Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Erotická masáž v Tokiu: nezabudnuteľný zážitok

2.máj 2023
Erotická masáž v Tokiu: nezabudnuteľný zážitok

Túžite sa preniesť do vzrušujúceho Tokia, konkrétne do miest, kde je ženská slasť na prvom mieste? V tomto článku vám svoje zážitky bude rozprávať spoluautorka podcastu Private Parts Unknown, Courtney Kocak.

Za oknom hotela bol spln, dole v hale bola moja najlepšia kamarátka a nejaký cudzí muž ma robil vibrátorom. Nie, toto nebola fantázia – toto bol môj skutočný život. Nešli sme do Tokia s úmyslom stať sa sexuálnymi turistkami, ale presne to sa stalo.

O tridsať minút skôr som sa ponáhľala výťahom a chodbou na schôdzku so svojim erotickým masérom. Keď som sa blížila k dverám našej hotelovej izby, privítal ma dvadsaťročný Japonec s bezchybnou pleťou a v ruke držal darčekovú tašku.

Vymenili sme si pozdravy v jazyku toho druhého a potom sme s chichotaním vošli dovnútra. Bola som trochu opitá a elektrizovaná očakávaním, ktoré mi prúdilo telom. Nervozita vo mne bublala, keď som šmátrala po karte s kľúčom.

Ako som sa dostala sem – na pokraj svojej prvej erotickej masáže?

Vo februári 2020, na prahu istej globálnej pandémie, sme sa s mojou najlepšou kamarátkou vydali do japonského Tokia kvôli nášmu komediálne-sexuálne-cestovateľskému podcastu Private Parts Unknown. Na konci nášho posledného rozhovoru pred touto cestou s Hiroko Imai, veľmi pohodovou tridsaťročnou miestnou reportérkou a producentkou, sme nevinne položili našu štandardnú záverečnú otázku: "Ešte niečo?". (Mimochodom, je to najlepšia a najpodceňovanejšia otázka všetkých čias, a to, čo sa stalo potom, je dôkazom prečo.)

Očakávali sme, že odpovie napríklad odporúčaním na výlet alebo nejakým bláznivým anime dezertom. Ale Hiroko povedala: "Jediná vec, ktorú by som chcela, aby ste skúsili, je mužský prostitút." (Ehm, aby som to upresnila: "prostitútom" mala na mysli erotických masérov, ktorí sa nezaoberajú "zasúvaním" a namiesto toho poskytujú služby ako bozkávanie, lízanie a prstovanie - ak by ste hľadali technickejšiu definíciu). Viedla pracovný rozhovor s jedným z najlepších erotických masérov a zdalo sa, že naznačuje, že bola v pokušení s touto skúsenosťou experimentovať, ale nikdy to neurobila. Myslím, že bola nadšená z toho, že sme sa stali pokusnými králikmi.

Spočiatku sme sa smiali, aj keď na zázname je počuť, že nás návrh rýchlo zaujal.

Na začiatku rozhovoru Hiroko popísala úrovne sexuálnej a intímnej práce v Japonsku, od falošného priateľa alebo falošnej priateľky, ktoré sú k dispozícii v kluboch pre hostesky a hostiteľa, až po Soaplandy, ktoré majú najbližšie k nevestincom amerického typu. Hiroko vysvetlila, že o úroveň nižšie ako Soaplands je služba zvaná "delivery health", čo je v podstate niečo ako Dámejedlo pre dámy, ktoré si chcú užiť. Povedala nám, že tisíce chlapov sa zúčastňujú konkurzu na prácu v jednej z týchto agentúr, niečo ako American Idol pre gigoly. Tí, ktorí boli prijatí, boli špeciálne vyškolení v technikách prstenia, ktoré ženy dráždia bez penetrácie. (Áno, Tokio je naozaj kúzelné miesto.)

Vtipné je, že keď nám Hiroko o tejto službe po prvýkrát rozprávala, predstavoval som si v duchu klientelu z radov starších žien. Sama seba som ako potenciálnu zákazníčku nevidela. Ale keď nám navrhla, aby sme to skúsili, pripadalo mi to ako výzva v tom najlepšom slova zmysle.

