Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Potrestaná sexom

16.jún 2017
Potrestaná sexom

Simona bola naozajstná ženská po všetkých stránkach. Krv a mlieko, široké boky, úzky pás a plné prsia. S veľkým, mäkučkým zadočkom vedela divy. Pre ňu typický temperament jej však dodával čosi naviac, iskru vzrušenia, ktorou ma vždy pritiahla k sebe. Nikdy som pri nej nevedel, čo ma čaká.

Každý máme svoje chyby a mojou najväčšou bola žiarlivosť. Priznávam, že som si na ňu robil priveľké nároky, hocikedy sa však mohla zbaliť a odísť. Lenže to by ona neurobila, takú šukačku ako so mnou by inde nezažila. Aj keď som si skutočne veril, občas ma premohli paranoje. A vtedy prišli najväčšie hádky. Aj tento večer, sedela na gauči, bosé nohy skrčené kdesi pod tým dokonalým zadkom, v tme jej obrazovka mobilu vrhala na tvár studené svetlo. Tenký, priesvitný župan jej spadol z ramena a odhalil poriadny kus jej prsníka. Stačil mi jediný pohľad a dostal som na ňu chuť.

Zhodil som zo seba kabát a odložil kľúče od auta. Bol som v predsieni dosť dlho, iste ma počula prísť, no zostala ticho. Pozdravil som ju, urobil pár krokov do obývačky a sledoval jej tvár. Ledva na mňa odvrkla chladné „Čau.“ Ani sa na mňa nepozrela. Miesto toho behala očami po mobile a nezbedne sa usmievala. „Som príšerne hladný. Máme niečo?“ Spýtal som sa stále pokojným tónom. „Nemohol si sa najesť v práci?“ Konečne zodvihla zrak od dotykovej obrazovky, drobné kučeravé vlásky okolo jej tváre vyzerali ako hady Medúzy. Výraz jej tváre celý obraz dokonale dotváral. „Ponáhľal som sa.“ Sadol som si na druhú stranu gauču. Díval som sa priamo na ňu, trvalo to asi minútu, odpísala na pár správ a až potom si všimla moje čakanie. „Fajn, niečo ti zohrejem.“ Otrávene sa zodvihla zo sedačky, popravila si spadnutý župan a odišla do kuchyne.

Nezaváhal som ani na sekundu, chytil som mobil zo stola a otvoril jej správy. Mohol som to tušiť, písala si s kolegom. Správy neboli doslova erotické, rozhodne však neboli nevinné. Viem dobre, ako so mnou flirtovala na začiatku, jemu teraz písala takmer to isté a on vôbec nenamietal. Začal sa vo mne hromadiť hnev. Okamžite som zabudol na prázdny žalúdok, vletel do kuchyne a postavil sa pri stôl. Mikrovlnka vydávala hlasný zvuk, Simona stála opretá o linku a v ruke držala nejaký leták. Bol som si istý, že ak by som sa s ňou hneď začal hádať, nič by dnes nebolo. A ja, okrem toho, že som bol nasratý, bol som aj strašne nadržaný. Skočil som k nej a pravou rukou som ju okamžite chytil pod bradou.

Vypleštila na mňa oči a rukou s letákom urobila gesto vzdávania sa. Iste, to bol čistý inštinkt, papier okamžite hodila na linku a oboma rukami sa snažila odsotiť ma od seba. Bola síce poriadne hašterivá, no za to slabá, vždy som ju ľahko vo fyzických „bojoch“ premohol. Hrdlo som jej stlačil o čosi silnejšie, už nemohla dýchať a začala sa červenať. V tvári sa jej začal črtať strach.

Pustil som ju, okamžite na mňa skríkla. Kvôli mikrovlnke musela byť hlasnejšia než obvykle. „Čo robím? Idem si zajebať, to robím!“ Vrátil som jej nepríjemný tón a chytil ju za pás, bol som si istý, že môj hnev neprehliadla. „Daj mi pokoj, nemám na teba chuť.“ Povedala o čosi pokojnejšie, stále sa snažila brániť mi dotýkať sa jej. Rýchlim pohybom som rozviazal jej župan, odhalil cestičku medzi jej prsiami, pupok a jemné ochlpenie medzi nohami. Ešte po mne chcela čosi vykríknuť, ja som jej však zapchal ústa jazykom a rukou prešiel medzi nohy.

