Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pegging: Oslobodzujúci akt, ktorý môže zachrániť vzťah

30.marec 2023
Pegging: Oslobodzujúci akt, ktorý môže zachrániť vzťah

Túžite dozvedieť sa viac o peggingu: Od koho iného by bolo lepšie sa učiť ako od osoby, ktorá sa mu už niekoľko rokov profesionálne venuje! Prečítajte si rozhovor s inštruktorkou peggingu Peggin Tha Stallion.

44-ročná pegstress Peggin Tha Stallion bude v dnešnom článku rozprávať, ako sa stala profesionálnou inštruktorkou peggingu – alebo, ak chcete, pegstress či peg-podnikateľkou –, ktorá zdieľa svoje znalosti umenia análneho potešenia široko ďaleko.

Venuje sa šíreniu peggingu, sexuálneho aktu, pri ktorom osoba (obvykle žena) používa pripínacie dildo na preniknutie do análneho otvoru svojho partnera (obvykle muža). Pegstress sa živí prostredníctvom OnlyFans a organizovaním osobných workshopov, školení cez Zoom a sexuálnych hier zameraných na pegging.

Poslaním pegstress je vzdelávať svet v oblasti peggingu, ktorý sa v posledných rokoch stáva menej tabuizovaným, pretože stále viac mužov prijíma potešenie z análnych hrátok a stimulácia prostaty. "Pegging" patril podľa štatistík Pornhubu za rok 2022 medzi najtrendovejšie vyhľadávané výrazy.

Magazín Men's Health vyspovedal pegstress Peggin Tha Stallion a vy sa teraz môžete dozvedieť viac o potešení z peggingu, o tom, prečo môže byť pegging oslobodzujúcim aktom a ako môže pegging zlepšiť váš vzťah. Tento rozhovor bol pre prehľadnosť upravený a skrátený.

Rozhovor o peggingu s pegstress Peggin Tha Stallion

Ako ste sa dostali k peggingu?

No, všetko začalo v čase, keď som bola profesionálna domina. Jeden submisívny muž ma požiadal: "Pani, chcem podstúpiť pegging." Doteraz som už používala dildá, análne kolíky a hračky do zadku a robila som análne hrátky s rôznymi otrokmi, ale tento termín som nepoznala, a potom som si ho vyhľadala a hovorím si, aha, hrátky so strap on dildom. A keď sme to robili, rozhodli sme sa, že to budeme robiť cez webkameru, pretože som už zistila, že som exhibicionistka. Keď som sa pozerala na monitore, ako ho pegujem, tak som jednoducho vedela, že toto je ono. V mojom mozgu, mysli a srdci to spustilo niekoľko vecí. Myslím, že to bol moment, keď sa to v mojom fetiši, kariére, práci a životnom štýle jednoducho polarizovalo.

Môžete povedať niečo o svojich rôznych peggingových službách?

Ponúkam individuálne, párové, virtuálne aj osobné varianty.

Moja prvá osobná skúsenosť bola s párom. Boli mladí, asi 24 a 25 rokov. A ona hovorí: "Chcem ho pegovať. Neviem ako. Nemám na to odvahu. Jemu sa to páči. Pozerá sa na tvoje porno." A v podstate som ju tým previedla krok za krokom; vysvetľujem jej všetko, čo robím, a prečo to robím. Keď mám na rukách rukavice, keď mu rozťahujem zadok a hrám sa v jeho zadku, hovorím: "Dobre, chcem, aby si dával pozor, drž si druhú polovicu." Ona k nemu stála čelom, držala ho a utešovala ho a ani to pre ňu v tej chvíli nebola sexuálna záležitosť. Tak sa o neho starala... A ja som si len hovorila: "Páni, toto nebolo to, čo som si myslela, že to bude." Ale v tej chvíli išlo naozaj o to, aby ho vzdelávala a starala sa o neho pri jeho prvýkrát a aby mohla jeho fantáziu plniť ďalej ona.

Prečo na základe vašich skúseností niektorí muži váhajú s peggingom?

Majú pocit, že ženy sú jediné, ktoré by mali byť penetrované. Tak ich to naučili ich rodičia, cirkev a ich kultúra.

Ako docielite to, aby sa vaši klienti cítili pri peggingu príjemne?

Pomáham mužom vyrovnať sa s pocitmi viny a hanby spojenými so záujmom a túžbou chcieť preskúmať análne aktivity. Žijeme v tejto heteronormatívnej, kolonizovanej a patriarchálnej spoločnosti a tieto veci ovplyvňujú naše reakcie a spôsob vyjadrovania. Aby som vôbec mohla viesť konverzáciu o peggingu, musím nakoniec tieto prekážky vopred vyvrátiť, aby sa ľudia cítili pohodlne a umožnili mi viesť s nimi dialóg o mojej vášni.

Zdá sa, že kým sa dostanete k peggingu, absolvujete veľa terapií...

Ja vediem oveľa viac dialógov. Musím vás oboznámiť s tým, že to nepodkopáva vašu mužnosť alebo maskulinitu, ani nemení vašu orientáciu alebo rodovú identitu. Musím vysvetliť, čo je to rodová identita verzus sexuálna orientácia. Niekedy s niekým hovorím o peggingu a stretávam sa s odporom, pretože má za sebou traumatickú udalosť. Môže to byť niečo také jednoduché ako: "V osemnástich som bol na vyšetrení prostaty a už mi nikdy nikto nič nestrčí do zadku." To je pre mňa veľmi dôležité.

