Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Susedka si dala povedať

1.február 2022
Susedka si dala povedať

Susedka je fakt šťabajzňa, nemôžem si pomôcť. Už som si za tých pár mesiacov, čo bývam v novom byte, vypracoval taký rituál, kedy ju sledujem ráno, ako cupitá k autu – to mám ideálny výhľad na jej krútiaci sa zadok, a potom aj popoludní pozriem, ako sa vracia – to z prvého poschodia vidím priamo do výstrihu.

Ježiš, ja by som ju mrdal, hovorím si vždy, keď ju vidím. Koľko jej môže byť? 35? 40? Ťažko povedať, ale starostlivo udržiavaná postava, dosť výrazné líčenie a oblečenie sa inak než vyzývavo nazvať nedá, jednoducho kusanec ženskej. Občas sa pozdravíme na chodbe alebo maximálne prehodíme pár „domovných“ fráz, inak ale nie je príležitosť, ako by som sa jej dostal na kobylku, čo by ma teda sakramentsky lákalo.

Tak asi toto sa mi naháňalo hlavou. No nič, ale musím si nechať zájsť chuť, hovoril som si. Lenže príležitosť robí zlodeja, ako je známe. A tá prišla včera. Bolo okolo štvrtej, teda čas, kedy sa susedka vracia z práce a ja som už netrpezlivo stepoval pri okne. Päť minút, desať, dvadsať. Tak pre dnešok smola, asi niečo má. Urobil som si kávu a v päť vyrazil za svojimi záležitosťami. Dôjdem na parkovisko k svojej Oktávke, keď v tom vedľa mňa zatlačili brzdy, zvodná postavička susedky hneď vyskočila z dverí a hrnula sa ku kufru.

Tentokrát som nezaváhal a hneď som sa ju snažil zaujať nejakou duchaplnou konverzáciou. Napríklad čo je tak neskoro a že už na ňu hodinu čakám. Chytla sa. A neuhla ani keď som sa jej dlho zadíval do očí. "Čo sa na mňa tak pozeráte?" pýtala sa hlasom krásne podfarbeným laškovným tónom. "Hádajte," ja na to nie príliš vtipne. A v podobnom duchu sme viedli reč, aj keď som jej pomáhal vyťahovať nákup z kufra auta. Nastala chvíľka, kedy sme stáli tesne vedľa a ja som málinko neisto siahol po jej zadočku upnutom v tesnej riflovej sukienke. Nasledoval ďalší jej dlhý pohľad a moje pevné zovretie šťavnatej polovičky. Mohol som počuť zreteľné vzdychnutie. V tú ranu som rozpaky hodil ďaleko za hlavu, stúpol si za ňu a riadne jej kundičku masíroval. Zostávala v predklone zapretá o kufor auta s pozadím daným mi napospas.

Erotická poviedka Susedka si dala povedať

Nevyzerala, že by mala čokoľvek proti ani keď som vykasal sukňu a fialové tangá odhrnul bokom. Ružová pička začala odkvapkávať hneď po prvom dotyku. Párkrát som ju prepol, aby som nešiel do suchého a potom hneď vydoloval z nohavíc svojho parťáka, ktorý sa tej kundy už nemohol dočkať. Pevne som zovrel nastavenú kundu a zarazil. Privítalo ma neskutočné horúco a ľubozvučné pomlaskávanie. Krásne som si zapichal. Susedka na mňa pokukovala cez ramená a hrýzla sa do pery, aby nezačala vzdychať. Veľmi pekný pohľad na ňu bol.

Za krásny a vzrušujúci zážitok s mrdaním na verejnosti som sa kundičke odvďačil bohatou dávkou semena. Až teraz som si uvedomil, kde to vlastne sme a že by nebolo dobré pokúšať šťastenu – bolo nutné sa čo najrýchlejšie a najnenápadnejšie vypariť. Vrátil som tangá aj sukienku na pôvodné miesto a chystal sa ustrojiť aj seba, zrazu mi susedka kľačala pri rázporku a hladkala môjho polomäkkého vtáka ohniváka. Aj keď nič nekomentovala, prišlo mi, že to robí so zjavným zaujatím. Ďalšie prekvapenie prišlo, keď zalovila v kabelke a rúžom mi na brucho načmárala svoje telefónne číslo. Potom bez ďalších rečí zaklapla kufor, chytila ​​káble s nákupom a zmizla v dome.

Takže toto bolo včera. A počas dnešného dopoludnia už som to telefónne číslo asi 20-krát využil s veľmi pozitívnym výsledkom. A teraz máme za desať minút štyri a ja končím s písaním a idem na svoje miesto k oknu.

Vy nemusíte stáť pri okne a čakať na susedku alebo suseda. Stačí, keď sa zaregistrujete na online sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.