Mám monogamný, dlhodobý vzťah – teraz je to môj snúbenec, ale v tom čase bol mojím priateľom, s ktorým som žila – takže som potrebovala súhlas. Cítila som sa povzbudená svojou vierohodnou výhovorkou: bola som predsa v Tokiu, aby som robila výskum pre svoj sexuálny podcast! Nechcela som platiť za diaľkový hovor, navyše som mu chcela dať čas na rozmyslenie, a tak som mu poslala textovku: "Ahoj, zlato! Niekto, s kým sme robili rozhovor, nám odporučil erotickú masáž (bez sexu samozrejme!), ale najskôr som sa ťa chcela opýtať, či ti to nevadí. Daj mi vedieť.

Nervózna a vzrušená, motýliky mi tancovali v žalúdku, zatiaľ čo som čakala na odpoveď. Ale nemusela som čakať dlho. O štyri minúty neskôr mi odpovedal: "Lol, áno, bez problémov.:*"

Spadla mi čeľusť. Taká úžasná odpoveď! Napodiv ma to prinútilo vziať si ho. Môj priateľ vždy vyzeral, že by bol dobrý manžel, ale toto bol rozhodujúci moment, ktorý vážne posilnil jeho potenciál životného partnera.

S kamarátkou sme išli s Hiroko do japonskej reštaurácie, kde nám na neskorší večer objednala masérov. Ten môj mal na webových stránkach pri mene korunku, čo znamenalo, že je špičkový poskytovateľ, a ja som sa nemohla dočkať, až zistím, aké to je v praxi. Pri večeri sme preberali naše „predmasážové“ plány, čo nás zaviedlo do niekoľkých barov v Šindžuku a nakoniec sme sa ocitli v sadomasochistickom klube v Ginze, kde sme úplne stratili pojem o čase vďaka veľmi pozorným hosteskám, ktoré nikdy nenechali naše poháre prázdne. Čas pekne letí, keď sa rozohrievate na erotickú masáž.

Vzali sme si taxík a ponáhľali sa späť do hotela. Ponáhľala som sa výťahom a chodbou za svojim erotickým masérom. To očakávanie bolo divoké!

Akonáhle sme prišli k posteli v mojej hotelovej izbe, chvíľu som tam len mlčky stála. Nikdy predtým som to nerobila, a tak som sa skúsila opýtať, ako to celé funguje. Ale okrem pozdravu sme nemali veľa spoločných slov. Nasledovalo trápne chichotanie, keď som vytiahla telefón a otvorila prekladač Google, aby som to vyťukala: "Toto som ešte nikdy nerobila. Ukáž mi, čo mám robiť."

Odtiaľ sa ma ujal a odviedol ma do sprchy – ako je vraj zvykom, obe strany sa predtým (a niekedy aj potom) osprchujú. Zatiaľ čo sa striedal, zistila som, že nenápadná darčeková taška bola naložená arzenálom sexuálnych hračiek, ktoré teraz boli starostlivo položené na posteli spolu s fľaštičkou masážneho oleja a fľaštičkou lubrikantu.

Po jeho sprche konečne nastal čas na hlavnú udalosť. Naolejoval ma, keď som ležala tvárou dole na posteli, urobil mi veľmi krátku masáž olejom a potom prešiel k erotickej časti. Spoznala som niektoré z odborných techník prstovania, motýlieho bozkávania a sania, o ktorých sa zmienila Hiroko. Potom prešiel k vibrátorom a prechádzal niekoľko rôznych možností zo svojej tašky trikov. Masérovi stál, čo som brala ako kompliment. Ale ako profesionál sa sústredil na mňa. Bolo vzrušujúce mať cudzie ruky na svojom tele. Pripadala som si, akoby som žila vo svojej fantázii.

Lákal by vás podobný erotický zážitek?

