Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na jún 2020

10.jún 2020
Sex horoskop na jún 2020

Prinášame vám horoskop na ďalší mesiac. Tentoraz sa pred nami nachádza jún a my sa spoločne pozrieme na to, čo sa bude jednotlivým znamením diať v milostnom a sexuálnom živote. Na nič nečakajte a vyhľadajte si v článku svoje znamenie horoskopu.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Slnko už sa na nás začalo konečne usmievať a všetko je o niečo krajšie. V poslednej dobe je obzvlášť dôležité, aby ste si udržali dobrú náladu a neprepadali depresiám. Situácia, v ktorej sa všetci nachádzame nie je jednoduchá, ale musíme veriť, že spoločne to zvládneme. Stres, strach, úzkosť a neistota sa môžu prejaviť aj v našom sexuálnom živote aj v našom vzťahu. Snažte sa neživit tieto negatívne pocity a emócie. Naopak im dajte čo preto!

Zo všetkých tých obmedzení a predovšetkým z ich neustálych zmien a súčasných rozvolňovaní už ide nejednému hlava okolo, a tak je niekedy ľahšie sa s partnerom uchýliť k dobrým filmom alebo seriálom. A nie je to zlý nápad, také chvíľky, kedy budete pritúlení a len odpočívať, sa vám budú páčiť. Ale nebude to len o tomto. Uvedomíte si totiž, že máte aj nejaké iné potreby než len tie vo vzťahu a mali by ste sa pokúsiť o ich naplnenie. Budete mať veľkú túžbu sa spojiť s vašimi priateľmi a porozprávať sa s nimi (aj keď to možno bude stále bezpečnejšie cez mobil alebo sociálne siete). Zabehli ste do dennej rutiny, ktorú potrebujete trochu pozmeniť, aby ste sa cítili lepšie.

To neznamená, že svojho partnera úplne odstrihnete, ale socializácia s vašimi kamarátmi vám dá obom príležitosť sa voľne nadýchnuť, takže večer sa k sebe môžete vrátiť silnejší ako kedykoľvek predtým. Nastane doba komunikácie medzi vami a vaším partnerom. Čo môžete urobiť pre to, aby ste spolu prežili tento ťažký čas bez úhony a ešte z toho najlepšie niečo vyťažili? Pri hádkach, ktorým sa pravdepodobne úplne nevyhnete, sa snažte nájsť pevnú pôdu pod nohami. Keď sa toho všetkého budete držať, bude to pre vás všetko znesiteľnejšie a karanténa, ak nejakú ešte budete musieť dodržať, pre vás nebude záhubou.

Ak partnera ešte len hľadáte a vyhliadli ste si niekoho online (pretože to je v tejto dobe takmer jediný spôsob), možno budete sklamaní, až si spolu dáte svoj prvý videochat alebo sa stretnete osobne. Ale nebude to len negatívne, sú pred nami aj veľmi pozitívne veci. Spln v Strelcovi 5. júna prinesie do vášho života sexy a vášnivú energiu a novolunie 21. júna vám umožní stráviť čas s niekým, na kom vám naozaj záleží.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Určite sa niekedy radujete, keď môžete robiť niečo nové a zaujímavé, ale tento mesiac budete spokojnejší, keď sa budete nachádzať na pohodlných miestach, ktoré dobre s partnerom poznáte a cítite sa tam dobre. Za normálnych okolností by to mohla byť napríklad kaviareň, ale teraz nepohrdnete predovšetkým posteli. Možno to bude aj tým, že spln v Strelcovi sa bude nachádzať vo vašej sfére sexuality a sexu. Toto obdobie bude naozaj intenzívne, emočne aj fyzicky. Ale prechádzka zakončená romantickým výhľadom z hory, kde budete len vy dvaja, sa tiež počíta. Dôležité je, že budete spolu. Nezabudnite dať partnerovi aj trochu priestoru, aby sa mohol voľne nadýchnuť. Ak ste spolu doma 24 hodín denne, potrebuje tiež chvíľku pre seba.

