Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Advetný kalendár pre dospelých

5.december 2018
Advetný kalendár pre dospelých

Asi ste si nemohli nevšimnúť, že sa blížia Vianoce. A to veľmi rýchlo. Už ste kúpili svojim deťom adventný kalendár? A čo tak raz myslieť trochu aj na seba a vášho partnera? Vy si tiež môžete zaobstarať tak isto jeden a bude sladší ako ten z čokolády.

Kto miluje čokoládu nadovšetko, ten nech si kúpi čokoládový adventný kalendár. Ale ten, kto má radšej sex, užívanie si s partnerom alebo by rád oživil svoj sexuálny život (často trebárs v dlhodobejších vzťahov), ten by si mal kúpiť skôr kalendár, ktorý vám dnes predstavíme. Nekúpite ho síce tak jednoducho z internetu ako tie klasické, ale zas toľko práce vám to tak isto nedá. Nakupovanie rôznych vecí cez internet je dnes bežné a zvládne to každý.

O čo ide?

Ako vám asi došlo, ide o advetný kalendár, ktorý ale nie je obyčajný. Je o dosť väčší ako klasický a okienka sú naplnené erotickými hračkami. Predstavte si to - na každý jeden deň erotická hračka! No kto by to nebral? Zaručí vám to, že pred Vianocami si užijete sexu naozaj plno a bude to nádherne zakončené Štedrým dňom.

Kto s tým prišiel?

Ťažko povedať, kto vymyslel prvý adventný kalendár naplnený erotickými hračkami miesto čokoládok. Ale jedno je isté, jeden skvelý môžte kúpiť na internetových stránkach Lovehoney. Recenzia zatiaľ hovorí veľmi pozitívne, títo ľudia to však nevydržali a nepočkali si na advetné obdobie. Sami hovoria, ako veľmi ťažké je to vydržať, že zvedavosť a túžba je väčšia. Vy to ale vydržte! Naozaj si tento december užite, každý jeho deň.

Pre koho sa hodí?

Tento kalendár sa hodí pre každého, hoci určite bude trochu lepšie, keď hračky budete skúšať s partnerom, niektoré sú určené pre páry a naviac je to aj väčšia sranda. To ale neznamená, že si ho nemôžete objednať, keď ste bez partnera! V takom prípade si aspoň budete môcť vyskúšať tie pomôcky, ktoré sa dajú použiť na jedného človeka a všetky si ich nechať, až si nejakého partnera nájdete. To, že vám hračky vydržia dlhú dobu a nie sú jednorázové, to je úplne najväčšia výhoda. Nemusíte si ho kupovať iba pre seba, môžte ho kúpiť aj svojmu partnerovi alebo niekomu inému ako darček. A aj keď bude možno zo začiatku rozpačitý, určite si otváranie okienok s prekvapením zamiluje.

Toto všechno obsahuje adventní kalendář pro dospělé

Ľudia sa často boja skúšať nové veci, pretože nevedia, ako na ne, ako by mali začať alebo ako by to mali partnerovi navrhnúť. Teraz to už nemusíme riešiť, pretože sa vám to samo ponúkne. Nemusíte byť nervózny, nemusíte už len túžiť. Teraz sa vám vaše sny môžu naozaj vyplniť, a to či ste už žena alebo muž.

Čo všetko dostanete?

Nechceme vám samozrejme prezradiť, čo všetko v kalendári nájdete, obrázky samé o sebe prezradzajú už veľa. Ale jedno vám radi prezradíme - v tomto kalendári dostanete hračky v hodnote 250 libier (skoro 290 EUR) za neskutočných 125 libier, takže za polovicu ceny! Ale čo viac?! Momentálne obchod ponúka zľavu ďalších 20 %, takže celý kalendár s 24 hračkami si môžete kúpiť iba za 100 libier (necelých 116 EUR). Kto môže povedať, že nakúpil toľko hračiek za tak dobrú cenu? Naviac aj poštovné po Európe je momentálne zadarmo, poprípade vás to bude stáť necelých 15 libier.