Počas samotnej masáže som sa neurobila. Paradoxne som bola príliš vzrušená. Namiesto toho som cítila sexi eufóriu, ktorá začala s prvým dotykom maséra a trvala ešte dlho po tom, čo som pristála späť v Los Angeles a vrátila sa do bežného života. Stálo to za tých 11 000 jenov (vtedy niečo cez 100 dolárov).

Obvykle sa s mojou najlepšou kamarátkou na konci našich spoločných ciest nevyhnutne pohádame. Ale tento výlet bol iný – po šťastnom konci nie je miesto pre negativitu! Druhý deň sme cestou na letisko doslova preskakovali Tokiom. Boli sme bez seba, sotva sme mohli uveriť nášmu šťastiu a vykrikovali sme: "To bolo také skvelé! Ešte nikdy som nemala pocit, že moje potešenie malo takú prioritu!"

Odporučila by som kamarátke masáž so šťastným koncom? Miliónkrát áno. Robili sme si srandu, že by sme mohli začať viesť zájazdy do Tokia, aby to mohlo vyskúšať viac žien.

Bol to zážitok, ktorý ma zmenil na niekoľkých úrovniach. Brať svoje sexuálne uspokojenie vážnejšie – doslova ako by to bola práca – ma ako ženu veľmi posilnilo. Takto naša kultúra obvykle orientovaná nie je. Považujeme za samozrejmé, že muži túžia po rozkoši a zaslúžia si ju, ale nemáme tendenciu nechať ženám rovnakú sexuálnu kúpnu silu. A môj bože, ako obrovsky ma to vzrušuje!

Bol to iný druh uvoľnenia, než aký mi prináša typická romantická výmena, a rozšírilo to moju myseľ o aspekty otvorených vzťahov, o ktorých som predtým neuvažovala. Bola som ohromená tým, ako skvele mi môj priateľ umožnil túto skúsenosť vo vnútri nášho doposiaľ monogamného vzťahu. Pomohlo mi to uvedomiť si, že takéto úlety môžu dodať dlhodobému vzťahu trochu pikantnosti bez toho, aby sa musel stať plne poly.

V lietadle domov som bola taká nadržaná, stiesnená na ekonomickom sedadle na medzinárodnom lete, že som sa snažila tajne sledovať porno na svojom telefóne. Bol to scenár trojky: pár, ktorý si v Amsterdame najal sexuálnu pracovníčku. Sadla som si rozkročmo na hranu sedadla a prudko sa na ňu zhúpla. Pár čínskych školákov cez uličku vyprskol smiechom. Išli po mne, smiali sa mi a ukazovali ma svojim kamarátom, ale ani to nedokázalo zastaviť moje trenie. Bola som taká vzrušená.

Bolo zrejmé, že čo sa stane v Tokiu, nemusí nutne zostať v Tokiu – tá extraerotická eufória bola trvalým čiernym pasažierom. Akonáhle ma môj priateľ vyzdvihol z letiska v L.A., zasypala som ho bozkami. V aute som sa ho nemohla prestať dotýkať, a keď sme prišli domov, nemohla som sa dočkať, až z neho strhnem oblečenie a budem s ním súložiť. Obaja sme dosť zaneprázdnení a pred cestou sme sa dostali do určitej rutiny, kedy sme si na sex nerobili veľa času, ale moja cesta nás oboch oživila.

Stačí povedať, že som bola spokojná zákazníčka a nemôžem sa dočkať, až sa do Tokia vrátim. Medzitým je škoda, že erotické masáže pre ženy sú v Amerike horšie dostupné – aj keď možno je to len otázka naučenia sa žargónu. Niekoľko mesiacov po návrate z cesty sme robili rozhovor so spisovateľkou a aktivistkou za sexuálnu prácu Selenou Stripper, ktorá nám povedala, že podobné služby nájdete v Los Angeles pod názvom „masáž yoni“. Hmm... možno je načase, aby som sa spýtala svojho priateľa, či by som mohla urobiť nejaký ďalší "prieskum".

Pokiaľ je pre vás Tokio ďaleko, môžete vyskúšať spomínanú masáž Yoni, ktorú vykonávajú maséri aj u nás v Slovenskej republike.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.