Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Šukanie na firemnej rekreácii

30.apríl 2020
Šukanie na firemnej rekreácii

Poznáte to zo starých komunistických filmov: zamestnanci podniku vyrážajú za odmenu na rekreáciu, najlepšie niekam do hôr, všetci sa tvária šťastne a naozaj si to užívajú. Na rekreácii sa nerekreujú, ale všetci priložia ruku k spoločnému dielu, uvedomelo diskutujú o politike a vracajú sa ešte odhodlanejší budovať štát.

Ja som toto zažil na vlastnej koži, keď som bol ešte mladý perspektívny pracovník. Ten obrázok, ktorý vykresľovali filmy, je samozrejme trochu mimo. My sme rekreáciu trávili často tak, že sme popíjali, čo sa dalo (zvlášť pri zájazde na Moravu, že) a obletovali sme ženy, ktoré tiež prišli. Alebo zamestnankyňu rekreačného zariadenia. Žiadna z tých, ktoré nosili sukňu, pred nami nebola v bezpečí.

Mal som svojích dvoch najlepších kamarátov a spolupracovníkov, Petra a Ľuba. Boli sme šviháci a boli sme veselí a zábavní, takže so ženami všetkého veku sme to jednoducho vedeli. Ako sa dnes moderne hovorí, tak vtedy to bolo úplne o niečom inom, aj keď dnes sa všetci tvária ako svätci. Všetci jazdili na tie chaty s tým, že to budú orgie. Šukania tam bola kopa, každý sa na to tešil. Aj tie všelijaké dievčatá a ženy, hoci robili najprv netýkavky.

Jeden rok sa mi obzvlášť vydaril. Hneď prvý večer nášho týždenného pobytu sa konal zoznamovací večer. Bolo tam veľa ľudí z Moravy a Slovenska a tí so sebou samozrejme mali domácu pálenku, takže sa veľa ochutnávalo, tancovalo, povrávalo... Bola tam Kvetka, ktorej podľa vzhľadu bolo čerstvých osemnásť, a tá sa lízla nejako viac, než sa na mladú dievčinu sluší . A zhodou šťastných okolností sa začala viac zaujímať práve o mňa. Tlačil som ju pri tanci pevne k sebe a nechcel ju pustiť ani medzi jednotlivými pesničkami. Kvetka sa smiala, pozerala na mňa svojimi veľkými očami a jej krásne bujné prsia sa mi utierali o hruď. To ešte neboli podprsenky, aké vídam dnes, vtedy sa nosili také tie látkové, špicaté, a Kvetka teda mala poriadne špičky.

To jej otieranie ma vzrušovalo. Potom som jej navrhol, že by sme sa mohli ísť trochu prejsť, aby sa nám ten alkohol vyvetral z hlavy. Vonku bolo celkom chladno, tak sa ku mne zase tlačila, pozerali sme na hviezdy a ona zrazu rozpráva, že je jej veľmi krásne. Ja som zašepkal, že by jej mohlo byť ešte krajšie, naklonil som sa k nej a pobozkal som ju. Na to, ako bola mladá, bola dosť odvážna, takže sa mi rýchlo podarilo ju zviesť. Muchloval som ju a ohmatával. Rozopol som jej tú podprsenku a hladil jej holé nádherné prsia. Potom som jej vyhrnul sukňu k pásu, stiahol nohavičky, trochu sa pohral s jej mušličkou a už sa mi úplne vzdávala a pomilovali sme sa tam na chladnej zemi na machu. Počas nášho mrdania sa Kvetka chvela zimou, ale aj vzrušením, zrýchlene dýchala, objímala ma a všetko jej správanie naznačovalo, že až bude trochu staršia a ešte skúsenejšia, bude z nej nenakojiteľná šelma.

Šukanie na firemnej rekreacii

Pokojne by som sa s ňou takto schádzal každý večer až do konca rekreácie. Opakovali sme to ešte dvakrát, tentoraz už v mojej izbe pekne v teple. Bolo to tak, ako som predvídal, Kvetka strácala zábrany a predvádzala mi poriadne rozdivočenú jazdu, hlavne vo chvíľach, kedy bola hore nado mnou. Potom sa mi ale zapáčila zase úplne iná kvetinka. To bola jedna zo slečien, ktoré tu pracovali v kuchyni. Mala oveľa plnšie tvary než Kvetka, celá bola taká kyprá až skoro tučná. Ale bolo na nej niečo sviežeho a rozkošne bucľatého a ja som si predstavoval, ako sa môj úd zanorí medzi jej horúce nesprávne tvarované pysky ohanbia a ja pekne preženiem kanca bučinou. Tá sa volala Jarka.

O Jarku som sa musel zaslúžiť trochu viac, tá mi do náručia neskočila sama. Pokukovala po mne, veselo so mnou vtipkovala, ale musel som si to vybehať, skladať jej básničky (to som vedel!) a tiež nosiť rozmilé kytičky horských lúčnych kvetov. Jeden kolega tam mal gitaru a ja som Jarke zabrnkal milostnú pesničku, ona vzdychala a potom bola konečne moja. Zamotal som jej hlavu možno viac, než som mal, a chudák dievča na tom po skončení rekreácie určite bola zle. Ale do postele som ju dostal. Teda do postele...

Prvýkrát som jej to urobil priamo v kuchyni. Bolo to dávno po večeri, všade už bolo zhasnuté a boli sme tam sami. Jarka mi ukazovala, ako to tam chodí. Ja som ju pritisol k veľkému výdajnému stolu, stískal som jej prsia a už som ju hladil v rozkroku. Bola trochu vyľakaná, lenže to moje dráždenie pre ňu bolo niečo tak nové a príjemné, že nedokázala jednoducho odolať. Potom som ju trtkal zozadu a jej vagínka hlasno čvachtala, pretože bola úžasne mokrá. Jarka mala veľa faldíkov, ktoré sa pri prírazov triasli a prelievali, ale ja som to s chuťou pozoroval a podnecovalo ma to, aby som ju trtkal ešte viac.

Ďalšia naša súlož prebehla tajne v kotolni, kedy som podplatil kotolníka fľaškou. Zobliekol som Jarku úplne donaha a prezeral si jej kypré tvary, všade som ju bozkal a olizoval a privodil jej vďaka tomu vyvrcholenie. Šukali sme dlho a niekoľkokrát za sebou. A naposledy som jej to urobil už zase v posteli, keď som sa votrel k nej do izbyčky. Trochu protestovala, že je odo mňa celá odretá, ale rovnako si dala povedať, a tak som jej mačičku napustil na rozlúčku. Mal som vyprázdnené vrece a z rekreácie odchádzal spokojnejší ako inokedy. A od svojich kamarátov som tiež získal nejaké informácie, že aj oni si uspokojivo užili.

Kam na rekreáciu pôjdete vy? Do KošícBratislavy alebo Banskej Bystrici?

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.