Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex v lietadle: príbehy členov míľového klubu

15.august 2022
Sex v lietadle: príbehy členov míľového klubu

Mysleli ste niekedy pri ceste lietadlom na sex? Alebo ste dokonca mali túžbu si to vyskúšať? Ak áno, rozhodne nie ste sami. Potvrdzujú to aj príbehy z reálneho života, ktoré si môžete prečítať v našom dnešnom článku.

Sex v lietadle je riskantná záležitosť. Málokto je ochotný to skúsiť, ale tí, ktorí to urobia, si vyslúžia miesto v exkluzívnom a neslávne preslávenom míľovom klube. Nie je to skutočný, fyzický klub – je to len slangové označenie pre ľudí, ktorí mali sex v lietadle tisíce metrov vo vzduchu.

Pri pokusoch o šantenie v tomto malom uzavretom priestore plnom ďalších ľudí a personálu, ktorý si dáva pozor na tieto srandičky, ide o veľa. Ale možno práve to je súčasť zábavy. Súložiť na sedadle v lietadle je nezákonné, ale ani to ľudí vždy nezastaví. V roku 1999 sa dvaja cestujúci letiaci z Dallasu do Manchestru vyzliekli a začali si to rozdávať uprostred business triedy. Boli rýchlo zatknutí.

Sex pri súkromných letoch

V dnešnej dobe si bohatí ľudia vyberajú súkromné ​​lety, aby mohli nerušene robiť, čo chcú. Väčšina ľudí im ale môže len závidieť, pretože si tieto lety nemôžu dovoliť a musia zvoliť komerčný let. Aj tam ale neváhajú skúšať intímnosti - čakajú, až sa pri nočnom lete zhasne, alebo sa zakrádajú na záchod.

Aby sa ľudia nemuseli hanbiť, že ich pri tom niekto pristihne, existujú aj letecké spoločnosti, ktoré sa venujú náboru ďalších členov do míľového klubu. Naozaj čítate dobre! Spoločnosť "Love Cloud" ponúka súkromné ​​lety nad Las Vegas, kde si páry môžu vychutnať skvelú kuchyňu a dostanú skutočné VIP členské karty a certifikát člena míľového klubu. Iste ste si ale všimli slová „súkromné“, takže musíte počítať, že si za to priplatíte. Konkrétne vás tento vzrušujúci let bude stáť najmenej 1 095 dolárov.

Možno, že by ale rovnaký let touto spoločnosťou nebol nič pre vás. Je to totiž práve riziko, že budete pristihnutí, čo je tak vzrušujúce...

Nasledujúcich 5 ľudí, ktorí si členstvo v míľovom klube zaslúžili, sa zverilo so svojimi zážitkami sexu v lietadle na komerčných letoch. Zistite, aké to je, keď sa vzrušenie a túžba stanú silnejšie, nedokážete sa ovládnuť a ste v oblakoch.

Naozajstné zážitky sexu v lietadle

Bol to jeden z najlepších orgazmov, aký som kedy zažil

30. mája sme s manželkou leteli do Las Vegas na oneskorenú oslavu 40. narodenín. Vzhľadom na oneskorenie letu sme mali na letisku dostatok času dať si pred odletom drink. Cestovali sme v business triede, takže sme si po nástupe do lietadla vychutnali aj šampanské na privítanie. V tejto fáze už sme boli obaja pekne podnapití.

Akonáhle sme vzlietli a ceduľa s bezpečnostnými pásmi boli vypnuté, moja žena sa spontánne rozhodla, že mi chce dať predčasný darček k narodeninám, a povedala mi, aby som sa s ňou stretol na toalete. Ako častí cestujúci vieme, že letušky sú v tejto chvíli obvykle zamestnané prípravou prvej časti pohostenia na palube.

Nenápadne sme spolu vkĺzli na toaletu a užili si 20 minút vzrušujúcich sexuálnych aktivít bez zábran. Napriek tomu, že sú toalety celkom malé, s určitou mierou flexibility sme sa oddávali orálnemu sexu aj plnohodnotnému pohlavnému styku a môžem úprimne povedať, že som prežil jeden z najlepších orgazmov vo svojom živote! Odvtedy som sa dočítal, že orgazmy sú umocnené zvýšením nadmorskej výšky, takže by som to odporučil skúsiť každému, kto má dosť odvahy.

Risk z načapania je pre mnohých členov míľového klubu veľmi vzrušujúci

Keď sme opúšťali toaletu, čakal vonku nejaký chlapík, ktorý sa trochu pousmial nad tým, ako sme s manželkou spoločne rozpačito opúšťali toaletu. Rozosmialo ma to a smial som sa po celú cestu späť k môjmu sedadlu. Som veľmi rád, že som súčasťou míľového klubu, bol to úžasný začiatok fantastického narodeninového výletu, ktorý stál za to ročné čakanie. - Ben Austin, 41 rokov, zakladateľ Megapleasure

Rozopol zips a podarilo sa mu dostať ruku do mojej spodnej bielizne

Pred niekoľkými rokmi som sa so štyrmi kamarátmi zúčastnila pánskeho zájazdu (neviem, čo som si myslela). Vždy sme si vyrazili niekam do mesta, tak nám prišlo ako dobrý nápad ísť do zahraničia. Jeden z nich sa presťahoval do iného mesta a ja som ho až do tohto výletu veľmi nevídala.

