Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Toto bude vaša nová najobľúbenejšia predohra!

27.september 2022
Toto bude vaša nová najobľúbenejšia predohra!

Existujú bežné masáže, ktoré sú pre väčšinu ľudí relaxačné a potom erotické masáže, ktoré vám môžu zmeniť sexuálny život. Erotické masáže sa podobajú bežným masážam, len sú zamerané na uvoľnenie napätia a zníženie stresu u masírovaného, a to buď posilnením sexuálneho vzrušenia, alebo jeho dosiahnutím.

Pokiaľ vykonávate erotickú masáž, nemôžete ju robiť napoly. Koniec koncov váš partner bude mať pred vami pripravené obe polovice, takže musíte jeho telu venovať všetku pozornosť, ktorú si zaslúži. Existujú dve základné zložky erotickej masáže a vy musíte byť dobrí v oboch. Prvá je samotná masáž. Druhou časťou je jej zmyselnosť.

Ako vykonávať erotickú masáž

Prinášame vám 7 krokov, ako partnerovi poskytnúť erotickú masáž, na ktorú bude spomínať.

Hoďte sa do nálady

Nechajte partnera vyzliecť sa a ľahnúť si tvárou dole na pevnú posteľ. Ak sa hanbí, môže sa úplne alebo čiastočne zakryť plachtou. Stlmte svetlá, zapáľte sviečky a pustite relaxačnú hudbu - nemusí to byť typická kúpeľná hudba alebo zvuk dažďového pralesa, ale malo by to byť niečo, o čom viete, že vášho partnera upokojuje. Pokiaľ chcete tieto chvíle naozaj zintenzívniť, použite difuzér esenciálnych olejov, ktorý do vzduchu napumpuje upokojujúcu vôňu.

Podľa Charly Hathaway, koučky zameranej na intímne vzťahy a klinické sexuologičky, ktorá napísala knihu o erotickej masáži, by ste mali pred začatím masáže urobiť dve veci. Po prvé sa s partnerom poraďte o jeho hraniciach (sú na jeho tele oblasti, ktoré si nepraje masírovať alebo sa ich dotýkať?). Potom si spoločne stanovte nejaké zámery. "Ponúknite uvoľnenie niečoho, čoho sa chce zbaviť - tlaku, stresu, malátnosti a pod. - a potom zapáľte sviečku so zámerom, čo chcete obaja do zážitku vniesť - hlboký dych, lásku k sebe, prijatie tela atď.," hovorí.

Prebuďte zmysly

Než sa začnete vŕtať v uzloch na ramenách svojho partnera, pomôžte mu cítiť sa vyrovnane a prítomne vo svojom tele pomocou ľahkých dotykov alebo zmyslových hračiek. "Zmyslové hračky, ktoré môžete použiť pred použitím oleja, sú perie, kožušiny, hodvábne šatky, kožené bičíky alebo kukuričný škrob na končekoch prstov," hovorí Hathaway.

Používajte masážny olej

Keď príde čas na masážnu časť, neberte len veľkú fľašu Indulony, ktorá leží v skrinke pod umývadlom. Použite olej, aby ste si vytvorili autentický masážny zážitok. "V lete milujem organický kokosový olej, v zime mandľový olej," hovorí Hathaway. Môžete dokonca použiť masážny olej s obsahom CBD, aby ste si dopriali extra uvoľnenie. Len sa vopred spýtajte partnera na kožné alergie.

Profesionálna rada: Pokiaľ masírujete ženu a plánujete masáž zakončiť stimuláciou genitálií, zostaňte pri kokosovom oleji alebo si pred akýmkoľvek vaginálnym prienikom umyte ruky. Niektoré zložky môžu narušiť krehkú rovnováhu pH pošvy.

Začnite klasickou masážou, než sa presuniete k intímnym partiám

Začnite (a pokračujte) pomaly

Aspoň prvých 20 minút erotickej masáže by sa malo jednoducho podobať bežnej masáži. Nesmerujte rovno k partnerovým erotogénnym zónam. Mali by ste mu pomôcť uvoľniť sa a pomaly sa približovať k jeho citlivým miestam. Tak sa dostanete až k partnerovým genitáliám a on už bude v takom fyzickom aj psychickom rozpoložení, že vás bude môcť plne prijať.

"Hranou ruky robte plynulé súvislé pohyby a pôsobte po celej dĺžke svalu," hovorí Susan Findlay, riaditeľka North London School of Sports Massage. Uistite sa, že sa neponáhľate a sústredíte sa na každý sval, než prejdete k ďalšiemu (aspoň dve minúty na každú oblasť). Pokiaľ na jednom mieste ucítite uzol, uhneťte ho, než prejdete na inú časť tela.

Po masáži každého svalu začnite s dráždením

Dobre, teraz už ste partnerovi masírovali krk, chrbát, takže je čas prejsť k... presne tak. Ale vtipy bokom, v tejto chvíli by ste mali partnerovi masírovať celé telo. Teraz sa môžete pustiť do zábavy a začať ho dráždiť. Priblížte sa k dotyku partnerových erotogénnych zón bez toho, aby ste sa ich skutočne dotýkali. Namiesto toho, aby ste šli rovno po bradavkách, masírujte okolie pŕs. Namiesto toho, aby ste šli priamo k vagíne alebo penisu, masírujte záhyb, kde sa stehno spája s panvou, a tak ďalej.

Začnite masírovať intímne partie

Akonáhle budete svojho partnera dráždiť dostatočne dlho, až potom sa môžete skutočne dotknúť jeho sexi intímnych partií. V tejto chvíli by sa mal dusiť v sexuálnom napätí, takže aj ten najľahší dotyk ho môže prinútiť zastonať. Začnite s ľahkou prácou rúk alebo krúživými pohybmi okolo klitorisu. Po nejakej dobe môžete veci posunúť na ďalšiu úroveň, či už ide o manuálnu penetráciu, tvrdšiu prácu rúk, priamu stimuláciu klitorisu alebo orálny sex. Podobne to bude aj v prípade, že masírujete muža. Pokiaľ chcete, aby si váš partner užíval viac pocitov naraz, Hathaway navrhuje požiadať partnera o "pomoc". Možno sa môže dotýkať vlastného klitorisu, zatiaľ čo vy prenikáte do vagíny, alebo sa napríklad hrať so svojim zadkom, zatiaľ čo vy partnerovi fajčíte.

Nechajte partnera dosiahnuť orgazmus

Ak ste urobili všetko správne, je vysoká pravdepodobnosť, že váš partner po celom tomto procese dosiahne orgazmus; potom sa bude cítiť veľmi uvoľnene. Pripojte sa k partnerovi a po orgazme sa s ním pomaznáte. Potom využite všetko, čo ste sa o partnerovom tele dozvedeli, a využite to pri ďalšom styku.

A pokračujte aj v nácviku erotickej masáže! Pokiaľ sa s partnerom budete masírovať pravidelne, môže vás to zblížiť. „Urobte si z erotickej masáže rituál,“ hovorí Hathway. "Napríklad raz za mesiac, aby ste sa o sebe dozvedeli viac."

Týchto jednoduchých 7 krokov erotickej masáže stačí na to, aby sa váš partner skvele uvoľnil, oddýchol si a nakoniec pocítil aj slasť uspokojenia. Ak chcete tiež prežívať podobné erotické zážitky, zoznámte sa s niekým na sex zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.