Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Poznáte erotické pomôcky vo forme byliniek?

11.máj 2020
Poznáte erotické pomôcky vo forme byliniek?

K zlepšeniu sexuálnej potencie a "vzbudeniu lásky" sa po stáročia pripravovali afrodiziakálne jedlá alebo magické nápoje. Niektoré boli naozaj účinné, iné boli skôr len placebo. Dnes už vieme, ktoré rastlinné afrodiziaká skutočne pôsobia, ich účinky boli totiž vedecky preukázané.

Čaj o piatej

Rastlín so zaručenými afrodiziakálnymi účinkami je mnoho a rad z nich si môžete doma aj vypestovať, ak tú možnosť nemáte, dajú sa tiež kúpiť. Najskôr je ale vhodné zistiť si o nich čo najviac informácií (dobrým zdrojom je napríklad kniha Rastlinné afrodiziaká). Potom sa už môžete pustiť aj do miešania afrodiziakálnych čajových zmesí. Pre nich je potrebné vyberať rastliny podľa toho, čo majú ovplyvniť (libido, erekciu, potenciu, orgazmus) a či je to pre oboch partnerov, alebo len pre jedného.

Do čajovej zmesi možno pridať rastliny na zlepšenie chute či farby, ktoré nemajú priame afrodiziakálne účinky. Niektoré rastliny alebo zmes rastlín môžu pôsobiť takmer okamžite, ale iné je potrebné užívať po určitú dobu, a platí tiež, že na každého nemusí pôsobiť rovnako. Veľkú úlohu zohráva aj pohlavie, vek, únava, zdravotný stav či psychické rozpoloženie.

Medzi vysoko účinné afrodiziakálne rastliny (pre mužov aj ženy) patrí maca peruánska, ktorej sa tiež hovorí peruánska viagra, tiež muira puama (Ptychopetalum olacoides), kotvičník zemný, ktorý sa dá veľmi dobre doma pestovať, a tiež huba hadovka smradľavá (Phallus indusiatus), ktorá má síce zvláštny pach, ale obsahuje látky podobné hormónom, ktoré dokážu u žien takmer okamžite vyvolať orgazmus, a to ich obyčajným privoňaním - čo je potvrdené aj vedecky!

Afrodiziakálne oleje

Aj niektoré rastlinné liečivé oleje majú vytúžené vlastnosti. Dajú sa veľmi dobre vzájomne miešať, aby sa dosiahlo čo najlepších účinkov. Pri nedostatočnom libidu, problémoch s erekciou, ejakuláciou, impotenciOU, frigidite môže pomôcť napríklad olej jazmínový, kardamonový, pačulový, santalový alebo ylang-ylang. Rastlinných liečivých olejov je veľa a sami si z nich môžete skúsiť namiešať afrodiziakálnu zmes. Informácie o olejoch s afrodiziakálnymi účinkami nájdete napríklad v knihe Liečivé oleje.

Pri nakupovaní si dajte veľký pozor, aby to bol 100% čistý prírodný liečivý olej. Syntetické aromatické oleje nemajú žiadne liečivé vlastnosti a môžu aj uškodiť. Pri zostavovaní afrodiziakálnych olejových zmesí to nepreháňajte s počtom druhov olejov. Ako základ týchto zmesí sa zvyčajne používa nosný olej (napr. jojobový) a po kvapkách sa do neho pridávajú vybrané afrodiziakálne liečivé rastlinné oleje. Pamätajte na to, že aj nosný olej má nejaké liečivé účinky a je potrebné s nimi počítať. Olejové afrodiziaká sú veľmi účinné a je nutná opatrnosť pri ich aplikovaní.

Dejte si před sexem čaj

Vôňa prebudí vášeň

Vôňa ovplyvňuje psychiku, citové rozpoloženie a tým aj sex. Človek dokáže rozoznať okolo tisícky vôní a mnoho si ich pamätať. Dôležité je, aby vôňa pochádzala z rastlín či rastlinných olejov. V ženách vzbudzuje sexuálnu túžbu vôňa jazmínu, ruže, vanilky, pačuli, pižma. Na muža pôsobí napríklad vône tekvice, levandule, škorice. Obe pohlavia priťahuje vôňa ligurčeka, lotosu, koriandra. Nezabúdajte však na to, že vôňa má navodiť príjemnú atmosféru, a nie nahradiť kúpeľ.