Každá z 24 hračiek obsahuje aj kartičku, na ktorej nájdete popis hračky, a návody a tipy na to, ako hračku používať.

Zaujíma vás čo konkrétne sa v kalendári nachádza?

Ak si kalendár chcete objednať a mať to ako prekvapenie, tak nečítajte nasledujúce informácie, aké sa v kalendári nachádzajú hračky a tak isto sa veľmi nepozerajte na fotografie, ktoré by vám to mohli prezradiť.

V adventnom sexy kalendári nájdete: vibrátory (bullet, s drážditkom na bod G, prstový jazyk na bod G, stimulujúci orálny sex, vodeodolný), análny kolík, silikónové dildo, umelá vagína, rôzne veci k spútaniu alebo drsnejšie hrátky (putá na ruky aj na kotníky, hogtie na zviazanie do kozy, pásky na zviazovanie, šatka cez oči, pierka), tanga pre ňu a pre neho, nálepky na bradavky v tvare hviezdičiek, stieracie kartičky, krúžky na penis (vibračné a sťahovacie), venušine guličky, pomôcka na masáž tela, návlek na penis.

Chtěli byste vyzkoušet všechny tyto vibrátory a dilda? Můžete!

Stieracie kartičky vás môžu prekvapiť 4 oblasťami toho, čo budete robiť: akcia, umiestnenie, čas a bonus. O návlekoch na penis sa veľmi nehovorí, ale niektorým ženám môžu dopriať veľké potešenie a mužom zdvihnúť sebavedomie. Vďaka nemu je penis väčší ako do dĺžky, tak do šírky, naviac ma na sebe rôznu štruktúru, bodliny a výstupky, ktoré ženu dráždia vo vnútri vagíny. Ak je práve u vás veľkosť penisu častou témou rozhovoru, prečo váš sexuálny život neklape tak, ako by mal, toto by mohlo byť to správne riešenie.

Môže sa zdať, že Lovehoney vybrala tieto hračky náhodne, ale opak je pravdou. Boli vybrané podľa prieskumu, ktorý spoločnosť urobila. Tento prieskum zistil, že 49 % účastníkov začalo viac experimentovať v posteli, a to predovšetkým po vydaní série kníh a filmov 50 odtieňov. Najpopulárnejšími praktikami sú plieskanie (73 %), zviazovanie (72,5 %), hneď za nimi nasledujú pásky cez oči (72 %) a trochu menej, ale rozhodne nie málo ľudí si užíva role play (43 %). "Náš výzkum poukazuje na to, že ľudia si cez Vianoce radi užívajú a chcú si užívať. Iskrí to medzi nimi ako v žiadnom inom období v roku," Bonny Hall, produktový riaditeľ spoločnosti Lovehoney. "Vybrali sme si tie najlepšie produkty, našej spoločnosti, aby sme pomohli ľuďom vybudovať vzrušenie až k tomu veľkému dňu."

Recenzia

Radšej dáte na recenziu uživateľov, ktorí mali tú česť si produkt vyskúšať, ako na všeobecné informácie? Potom vám ich teda pár prinášame, aby ste sa mohli rozhodnúť, či si tento predvianočný darček kúpiť alebo nie.

