Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na november 2020

5.november 2020
Sex horoskop na november 2020

November znamená nielen opadané lístie, ale väčšinou tiež prvé väčšie mrazíky. To ale pre vás nemusí byť problém, keď túto dobu strávite pod perinou a budete robiť veci, ktoré budú oveľa zaujímavejšie ako mrznutie niekde vonku. Chcete vedieť, čo si pre vás prichystal tento predposledný mesiac v roku? Prečítajte si sex horoskop!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálne astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Za posledné roky bol celkom populárny boj medzi Venušou a Marsom, ako planétami, z ktorej pochádzajú ženy a muži. Samozrejme na tom síce pravdy asi nič nebude, ale všeobecne ženské a mužské energie sú naozaj v astrológii skutočné. A len aby ste vedeli - práve tento mesiac budú tieto energie proti sebe.

Čo to pre vás znamená? Možno sa ocitnete so svojím partnerom v rozpore vo viacerých veciach, ako je u vás obvyklé. Nebudú to síce vyložene hádky, ale mali by ste vedieť, že môžete očakávať, že tento mesiac uvidíte niektoré veci skrátka inak ako váš partner, a bude to úplne v poriadku. Venuša sa tiež po väčšinu mesiaca bude nachádzať v znamení Váh (čo je znamenie rovnováhy), takže to bude pre vzťahy dobré obdobie.

Keď sa Merkúr presunie 10. novembra do znamenia Škorpióna, budete sa chcieť dostať svojmu partnerovi do hlavy. V túto dobu by ste tak mali so svojim partnerom prebrať, aké sexuálne fantázie máte a čo by ste v posteli chceli skúsiť. A spln, ktorý prebehne 30. novembra, vás bude nútiť spojiť sa s ostatnými. Takže si naplánujte nejaké pekné rande alebo zaregistrujte na online zoznamku.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani, v hlave budete mať tento mesiac prevažne vzťahy. 3. novembra sa Merkúr bude nachádzať vo vašej sfére ostatných ľudí a vy budete prekvapení a dojatí citmi, ktoré bude váš partner vyjadrovať. Tiež budete pracovať na tom, aby ste videli veci tak, ako on, a vyvarujete sa tak potenciálnym hádkam.

Keď sa Venuša presunie 21. novembra do znamenia Škorpióna, prebudí sa vo vás zmyselná energia. Budete prahnúť po hlbokých súzvukoch so svojich partnerom, a ak toho nedosiahnete, budete trochu bez nálady. Spln 30. novembra si posvieti na komunikáciu, a tak sa vám so svojím partnerom bude pred spaním dobre rozprávať.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Samozrejme ste vo vzťahu z mnohých dôvodov, ale úprimne, pripadá vám, že vám tento vzťah do vášho života niečo prináša? Tento mesiac vám táto otázka veľmi zamestná hlavu. Naviac potom tiež veľmi pocítite už v úvode spomínané bojovanie ženských síl proti mužským, a to obzvlášť okolo 9. novembra.

A to nebude premýšľaniu koniec. Následne budete premýšľať o tom, či váš partner do vzťahu vkladá všetkého dostatok, alebo či by sa to dalo z jeho strany trochu zlepšiť. Či tak, alebo tak, budete si o tom musieť pohovoriť, pretože to vášmu putu veľmi prospeje. Venuša sa bude 21. novembra nachádzať vo vašom opačnom znamení. To pre vás bude znamenať sexi odbobie, kedy sa budete s ľuďmi prepájať - buď s vaším súčasným partnerom, alebo s niekým novým.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

November pre vás bude začínať Merkúrom, ktorý pôjde priamym smerom do vašej sféry randenia a zábavy. Takže vezmite vášho partnera a robte niečo, čo normálne nerobíte (trebárs na čo nemáte bežne čas). Čo vyskúšať v posteli novú praktiku alebo polohu?

Venuša sa bude do 21. novembra nachádzať vo vašej sfére randenia, takže sa môžete tešiť, že stretnete niekoho nového, alebo že si užijete nejaké skvelé rande. Venuša sa ale tiež bude nachádzať vo vašej sfére dennej rutiny. Aj keď to neznie práve nijako sexi alebo zábavné, budete so svojim partnerom ponorení do domácich prác. Ale spoločne! A o tom je život, alebo nie? Spln 30. novembra pohne s vaším milostným životom. Prepojíte sa s niekým, na kom vám záleží, na hlbšej úrovni - prebehne hlboká konverzácia s novým objavom, alebo zistíte niečo nové a zaujímavé o vašom súčasnom partnerovi.

