Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nevera prezradená!

17.marec 2022
Nevera prezradená!

Ten deň vážne nestál za veľa. Práca v kancelárii nešla od ruky, pohádal som sa so šéfom, a teraz ešte ten neustávajúci dážď. Dlhé povrazy vody dopadali na zem, ktorá už ju nestíhala vsakovať, a tak všade tiekli drobné aj väčšie potoky, sčasti pohlcované miestnou kanalizáciou.

V kaluži, v ktorej som pozoroval tvoriace sa kruhy, náhle prešlo nákladné auto a zdvihnutý prúd vody ma zlial od hlavy až po päty. Nadávky bez účinku zanikli v okolitom hluku spôsobenom prevádzkou, mestom a samozrejme dažďom. Konečne som bol pri dome. Domov som sa vždy tešil. Čerstvo ženatý, krásna žena... čo krásna... predstavte si vysokú štíhlu blondínu, modré oči, pevné trojky, jednoducho nádhera. Vždy ma nejako vytušila, keď som sa takto neskoro vracal, a s úsmevom ma očakávala vo dverách.

Dnes ale na môj údiv nečakala. Odomkol som a už prvé zvuky z bytu dávali tušiť niečo pre mňa veľmi nepríjemné. Opatrne som vošiel, pootvoril dvere do spálne a opatrne nakukol. To, čo som zbadal, ma skoro položilo. Na našej posteli ležal cudzí tučný chlap, na ňom v obrátenej polohe kľačala moja milovaná Lucka, a asi je zbytočné dodávať, že obaja boli kompletne nahí. Jeho jazyk rýchlo spracovával jej kundičku, občas zajazdil na riti, a lesknúce sa ženské pohlavie dávalo poznať prežívanú rozkoš.

Lucka sa tiež robila, čo mohla. Opierajúc sa prsiami o jeho mohutné brucho fajčila jeho tučný penis. Blesklo mi hlavou, aká je v tomto dobrá. Poláskať celé telo penisu, jemne obísť hlavičku jazykom, podráždiť predkožku a potom si ho pustiť medzi rozkošné pery. Áno, toto fakt vedela... Zatiaľ čo ho orálne ukájala, jej ruka dráždila a šúchala jeho naliate semenníky. Nedá sa to povedať inak, on vážne chrochtal rozkošou. Po chvíli sa tá hora sadla zdvihla a opatrne položila moju ženu na chrbát. Prečo jej potom roztiahla ruky, to som spočiatku nechápal.

Chlap však siahol kamsi za seba a vytiahol dvoje drobné putá. Náramky rýchlo zacvakli za kovanú pelesť postele a za zápästie, a Lucka bola ako ukrižovaná. Zjavne sa jej ten pocit bezmocnosti páčil, a keď sa k nej hrúbok nahol, hladovo sa prisala na jeho ústa. Ich jazyky sa prepletali a jasne bolo poznať, že spolu nie sú prvýkrát. Nemal som silu to zastaviť. Znie to divne, ale nemal. Namiesto toho som pozeral, ako jej doširoka roztiahol nohy, a zaútočil svojimi slinami sa lesknúcim penisom na roztúženú svätyňku. Ani v najmenšom sa nerozpakoval. Prehol sa v bedrách a až po koreň ho vrazil dovnútra. Hoci do nej vnikol pomerne hladko, vykríkla napoly prekvapením a napoly bolesťou.

Poviedka: Nevera prezradená

Potom ho vytiahol a párkrát prešiel žaluďom vyholené pysky ohanbia. Mohutná hlava penisu v pomere s malou kundičkou sa odrážala v porovnaní ich tiel – pripomínali mi krásku a zviera. Medzitým jeho penis opäť zmizol v tesnej pošve a mužova ruka dráždila Luckin klitoris. Vyslovene si ju vychutnával. Zatiaľ čo ju rytmicky súložil a rúcal jej nežnú dierku, lízal a obhrýzal jej prsia, čo chvíľu ju uštipol prstami do bradavky, alebo ju pre zmenu medzi prírazmi plácal cez zadok. Červené fľaky na zadku svedčili, že údery nie sú len náznak, ale že sú vedené silou.

Lucke sa to viditeľne páčilo, svedčili o tom jej slastné vzdychy miešané s výkríkmi, aby ju nešetril, aby ju omrdal, a že je jeho suka. Keď som tak spätne uvažoval, nikdy som od nej sprosté slovo nepočul. No, časy sa menia. Bola tu ešte ďalšia vec. Zatiaľ čo mi nedovolila Lucka ani to najmenšie bez kondómu, ten chlap ju súložil absolútne natvrdo. Jednoducho jej bolo jedno, či sa do nej urobí. Rval ho do nej v pravidelnom rytme, vychutnával si tesné zovretie pošvových svalov a bolo na ňom poznať, že sa blíži k vrcholu. A moja žena? Vychádzala mu absolútne v ústrety, prirážala panvou, užívala si každý centimeter jeho žilnatej klády.

Keď jej uvoľnil putá a nadvihol ju na seba, vášnivo ho objala okolo krku a sama sa napichovala na mužov penis. V tej chvíli nevnímala okolie, žila len pre to jedno, sústredila sa iba na penis prenikajúci rytmicky do jej tela. Mužov naslinený sádlovitý prst, ktorý zašiel do jej zadnej dierky, umocnil jej rozkoš na maximum. Roztriasla sa v mohutnom orgazme, spaľujúcom celé jej telo, a potom vyčerpane klesla na hruď svojho milenca. Tlsťocj nelenil, rýchlo ju nadvihol, a zaviedol svoju kládu do Luckinho análneho otvoru.

Po niekoľkých rýchlych prírazoch bolo zreteľne vidieť, že aj on je tesne pred vrcholom. Naposledy ho zasunul do zadku, nato rýchlo Lucku položil na chrbát, a začal striekať na jej prsia a tvár. Láva spermií dopadali na jej tváre, vlasy, krk, ona to slastne chytala ústami a nakoniec ešte olízala zvyšné semeno z mužovho povädnutého penisu. Posledný vášnivý bozk a obaja zmizli v kúpeľni. Opatrne som zavrel dvere a šiel kúpiť putá...

Vzrušuje vás nevera? Nájdite sebe alebo napríklad pokojne partnerke alebo partnerovi niekoho "bokom" na našej sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.