Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Hurá na dovolenku! Prežite ten najlepší prázdninový sex v živote

19.máj 2022
Hurá na dovolenku! Prežite ten najlepší prázdninový sex v živote

V živote zažijete množstvo rôznych druhov sexu. Existuje romantický sex, perverzný sex, sex na zmierenie, sex pri rozchode a samozrejme aj legendárny sex na dovolenke. A pretože sa nezadržateľne blíži obdobie dovoleniek, je na čase, aby ste sa o ňom niečo dozvedeli.

Prázdninový sex je vďaka tomu, že je úplne úžasný, úplne samostatnou kategóriou. Koniec koncov je to v podstate jediná chvíľa vo vašom dospelom živote, kedy na vás nikde nečíha žiadny tlak alebo stres a vy si môžete robiť iba to, čo chcete. A tiež svojmu partnerovi.

Prečo si užívať veľa sexu na dovolenke?

"Narušenie rutiny môže zapáliť vášeň," hovorí sexuologička Jess O'Reilly, moderátorka podcastu Sex With Dr. Jess. "Keď ste na neznámom mieste s nepredvídateľným plánom dňa, váš mozog sa často rozprúdi, pretože sa naladíte na nové veci vo vašom okolí."

„Cestovanie s partnerom tiež zamieša s vašimi bežnými aktivitami, takže všetko je o niečo viac vzrušujúce – vrátane toho, čo sa deje v posteli,“ hovorí Jess.

A potom je tu fakt, že na dovolenke ste obvykle menej vystresovaní. "Jedným z dôvodov, prečo majú doma ľudia problémy so sexom, je to, že sa väčšinou nedostanete dostatočne ďaleko od každodenných stresorov," hovorí sexuálna terapeutka Emily Jamea. "Na dovolenke ste preto veľmi uvoľnení. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie dostať sa do nálady, a dokonca dosiahnuť orgazmus," zdôrazňuje.

"Na dovolenke môžete byť tiež ochotnejší skúšať nové veci," hovorí O'Reilly. "Keď ste na cestách, majú vaše zábrany tendenciu klesať a môžete byť otvorenejší novinkám," vysvetľuje. To vás a vášho partnera môže v konečnom dôsledku zblížiť. "Teória sebaexpanzie hovorí, že keď vytvárate a podporujete príležitosti k rastu, môže to zvýšiť prepojenie a naplnenie vzťahu," hovorí O'Reilly.

Iste, veľká časť pôvabu sexu na dovolenke spočíva v tom, že sa jednoducho necháte unášať prúdom. Existuje však niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby bol váš zážitok úplne nezabudnuteľný a pohodlnejší ako obvykle. V nasledujúcich odsekoch vám odborníci všetko popíšu.

Ako si užiť ten najlepší sex na dovolenke

Začnite už pri odchode

U niektorých párov najhoršie obdobie dovolenky prichádza hneď na začiatku, a tým je odchod a cesta. Hoci máme dovolenku spojenú s pohodou a absenciou stresu, jeho hladina môže na začiatku dovolenky vystúpiť oveľa vyššie ako obvykle. Máme zabalené všetko? Nezabudli sme niečo dôležité? Neuletí nám lietadlo? Pokúste sa teda nenechávať nič na poslednú chvíľu a začnite dovolenku v kľude. To vám pomôže vyhnúť sa hádkam s partnerom a následne tichej domácnosti, v tomto prípade skôr tichej hotelovej izbe.

Odchod na dovolenku je ale iba prvým krokom. Ďalej sa dozviete, čo viac môžete urobiť, aby ste si sex na dovolenke užili na maximum.

Buďte uvoľnení

Teda nesnažte sa o zábavu hneď po návrate z nabitého poznávacieho výletu. "Väčšina ľudí potrebuje byť uvoľnená, aby sa dostali do nálady," hovorí O'Reilly. "Uvoľnenie môže uľahčiť túžbu, vzrušenie, rozkoš a orgazmus, zatiaľ čo stres môže aktivovať reakciu boj alebo útek, čo môže narušiť sexuálnu reakciu a fungovanie." V podstate sa dá povedať, že keď budete čo najviac v pohode, zvýši sa šanca, že si to užijete.

Používajte veľa lubrikantu

Iste, keď ste na dovolenke celí blažení, je väčšia pravdepodobnosť, že sa vám (vašej partnerke) podarí zvlhnúť na požiadanie, ale mať po ruke lubrikant je vždy dobrý nápad. "Vďaka lubrikantu budú všetky sexuálne hrátky oveľa viac vzrušujúce," hovorí O'Reilly.

