Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

11 odpovedí na zvrhlé otázky o sexe

20.júl 2017
11 odpovedí na zvrhlé otázky o sexe

Občas človeka napadnú otázky, na ktoré by rád vedel odpovede, ale buď sa nie je koho opýtať alebo sa hanbí. Dnes vám ale zodpovieme 11 takých otázok o sexe, ktoré vám iste nie raz preleteli hlavou. Niektoré sú naozaj veľmi pikantné...

Každý má určité nedostatky v sexuálnej vzdelanosti. Ak sa chcete niečo priučiť, ste tu správne, pretože je tu pre vás nachystaných 11 zaujímavých otázok, na ktoré odpovedala sexuálna terapeutička Megan Pollock. A aby to nebola taká nuda, je postarané o to, aby to neboli obyčajné otázky, ktoré vidíte všade na internete, ale trochu pikantnejšie, na ktoré len tak odpoveď nenájdete. Ste pripravený? Ideme na to!

Môžete si byť istý/á, že sa pri výmene partnerov do niekoho nezamilujete? Existuje nejaký spôsob, aby sa to nestalo?

Áno, naozaj existuje spôsob, vďaka ktorému môžete eliminovať to, že sa zamilujete do jedného z partnerov pri výmene. Avšak nikdy nič nie je stopercentné. Záleží predovšetkým na vás, vašom vzťahu a hlavne na tom, aké hranice si vytvoríte. Musia byť také, aby zabránili rozvinutiu emocionálneho vzťahu. Pre každú osobu sú tieto hranice iné, tu vám ale pridáme tie najbežnejšie, ktoré si môžete stanoviť:

  • nemať sexuálny styk s určitým párom viac ako xkrát (sami si určíte číslo)
  • mať styk v rovnakej izbe, to znamená, že váš "primárny" partner je v rovnakej miestnosti, či už sa nejakej akcie zúčastní alebo nie
  • nemať s vymieňaným párom žiadne sociálne väzby - nechoďte s nimi na večierky, do krčmy, ani na nákupy ...
  • neprevádzkovať s nimi žiadnu súkromnú konverzáciu mimo plánovanie stretnutí a stretnutia samotného

Ako zistiť či niekto netrpí nejakou pohlavnou chorobou?

Bohužiaľ na to neexistuje iný spôsob, ako si vyžiadať výsledky jeho testov. Možno sa vám to bude zdať trápne si ich požiadať, nič menej vaše zdravie je na prvom mieste. V zahraničí je to bežnejšie ako v SK, ale aj my by sme sa mali chrániť dostatočnou prevenciou, ktorá si vyžaduje výsledky testov na pohlavné prenosné choroby. Pre svoj vlastný pokoj na duši by ste sa aj vy mali ísť testovať. Nielen, že potom budete mať výsledky tiež v rukách, ale tiež budete mať istotu. Stačí jeden nechránený styk a pohroma môže byť na svete ...

Keď chce muž vidieť svoju ženu mať sex s iným mužom a navyše u toho masturbovať, robí to z neho gaya?

Sledovanie svojej ženy s niekým iným môže byť vzrušujúce hneď z niekoľkých dôvodov, vrátane toho, že ich vlastne pozoruje keď prežíva rozkoš, ale sám sa jej neučastní. Stávate sa voyerom. Hoci v celej veci hraje rolu druhý muž, nemá to čo robiť s vašou sexualitou, takže môžete byť v úplnom kľude. Navyše sa nemusíte stresovať ani nijak sústrediť na svoj výkon v sexe a veci okolo toho, ale môžete si vychutnať každú sekundu uspokojenia vašej ženy i tak. A samozrejme tiež sám seba.

Existujú nejaké činnosti, ktoré sa týkajú sexu, ktoré sú v nejakej zemi zakázané?

Iste a je ich pomerne veľa. Pre niektoré štáty sa jedná o bežné veci, pre niektoré to znamená odňatie slobody na niekoľko rokov. Ide predovšetkým o prostitúciu, nahotu, verejný sex, incest, obscénne telefónne hovory, niektoré fetiše, vlastnenie alebo predávanie erotických zariadení a hračiek. Niektoré štáty sú ešte rozdelené na časti, pričom v niektorých častiach to legálne je a v ďalšej zasa nie (napríklad v 20 častiach Texasu je ilegálne predávať erotické hračky, v ostatných však nie).¨

Kde sa dajú zohnať nástroje, ktoré sa používajú v gynekologických alebo urologických ordináciách?

Väčšina zdravotníckych nástrojov a prístrojov je dostupná v internetových obchodoch, ktoré sú venované tejto téme. Je ale možné, že niektoré z nich nájdete aj v iných online obchodoch alebo dokonca aj v lekárňach.

Čo robia ľudia, ktorí sú alergický na latex?