Zasiahol som presne, necitlivými pohybmi som rozdráždil jej klitoris zatiaľ čo som celým zvyškom tela bránil tej mrche ujsť. Bránila sa poriadne, takmer som mal pocit, že ma prvý krát premôže. Bez varovania som jej strčil dva prsty do pičky, vrazil som ich poriadne hlboko a začal nimi krúžiť. Odlepila sa odo mňa a vykríkla, z časti od bolesti, z časti od vzrušenia. Zhnusene sa na mňa pozrela a tenkou látkou si zakrývala prsia. „Choď do riti, ak ma okamžite nepustíš tak...“ Dopovedať nestihla, zapchal som jej ústa voľnou rukou a neprestajne dráždiť jej mušličku. Rýchlo zvlhla, prsty som vyťahoval a vrážal do vnútra, pomaly sa prestávala tváriť, že sa jej to nepáči.

Zubami som odhnul župan z jej hrude, okamžite som sa prisal na jej bradavku a hrýzol do nej. Sykla od bolesti, vytiahol som z nej prsty a plesol dlaňou po jej cecku. Prudko dýchala a vystrašene sa na mňa dívala. Kolenom som pritlačil do jej rozkroku, keby predsa len chcela ujsť a župan som jej stiahol z ramien. Konečne bola ticho. Zo župana som vytiahol dlhú stuhu, zmotal som ju do gule a zapchal jej ňou ústa. Opäť sa začala brániť, kolenom som bolestne pritlačil o jej mokrú kundičku a znovu ju jemne priškrtil. Chytil som prvú utierku, ktorú som našiel a zaviazal jej oči.

„Neskúšaj sa brániť, ešte si ublížiš...“ Zašepkal som po cinknutí mikrovlnnej rúry. Nepríjemné ticho som prerušil ďalšou fackou cez cecky, napla hruď a sklonila zakrytú tvár do zeme. Otočil som ju k linke, rukami sa chytila o jej okraj a čakala, čo urobím. Rozopol som si nohavice, v ktorých sa už nedočkavo vypínal môj vták a priložil som ho k jej prdelke. Pár krát som ním prešiel po jej polovičkách, potom som ich roztiahol a vošiel do jej mušličky. Bol som vzrušený na maximum, môj hrubý penis ju celú zaplnil. Snažila sa kričať. Ramenami som ju objal okolo pása a začal prirážať, ani trochu som sa nesnažil byť jemný.

Chytil som ju za vlasy a pritiahol jej hlavu k mojim perám. „Toto by ti kolega nikdy neurobil, však?“ Po mojich slovách sa znovu začala trepať, prsty odtiahla z linky a snažila sa otočiť. Rýchlo som ju objal okolo ramien a pritlačil o svoju hruď. Celým telom som sa zaklonil, takže na mne z časti ležala, jednou rukou som spracoval váhu jej tela a druhou prešiel medzi jej roztiahnuté stehná. Stále som bol v nej, snažila sa stáť na špičkách, takže jej mušlička bola celkom roztiahnutá. Vyfackal som jej pošváčik a prudko ho dráždil až kým sa neupokojila. Vystrel som sa a nechal ju postaviť sa, automaticky sa natiahla k linke a ja som sa vrhol na jej bradavky. Stláčal som ich obe naraz zatiaľ čo panvou som prudko dorážal k jej zadku. Jednou rukou som z pŕs prešiel medzi nohy a opäť ju dráždil. Vyzeralo to, že sa urobila.

Otočil som ju tvárou k sebe, kľakol som si k nej a vrazil do nej tri prsty. Jazykom som prechádzal po jej klitorise, vždy sa jej páčilo, keď jej to takto robím. Ak aj predtým vrchol nedosiahla, teraz určite áno. Vyšiel z nej silný prúd šťavičky. Postavil som sa, odtiahol ju za vlasy do spálne a sotil na posteľ. Snažila sa niečo povedať, zo zapchatých úst však sotva vychádzali nejaké zvuky. Chytil som jej nohy a potiahol ich až za jej hlavu, vyzerala, akoby robila kotúľ vzad. V tejto polohe ju okrem látky dusili aj vlastné cecky. Postavil som sa nad ňu a s pokrčením kolien vošiel do nej. Dostal som sa poriadne hlboko, drepovaním som do nej vrážal až po gule. Snažil som sa oddialiť svoj orgazmus, ona však začala pičku poriadne sťahovať a tým ma takmer dokončila v sebe. Postavil som sa, sotil jej nohy do prirodzenej polohy a za krk ju vytiahol hore.

Kľačala na kolenách, prstami som jej z úst vybral kus látky a rýchlo ho nahradil svojim penisom. Stačilo zopár zásuvov a bol som hotový, vystriekal som sa jej do úst a posledné kvapky otrel o jej bradu. Okamžite si strhla utierku z očí, darovala mi znechutený pohľad a rozbehla sa do kúpeľne. Počul som, ako vypľúva. Ak by to neurobila, už mohla mať pokoj, takto si však garantovala ďalšiu poriadnu šukačku.

Máte to radi drsne? Na sex zoznamke určite nájdete niekoho, s kým si budete rozumieť.

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.