Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sledoval ma a robil si na mne dobre

31.máj 2017
Sledoval ma a robil si na mne dobre

Naše paneláky od seba delí iba úzka cesta. Viem, najskôr som na to nadávala. Z balkóna oproti mojej kuchyne vidno všetko, čo sa v nej odohráva. Súkromie som poistila žalúziami aj tmavými závesmi. Odkedy však viem, kto oproti mne býva, nechávam odostreté.

Vonku sa začína stmievať, vyleziem z vane a vysuším si vlasy. Nestrácam čas zbytočným oblečením. Zo spálne prenesiem potrebné veci do kuchyne, jednu zo stoličiek otočím smerom von. Presne pred presklené balkónové dvere, v dokonalom uhle. Počkám ešte pár minút, napokon odhodlane zapnem svetlo a postavím sa pred okná zahalené závesom. Urobím pár krokov sem a tam, prehodím si vlasy, rukou prejdem po šiji a dbám na to, aby bol každý môj pohyb výraznýzmyselný.

Pomaly odostriem záves a zahľadím sa von. V skle vidím iba odraz svojho nahého tela, napriek tomu presne viem, kam sa pozerať. Pomaly si sadám na stoličku s pohľadom uzamknutým na rovnakom mieste. Prst si priložím k perám, najskôr nežne pobozkám vankúšik na ukazováčiku a vsuniem ho medzi pery. Pár krát ho prebehnem jazykom, potom k nemu pridám prostredník a oba prsty lížem a sajem. Privriem oči, ale iba trochu, zakloním hlavu a vydám sa prstami na púť po svojom tele.

Z pier skĺznem na hrudník, po hmate nájdem cestičku medzi prsiami a prejdem po nej niekoľko krát z hora na dol. Ukazovákom krúžim okolo bradavky a druhou rukou si hladkám krk a kľúčne kosti, predstavujem si, že je to on, že sú to jeho ruky skúmajúce moju horúcu pokožku.

Konečne zavadím o vztýčenú bradavku, prebehne mnou iskrička vzrušenia. Opäť si nasliním prst a pokračujem v dráždení tmavého kopčeka. Jemne navlhčím ukazovák druhej ruky a priložím ho k doteraz nedotknutej kozičke. V jemnom záklone, s hruďou vypnutou dopredu láskam obe bradavky naraz, dotyky začnú vysielať jasné signály môjmu lonu a cítim, ako začínam vlhnúť.

Na prsia postupne priložím ostatné prsty, hrám sa s nimi, stláčam ich k sebe a odťahujem od seba. Chytím každú bradavku do dvoch prstov a jemne potiahnem dohora, pustím ich a nechám padnúť do prirodzenej polohy. Hladím ich, trochu ponatriasam, stlačím tak silno, že na nich nachvíľku zostanú červené otlačky prstov.

Pravou rukou pomaly schádzam dole, hladkám sa na brušku a inštinktívne roztiahnem nohy od seba.  Blúdim po stehnách, pomaly nohy rozťahujem ešte viac a zosuniem sa na stoličke o čosi nižšie. So zatvorenými očami doslova cítim jeho prítomnosť, v hlave mi behajú predstavy ako pri mne kľačí a pomaly smeruje k mojej mušličke. Moja dlaň kopíruje pohyby z vízií a nahmatáva ružové vejáriky.

Zatiaľ čo jednou rukou sa stále venujem kozičkám, druhou začínam dráždiť klitoris. Každý drobný dotyk ma privádza do šialenstva, stačilo by pár rýchlejších pohybov a bola by som hotová. Nikam sa však neponáhľam, dvomi prstami vojdem do premočenej jaskynky a začnem ju jemne rozťahovať. Kĺžem nimi dnu a von, postupne pridám tretí aj štvrtý a zrýchlim tempo. Palcom si opäť rozdráždim klitoris a potom už stačí skutočne málo... V orgazme cítim ako sa mi napli všetky svaly v tele, vytrvalo sa prstujem ďalej, až kým neprejdú posledné sladké kŕče.

