Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ešte väčšia vášeň

13.február 2018
Ešte väčšia vášeň

Pravidlá sú tu na to, aby sa porušovali! To platí predovšetkým pre erotické hrátky. A pre stratégie, ktoré vzájomnú túžbu podnecujú. Prečítajte si vzrušujúci návod pre čerstvo zamilovaných, singles, ale aj pre tých, ktorí majú dlhodobý vzťah.

Raz pohladiť zadoček, pobozkať šiju a už viete, teraz chce zase sex. Jasne, vy potom tiež. Je pekné, keď už sú páry dobre zohrané. Ale zábava vyzerá inak.

Varianty predohry pre dlhodobé vzťahy

Štandardné číslo - 1

Sústreďte sa na to, čo je podstatné

V dlhodobých vzťahoch často niečo chýba. Predstupeň predohry, napríklad flirtrovanie. Existujú tri fázy k maximálnemu vzrušeniu, a to prvé nie je ešte žiadny telesný kontakt. Keď k nemu dôjde, dosiahne sa fáza druhá. A posledná fáza prechádza plynule do pohlavného aktu.

Nové pravidlo

Všímajte si viac toho "okolo"!

Ako by ste si mohli hrať zase dlhšie? Tým, že nezabudnete na predohru. Vezmite si napríklad výrazný náhrdelník, až budete mať nabudúce sex. Niečo nápadného, ​​čo si váš partner zapamätá. Až sa potom stretnete s priateľmi v klube, objavte sa tam práve s týmto náhrdelníkom. Zatiaľ čo zbierate jeden kompliment za druhým za tento krásny šperk, nemôže sa váš partner ubrániť potlačovanému vzrušeniu. Možno by mohol od vás už vopred dostať SMS: "Mám pre teba prekvapenie - pre tvoj penis."

Stavte sa, že bude čoskoro prosiť, aby ste už išli domov. Tiež na vás bude častejšie myslieť v práci, keď mu náhodou strčíte do vrecka lístok s erotickým odkazom. Alebo ho hneď ráno nažhavte tým, že sa s ním rozlúčite bozkom a otrite sa o neho svojím telom. Zdanlivo nechtiac zdvihnuté koleno, ktoré skončia práve medzi jeho nohami, môže mať prekvapivé dôsledky.

Štandardné číslo - 2

Keď je teplo, nepotrebujete ho nažhaviť

Niektoré páry sa pýtajú, ako môžu mať pri teplotách nad 25 stupňov vôbec sex. A pre mnoho iných platí, že keď už, potom nanajvýš veľmi rýchlu variant. Dlhá predohra? Príliš náročné! A okrem toho je potenie predsa odporné.

Nové pravidlo

Príliš horúco nie je nikdy!

Vlastne je úplne nezmyselné, že v horúčave sa predohra zmrazí. Podľa expertov vzrastá krivka rozkoše práve pri vysokých teplotách, navyše teplo uvoľňuje svaly. Mali by ste sa teda postarať o ochladenie, aby to mohlo byť žeravé. Napríklad si do obývacej izby postavte ventilátor. Kým sa váš partner pozerá na futbal, sadnite si pred neho a "trénujte" svoje stehná tým, že rozťahujete nohy a dávate ich k sebe. To, že pri tom máte na sebe len nohavičky, by malo byť samozrejmé. Presne ako to, že sa na vás vrhne.

Komu kontakt so spotenou kožou pripadá neznesiteľný, môže zvoliť variantu paralelných sólových čísiel. Sadnite si alebo ľahnite proti sebe tak, aby ste na seba videli, a vopred si dohodnite, kto bude vedúcim hry. Ten sa začne sám seba dotýkať a partner jeho pohyby imituje. Pri prekonávaní anatomických rozdielov vám pomôže vaša fantázia. Tiež každé zastenanie alebo intenzívnejší dych sa napodobní. Uvidíme, ako dlho si ešte budete chcieť svoj náprotivok držať ďalej od tela. Ak dôjdete až do konca týmto spôsobom, tiež dobre!

Sex trochu inak

Štandardné číslo - 3

Radšej pomalé zbližovanie

Väčšina žien vytvára erotické napätie tým, že sa penisu svojho najdrahšieho dotýkajú až úplne nakoniec. Prečo? No, mohlo by sa stať, že u neho k vyvrcholeniu dôjde príliš skoro. Alebo zabudne, že by mal sám niečo robiť.

Nové pravidlo

Hneď na plný plyn!

Odpovedzte úprimne: ktorý muž je hneď hotový len kvôli tomu, že sa dotknete priamo jeho pýchy? Preto by ste ho pokojne mohla prekvapiť priamym útokom. Ak to normálne nerobíte, bude najskôr asi trochu v šoku, ale určite vám ruku neodloží stranou, na to zoberte jed. Takýto útok má jednu "podmienku": vezmite si na pomoc lubrikačný gél alebo voňavý masážny olej. S tým to pre neho aj pre vás bude podstatne príjemnejšie a zábavnejšie. Najlepšie je dopriať mu veľkú porciu, ktorú jemne rozotrite po jeho penise.