V dnešnej dobe alergia na latex už nespôsobuje také pozdvihnutie ako predtým, pretože už existujú bezpečné náhrady, ktoré latex neobsahujú. Väčšinou ide o problém s latexovými kondómami, ktoré sú najdostupnejšie. Ale tiež existuje veľké množstvo rôznych erotických hračiek, ktoré v sebe latex obsahujú a teda môžu byť nebezpečné. Človek alergický na latex by si rozhodne mal vždy prečítať zloženie skôr, než hračku alebo kondóm použije. Povinnosť výrobcu je toto zloženie uvádzať.

Toto si bohužiaľ alergici na latex neužijú

Je moja zvrhlosť naozaj spojená s niečím(divným), čo sa mi stalo v detstve?

To je naozaj dobrá a dôležitá otázka, jej odpoveď zaujíma veľa ľudí. Nemusí to tak nutne byť. Veľa ľuďom sa páčia rôzne zvrhlé veci a nemajú pritom vôbec žiadnu spojitosť s detstvom. Nič menej ale zážitky z detstva môžu výrazne ovplyvniť náš budúci "dospelácky" život, či už s pohľadu sexu alebo iného. To ale nie je všetko, zároveň to samé platí i o zážitkoch z obdobia dospievania i samotnej dospelosti. Je ale tiež dôležité podotknúť, že slovo "zvrhlý" môže znamenať naozaj veľa vecí a pre každého niečo iné, tiež sú to iné veci pre rôzne národy a podstata tohto slova sa menila tiež v priebehu histórie.

Môže sa žena naučiť squirt?

Áno môže. Squirt sa objaví, keď je tekutina vylúčená silne. Často sa to stáva, keď žena zapojí svaly panvového dna v dobe orgazmu (napríklad keď v tú chvíľu kýcha alebo kašle). U väčšiny žien sa svaly pri orgazme sťahujú tak, že tekutina odchádza smerom k maternici, pravdepodobne, aby sa tam lepšie dostali spermie. Avšak v niektorých prípadoch sa stáva, že svalové kontrakcie poháňajú tekutinu smerom von, a to potom spôsobuje výstrek. Nie je to známkou väčšieho potešenia, lepšieho zážitku alebo silnejšieho orgazmu. Žena sa môže dokonca sama naučiť, ako ovládať dané svaly, aby sa squirt dostavil. Pokiaľ to ale žena bude skúšať musí byť sklamaná (alebo jej priateľ), že to nevyzerá ako v porne. Väčšina žien nemá dostatok tekutiny, aby to robilo takéto výstreky.

Sú glory holes reálne?

Najskôr je asi potreba vysvetliť, čo to tá glory hole vlastne je. Určite už ste to videli v nejakom filme - jedná sa o dieru v stene, väčšinou v záchodovej kabínke, ktorou sa vsunie (väčšinou) penis, niekedy i jazyk alebo prsty, niekedy sa cez ňu len pozerá. A áno, naozaj sú reálne. Pre mnohých sa jedná o tabu téma, ale niektoré na tom vzrušuje anonymita, tá možno "zakázanosť" žiadne záväzky, čisto len zameranie na sexuálne potešenie bez toho, aby ste toho druhého videli.

Existuje nejaký bezpečný spôsob, ako vykonávať škrtenia samého seba za účelom vzrušenia?

Jedným slovom - nie. Škrtenia nebudú nikdy úplne bezpečné. V najhoršom prípade môže dôjsť k okamžitej zástave srdca a prerušeniu zásobenia mozgu kyslíkom, čo môže mať fatálne následky. Menšie následky potom zahŕňajú poškodenie nervov, modriny, porezania kože a iné fyzické ujmy. Existujú ale určité spôsoby, ktorými môžete tieto riziká zmenšiť. V žiadnom prípade škrtenia nerobte za účinku alkoholu, drog a tiež mnohých liekov (vrátane tých voľno predajných). Aj keď to budete vykonávať iba sami na sebe, vždy majte "po ruke" niekoho, kto vám môže pri ťažkostiach poskytnúť pomoc. Vždy používajte iba materiály, ktoré idú ľahko roztrhnúť alebo prestrihnúť. Nikdy nezachádzajte až do straty vedomia.

Budem schopný mať normálne sex po tom, čo som používal dlhú dobu krúžok na penis?

Áno, ak ste používal krúžok na penis len tak a nie zo zdravotných dôvodov, nie je žiadny dôvod, prečo by ste nemal byť schopný si znovu užívať sex bez neho. Možno si ale budete musieť zvyknúť na to, že tam "tá vec" skrátka nebude a tiež na to, že už nebude tak veľmy tvrdý a pevný ako s krúžkom. Ak ste ho používal kvôli erektilnej dysfunkcii, ani tak to nemusí byť problém, dnes už sa nájde veľa liekov, ktoré môžu slúžiť ako dobrá alternatíva krúžku.

A čo vy, máte tiež nejakú otázku o sexe, ktorá vám nedá spať? Skúste hľadať odpovede po zaregistrovaní sa na sex zoznamku.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.