Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na august 2017

8.august 2017
Sex horoskop na august 2017

Ako si užijete posledný mesiac prázdnin a letných dovoleniek? Nastane nejaká žhavá chvíľa? Stretnete sexuálneho boha alebo bohyňu? Čítajte a dozviete sa!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčastnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Občas je dobré, keď sa veci trochu premiešajú a tento mesiac to za vás zariadi vesmír. Zatmenie Mesiaca, ktorý sa odohral 7. augusta, dá veci do pohybu a bude nasledovať zatmenie Slnka 21. augusta (ktoré bude viditeľné iba na území Spojených štátov) a bude vytvárať energiu zmien. Pokiaľ ste poslednú dobu zamestnávali svoju myseľ myšlienkou, či človek, ktorý zahrieva vašu posteľ, je pre vás ten pravý, august by vám mal v tom urobiť jasno.

Ak sa nachádzate v dlhodobom vzťahu, budete mať chuť robiť niečo inak. Koniec koncov, tie super žeravé polohy, na ktoré ste narazili na internete, sa nevyskúšajú len tak samé. Tiež budete premýšľať o priateľskom aspekte vášho vzťahu - myslíte podobne aj mimo spálne? A ako veľmi vás to vlastne na konci dňa trápi? Len vy sami môžete prísť na odpovede.

Zaujíma vás, čo si pre vás august pripravil? Vyhľadajte svoje znamenie a čítajte!

Baran (21. marec - 20. apríl)

Tento mesiac chcete robiť veci po svojom, Barani, a budete sakramentsky nahnevaný, ak vás niekto bude držať späť. Táto túžba sa bude sústrediť predovšetkým na spálňu (a bude to mať čo do činenia s Christianom Greyom) a je viac než jasné, že to vaše hrátky urobí oveľa horúcejšie ako obvykle. Venuša, planéta lásky, krásy a vzťahov, sa nachádza po väčšinu augusta v znamení Raka, čo vo vás bude vyvolávať túžbu usporiadať u vás párty alebo možno aj dve. Nezadaní Barani by sa mali držať v strehu, keď narazia na niekoho nového alebo zaujímavého. Mohlo by z toho nakoniec byť niečo oveľa, oveľa viac. Majte oči otvorené a buďte pripravení.

Býk (21. apríl - 21. máj

Merkúr, planéta myslenia, sa tento mesiac stáva retrográdnym, čo vás bude nútiť znovu prehodnotiť prepojenie s vaším partnerom. Ak ste slobodní a máte profil na nejakej zoznamke, mali by ste ho upraviť alebo kompletne prerobiť. Tiež sa začnete zaoberať tým, ako veľmi sa chcete v budúcnosti spájať s ľuďmi. Naozaj potrebujete mať s vaším novým milencom potenciálnu budúcnosť alebo vám nevadí, že to bude len o príležitostnom sexe?

Ak ste vo vzťahu, môžete sa poslednú dobu cítiť trochu zaseknutý v nejakej vyjazdenej koľaji. Veľmi sa kvôli tomu ale nestresujte. Vy určite prídete s nejakým nápadom na nejaké originálne rande alebo originálne strávený večer vo dvoch. Nebojte sa, že by ste za to dali hromadu peňazí, ako sa vám to stalo v minulosti. Vesmír vám vnukne nápady, pri ktorých si užijete, bez toho aby ste skončili s prázdnou peňaženkou.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Ak vás niečo štve, Blíženci, je na čase to zastaviť. Nepárať sa s tým, čo sa týka priateľstva, tak prečo by ste to mali tolerovať v posteli? Ak sa schádzate s niekým novým a v posteli vám to neklape, je úplne v poriadku to ukončiť - niekto nový sa môže objaviť skôr, než si myslíte.

Vo vzťahu? Potom by ste sa mali porozprávať so svojím partnerom o tom, čo vám v ňom funguje a čo naopak nie - z tejto konverzácie vyťažíte oveľa viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Budete sa tiež rozhodovať o nákupe niečoho veľkého, čo môže byť čokoľvek. Ale premyslite to dobre - naozaj to potrebujete a naozaj vám to za to stojí? Ak sa jedná o oblečenie, odpoveď síce môže byť áno, ale vedzte, že budete naozaj veľmi sexy, nehľadiac na to, čo máte práve na sebe.