Pár krát si prstami poklepkám po klitorise, zo stolíka vezmem svoj obľúbený vibrátor a vložím si ho do úst. Uprene sa dívam na svoj odraz, lížem ho a stláčam medzi perami akoby bol živý, akoby bol jeho... Cítim ako mi od vzrušenia pulzuje celá kondička, nedočkavo vibrátor zapnem a priložím ho ku klitorisu. Orgazmus tento krát prichádza takmer okamžite. Neviem sa ubrániť hlasným vzdychom aj keď viem, že ma nemôže počuť.

Pomaly si robertka zasuniem do kundičky, zosuniem sa zadočkom ešte o niečo nižšie aby som mohla ísť pekne hlboko. Po niekoľkých zásuvoch zvýšim vibrácie a vrážam ho do seba rýchlejšie a rýchlejšie. Opäť pred sebou vidím to jeho dokonalé telo, prestávam sa ovládať a zošuchnem sa zo stoličky na zem.

Zostanem na kolenách, stále dosť rozkročená, jednou rukou sa opieram o sklo balkónových dverí a druhou do seba zasúvam vibrátor. Dostávam sa ním na to najlepšie miesto, nachvíľku ho nechám robiť svoju prácu v mojom vnútri a spamätám sa z tranzu, ktorý mi spôsobil. Prsia sa mi dvíhajú v rytme mojich hlbokých nádychov a mám čo robiť, aby som sa nezvalila na zem. Robertka zo seba do polovice vyberiem a prirazím najhlbšie ako sa dá, opäť nahlas zavzdychám a pokračujem v rýchlom prirážaní.

Zakrúžim ním vo svojej horúcej kundičke a dostanem ho na najcitlivejšie miesta, prirážam rýchlo a hlboko. Tesne pred vyvrcholením zadržím dych a nechám ho bez pohnutia vibrovať hlboko v sebe. Som v akomsi tranze, neovládam svoje telo a odrazu cítim náhle uvoľnenie. Po ruke mi začne stekať prúd teplej tekutiny.

Počujem ako kvapká na parkety, nemôžem si pomôcť a sklopím zrak. Chvíľku mi trvá kým si uvedomím, že som práve dosiahla svoj prvý mokrý orgazmus. Šikovne zo seba vibrátor vytiahnem a vylížem do sucha, očami stále sledujem tmu za sklom dverí.

Chvíľu hľadím svoje telo, vydýcham sa, pomaly vstanem a odídem k vypínaču. Zostanem stáť v úplnej tme, uspokojená no nervózna, sledujem balkón oproti môjmu a čakám na jeho odpoveď. Každá sekunda trvá večnosť, pomaly začínam pochybovať o tom, že vôbec niečo z toho videl. Už sa chystám vzdať to a odísť, keď sa za oknom jeho izby zažne malá lampa. Nesvieti silno, aj napriek tomu bez problémov vidím jeho nahé telo, presne ako z mojich predstáv. Stojí pred svojimi dverami, díva sa mi do očí aj napriek tomu že nevie, kde presne stojím.

Pohľadom skĺznem medzi jeho nohy, penis podobný veľkosti môjho robertka je stále v pozore. Vidím na ňom niekoľko lesklých kvapiek. Zo stola vyberie vreckovku a utrie ňou semeno zo svojej pravej dlane, venuje mi ešte jeden dlhý pohľad a načiahne sa k vypínaču lampy.

Zotriem všetko, čo po mne zostalo na podlahe, vyčistím vibrátor a spokojne odídem do postele. Nedokážem sa zbaviť všetkých tých predstáv, myšlienky na to, že ma skutočne celý čas sledoval a robil si na mne dobre. Mám ho plnú hlavu, zaspávam so vzrušením takmer rovnako silným ako to, ktoré som pred chvíľou zahnala.

Ak v Košiciach nemáte podobnú susedku, na sex zoznamke určite nájdete niekoho, kto bude ochotný skúsiť čosi netradičné. Čo tak dať si vzájomnú výzvu - ani raz sa toho druhého nedotknúť?

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.