Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Chcete väčší penis? Dermatologička vám poradí, ako na to

13.jún 2023
Chcete väčší penis? Dermatologička vám poradí, ako na to

Nikoho, kto žije na planéte Zem, to neprekvapí, ale mnoho mužov chce mať väčší penis. Ide o to, že nemôžeme ísť do posilňovne, urobiť tri série opakovaní s činkou na penise a namakať si svoje prirodzenie. Keby to bolo také ľahké, skoro každý chlap by chodil s hadom v nohaviciach.

Napriek tomu skutočne existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste získali väčší penis, ale mnohé z týchto postupov nie sú lacné a sú spojené s niektorými vážnymi zdravotnými rizikami. Napriek tomu vieme, že ste pravdepodobne zvedaví na divoký svet zväčšovania penisu, a preto vám poskytneme preklad rozhovoru s doktorkou Jessie Cheung, certifikovanou dermatologičkou, ktorá sa na niektoré z týchto techník špecializuje. Cheung je dermatologička už takmer 20 rokov a pred šiestimi rokmi sa od lekárskej dermatológie presunula k výhradnému zameraniu na kozmetickú a sexuálnu dermatológiu.

Okrem štandardných kozmetických zákrokov na tvári Cheung - ktorá pôsobí na Manhattane a v Chicagu - vykonáva množstvo zákrokov na penise, vrátane výplní, tukových injekcií, Bocoxu (čo je botox pre penis) a Emselly (forma elektromagnetickej terapie, ktorá pomáha s predčasnou ejakuláciou a silou erekcia).

Cheung sa pre časopis Men'sHealth rozhovorila ohľadom jej dermatologických metód, ktoré pacientom zväčšujú a predlžujú penis a dokonca im umožňujú vydržať dlhšie pri sexe.

Zväčšovanie, predlžovanie a skrášľovanie penisu

Tento rozhovor s doktorkou Jessie Cheung bol pre prehľadnosť ľahko upravený a skrátený.

Koľko penisov ste za svoju dermatologickú kariéru už menili?

Nechcem sa chváliť, ale veľa, stovky. Ako dermatologička som zvyknutá prezerať kožu všade, vrátane penisu, konečníka, miešku a perinea, a zaoberať sa bradavicami, hemoroidmi a fisúrami. Lekársku dermatológiu som prestala robiť pred rokmi a teraz sa zameriavam na kozmetiku, hormóny a sexuálne zdravie. Takže to privádza mužov, ktorí potrebujú pomôcť s erektilnou funkciou, libidom, predčasnou ejakuláciou, a mužov, ktorí majú čisto kozmetické problémy. Tým veľkým je samozrejme zväčšenie veľkosti penisu.

Aké sú najčastejšie sťažnosti mužov na ich penis?

V skutočnosti sa stretávam skôr s mužmi, ktorí sa sťažujú na poruchy erekcie ako na veľkosť, ale vždy hovoria, že aj keď sú so svojou veľkosťou spokojní, nevadila by im väčšia dĺžka alebo obvod.

Určite k vám chodia muži, ktorí sú posadnutí – alebo možno zničení – tým, ako „malý“ majú penis. Čo im na to hovoríte?

Predkladám im štatistiky - čísla sú fakty. Zaujímavé je, že mnoho mojich klientov, ktorí chcú väčší penis, má nadpriemernú dĺžku a obvod. Myslím, že vďaka pornu strácajú kontakt s realitou, rovnako ako sme svedkami toho, že sociálne médiá skresľujú naše vnímanie krásy.

Ale niekedy určite prídu aj muži s malými penismi, možno dokonca mikropenismi. Čo je vlastne mikropenis?

Dĺžka penisu musí byť 2,5 smerodajnej odchýlky pod priemerom pre daný vek, aby bol považovaný za mikropenis. U dospelých je to 9,3 cm pri natiahnutí. V mojej ordinácii považujem za mikropenis taký penis, ktorý je príliš krátky na to, aby prenikol do partnerky.

Aká dôležitá je veľkosť penisu?

Ako často sa stretávate s mužmi s mikropenisom?

Nie tak často. Povedala by som, že za celú svoju kariéru som videla asi dva penisy, ktoré boli také malé, že neboli schopné penetrácie – tie sú naozaj krátke. Keď majú muži taký malý penis, väčšinou chcú chirurgický zákrok, ale ja operáciu penisu nevykonávam. Takže z tohto dôvodu nevídam mnoho mužov so skutočným mikropenisom.

Dobre, poďme si teraz pohovoriť o tom, na čo sa špecializujete: injekcie do penisu, výplne a ďalšie!

Áno, takže robím výplňové injekcie. Vykonávam tiež injekcie, ktoré sú určené na liečbu erektilnej dysfunkcie, ale majú ďalšiu výhodu v podobe zväčšenia veľkosti, konkrétne obvodu. Tieto injekcie zahŕňajú injekcie biologických látok, ako je plazma bohatá na krvné doštičky (skratka PRP - platelet-rich plazma). PRP je zdrojom rastových faktorov pre cievy a tkanivá, takže aktivácia hibernujúcich kmeňových buniek v tepnách a nervoch stimuluje obnovu a tvorbu zdravého tkaniva.