Láka vás pegging? Preberte to s partnerom

Takže teraz to končí tak, že im musím pomôcť znížiť ich obranu a pomôcť im cítiť sa pohodlne a bezpečne a poskytnúť im priestor, aby si to mohli užiť. Potom sa stretávam s mužmi, ktorí dokonca mali zlú partnerku, a hovoria, že nie, že už nikdy. A ja na to: "Hej, pokojik predsa." Tam dole je veľa vecí, ktoré sú príjemné. Celé panvové dno je lemované nervami, ktoré vám môžu robiť dobre.

Akú spätnú väzbu dostávate od svojich klientov?

Stretávam sa s ľuďmi, ktorí hovoria: "Panebože, pomohla ste mi zachrániť manželstvo!" Alebo: "Teraz ma moja žena miluje. Robíme to každý piatok večer." Rada také veci počúvam.

Aké je pohlavie ľudí, ktorí navštevujú vaše kurzy peggingu?

Nehovorím len s hetero mužmi alebo hetero ženami a nehovorím len s queer ľuďmi, skrátka hovorím s jednotlivcami. To je asi prvá vec, ktorú rozdeľujem. Vyberte z toho sexualitu a vyberte z toho rod. Nazývame sa pegger, peggee. Zjednodušuje to veci a umožňuje ľuďom pristupovať ku mne z týchto dvoch hľadísk, lepšie ako: "Som muž. Nie som gay, ale toto sa mi páči."

Máte nejakých klientov, ktorí sa označujú za gayov?

Áno. Ja sa identifikujem ako two-spirit. V mojej sexualite je dualita. Som z časti domorodého pôvodu a veríme tomu, že v našej kultúre existujú určití jedinci, ktorí majú dualitu mužského aj ženského ducha. Myslím, že pretože mám oboje, priťahujem všetkých. Keď odoberiem pohlavie, potom som oboma energiami, môžem byť skrátka "otecko", rovnako tak môžem byť "pani". Narodila som sa s vagínou, ale vždy som mala pocit, že by som mala mať penis, a keď môžem, nosím penis.

Priala by som si mať penis. Penisom som posadnutá už od detstva

Ja tiež. Mala som šesť rokov a učila som sa cikať v stoji. Teraz ako 44-ročná žena si uvedomujem, že som tam dole vždy mala túžbu, pocit absencie niečoho, čo som mala mať.

Prečo si myslíte, že by mužom mohlo prospieť aspoň vyskúšať pegging?

Je to jediná príležitosť, kedy ste skutočne schopní prijímať a ste schopní si skutočne dovoliť prežívať to, čo prežíva vaša partnerka. Myslím si, že je to strašne zdravé, pretože si vďaka tomu budete viac vážiť svoju partnerku.

Ako sa zmenil váš pohľad na pegging odkedy ste sa stali profesionálkou?

Teraz je to o vyjadrení a o tom, aby sme si nespôsobili žiadnu alebo čo najmenšiu traumu. Keď som s peggingom začínala, spočiatku som sem tam ničila zadok. Nemala som zľutovanie. Hovorila som si: "Mám péro a vy všetci to pocítite." Pretože keď dostaneš takého vtáka, je to tak posilňujúce a chceš jednoducho dostať toho najväčšieho. Chceš si zaobstarať kladivo. Ale realita je taká, že to priemerný človek nemôže zniesť. Musíš začať v malom a musíš sa k tomu dopracovať. Mám veľa skúseností s poškodzovaním riti. Ale viem iste, že vďaka týmto skúsenostiam už viem, ako ich potešiť a nepoškodiť. Takže dúfam, že sa mi to podarí splatiť.

Čo ste sa vďaka peggingu naučili o sexe?

Myslela som si, že moja sila spočíva iba v prijímaní penisu a v tom, ako s ním nakladám. Všetko, čo som si vytvorila o svojej sexuálnej identite, sa točilo okolo toho, ako napríklad schopnosť pripraviť sa na prijatie toho pera a sania toho pera. Ale keď sa stanete peggerom a dostanete sa na druhú stranu, chápete sex z toho hľadiska, že sa nemusíte prezentovať spôsobom, ktorý je pre penis príjemný, pretože penisom ste vy.

Je niečo, čo sme ešte neprebrali a o čom si myslíte, že je dôležité, aby sme to vedeli?

Práve nedávno za mnou v New Jersey prišiel jeden černoch a hovoril: "To, čo robíš, je sračka pre belochov." Chcem povedať, že nič také ako "sračky pre belochov" neexistuje, pokiaľ ide o sex. Pokiaľ ide o sexuálnu slobodu, nič také neexistuje; to je hlas vašich utláčateľov, ktorý sa ozýva. Musím dať svojim ľuďom najavo, že to robíme pre nás. Je v poriadku užívať si a vyjadrovať sa, akým spôsobom chcete.

Muži, nebojte sa peggingu. Ak túžite po ňom, povedzte si o neho!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.