Keď Venuša zmení smer na retrográdny, budete si priať, aby vám váš partner dokázal čítať myšlienky. Ak ste single, so svojím novým objavom sa spojíte okolo 5. júna. Stavte predovšetkým na náhodné zoznámenie cez internet a počítajte s tým, že keď sa niekomu otvoríte, môže vám to veľmi pomôcť.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Situácia je vážna a je nemožné svoj vzťah držať kompletne mimo toto dianie. Ale vesmír sa vám to bude snažiť čo najviac uľahčiť. Posiela vám vibrácie, ktoré vám uľahčia komunikáciu s partnerom, budete môcť hovoriť o tom, čo sa vám práve naháňa hlavou. Tým sa zbavíte tiaže a budete sa zase môcť viac sústrediť na váš vzťah a snažiť sa byť spolu. Vďaka 5. júnu pocítite všetky možné druhy emócií. Spln sa bude nachádzať vo vašej sfére partnerstva a vy budete veľmi premýšľať nad svojím partnerom. V rovnakom čase si budete možno musieť pripomenúť, že nemôžete ovládať, čo váš partner robí alebo bude robiť. Áno, môže to byť frustrujúce, ale to je skrátka život.

Keď sa Venuša dostane do retrográdneho štádia, budete cítiť potrebu byť svojím partnerom oceňovaný. Budete chcieť cítiť, že si cení. V takom prípade opäť nepomôže nič iné, než si pohovoriť. Ste single? Bude to u vás podobné. Akonáhle si uvedomíte svoju hodnotu, neuspokojíte sa len tak s niekým. Budete chcieť byť v tom najlepšom vzťahu s tým najlepším sexom.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci, svojho partnera ste si vybrali z nejakého dôvodu, to je jasné. Ale občas už na tento dôvod zabúdate alebo sa možno aj niečo zmenilo. Je preto vždy dobré, keď si pripomeniete, prečo je váš partner úžasný. Túto šancu budete mať predovšetkým vo chvíli, keď Jupiter 14. júna zmení svoj smer na retrográdny. Zrazu budete so svojim partnerom tvoriť skvelý tím, obaja budete sebavedomí a trúfnete si v posteli na nové veci. Budete sa spolu skrátka cítiť skvele.

Novolunie 21. júna bude skvelou príležitosťou na zlepšenie komunikácie, či už sa bude jednať o tú medzi vami a vaším partnerom, alebo novým objavom. Ak ste single, mali by ste sa tento mesiac zamyslieť nad tým, na čom by ste na sebe mali zapracovať. To by ste mali urobiť pred tým, než sa pustíte do nového vzťahu. A až na lásku budete naozaj pripravení, ona k vám sama dorazí. Užijete si potom aj veľa žeravých chvíľok v posteli.

Rak (22. júna - 22. júla)

Začína tu byť celkom teplo, čo hovoríte, Raci? Môžete za to vy! Spln 5. júna sa nachádza vo vašej sfére randenia a romantiky. Vďaka tomu budete mať skvelú možnosť sa dať s niekým dokopy, prípadne so svojím partnerom prežiť sexy večer a noc. Zrazu pocítite tiež oveľa hlbšie prepojenie s osobou, s ktorou ste sa v poslednom čase začali baviť. V dlhodobom partnerstve to bude rovnaké. Saturnov smer sa 11. júna zmení na retrográdny a bude sa nachádzať vo sfére intimity. Budete preto pripravení na skutoční milostný život - urobíte ďalší krok s niekým novým alebo si vytvoríte s partnerom pevnejšie puto.

Venuši sa tiež zmeni smer na retrográdny, a to konkrétne 13. júna, a bude sa nachádzať vo vašej sfére vecí, ktoré sú skryté. V tejto chvíli budete túžiť po perfektnom vzťahu a premýšľať o tom, či vôbec existuje. Nenechajte sa ale ovplyvniť touto melancholickou náladou na dlho.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Levy, chcete všetko, chcete to hneď a napodiv si to dokonca zaslúžite. Spln, ktorý prebehne 5. júna, zapríčiní, že budete premýšľať nad tým, či je pre vás v poslednej dobe váš vzťah niečím špeciálny. Bude vás trochu ťažiť na srdci, či z neho náhodou už nevyprchala ona iskra (napríklad v posteli). Ak sa vám čokoľvek nepozdáva, dajte svojmu partnerovi vedieť. Ak nemáte v súčasnej dobe partnera, nemusíte zúfať, pretože vďaka svojim priateľom niekoho stretnete. Keď vám teda dohovoria nejaké rande naslepo, určite neodmietajte!