Cena týchto injekcií do penisu začína na 1800 USD (1 619 EUR) a zvyšuje sa v závislosti od použitého protokolu.

Môžete vysvetliť, ako PRP funguje?

Pokúsim sa nebyť príliš technická: Odoberieme vám krv do špeciálnych skúmaviek. Roztočíme ju na centrifúge a na vrchnej vrstve sa vytvorí vrstva, ktorá je trochu žltkastá, veľmi bohatá na krvné doštičky, ktoré obsahujú osem až desať rastových faktorov, ktoré sú dobré pre vaše cievy, kolagén a aktiváciu kmeňových buniek. Takže toto vstrekujeme do miest, kde chcete „zapnúť“ kmeňové bunky, či už do pokožky hlavy, aby vám rástli vlasy, do kože, aby ste pomohli s hojením rán, alebo do penisu, aby sa aktivovali kmeňové bunky na opätovnú tvorbu ciev a nervov. Metóda PRP je stará asi 10 až 15 rokov. Ja radšej používam exómy.

Dobre, takže čo sú exómy?

Vykonávam lokálnu infúziu exozómov, čo je skutočne špičkový postup regeneratívnej medicíny. Exozómy sú v podstate malé e-mailové balíčky informácií, ktoré vaše kmeňové bunky vylučujú, aby sa navzájom zapli a komunikovali spolu. Sú plné RNA, proteínov a peptidov. Exozómy obsahujú stovky ďalších rastových faktorov oproti PRP. Sú tiež protizápalové. Takže exozómy používam úplne rovnako ako predchádzajúce injekcie do penisu, aby pomohli s erektilnou dysfunkciou, funkčnosťou a veľkosťou.

Prečo je protizápalový účinok dôležitý pri pomoci s veľkosťou a funkčnosťou penisu?

Protizápalové pôsobenie pomáha predchádzať starnutiu tkaniva. Takže v prípade penisov vám pomôže zachovať funkčnosť a silu erekcie s pribúdajúcim vekom.

A čo tukové injekcie? Ako to funguje? Koľko to stojí?

Tuk je skvelá výplň, a pretože tuk je plný kmeňových buniek, odporúčam tuk na zlepšenie veľkosti a obnovenie erektilnej funkcie. Uvidíte zväčšenie obvodu a môžete získať späť stratenú dĺžku, a to ako ochabnutú, tak aj vztýčenú.

Prenos tuku do penisu je veľmi jednoduchý. Technika vpichu je podobná tomu, ako do penisu vpichujeme bežné výplne, ale odoberáme váš vlastný tuk šetrnou liposukciou a spracovávame ho pomocou PRP alebo exómov. Rada odoberám tuk z pubického valu, čo pomáha odhaliť väčšiu časť bázy penisu a vytvoriť tak viditeľnejšiu dĺžku. Hovorím tomu "vytiahnutie korytnačky z panciera".

Je možné penis zväčšiť?

Tuk je veľmi cenovo výhodná výplň, a pretože funguje ako prírodný implantát, vydrží oveľa dlhšie ako iné výplne. Najvýznamnejším prínosom použitia tuku je zlepšenie funkčnosti, pretože aktivácia kmeňových buniek hojacich rany sa zameria na nervy a cievy, aby sa zlepšila citlivosť a krvný obeh. Prenášam najmenej 20 ml tuku, ktorého cena začína na 8 000 USD (7 195 EUR).

Existujú nejaké riziká spojené s podstúpením tukových injekcií?

S každou injekciou sú spojené určité riziká! Ale pochopenie anatómie a možných komplikácií tieto riziká zmiernia. Napríklad nechcete, aby sa materiál dostal do veľkých tepien, čo môže spôsobiť odumretie tkaniva. Musíte tiež rešpektovať vrstvy a hranice penisu, aby ste zabránili migrácii výplne (tj. aby sa výplň celá presunula na jedno miesto a tam zostala). Modriny, opuchy, nerovnomerný vzhľad a infekcie sú potenciálne komplikácie, pred ktorými svojich pacientov varujem.

Tu je na mieste divoká otázka: Prichádzajú muži, ktorí chcú menší penis? Že ich penis je "príliš" veľký a bolí ich partnerky, takže ho chcú skrátiť o centimeter alebo dva? Môžete týmto mužom nejako pomôcť? Alebo takí muži vôbec neexistujú?

Nie, nikdy som nemala pacienta, ktorý by si prial menší penis. Ale penisy sa časom zmenšujú, pretože klesá hladina testosterónu a znižuje sa prietok krvi. Cievy a tkanivo sa zjazvia a stuhnú, takže sa nemôžu roztiahnuť a naplniť krvou pre plnú erekciu. V dôsledku toho si muži všimnú, že ich penis vyzerá menší, keď je ochabnutý aj stoporený, a uvádzajú mäkšiu erekciu.

Okolo akého veku to muži začínajú pozorovať?