"Nielenže môžete vyskúšať nové techniky, hračky, polohy a výkony, ale údaje stále potvrdzujú, že používanie lubrikantu je spojené s uspokojivejším sexom," dodáva. Pribaľte si teda do kufra fľaštičku a vytiahnite ju, až budete mať chuť na ďalšiu zábavu.

Uvoľnite sa a užite si dovolenku plnú sexu!

Striedajte polohy

Na dovolenke máte trochu viac času, tak prečo sa v posteli trochu neodchýliť od bežnej rutiny aj v sexe? „Dovolenka dáva ľuďom naozaj skvelú príležitosť mať čas experimentovať s vecami, ktoré doma nerobíte,“ hovorí Jamea. Môžete si napríklad vybrať novú polohu, ktorú budete každý deň skúšať a experimentovať s ňou (niekoľko návrhov nájdete nižšie) alebo si môžete dať celý polohový maratón a vyskúšať ich za dovolenku čo najviac.

Robte to vo vode

Či už ste na dovolenke niekde v trópoch alebo na horách (alebo pokojne aj kdekoľvek po našej republike), pravdepodobne sa vo vašom okolí bude nachádzať nejaká voda – aj keby to bola len sprcha alebo vaňa. Na horách to ale pokojne môže byť vírivka a v trópoch zase more. Tak to využite. "Ale aj spoločné sprchovanie môže byť naozaj sexy," hovorí Jamea.

"Pláž je zase skvelým miestom, kde sa môžete zahriať. Odporúčam aj bozkávanie v mori - to môžete využiť ako skvelú príležitosť na vzrušenie. Potom sa vráťte do svojej izby a venujte sa sexu v sprche alebo vo vani," hovorí Jamea. Určite ale nemusíte vynechávať ani samotný sex na pláži! V našom článku sa o sexuálnych hrátkach na pláži dozviete všetko potrebné.

Sexujte, kedykoľvek na to budete mať náladu

Keď ste obaja zaneprázdnení obvyklou rutinou, musíte si sex tak trochu naplánovať. "Ale dovolenka ponúka príležitosť resetovať, zmeniť vaše plány a byť flexibilnejší," hovorí O'Reilly. "Mnoho párov má rado sex ráno alebo pred večerou, pretože zisťujú, že tesne pred spaním sú príliš unavení," dodáva.

Sexuálne polohy na dovolenke

Pokiaľ sa chcete inšpirovať a začať si užívať, vyskúšajte minimálne jednu z týchto odborníkov odporúčaných polôh:

Vývrtka

Ako na to: Blízko okraja postele alebo lavičky si žena ľahne na bok a predlaktia a pritisne stehná k sebe. Partner sa postaví a rozkročí sa nad ženou, pričom do nej zozadu vstúpi. „Aby ste trochu experimentovali, môžete využiť hotelový nábytok, ktorý doma nemáte,“ hovorí Jamea.

Tvárou v tvár

Ako na to: Muž sa posadí na stoličku alebo na okraj postele, žena je čelom k nemu a sedí mu na kolenách. "Neponáhľajte sa, užívajte si bozky a hladenie po celom tele," hovorí O'Reilly. "Pohupujte sa veľmi pomaly, aby ste predĺžili zážitok. Nesústreďte sa na orgazmus - robte len to, čo je vám príjemné."

Baletka

Ako na to: Žena stojí na jednej nohe, postaví sa čelom k mužovi a druhú nohu mu omotá okolo pása, zatiaľ čo muž jej pomáha s oporou. O'Reilly odporúča vyskúšať tento trochu exhibicionistický spôsob. "Užite si vzrušujúci sex na balkóne, ktorý ponúka dokonalú rovnováhu medzi vzrušením a súkromím," hovorí. "Pridržujte sa zábradlia, ak sa bojíte odhalenia, pohybujte sa pomaly a ticho v nočnej tme, čím zaistíte, že vás nikto neuvidí ani nebude počuť."

Na psíka

Ako na to: Túto polohu pravdepodobne poznáte. Žena si ľahne na všetky štyri, zatiaľ čo muž kľačí vzadu. Muž môže držať hornú časť tela vzpriamenú alebo sa mierne nahnúť cez prvého partnera a vstúpiť do neho zozadu. "Pozrite sa z okna na výhľad na oceán," hovorí Jamea. "Nech už ste kdekoľvek, využite túto polohu, aby ste si na dovolenke užili okolie."

Nemáte nikoho, s kým by ste si takú horúcu dovolenku mohli užiť? V tom prípade vám pomôže naša online sex zoznamkaZaregistrujte sa a nájdite si partnera na erotické hrátky.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.