Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Imitácia ľudskej kože u sexuálnych hračiek

23.január 2017
Imitácia ľudskej kože u sexuálnych hračiek

O druhoch alebo materiáloch erotických pomôcok si môžete prečítať v niektorom z našich predchádzajúcich článkov. Tento článok sa bude venovať čisto len jednej kategórii materiálu - imitáciám ľudskej kože. Aké sú najlepšie? Dozviete sa výhody aj nevýhody o týchto kože podobných materiáloch.

Moderná doba má okrem negatív aj svoje pozitíva. Za jedno z pozitív môžeme označiť aj rozvíjajúcu sa oblasť materiálov sexuálnych pomôcok. Ľudia sa všetko snažia robiť reálnejšie, aj keď to sú v podstate len "napodobeniny" reálnych vecí. A v sekcii imitácie ľudskej kože sa im celkom darí.

Na trhu existuje niekoľko rôznych materiálov, ktoré majú pripomínať ľudskú kožu. Väčšinou sa každý používa pre iný druh pomôcok a nesú svoj vlastný názov, ktorý je často tiež obchodnou značkou. Napodobňujú tvar pokožky, jej hebkosť, farbu a veľmi dobre vedú teplo.

Hygiena

Vzhľadom k tomu, že sú tieto erotické pomôcky špecifické, je nutné brať tiež ohľad na ich údržbu a starať sa o ne predovšetkým podľa návodu v priložených inštrukciách. Všeobecne ale platí, že pri umývaní by ste nemali používať mydlo. Sterilizácia horúcou vodou tiež nie je to pravé pre tieto pomôcky. Materiály sú čiastočne pórovité, takže čistota je na mieste. Tieto materiály znesú lubrikanty na vodnej báze. Pred použitím umyte vodou a pred uskladnením posypte špeciálnym púdrom (väčšinou súčasťou balenia) alebo kukuričným škrobom, aby sa povrch pomôcky nestal lepkavým.

Real Feel Superskin

Real Feel Superskin je značka materiálu, ktorý sa používa u produktu Fleshlight - umelé vagíny. Tento materiál je extrémne jemný a mäkký, aby verne napodobňoval ženskú vagínu. V niektorých radoch sa môžete stretnúť aj s vôňou vanilky... Je mastný, veľmi pružný a trochu pripomína žuvačku. Tieto masturbátory, ako sa inak umelým vagínam hovorí, sú tvorené plastovou formou, v ktorej sa nachádza vagína z Real Feel Superskin materiálu. Ten závadný nie je, a tak sa dá masturbátor v pokoji použiť aj bez kondómu. O hrany plastu sa ale môžete zraniť.

Pure Flesh

Pure Flesh bol použitý len v niekoľkých málo vibrátoroch a masturbátoroch, má totiž jednu veľkú nevýhodu, ktorá zákazníkov odrádza. Nepríjemne zatuchnuto páchne. Časté používanie tohto materiálu (a to aj len niekoľkokrát týždenne) sa považuje za nevhodné a hrátky by ste si tak mali užívať len s kondómom.

CyberSkin

CyberSkin je ochranou známkou spoločnosti Topcu Sales. Ďalší obchodný názov môže byť NEWsupersoft. Vyrába sa zo spracovanej umelej hmoty alebo termoplastu. Dalo by sa povedať, že sa jedná o molitán v stabilizovanej forme, odborne povedané termoplastický elastomér alebo EPDM. Ako ostatné materiály v tejto kategórii sa verne podobá koži, je pružný, mäkký, trochu porézny a rýchlo sa zahrieva. Ako bolo povedané, tieto materiály potrebujú veľa starostlivosti a CyberSkin nie je výnimkou. Môžete zakúpiť špeciálne ošetrovacie gély, ktoré vám s hygienou pomôžu.

Erotické pomôcky

Love Clone

Ako už názov napovedá, jedná sa materiál, ktorý verne napodobňuje kožu vašich partnerov, že je z pomôcok doslova klon. Aby ste správne chápali - tento materiál sa používa predovšetkým na tvorbu realistických panien, a to hlavne na pery, ústa, hrdlo a pohlavné orgány, či dámske alebo pánske. Je to veľmi drahý materiál, preto sa ani neoplatí z neho vyrábať klasické vibrátory alebo dildá, aj keď sa ich tiež pár urodilo. Love clone má veľmi mastný povrch a veľmi silno zapácha a je o niečo mäkší, ale pevnejší ako Cyberskin.

Love Clone II

Nástupca prvého prevedenia a treba podotknúť, že vydarený! Povrch už nie je tak mastný, je hladší a pružnejší,a hlavne ho nie je toľko cítiť. Výrobca uisťuje, že na jeho výrobu neboli použité žiadne ftaláty a je netoxický.

UltraSkin

Ďalšie obchodné názvy, pod ktorými môžete UltraSkin nájsť, sú Ultra Realistic, UR-2 a UR-3. UR-3 (ultra realistický, 3 je stupeň vývoja) zatiaľ označuje najvyššiu vývojovú verziu UltraSkin. Materiál vytvára americká firma Doc Johnson a využíva ho predovšetkým pre dilda a masturbátory. Materiál má svoje špecifické vlastnosti. V porovnaní so CyberSkin je UltraSkin ťažší, masívnejší, odolnejší, ale aj realistickejší. Jeho pružné a ťažné vlastnosti dávajú pocit, že siahate na ozajstné dámske alebo pánske prirodzenie.

Ďalšími jeho nespornými výhodami je nepáchnuci povrch po chemických rozpúšťadlách a nemastný povrch, oproti CyberSkin alebo Love Clone (malé množstvo parafínu). Ak budete hľadať umelú vagínu, rozhodne sa poobzerajte po materiáli UR-3, je to to najlepšie, čo dnešný trh ponúka. Ale nezabudnite na neho ani pri výbere dilda alebo vibrátora.

Nature Skin

Nature Skin si prešiel pri objavení a výrobe svojou vlastnou cestou, oproti ostatným imitáciám kože. Aj tak si svoje uplatnenie v erotickom priemysle našiel. Materiál je od firmy Orion a jeho vlastnosti pri porovnaní s konkurenciou nie sú práve dvakrát dobré. Najväčšou nevýhodou môže byť jeho zápach po chemických rozpúšťadlách a tiež na dotyk a pohľad zistíte, že sa jedná o menej kvalitný materiál ako napríklad CyberSkin. Od toho sa ale tiež odvíja cena, takže pomôcky možno kúpiť za celkom slušné ceny.

Ak si nie ste istí v niečom ohľadom erotických pomôcok, navštívte naše ďalšie články z rubriky Erotické pomôcky - Druhy sexuálnych pomôcok, Kde nakupovať erotické pomôcky? alebo Správna starostlivosť o sexuálne pomôcky. Potom už, znalí všetkých informácií, budete môcť bezstarostne nakúpiť svoje vysnívané erotické hračky.

Ak hľadáte niekoho, s kým by ste chceli svoje sexuálne dobrodružstvo zdieľať, vyskúšajte erotickú zoznamku. Ak chcete skúsiť nakupovanie sexuálnych hračiek v dvoch a nechcete to mať ďaleko, vyberte podľa mesta - Bratislava, Košice, Žilina, Trenčín, Trnava a mnoho ďalších...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.