V rovnakom čase vás Saturn bude tlačiť, aby ste svoj milostný život začali brať trochu vážne. Máte všetko, čo by ste chceli? Užívate si posteľových hrátok tak, ako by ste chceli? Ak nie, čo s tým urobíte? Novolunie, ktoré na oblohe zbadáme 21. júna, bude zdôrazňovať dôležitosť prepojenia s vaším partnerom. Urobte si teda chvíľku na spoločne strávený čas - žiadne telefóny a sociálne siete, len vy dvaja.

Co vás čeká v průběhu měsíce června v sexuálním a milostném životě?

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Vďaka práci sa budete v tieto dni cítiť trochu zvláštne, ale nevyvedie vás to úplne z miery. Ak ste single, môžete sa tešiť na to, že stretnete niekoho nového práve skrz vašej práci. Potom už vás možno trochu z miery vyvádzať bude... Jupiter zmení 14. júna svoj smer na retrográdny a bude sa nachádzať vo vašej sfére randenia a romantiky a bude sa toho u vás diať naozaj veľa. Možno budete trochu bojovať s tým, že si nebudete môcť nájsť čas na svoj milostný život a sex, ale vy to zvládnete, Jupiter vám v tom pomôže.

Mars sa bude 13. júna nachádzať vo vašom opačnom znamení a strávi polovicu mesiaca vo vašej sfére partnerstva. Výsledok toho bude ten, že si omotáte svojho partnera okolo prsta (v dobrom slova zmysle). Keď budete unavení po dlhom pracovnom dni, on tu pre vás bude a ponúkne vám masáž chrbta, nebudete si istí svojím novým zostrihom, ale on vám ho pochváli. Užívajte si to.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Váhy, tento mesiac pre vás bude skvelý! Slnko a niekoľko ďalších planét sa budú nachádzať vo vašej sfére sexu a zmyselnosti, tým pádom budete počas niečoho značne zaneprázdnení. Vezmite svojho partnera a zamierte spoločne do spálne, pretože tam sa vám bude obzvlášť dariť. Spln 5. júna vás bude lákať zdieľať so svojím partnerom úplne všetko, takže sa nebojte sa mu trochu otvoriť.

Ste single? Stretnete sa s niekým, kto nebude bývať zrovna kúsok od vás. Možno vás to bude znervózňovať, pretože hneď budete premýšľať o tom, či by to klapalo, ale verte tomu, že sa tým nemusíte zbytočne veľa zaoberať. Vyrieši sa to samo. Saturn sa presunie do Vašej sféry romantiky, čo spevní pocit, že potrebujete v láske jasne stanovené hranice. Čo vám nevadí a čo nedokážete vystáť? Je čas na to prísť... a potom už o tom konečne začať hovoriť.

Škorpión (24. október - 22. november)

V júni budete mať v hlave len moc, a to bude ovplyvňovať aj váš vzťah. Spln 5. júna vás donúti premýšľať nad tým, či je vo vašom milostnom vzťahu všetko v rovnováhe a či ste si ako partneri rovní. Venuša vám tento mesiac prinesie trochu super sexi energiu, tak ju nepremárnite. Počítajte s tým, že budete veľmi často myslieť na sex, a tak buďte vždy pripravení. Napríklad tak, že si s predstihom objednáte novú erotickú pomôcku, ktorá bude na svoju chvíľu slávy čakať niekde, kde ju budete mať po ruke.