Medzi neklasické vône patria aj feromóny, čo sú chemické látky, ktoré produkuje telo, ale nedajú sa zachytiť čuchovými bunkami v nose. Existuje mnoho štúdií o vplyve feromónov na ľudské správanie a sex, ale ich závery sú zatiaľ nejednoznačné.

Ako pripraviť domáce rastlinné afrodiziaká

Množstvo ingrediencií v receptoch je uvedené na jednu dávku. Nikdy neužívajte ingrediencie, na ktoré ste alergický. Čaje pite max. 21 dní, potom si dajte 7 dňovej prestávku. Po zhruba 90 dňoch užívania čaju ho nahraďte čajom s iným zložením. Pred užívaním dobre zvážte svoj zdravotný stav a nikdy neriskujte. Ak si niečím nie ste istí, poraďte sa s odborníkom alebo lekárom, a to skôr ako začnete s užívaním.

Čaj pre zlepšenie libida

 • 3g damian (Turnera diffusa), drvený list
 • 3g kotvičníka zemného (Tribulus terrestris), drvená vňať
 • 3g maky (Lepidium meyenii), mletý koreň
 • 2g Zlatobyľa obyčajného (Solidago virgaurea), drvená vňať

Damian, kotvičník, zlatobyľ sa zalejú 400 ml vody teplej cca 95 stupňov Celzia a nechajú sa lúhovať 20 minút. Do čaju vychladnutého na 25 stupňov sa pridá 1g koreňa maky a dobre sa rozmieša. Pijú obaja partneri 200 ml 2x denne. Mužom zlepší potenciu a erekciu. Efekt sa dostavuje už po niekoľkých dňoch užívania.

Čaj pre vášeň

 • 4g maky (Lepidium meynii), mletý koreň
 • 3g damian (Turnera diffusa), drvený list
 • 3g muira puama (Ptychopetalum olacoides), mletá kôra alebo koreň
 • 3g ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), drvený list
 • 2g ženšenu (Panax ginseng), mletý koreň (najlepšie je kórejský červený ženšen)
 • 2g mäty piepornej (Mentha piperita), drvený list
 • 1g citrónovej trávy (Cymbopogon citratus), drvená vňať

Všetky rastliny (bez maky) sa zalejú 400 ml vody teplej cca 95 stupňov a lúhujú sa 20 minút. Do čaju vychladnutého na 25 stupňov sa pridá 1g koreňa maky a dobre sa rozmieša. Hodinu pred sexom obaja partneri vypijú po dúškoch 200 ml nápoja. Zlepšuje sexuálne funkcie, libido, potenciu a erekciu.

Namixujte si sex smoothie

Povzbudzujúce avokádové smoothie pre dvoch

 • 400g avokáda (Persea americana), zrelé, olúpané
 • 20g cibuľa, nakrájaná
 • 20g citróna, olúpaný
 • 4g macy (Lepidium meyenii), mletý koreň
 • 4g cesnaku siateho (Allium sativum), olúpaný
 • 5 ks čierneho korenia čierneho, celý
 • 400 ml červeného vína (kvalitné, najlepšie archívne)

Všetky ingrediencie sa zmiešajú a dobre rozmixujú, aby nezostali kúsky. Hodinu pred sexom obaja partneri vypijú po dúškoch 200 ml smoothie teplého cca 25 stupňov. Zlepšuje erekciu, zvyšuje libido, prehlbuje sexuálny zážitok. Pripravuje sa vždy čerstvá dávka. Obsahuje alkohol. Neužívať trvalo, ale len príležitostne!

Afrodiziakálny olej

 • 1,5 ml ylang-ylang oleja
 • 1,5 ml jazmínového oleja
 • 1,5 ml santalového oleja
 • 0,3 ml ružového oleja
 • 0,1 ml zázvorového oleja
 • 0,1 ml muškátového oleja
 • 200 ml jojobového oleja (ako nosný olej)

Všetky oleje sa zmiešajú a uchovávajú sa v dobre uzatvárateľnej, tmavej fľaštičke na tmavom chladnejšom mieste. Olej sa používa na masáž a trochu ho možno rozptýliť pomocou aromalampy do priestoru.

Už viete, čo bude obsahovať váš čajíček na nasledujúcich niekoľko dní? Užite si príjemný čas vďaka potravinám a vôňam s afrodiziakálnymi účinkami. Ak chcete niekoho ešte len zviesť, môžete mrknúť na sex zoznamku, tam určite nájdete niekoho, kto sa zviesť nechá rád.

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.