Striedajte silu tlaku, predstavujte si, že sa olej musí dobre vstrebať. Akonáhle bude masážny objekt vašej túžby pevný, utvorte z palca a ukazováka krúžok a ten posúvajte zdola nahor a zase späť. Môžete k nim pribrať ďalšie prsty a hrať pritom akoby na klavír. Alebo sa sústreďte na smer. Teda: prechádzajte napríklad len zhora nadol, krátko ho pustite a zase pokračujte zhora. Nezabudnite pravidelne dopĺňať gél. Najmä, keď sa pridá druhá ruka, čo by mala. Potom môžete totiž otáčať a navyše robiť krúživé pohyby.

Ešte jeden tip: keď je váš partner tesne pred vyvrcholením, je čas na zmenu tempa alebo pohybov, aby sa hra predĺžila alebo naopak ukončila. Môžete to urobiť alebo aj nie: všetko máte vo svojich rukách. Strach, že na vás partner zabudne, je teda úplne bezpredmetný. Takúto hrou ho nažhavíte a on bude prosiť, aby vám všetko mohol oplatiť. A keď vyvrcholí príliš skoro? Nič nebráni tomu, aby ste po chvíli začala s druhým kolom. Tentokrát už ale pre istotu nepokračujte až do konca.

Varianty predohry pre čerstvo zamilovaných

Každá predohra je vlastne dohrou posledného aktu, tak často to teraz spolu prevádzkujete. Ale kvalita zahrievacej fázy sa aj u vás dá zlepšiť. A to podstatne!

Štandardné číslo - 1

Len partnera nešokovať

Celý svet je ružový, preto sa neodvažuje experimentovať, aby ste ho nezahnali na ústup.

Nové pravidlá

Len partnera nešetriť

Keď si radi hráte, môžete to báječne zapracovať do predohry. Napríklad takto: kúpte si na prechádzke kornút zmrzliny a nechajte ju ľahko rozpustiť. Sadnite si s ním potom na lavičku a namočte nedopatrením do zmrzliny jeden jeho prst. Aby ste to napravila, pomaličky ho olíže a pritom sa na neho pozerajte nevinnými očami. Teraz smie ochutnať, ale z vášho prsta. Nájdite si nejaké odľahlé miesto, aby ste si zlízal zmrzlinu aj z ďalších telesných partií.

Nevynechávajte predohru

Štandardné číslo - 2

Dotýkanie k tomu patrí

Bozky, hladenie, masírovanie, telesný kontakt patrí ku každej predohre. Mal by navyše trvať minimálne 15 minút, pretože z čisto technického hľadiska vaginálny kanál potrebuje presne túto dobu k roztiahnutiu a dostatočnému zvlhnutiu.

Nové pravidlá

Udržiavanie odstupu je tiež vzrušujúce

Zabudnite, prosím, rýchlo na takéto konkrétne časové údaje. Zásadne tu platí: povolené je to, čo sa obom páči. Aby ste zistili, čo to môže byť, vyskúšajte nasledovné: nastavte si odpočítavanie, napríklad na svojom mobile. Potom si sadnite nahí oproti sebe. Pozerajte sa vzájomne hlboko do očí, bez toho aby ste sa dotýkali. Vaša jediná úloha je dýchať. A to tak, aby váš dych ovanul vždy tvár vášho partnera. Zrýchľujte, spomaľujte, dýchajte hlasnejšie, až iskrenie nebudete môcť vydržať alebo až ubehne čas.

Varianty predohry pre single dámy

Štandardné číslo - 1

Dobré rozhovory sú základom pre dobrý sex

Než si k sebe niekoho vezmete domov, musí si to zaslúžiť šarmatnú, vtipnú a duchaplnou konverzácií. Rozhovor ako predohra musí byť.

Nové pravidlá

Hovoriť budete neskôr

Aj keď to nedotiahnete až úplne do konca: skúste to s mužom, ktorého hlas nepoznáte. Je to síce veľmi výnimočné, ale niekedy sa skutočne stane, že dvaja ľudia spolu majú sex bez toho, aby si predtým vymenili jediné slovo. Rozmyslite si vopred, čo urobiť, aby sa vám dnešný večer aj za týchto okolností vydaril. Vhodné oblečenie, hlboké pohľady a určitá gestá pritom samozrejme pomôžu.

Štandardné číslo - 2

Hranie rolí potrebujú len páry

Nevera často spočíva v pôvabe nového. Manželia teda vkĺznu do dohodnutých rolí, aby sa znovu spoznávali. Singles to nepotrebujú, láska na jednu noc je dosť vzrušujúce aj tak.

Nové pravidlá

Vypadnúť z role sa oplatí vždy

Váš nový objav vás má navštíviť. Vo chvíli, keď stojí vo dverách, mu zašepkajte do ucha, že vo vedľajšej izbe čaká kamarátka, ktorú vzrušuje pozerať sa na sex druhých. Keď s tým bude súhlasiť, musí si vziať pásku na oči. Pretože dotyčná žena v žiadnom prípade nechce, aby ju spoznal, bude tiež mlčať. Popíšte mu za to, ako pozorovateľka vyzerá. So všetkými holými faktami, napríklad, ako má veľké prsia a že si ich práve hladí. Začnite ho hýčkať a náhle prestaňte, aby ste k nemu pustila svoju spolubývajúcu.

Moment, vy s tymto hraním chcete naozaj čakať, až budete mať zase stály vzťah?

Chlapci a muži nie sú žiadni svätuškovia a dokážu využiť naozaj všetko, aby sa uspokojili. Nie je ale úplne najlepšie použiť ruku ženy? Alebo jej inú časť? Nájdite si preto partnerku na erotickej zoznamke!

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.