Rak (22. jún - 22. júl)

August predstavuje ten pravý mesiac pre užívanie si žeravého sexu, Raci, tak choďte a doprajte si ho! Venuša, planéta lásky a vzťahov, sa bude nachádzať vo vašom znamení v podstate skoro celý mesiac, čo pre vás znamená, že sa budú diať veľké veci. S Venušou vo vašom znamení sa budete cítiť sexy, sexy a ešte viac sexy. Teraz je ten ideálny čas, aby ste vyskúšali nejaký skvelý role play. Prahnete po vyskúšaní nejakej erotickej pomôcky? Nebojte sa a choďte do toho.

Slobodní Raci, asi sa pristihnete, ako premýšľate nad tým, či vôbec máte čas na nejaký vzťah a ako veľmi na tom záleží. A viete čo? Niekedy je lepšie si len užívať všetko to nezáväzné potešenie, ktorého sa nám môže dostať. Nabažte sa ho do sýtosti.

Lev (23. júla - 22. august)

Levy, možno vám poslednú dobu príde, že tam vonku nikto za žiadne rande ani zoznámenie nestojí. Tento mesiac vám ale vesmír chystá obrovské prekvapenie. Uvidíte niekoho, koho poznáte, v novom a omnoho viac sexi svetle, a ktorý vám poriadne zamáva životom, a to aj tým sexuálnym. Ak sa nachádzate vo vážnom vzťahu, mali by ste si so svojím milovaným vyraziť niekam preč, aj keby to malo byť len na noc. Tak kam vyrazíte? Zabudnite na nejaké denné povinnosti a stereotyp - proste sa na to všetko vykašlite a užívajte si jeden druhého. Nebojte sa byť v posteli tí bezbranní, otvorí vám to dvere do sveta úplne nových možností.

Zaujíma vás, čo vás tento mesiac čaká?..

Panna (23. august - 22. september)

Merkúr, planéta komunikácie, sa tento mesiac nachádza v retrográdnom štádiu a zároveň vo vašom znamení. Vyzýva vás, aby ste sa na chvíľu zastavili a popremýšľali, čo chcete od zvyšku tohto roka. Ste spokojní s tým, ako sa veci ohľadom vášho sexuálneho života majú alebo by ste to radšej chceli nejako zmeniť? Ak ste vo vzťahu, zoberte svojho partnera a niekam vyrazte. Bude to naozaj vzrušujúce.

Ak ste sami, pristihnete sa, že snívate o nejakom perfektnom kamarátovi do postele a ten sa môže nachádzať oveľa bližšie, než si myslíte. Vzťah, ktorý vy beriete ako kamarátsky, sa môže premeniť v niečo oveľa viac potom, čo po naozaj hlbokej konverzácii vaše ústa nebudú len hovoriť ... ale tiež robiť niečo iné.

Váhy (23. september - 23. október)

Áno, veci sa síce majú výborne, čo sa vášho života týka, ale popremýšľajte - nie ste tento mesiac už náhodou pripravení na niečo nové a vzrušujúce? Ak áno, rozhodne to nie je zle. Nemáte partnera, skúste sa poobzerať po niekom kompletne odlišnom ako doteraz (iste, síce tie vaše typy nie sú zase tak zlé, ale chcelo by to skrátka zmenu). Ak nebudete vo vzťahu ani druhý augustový týždeň, tak by ste rozhodne mali vyraziť niekam von - niekto špeciálny tam na vás totiž bude čakať.

Ak už vo vzťahu ste, budete doslova prahnúť po zmene. Skúste si to rozdať na nejakom novom mieste, kde ste to ešte nikdy neskúšali alebo si na seba vezmite oblečenie, ktoré je odvážnejšie, ako bežne nosíte. Oboje sa vám oplatí.

Škorpión (24. októbra - 22. november)

Škorpióni, vy máte tento mesiac svoj sexuálny život zaistený. Venuša, planéta lásky a vzťahov, sa nachádza v spojeneckom vodnom znamení Raka, takže všetko pôjde ako po masle. Práca vás síce v tento mesiac môže naozaj veľa zamestnávať, avšak hneď ako sa vrátite domov, váš partner vás už bude očakávať a bude ochotný pre vás urobiť čokoľvek, len aby ste mohli prestať myslieť na prácu. Nebuďte prekvapení, ak sa rozprávanie v posteli pred zaspaním alebo po sexe zmení v konverzácii o vážnejších veciach - vesmír vám totiž posiela niekoľko vážnejších, dalo by sa povedať až filozofických rozhovorov.

