Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Kamarát, ktorý sa rád (nie)len pozerá

14.jún 2022
Kamarát, ktorý sa rád (nie)len pozerá

Za letných večerov, kedy chtivé pohľady mužov olizujú každučký opálený kúsok ženských tiel, aj ja som sa rozhodla koketovať a hrať "ako sa patrí" dvojitú hru.

Tak teda jedného prázdninového dovolenkového týždňa prišiel ku mne a môjmu priateľovi Jakubovi do letného bytu nečakaný hosť.

Obaja sme boli milo prekvapení návštevou nášho spoločného priateľa Tomáša a jeho novej známosti Zuzany. Počas chvíľky sme boli rozhodnutí v priebehu večera navštíviť biliardový raj v miestnom bare. Po uvítacích hovoroch a nutnom uisťovaní našich priateľov, že sú u nás vždy vítaní, sme mohli vyraziť.

Zakaždým, keď hrám biliard, rozprúdi sa vo mne čosi, čo sa chce hrať, a pod mojím vedením nie je na udržanie. Dlhé zmyselné pohľady cez biliardový stôl, pohyby ladiace s pohybmi tanga, skvelá hudba, vôňa a dym značkových cigár prestupujúcich celou temnou miestnosťou s ťažkými zamatovými závesmi, to je to pravé, čo vo mne, ale aj v mojom priateľovi Jakubovi vyvoláva neskutočné vzrušenie.

Náhle sme však vyrušení, Zuzana odchádza do izby, je unavená dlhou jazdou v aute a hovorí, že nám to zajtra všetkým vynahradí. Zostávam teda s dvoma peknými mužmi a začínam hrať dvojakú hru. Jakub je nedočkavý, snažím sa ho dráždiť veľkým výstrihom, prsiami opierajúcimi sa o biliardový stôl a zadočkom pripomínajúcim polohu, ktorú má tak rád. Krátke večerné saténové šaty odkrývajú v predklone tie najrozmanitejšie zákutia môjho tela vrátane mojej štrbinky, ktorá vykukuje pri hre von.

V okamihu, keď ani ja, ani Jakub nehráme, pristupuje ku mne zozadu a snaží sa mi vtlačiť svoj veľký roztúžený chtíč medzi moje dve polovičky pevného zadočku aspoň na okamih, aby sa ešte viac vzrušil. Napokon ma začína táto hra baviť. Jakub je už vzrušený tak, že s každým pohľadom cítim, ako si praje ma ohnúť o stôl a strčiť mi ho tam. Tomáš je milo prekvapený a odviazaný z nášho už viditeľnejšieho pohoršujúceho správania a sadá do veľkého pohodlného kresla. Viem, čo teraz bude nasledovať. Mám oboch tam, kde som si ich podľa svojich predstáv mohla len priať. "Posledná hra," prenesiem a nakláňam sa k Tomášovi tak, aby zazrel už dávno vzrušené prsia vykukujúce von z výstrihu a valiace sa mu priamo do tváre.

Pozorujem jeho okamžitú reakciu v napnutých nohaviciach, ako zhmotnenú predstavu zovrieť aspoň raz tie veľké pevné kozičky vo svojich dlaniach a poriadne ich premnúť. Povedala som im dvojzmyselne – budem sa pozerať, ako vám to ide. Jakuba tiež očividne vzrušila predstava, že on a ja prinášame uspokojenie ešte Tomášovi a sme pre neho niečo ako osobné video.

Erotická poviedka Kamarát, ktorý sa rád (ne)len pozerá

Pokúša sa mi vysvetliť jeden šťuch, ktorý mám vykonať. Lepí sa na mňa zozadu a ľahkým uhryznutím do krku privolá vo mne taký raj, že som nútená vziať jeho obrovský penis na okamih do svojich rúk. Ľahko zastonal. Vztýčim svoj zrak na Tomáša, ktorý je napnutý, čo bude ďalej, a milo prekvapený, čo sme mu pripravili za pokušenie. Miluje pohľad na vzrušovanie sa druhých a telesný styk druhých mu niekedy prináša aj plné uspokojenie, ako sa nám raz priznal. Jeho nohavice sú tak tesné, že mám zrazu chuť držať vo svojich rukách oba dva. Musím sa ovládať, ale hra tu končí, presunieme sa domov.

Vo svojom úmysle hodlám pokračovať, a spolu s Jakubom pozývam Tomáša do izby, kde máme aj okrem veľkej priestrannej postele počítač. Tomáš sadá k počítaču a celý vzrušený v hlase prednesie, že sa nemáme nechať rušiť. Jakub zo mňa začína strhávať šaty a bielizeň už na prahu izby. Som už dávno mokrá a v očakávaní, že sa stane niečo nové, ako v extáze. Moje stonanie a vzdychy sú tak žiadostivé, že Jakub ma bozkáva a líže na klitorise a ja tečiem viac a viac. Moja skulinka sa začína odchlipovať v mojej dokonale upravenej kundičke, a na Jakuba prichádza pomyslenie zaparkovať svoj auťák v otvorenej garáži.

V tej chvíli, keď prichádzam pomaly k vrcholu prvej slasti, sa Tomáš odtrhne od počítača, otočí sa, prikľakne k posteli a začne ma zúrivo bozkávať. Jeho ruky chytili moje prsia tak silno, že hekám a stonám tak hlasno, že Jakub nemôže inak ako mi ho tam vraziť. To je pre Tomáša blížiaci sa koniec slasti, prikľakne bližšie a dá mi ho nabehnutého a veľkého do ruky. Len jediným olíznutím a pohybom v mojej ruke vystriekol. Jakub ma dráždi vrážaním a vysúvaním svojho žaluďa z okraja kundičky a ja mu to oplácam divokými sťahmi, ktoré sú za pár sekúnd na nevydržanie. Naráža do mňa a moja chvejúca sa pička blížiaca sa už k druhému orgazmu šklbe poslednými sťahmi. Som vo vrcholnej extáze, takmer v bezvedomí, keď ma Jakub neočakávane prevalí na bruško, strčí do mňa svoje baranidlo zozadu a pár zúrivými zvieracími pohybmi vyšuká a vystrieka moju kundičku až po okraj.

Som už unavená ale pri pohľade na novo vztýčeného mrdáka Tomáša nemôžem odolať a nepocumlaľ jeho veľký žilnato nabehnutý pyj. Beriem ho do pusy a začínam sať. Môj jazýček jazdí po jeho žaludi, moje ruky chytajú semenníky. Musím si ho pridržiavať pod prudkým nátlakom jeho pohybov. Zabrúsim špičkou jazyka do dierky a už sa zmieta ako divoký kôň, snažím sa ešte raz, druhýkrát, a šialené sanie až po koreň mu privolá ejakuláciu. Pusu mám plnú jeho horúceho semena, pomaly ho vychutnávam a prehĺtam.

So smiechom si ľaháme do priestrannej postele, kde už Jakub pred okamihom zaspal v obeti sexuálnej únavy. Prebúdzame sa až na druhý deň popoludní. Návšteva večer odchádza a my s Jakubom a kulišiackym úsmevom dodávame za odchádzajúcim autom: „Tak sa zase príďte niekedy pozrieť!“

Čo tak niečo podobné prežiť v reáli? Tak vzrušujúca predstava... Ale zoznamujte sa bezpečne!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.