Raz v noci, keď som bola u nich v hotelovej izbe (mala som jeden pre seba), ostatní chlapci spali alebo telefonovali a ja s A sme sa dali do reči. Rozprávanie začalo byť sexy. V ten večer som ho pozvala k sebe do izby a rozbehli sme to. Niekoľko ďalších dní na výlete sme si našli výhovorky, aby sme boli sami – bozkávali sme sa v zadnej časti rezortu a chodili na prechádzky.

Toto správanie pokračovalo aj v lietadle, a to aj keď som sedela medzi dvoma chlapcami. A sedel po mojej pravici (na sedadle pri uličke), zatiaľ čo môj druhý kamarát bol naľavo. Keď sa zotmelo a všetci zaspali (dúfam), A mi rozopol zips na džínsoch, podarilo sa mu dostať ruku do mojich nohavičiek a pustil sa do práce.

Bolo to veľmi riskantné, už vzhľadom na to, že som nemala ani deku a môj druhý kamarát sa mohol ľahko prebudiť. Neurobila som sa, bola som príliš paranoidná. Cítim sa nechutne, keď to teraz rozprávam. - Jamie

Videla som, ako sa pod prikrývkou niečo deje...

Pracovala som ako palubný sprievodca v jednej obľúbenej leteckej spoločnosti. Počas štyroch rokov lietania som bola svedkom jedného prípadu sexu na palube. Bol to nočný let. Po večeri stevard v rámci servisného protokolu stlmil svetlo v kabíne. Každá palubná posádka sa striedala v tom, aby išla skontrolovať kabínu a cestujúcich. Je to súčasť bezpečnostného a ochranného protokolu.

Na rade som bola ja, aby som išla do kabíny a skontrolovala ju. V zadnej časti lietadla sme mali množstvo voľných miest. Keď som sa dostala takmer na koniec lietadla, uvidela som, ako sa pod dekou na jednom zo sedadiel pri okne niečo dvíha a klesá.

V kabíne bola tma, svietilo len modré vnútorné a stropné osvetlenie. Prišla som teda bližšie. V duchu som sa pripravila tým, že som si zopakovala niektoré techniky sebaobrany, pretože nikdy neviete, do akej situácie sa môžete dostať.

Čím bližšie som bola, tým zreteľnejšie stonanie som počula. Ukázalo sa, že obaja cestujúci pod dekou súložia. V rámci svojich povinností som musela podať hlásenie svojim nadriadeným. Môj nadriadený šiel so mnou, aby to prekontroloval. Vrátili sme sa do kuchynky, aby sme sa poradili, čo robiť. Môj nadriadený rozhodol, že ich necháme to dokončiť, pretože boli uprostred divokej jazdy. Potom sa s nimi šiel porozprávať medzi štyrmi (resp. šiestimi) očami a udelil im varovanie. - Lisa

Láká vás představa sexu několik set metrů nad zemí?

V blízkosti toalety bolo počuť stonanie a vzdychy

Stalo sa to dávno, ešte predtým, než sa dalo natáčať telefónmi. Na záchode bol pár, ktorý mal sex... Aj zadné rady v blízkosti záchodu mohli počuť stonanie a vzdychy.

Muž, ktorý cestoval s dvoma deťmi, vyskočil, začal búšiť na dvere a hovoril: "No tak, ľudia, sú tu deti." Žiadna odpoveď.

Svoju žiadosť opakoval a ešte viac búšil na dvere. Dvere sa otvorili a došlo k hádke. Muž zo záchodu udrel muža od rodiny do tváre. V lietadle vypukol chaos. Ostatní mužskí cestujúci zasiahli, aby posádke pomohli bitku zastaviť. Vďaka bohu za telefóny, ktoré teraz držia niektorých ľudí na uzde! - Bývalý člen palubného personálu Jo Fiander

Ten nával bol neuveriteľný

Sex v lietadle som mal dvakrát. V oboch prípadoch to bolo spontánne, ale moja partnerka hovorila, že chce počas letu robiť niečo nemravné.

Stalo sa to, keď som s partnerkou letel biznis triedou na Island. Keď sa ma niekto spýtal, hovoril som, že mi moja slečna musí pomôcť na záchode, pretože s tým mám problémy. To áno, ale v tom čase som bol v pohode!

Mám skrutky v kolenách a v chodidle, pretože mám artritídu, takže povedala: "Musím mu pomôcť zložiť nohavice."

Musel som odvrátiť zrak, pretože som sa nemohol udržať, aby som sa nesmial. Najlepšie je, že všetky toalety pre postihnutých na palube majú madlá, takže pri lete je to skvelá podpora.

Predklonila sa a ja som s ňou mal sex na psíka, najskôr sme sa smiali z nervozity, potom po chvíli povedala: "Nemôžem byť ticho", povedal som, že bude musieť byť, a dal som jej ruku okolo pusy. Trvalo to len pár minút, pretože som mal strach, že ma chytia.

Tiež som sedel na záchode, zatiaľ čo ona na mne skákala. Ten nával bol neuveriteľný. Obom nám to uľavilo, pretože sme boli nervózni z letu, a potom sme mali nutkanie to urobiť. Bolo to tak príjemné.

Je to vzrušujúce a zároveň aj úsmevné. - John Junior, aktivista za duševné zdravie

Cestu lietadlom už nikdy neuvidíte rovnako, však? Obzvlášť ak bude vedľa vás sedieť váš partner (alebo partnerka), s ktorým zdieľate sexuálny život...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.