Rak (22. júna - 22. júla)

Vzťahy môžu byť úplne jednoduché a všetko v nich môže ísť úplne hladko, ale tento mesiac budete chcieť od toho trochu viac. Novolunie 15. novembra spôsobí, že budete prahnúť po hlbokých prepojeniach. Iste, nebudete mať žiadne intenzívne spojenie so svojím partnerom, keď budete ráno driemať pri raňajkách, ale keď do svojho milostného života zapojíte trochu zmysluplných konverzácií, vaše spojenie sa posilní.

Okolo polovice mesiaca sa budete cítiť trochu frustrovane, a to preto, že vás váš partner nebude zahŕňať úplne do všetkého, čo robí. Ak vás to naozaj trápi, dajte mu to vedieť, určite to v sebe neduste. Ku koncu mesiaca sa Venuša bude nachádzať v Škorpiónovi vo vašej sfére randenia. Ak ste single, bude to skvelá príležitosť si niekam vyraziť a niekoho spoznať.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Dostatočná komunikácia je veľmi dôležitá v každom vzťahu a na začiatku mesiaca si to budete obzvlášť uvedomovať, a to vďaka Merkúru, ktorý bude prechádzať priamo vašou sférou komunikácie. Okolo 15. novembra si vytvoríte silné názory, ale zároveň budete veľmi otvorení rôznym nápadov a návrhom vášho partnera. A nejaké to debatovanie vás môže aj pekne nažhaviť... Len pozor, nech to nepreženiete a neprerastie to v hádku!

Slnko sa 21. novembra presunie do znamenia Strelca a do vašej sféry užívania a trávenia pekných chvíľok. A to by mohol byť napríklad sex, že? Budete mať na neho chuť a budete to dávať najavo. Ste single? Vaši priatelia vás dajú s niekým dokopy. Keď Neptún ku koncu mesiaca zmení svoj smer na priamy, budete si chcieť so svojím partnerom užívať domáce pohodlie a odpočívať spolu.

Co přinese listopad do vašeho milostného a sexuálního života? To se dozvíte v sex horoskopu!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Niekedy svojím vzťahom preplávate, nemusíte nič robiť a všetko ide tak nejako samo. Ale november vám toto neumožní. Novolunie 15. novembra prebudí intenzívne vibrácie premýšľania a komunikácie. Budete si chcieť so svojím partnerom otvoriť fľašu vína a vážne sa porozprávať.

V rovnakom čase sa Mars, planéta akcie, bude nachádzať vo vašej sfére zmyselnosti a chuti ísť hlbšie. Môžete teda vyššie zmienené rozprávanie nad fľašou vína spojiť s niečím príjemným, čo bude nasledovať. Spojenie Jupitera a Pluta sa odohrá vo vašej sfére randenia. To vytvorí veľa príležitostí, vďaka ktorým budete môcť stretnúť niekoho nového. A 21. novembra sa bude Venuša nachádzať vo vašej sfére komunikácie a vy si budete priať, aby k vám bol váš partner úplne úprimný. Snáď sa to aj podarí.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

S vaším partnerom sa takmer vždy na všetkom zhodnete, čo je skvelé. Ale rozhodne pocítite opačné postavenie Venuše a Marsu, ktoré tento mesiac prebehne. Čo to bude znamenať? Budete premýšľať, či už nepodliehate kompromisom až moc. Možno je na čase, aby v niečom začal trochu ustupovať aj váš partner.

Ak ste single, stretnete tento mesiac niekoho nového a zaujímavého. Buďte si však vedomí toho, že tento človek môže byť oveľa asertívnejší typ, než s ktorým väčšinou randíte. Okolo polovice mesiaca budete extrémne nabití sebavedomím v posteli. Koniec koncov, ste tiež veľmi sexy! Prečo by ste sa tak nemali aj správať?

Škorpión (24. október - 22. november)

Škorpióni, dobre sa pripravte, pretože máte pred sebou intenzívny mesiac. Venuša sa bude nachádzať v časti vašej sféry, ktorá reprezentuje skrytú lásku. Niekto sa do vás zapozerá. A bude na vás, čo s tým urobíte... Ste ale už šťastne zadaní? Tak v tom prípade by ste si od seba mali dať na chvíľku pauzu. Nie sa rozísť, ale každý by ste si mali nájsť nejakú činnosť, koníček, ktorý budete robiť sami.