Lidé, co mají rádi BDSM nebo by ho rádi vyzkoušeli, budou nadšení

wildflower: "Čo by som o tom mohla povedať iného, ako že je to skvelý spôsob, ako si zpestriť sviatky! Nechcem vyzradiť to prekvapenie ľuďom, ktorí sa tešia, takže nepoviem, v ktorom okienku sa nachádza aká hračka, ale môžem povedať, že sa tam pre všetkých niečo nájde. Kalendár sám o sebe vyzerá trochu ako obrí čokoládový kalendár, ale potom ho otvoríte podobne ako knihu a tam nájdete veľa okienok, ktoré skrývajú potešenie. Zo všetkých 24 hračiek ich bolo len niekoľko, na ktoré sme si netrúfli a myslím si, že na kalendár, o ktorom neviete, čo v sebe ukrýva, je to celkom pekný výsledok. Budete potrebovať pár batérií, pretože niektoré hračky to vyžadujú. Tak isto sa v ňom nachádza spodné prádlo, ktoré je vo veľkosti 'sadne všetkým', ale naozaj nesadne každému. Určite ale stojí za to si ho vyskúšať. Dokonca sme tam objavili pár hračiek, ktoré sme ešte nikdy neskúšali, a bola skvelá zábava naberať nové skúsenosti. Je to kombinácia pomôcok na bondage, hračiek pre všetkých a hračiek, ktorým hovorím novinky, ale všetky v zmysle. Je to skvelý produkt, pokiaľ teraz zakladáte kolekciu hračiek, nenachádza sa tam nič veľké ani desivé. Od nás kalendár dostáva 10 bodov!"

K&c30's: "Dostali sme tento kalendár, aby sme ho otestovali a prinášame vám úprimnú recenziu. Je obrovský. Samotný design je naozaj pekný a vyzeralo by pekne ho mať vystavený, ale to sme bohužiaľ nemohli urobiť, pretože máme deti a na zadnej strane sa nachádza pár informácií o tom, čo sa v ňom nachádza. Čo sa nám na kalendári naozaj páčilo boli farby. Čierna a zlatá vyzerajú luxusne a veľmi sa hodia do toho predvianočného slávnostného obdobia. Ešte lepší je ten myšlienkový proces, keď premýšľate, čo bude v ďalšom okienku. Poradie, v ktorom hračky budete z okienok vyberať, je perfektné. Keď otvoríte okienko, na jeho zadnej strane nájdete informácie a tipy na používanie.

Toužíte vyzkoušet některou z těchto hraček? Kupte si adventní kalendář pro dospělé!

Teraz k obsahu - nie všetko pre nás bola výhra. Bolo tam pár dní, ktoré neboli náša šálka kávy, pretože nemusíme veľmi spútavanie, ale aj tak sme to skúsili, pretože sme si sľúbili že vyskúšame všetko, čo sa nám v ňom ponúkne. Kvalita jednotlivých produktov sa veľmi líši, niektoré nám prišli lacné a veľmi sme si s nimi neužili, zatiaľčo iné boli naozaj veľmi kvalitné a cítili sme sa vďaka ním úžasne! Dámy, posledná, 24. hračka bude niečo pre vás! Ide o zaujímavý vibrátor na klitoris. Ak už túto hračku vlastníte, nemusíte zúfať, pretože ju trochu prepracovali a je ešte lepšia ako predtým. Je to skvelé zakončenie kalendára.

Najväčším prekvapením pre nás bol 'jazyk na prst'. Nikdy by sme si nemysleli, že si niečo také kúpime, ale úplne to zmenilo náš názor! Špička umožňuje presnú stimuláciu a mäkký silikonový jazyk je skvelý pre škádlenie. Celkovo sa nám kalendár veľmi páčil. Samozrejme nikdy nepotešíte jeho obsahom všetkých, ale rozsah je veľmi široký a my by sme si ho kľudne kúpili. Najťažšie rozhodnutie, ktoré budete musieť urobiť, bude to, či otvoriť všetky okienka naraz alebo jedno po druhom každý deň. Čo by sme na ňom zmenili? Určite zadnú časť kalendára s informáciami a počtom pomôcok na zviazovanie a iné podobné hračky. Pomôcky pre mužov sú väčšinou vyrobené z TPE, zatiaľčo dámske zo silikónu. Bolo by pekné mať napríklad silikónový krúžok na penis."

Kúpite si tento adventný kalendár pre dospelých? Pokiaľ naňho máte zálusk, ale chcete hračky vyskúšať s niekym ďalším , môžete niekoho takého nájsť na sex zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.