Ak ste single, váš nový románik bude mať nejakú spojitosť s vašou prácou - Možno pracujete v rovnakej kancelárii, firme, odbore a stretli ste sa niekde na ceste do práce. Nech už je správne čokoľvek z toho, jednoznačne tam bude niečo viac ... Tak predsa to nenecháte len na vzájomne vymenenom pohľade.

Strelec (23. november - 21. december)

Pripravte si kvalitné prestieradlá, Strelci, pretože v auguste strávite skutočne veľa času v posteli. A nie preto, že by ste boli chorí:). Venuša, planéta lásky a vzťahov, bude celý tento mesiac vo vašom znamení, a to pre vás znamená jedno - neskutočne úžasné a vzrušujúce vyvádzanie. Urán, planéta prekvapenia, slobody a nezávislosti, sa stáva retrográdna a vďaka tomu budete pripravení otvorene hovoriť o tom, čo sa vám nepáči alebo s čím nie ste spokojní. Ak so svojím partnerom začínate prežívať skôr stereotyp než nejakú akciu, vyskúšajte niečo nové a uvidíte, že sa vám to obom bude páčiť.

Kozorožec (22. december - 20. január)

Zatmenie Slnka 21. augusta pre vás znamená vášeň a sex, čo z augusta robí skvelý mesiac na intímnosti a intímne zblíženie. Kým normálne si skôr doprajete nejakú tú rýchlovku a nič viac k tomu nepotrebujete, teraz budete vyžadovať aj nejakú konverzáciu pred tým, než sa "dáte do práce". Váš partner bude cítiť väčšiu potrebu sexu ako obvykle a môže to pre neho predstavovať aj spôsob, ako sa spoločne viac emocionálne zblížiť. Dajte mu trochu viac pozornosti a on vám to obrovsky oplatí.

Ste single? Venušu, planétu lásky, vzťahov a krásy, môžete v auguste nájsť vo vašom znamení, čo vás robí doslova magnetom na ľudí. Budete ich k sebe priťahovať neskutočnou silou. Buďte niečím zaujímaví, vystúpte z davu a rozhodne k sebe pritiahnete tú správnu osobu.

Vodnár (21. január - 20. február)

Vodnári, v auguste asi budete nad svojím sexuálnym životom premýšľať trochu viac ako v ostatných mesiacoch. Môže za to predovšetkým Merkúr, ktorý sa v tú dobu bude nachádzať v retrográdnom štádiu a vďaka tomu vám v hlave víria rôzne otázky. Stojíte skôr o nekonečný kolotoč striedania milencov alebo hľadáte radšej len jedného, ​​ale zato dobrého, ktorý bude s vami aj v horších situáciách? Budete túžiť po tom, vyrovnať rovnováhu medzi tým, čo chcete sami pre seba a čo vám váš partner alebo milenec môže poskytnúť. Niekedy je potrebné vziať veci do svojich rúk - holt čo sa dá robiť. Či už ste vo vzťahu alebo momentálne bez partnera (alebo niečo medzi tým), užite si cez víkend 5. a 6. augusta. Rozhodne nebudete ľutovať.

Ryby (21. február - 20. marec)

Vesmír má pre vás jasnú správu, ktorá sa týka vášho sexuálneho života, Ryby: Všetko je v poriadku. Hoci ste sa možno v minulosti kvôli hľadaniu toho správneho partnera stresovali, teraz vás to prejde. Zistíte totiž, že ste si uvedomili, že je možné stretnúť sa s niekým, kto sa stará, je sladký, sexy a tak nejako normálne. Ste vo vzťahu? Tento mesiac sa synchronizuje ako nikdy predtým. V posteli, v živote, bude to proste ... klapať. A ak sa vám bude chcieť stráviť celý deň v posteli, tak prečo nie? Koho by to malo zaujímať (okrem vás)? Nikoho! Je škoda premárniť túto skvelú sexuálnu energiu, ktorá medzi vami v auguste vládne.

Tak čo, páči sa vám váš horoskop na august? Stavíme sa, že je minimálne inšpirujúci. Vyskúšajte, čo vám radí a možno budete dosť prekvapení, čo to s vaším (sexuálnym) životom vykoná. A ak chcete trochu pomôcť s výberom sexuálneho partnera, zaregistrujte sa na sex zoznamke. Ak by ste radšej niekoho na dlhodobý vzťah, vytvorte si profil na internetovej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.