale je smiešne cenovo dostupný a rozhodne odvedie svoju prácu.

Recenzie z internetu: "Úplne milujem originálny Venus Butterfly! Nie je najkvalitnejší, ale za tú cenu je skvelý... Aj na najnižší stupeň je podľa mňa dosť výkonný. Podľa môjho názoru je jednoducho dokonalý."

Erotická hračka CalExotics The Original Venus Butterfly

CalExotics Wireless Venus Butterfly

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 28 dolárov

A pokiaľ nechcete mať diaľkový ovládač, ktorý je k vám pripevnený drôtom, môžete si vybrať túto bezdrôtovú verziu Venus Butterfly. Rovnako ako originálny model je aj táto hračka plne vodotesná, napájaná batériami a vyrobená z termoplastickej gumy, ale namiesto toho, aby bola spojená káblom s ovládaním, sa toto zariadenie ovláda jednoduchým stlačením tlačidla.

Recenzie z internetu: Ako hovorí jeden z testerov: "Tento prístroj pekne sedí tam, kde má, a gumičky sú dostatočne pružné, takže bude sedieť aj väčšej dáme. Vibrácia je jemná, pomaly vás prehovára, aby ste boli stále vyššie a vyššie. Skvelá hračka na príjemné dlhé dráždenie."

Erotická hračka CalExotics Wireless Venus Butterfly

Evolved The Butterfly Effect

Spoločnosť: Evolved
Cena: 80 dolárov

Milovníci erotických hračiek, ktoré sa nemusia ovládať rukami, by mali dať tomuto zasúvaciemu motýlovému vibrátoru šancu. Táto hračka nie je len prístroj s dvoma motormi, ktoré pracujú nezávisle, a bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, ale navyše má obrovskú silikónovú zasúvaciu časť a široké krídla navrhnuté tak, aby stimulovali bočné nervové zakončenia klitorisu, rovnako ako tykadlá, ktoré šteklia klitoris. Je dobíjací a vodotesný a pri experimentovaní s ôsmimi funkciami zasúvacej časti a ôsmimi rýchlosťami motýlika si užijete veľa zábavy.

Recenzie z internetu: "Táto hračka zasiahne všetky správne miesta," píše jeden z recenzentov. "Diaľkové ovládanie sa ľahko používa a je praktické. Veľmi pohodlné a zábavné hrátky. Skúste dať diaľkový ovládač partnerovi a užite si s ním zábavu."

Erotická hračka Evolved The Butterfly Effect

CalExotics Venus Butterfly Venus G

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 45 dolárov

Podobne ako Butterfly Effect má tento diaľkovo ovládaný vibrátor od spoločnosti CalExotics jednoduchý dizajn bez remienkov, ktorý sa skladá z pružnej zasúvacej časti, intímne tvarovaných motýlích krídiel a dráždivých tykadiel, ktoré pôsobia ako králičie uši. Okrem toho, že je vodotesný a dobíjací, má 12 intenzívnych vibračných a pulzačných funkcií a tiež bezdrôtový diaľkový ovládač, ktorý je možné použiť na vzdialenosť viac ako 9 metrov.

Recenzie z internetu: "Kiež by sa nenabíjal tak dlho, ale okrem toho je to dar z nebies," pochvaľuje si jedna z kupujúcich. "Malé tykadlá sa ľahko nastavujú a sú úžasné. Priviedol ma k orgazmu často a v krátkom čase, čo sa mi pri používaní čohokoľvek iného veľmi nedarilo. Tiež krídla v hornej časti zasahujú sladké miesto na klitorise."

Erotická hračka CalExotics Venus Butterfly Venus G

CalExotics Venus Butterfly Rocking Penis

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 90 dolárov

Ešte jedna diaľkovo ovládaná nositeľná hračka - táto motýliková strap-on hračka, obsahuje obrí silikónový penetrátor a mäkký motýlí stimulátor s trepotajúcimi sa krídlami. Má 12 vibračných režimov a zakrivenú špičku, ktorá zaisťuje hojdavé pohyby tam a späť (čo pripomína pohyb "poď sem" prstom) kde stimuláciu bodu G, a rovnako ako všetky najlepšie erotické hračky je dobíjací a vodotesný.

Recenzie z internetu: "Je to skvelý výrobok. Páči sa mi diaľkové ovládanie a jeho sila nie je nadhodnotená. Tiež je taký roztomilý - milujem ho. Najlepší nákup za posledné roky."

Erotická hračka CalExotics Venus Butterfly Rocking Penis

Evolved My Butterfly

Spoločnosť: Evolved
Cena: 38 dolárov

Hľadáte roztomilý vibrátor na prsty? Tak potom ste ho práve našli. Táto malá silikónová hračka s 10 vibračnými režimami je poháňaná odnímateľným bullet vibrátorom vloženým do hodvábne silikónového obalu a je možné ju použiť na dráždenie VŠETKÝCH druhov erotogénnych zón, od klitorisu cez bradavky až po špičku penisu. A áno, je dobíjacia a vodotesná.

Recenzie z internetu: "Je skvelý na použitie samostatne alebo s partnerom. Rozhodne sa mi páči! Naozaj odporúčam!"

Erotická hračka Evolved My Butterfly

Lovehoney Butterfly Bliss

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 20 dolárov

Ak máte vibrátor zvaný magic wand alebo tiež kúzelná palička, potom musíte vyskúšať tento praktický motýlí nadstavec. Tento roztomilý doplnok vyrobený z pružného silikónu, ktorý na váš wand vibrátor sadne ako uliaty, sa môže pochváliť texturovanými nopkami, širokými krídlami a zakrivenými tykadlami, ktoré vám poskytnú zvýšenú stimuláciu klitorisu, keď svoj wand vibrátor zapnete.

Recenzie z internetu: "Páči sa mi dizajn tohto nástavca," píše jedna z kupujúcich. Krídla sa trepotajú na vašich najintímnejších partiách, čo poskytuje tie najúžasnejšie a najintenzívnejšie pocity." Vedľa toho má nástavec aj vyvýšené bublinky a malé tykadlá, ktoré sa tiež trafia do čierneho! Celkovo je táto hračka perfektne navrhnutá a pridáva na intenzite vibrácií vášho wand vibrátora."

Erotická hračka Lovehoney Butterfly Bliss

Už máte vybraného svojho motýlieho favorita, s ktorým si užijete svoje intímne radovánky? Zájdite ho kúpiť do kamenného obchodu (napríklad v Prešove), alebo si ho objednajte cez internet.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.