V rovnakej chvíli budú nezadaní Škorpióni premýšľať nad svojím ideálnym partnerom a nad tým, čo by takýto partner mohol priniesť do ich života. Mars sa presunie do vašej sféry randenia a romantiky 13. júna. Vďaka tomu vás bude čakať vhodná doba na odštartovanie nového vzťahu. Ak ale vo vzťahu už ste, bude to čas romantiky, kedy by ste mali zapáliť sviečky a venovať sa jeden druhému.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, vezmite svojho partnera a hurá do postele! Bude to rozkaz priamo od splnu. 5. júna budete viac než pripravení na spojenie s vaším partnerom, a to či už v posteli, alebo mimo nej. V rovnakom čase vám bude Venuša do vzťahu posielať romantické vibrácie, takže je asi jasné, kam to povedie...

Vídate sa s niekým novým? Nechajte to plávať, nech sa to samo nejako vyvrbí. Novolunie, ktoré prebehne 21. júna, bude zdôrazňovať dôležitosť komunikácie. Neváhajte preto povedať svojmu partnerovi, čo sa vám preháňa hlavou - je to ten jediný spôsob, aby vás váš partner mohol naozaj pochopiť.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Vnútri vás bude v priebehu tohto mesiaca žiariť naozajstná vášeň a budete naozaj pripravení sa o ňu podeliť. Porozmýšľajte nad tým, kto vo vás túto vášeň vzbudzuje. Milujete naozaj predstavu toho, že ste s vaším partnerom ešte niekoľko ďalších rokov, alebo by vám nevadilo, keby ste sa ho vzdali? Určite pri tomto premýšľaní zohľadnite aj sexuálnu stránku.

Ak ste single, budete naozaj vážne premýšľať nad tým, či už ste pripravení vstúpiť do sveta randenia. Možno, že skôr až ďalší mesiac? Len vy sami viete najlepšie, čo cítite. Buďte ale pripravení na možnosť, že sa niekto objaví na obzore, či už na to budete pripravení, alebo nie. Venuša sa bude nachádzať vo vašej sfére práce, a tak možno stretnete niekoho práve vďaka nej. A ak máte už partnera, novolunie 21. júna vás trochu postrčí, aby ste k sebe mali bližšie.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, Venuša sa bude nachádzať vo vašej sfére randenia a romantiky, čo bude dosť sladké. A či sa vo vašom milostnom živote momentálne trochu nudíte, tak postavenie Venuše budete chcieť využiť naplno. Môžete skúsiť vymyslieť nejaké nové skvelé rande, na ktoré si s partnerom zájdete. To vás hodí do dobrej nálady a tá po návrate domov bude pokračovať v posteli.

Ak nemáte v súčasnej dobe partnera, Jupiter sa vás bude snažiť presvedčiť, že na vás čaká niekto úžasný (a to aj keď ste v poslednej dobe možno prežili pár zlých schôdzok). Môžete tomu hovoriť osud. Novolunie 21. júna sa bude nachádzať vo vašej sfére zábavy a romantiky, čo zdvojnásobí fakt, že by ste sa mali od všetkého odpútať a len si užívať.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ste pripravení vystúpiť z vašej komfortnej zóny? Mali by ste! Spln 5. júna vás bude tlačiť do konverzácií, ktoré budú spochybňovať to, čo si myslíte a čomu veríte. Vy aj váš partner budete v pokušení zdieľať svoje (sexuálne) tajomstvo. Neľakajte sa ale, pretože vo finále vás to zblíži. Spln tiež prinesie vášnivé vibrácie a vy by ste sa mali pripraviť na to, že nasledujúcu noc strávite so svojím partnerom v posteli uspokojivými hrami.

Ak ste bez partnera, nehovorte nie, ak sa to niekto bude snažiť zmeniť. Jeden z vašich kamarátov totiž pozná niekoho, kto by pre vás bol skvelým partnerom, a tak tomu dajte šancu. Tiež sa ale okolo 21. júna vráti do vášho života niekto z minulosti a možno sa bude vo vašich myšlienkach objavovať častejšie, než ste predpokladali...

Užívajte si posledné jarné a prvé letné dni čo najlepšie, zoznamujte sa a nezabúdajte na erotiku!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.