Obvykle muži po päťdesiatke a šesťdesiatke, aj keď som videla aj mužov, ktorí prichádzali a hľadali pomoc kvôli zmršťovaniu po tridsiatke.

Čo môžeme urobiť, aby sme pomohli zabrániť akémukoľvek zmršťovaniu penisu?

Zostať zdraví a udržiavať optimálnu hladinu hormónov. To dosiahnete kvalitným spánkom, zdravou stravou, udržiavaním nízkej hladiny stresu a nefajčením. Takže veci, ktoré sú všeobecne považované za škodlivé, budú mať s pribúdajúcim vekom negatívny vplyv aj na veľkosť vášho penisu.

Nedávno som sa dozvedel o Bocoxe (tj botoxe na penis). Môžete mi povedať viac?

Áno, moji pacienti Bocox milujú! Pomáha s veľkosťou a erekciou. Botulotoxín pôsobí tak, že uvoľňuje hladké svalstvo v cievach penisu. To znamená, že cievy sú v kľude viac rozšírené a naplnené krvou, takže penis visí dlhšie a silnejšie, keď je ochabnutý. Ale aj pri erekcii je penis ešte viac naplnený krvou ako obvykle, takže je tvrdší a môže byť silnejší. Bocox je relatívne bezpečná metóda. Obvykle ide o dva vpichy po aplikácii lokálneho znecitlivujúceho krému. Medzi riziká patria mierne modriny a opuch.

Môže sa penis zmršťovať?

Prejdeme na liečbu prístrojom Emsella. Čo je to?

Ide o elektromagnetickú terapiu. V podstate sedíte na stoličke a na jej základni je silný magnet. Tento magnet aktivuje svaly panvového dna. Takže v podstate robíte Kegelove cviky, či už na penis, vagínu alebo konečník. Pri penise to môže pomôcť s predčasnou ejakuláciou, ale aj so silou erekcie a dokonca aj s veľkosťou vďaka zvýšenému prietoku krvi. Máme mužov, ktorí používajú Emsellu na konečník, konkrétne na kontrolu zvieračov. Existuje štatistika, že na kresle Emsella vykonáte viac ako 11 000 Kegelových cvikov za 28 minút. Takže je to veľmi legitímne a ja ju u svojich pacientov rada používam.

Existuje vôbec nejaký dôvod, prečo by ste niekomu odmietli upraviť penis, aby bol väčší alebo tvrdší? Možno pretože už má veľký penis, alebo mal mnoho výplní? Kedy sa rozhodnete zákroky nevykonávať a prečo?

Odmietnem ošetriť pacienta, ktorý má nerealistické očakávania. Okrem toho má každý svoju vlastnú požadovanú estetiku, takže nebudem odsudzovať mužov, pokiaľ chce mať obrovský penis. Každému, čo jeho je!

Čo hovoríte ľuďom, ktorí si myslia, že všetky tieto zákroky sú "nezdravé" a "zdravé" je naučiť sa mať rád svoje telo a prijať veľkosť svojho penisu, namiesto toho, aby míňali všetky tie peniaze len preto, aby pridali nejaký ten centimeter?

Sociálne médiá a porno vytvorili nerealistické očakávania ohľadom tiel, tvárí a genitálií. S pribúdajúcim vekom je ťažké udržať si hladký, ružový konečník alebo vagínu či penis, alebo dokonca bradavky, a sexuálne sebavedomie je na historickom minime. Sex je vynikajúci pre vaše fyzické aj duševné zdravie a vzhľad, takže liečebný postup, ktorý podporuje sexuálne zdravie a sebavedomie, naozaj nie je na verejné odsúdenie. Je to súkromná zdravotná záležitosť.

Aký bol - nechcem hanieť žiadnych mužov - ale najneobvyklejší penis, ktorý ste videli?

Mala som pacienta, ktorý si nechal inde aplikovať výplňové injekcie. Počas jedného sedenia si nechal aplikovať 15 injekcií a všetka výplň sa mu zhlukla na špičke penisu. Bola to obrovská guľa. Vyzeralo to ako golfová loptička.

Tak si to prišiel po spackanom zákroku nechať opraviť. Ale nechcel si nechať výplň odstrániť. Takže som pridala viac výplne na telo a koreň penisu – v podstate preto, aby sa to celé spojilo.

Môžete sa podeliť o niektoré z najpamätnejších reakcií, ktoré ste dostali po tom, čo ste niekomu vykonali nejakú formu zväčšenia penisu?

Okrem obvyklých "wow" sú nezabudnuteľné príbehy, ktoré počujem, keď sa moji pacienti vrátia: sex niekoľkokrát denne, žiadosti o ruku na Snapchate, videopárty a sláva v sex undergrounde. Moji pacienti sú rozhodne sebavedomejší. Mala som jedného pacienta, ktorý mal príliš malé prirodzenie, aby prenikol do svojej partnerky, a po kombinácii hormónov, injekcií a prenose tuku bol konečne schopný penetračného sexu!

Ak ste na svoje intímne partie pyšní, môžete sa nimi pochváliť fotkou na erotickej zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.