Keď sa Slnko 21. novembra presunie do znamenia Strelca, zaplavia vás veľmi intenzívne vibrácie, ktoré podporia vašu fantáziu. Tieto svoje fantázie si zapamätajte a neskôr ich skúste predstaviť partnerovi v spálni. Spln 30. novembra bude skvelou dobou na úprimné porozprávanie sa so svojím partnerom. Či už sa bude jednať o rozprávanie pred spaním alebo nad pohárikom vína, bude to potrebné, tak sa tomu nebráňte.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, pozor! Mars, planéta akcie, sa bude nachádzať vo vašej sfére randenia. To pre vás neznamená nič iné, než že to bude pekne iskriť! Nebude záležať na tom, či ste ešte len na prvom rande alebo na stom, v každom prípade si budete skvele rozumieť. Okolo polovice mesiaca budete premýšľať nad tým, ako oddaní chcete svojmu partnerovi byť.

Možno prídete aj na to, že by ste radšej mali stále niekoho v zálohe, než aby ste boli do konca života len s jednou osobou, a to je samozrejme v poriadku, toto rozhodnutie záleží len na vás. Keď sa 30. novembra dostane spln do vášho opačného znamenia, dávajte si pozor na to, čo máte a naopak nemáte vo svojom vzťahu. Ste spokojní s tým, ako sa veci majú, alebo by sa dalo niečo zlepšiť? Nezabudnite zahrnúť aj sexuálny život a určite sa o tom s partnerom porozprávajte.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Všetko sa vám darí a je vám skvele. Ale stále by sa dalo niečo zlepšiť. Keď sa Slnko presunie 21. novembra do znamenia Strelca, mali by ste si uvedomiť, čo je tým najväčším nepriateľom vášho vzťahu. Chcete sa usadiť len preto, že vás do toho niekto veľmi tlačí? Alebo je to napríklad vaša neistota, ktorá vás drží späť a vy nemôžete dať do svojho vzťahu a lásky všetko? Určite by ste na to mali prísť, aby ste to mohli zmeniť.

Venuša sa bude tento mesiac nachádzať vo vašej sfére priateľstva a vy si tak budete môcť so svojím partnerom vytvoriť silné puto. Ste ale single? Potom môžete niekoho stretnúť vďaka svojmu kamarátovi. Alebo že by to bol kamarát sám?

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Potrebujete pochytiť svojho partnera a vypadnúť z mesta. A to čo najrýchlejšie. Že to z akéhokoľvek dôvodu nejde? Nevadí! Užite si to aspoň vo svojich myšlienkach. Za všetko toto môžete vďačiť Merkúru, ktorý zmení svoj smer na priamy 3. novembra - to vás bude nútiť zmeniť niečo na svojej bežnej rutine. Ak partnera nemáte, tak zrazu budete otvorení randiť s niekým novým mimo vaše mesto.

Keď sa Slnko 21. novembra presunie do znamenia Strelca, budete sa cítiť so svojim partnerom extrémne prepojení. Tak si túto dobu spolu pekne užite, obaja to potrebujete. Spln 30. novembra sa bude nachádzať vo vašej sfére romantiky a randenia a pre vás to bude znamenať žhavé rande s niekým, do koho ste blázni.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Vďaka Merkúru, ktorý zmení 3. novembra svoj smer na priamy, budete chcieť svoj milostný život chcieť prebádať trochu do hĺbky. Cítite, že prijímate rovnako ako dávate? Nepotrebovali by ste sa partnerovi trochu viac otvoriť? Nebojte sa si o tom všetkom porozprávať, aby ste si mohli následne lepšie užívať.

Okolo polovice mesiaca budete vo svojom milostnom živote asertívnejší. Stretli ste niekoho nového, zaujímavého? Tak choďte do toho! Chcete skúsiť niečo nové v posteli? No prečo nie! Keď to neurobíte, budete to akurát ľutovať. Spln 30. novembra vás donúti sa vo veľkom zamerať na váš domov. Nie je už na čase sa k sebe nasťahovať?

V novembri začína všetok zhon so zháňaním darčekov, prípravami na Vianoce, pečením cukroviniek a tak ďalej. Ak vás to stresuje, robte to po malých častiach a nenechajte sa tým vystresovať úplne. Stres v posteli dokáže narobiť veľkú paseku a nie je dôvod, prečo si kaziť pekné intímne chvíľky. Chceli by ste si užívať sexuálne hrátky, ale nemáte s kým? Skúste sa porozhliadnuť na online erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.