Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Bývala som si svojou orientáciou istá, ale...

23.marec 2023
Bývala som si svojou orientáciou istá, ale...

Nikdy som nepochybovala o svojej sexuálnej orientácii a vždy som vedela, že som heterosexuál na 100%. O opaku ma mala presvedčiť cudzia žena na jednej párty.

Ale začnem od začiatku. Jeden piatkový večer sme vyrazili s priateľmi do tanečného klubu. Všetci máme radi pohyb, takže to bola jasná voľba na dnešný večer. Navyše chlapci mali v úmysle pobaliť tam nejaké kočky. Tak sme teda vyrazili. Ja a štyria chlapci.

Keď sme dorazili, parket už bol skoro plný. Posadili sme sa k baru a objednali si prvé pivečko. Rozhliadali sme sa okolo a hodnotili slečny v okolí. Aj ja som občas prihodila nejakú tú poznámku a náramne sme sa pritom bavili. Keď tu sa na parkete objavila, ako moji drahí kamaráti poznamenali, luxusná roštenka. Stavaná bola dobre, to sa musí nechať. Vysoká, štíhla ale s pekne okrúhlym zadočkom a pevnými veľkými prsiami. Prirodzene blond plná štice jej padala na ramená sotva skryté pod malé tričko, ktoré pevne obopínalo jej prsia. Model doplnila kraťoučkou sukňou s volánikmi, ktorá jej padala na perfektne vytvarované stehná. Pozrela sa naším smerom a zažmurkala dlhými riasami, prižmúrila oči a... žmurkla... Áno, fakt tá kočka žmurkla smerom k nám a všetci sme si v tej chvíli mysleli, že žmurká práve na nás.

Aj ja som si to myslela a prešlo mnou mrazenie a zachvela som sa. Bola fakt veľmi krásna, ale nie ako tak= tie umelé mačičky. Mala krásne úprimný úsmev a koketný pohľad. Vrtela tým svojim pevným zadočkom a presne vedela, čo robí. Akoby úplne každý jej pohyb mal svoj zmysel. Niekoľko sekúnd sme tam všetci len tak stáli a s otvorenými ústami na ňu pozerali.

Potom sa ale parket okolo nej zomkol a Ona s veľkým O zmizla v dave. Pokračovali sme v pitke a tárali o hlúpostiach. Večer pokročil a hladina v našich telách postupne stúpala až na mieru, keď sa chlapci začali cítiť pánmi tvorstva, levmi na love a začali loviť okolo sa vrtiace dievčatá. Ja som zatiaľ sedela na bare a pozorovala ich menej či viac vydarené pokusy uloviť nejakú cudziu slečnu.

Moja nálada na flirtovanie stúpala s počtom vypitých drinkov. Keď už som bola v tancovacej nálade vydala som sa na preplnený parket a začala rozbiehať svoje tanečné kreácie. Náramne sme sa bavili našimi tanečnými výkonmi, keď tu sa vedľa nás zjavila tá kočka, na ktorú sme predtým tam civeli. A na prekvapenie všetkých nešla tancovať ani s jedným z mojich kamarátov, ale hodila očko po mne. Pýtavo som sa pozrela a ona pritancovala bližšie. Zrazu som zacítila jej vlhký jazyk na svojej šiji. Na prvú milisekundu mi to prišlo nevhodné, snáď sa mi to aj nepáčilo, ale už o maličkú chvíľku neskôr som sa poddala tanečnému rytmu jej tela. Najprv veľmi pomaly a obozretne sa ku mne približovala, až už sa jej boky občas dotkli tých mojich.

Táto hra ma začínala baviť viac a viac. Jej ruky sa pomaly ovinuli okolo mojich bokov pričom sa mi stále pozerala do očí. Jej pohľad bol taký podmanivý a tak žiaduci. Nedokázala som uveriť, čo práve robím. Jej dotyky mi nevadili, ba čo viac, poddávala som sa jej a túžobne očakávala, čo bude ďalej. V nohavičkách som už cítila mokro a moje prsia sa napružili. Aj môj pohľad sa zmenil, začala som ju vnímať inak.

Celú dobu nič nepovedala a len sa akoby letmo dotýkala môjho tela. Tancovali sme telo na telo, keď zrazu si jej pery bez okolkov vzali tie moje. Bol to môj prvý bozk so ženou a toľko ma prekvapilo, ako je to iné a toľko vzrušujúce. Jej jazyk veľmi umelo skúmal ten môj a s nežnosťou ženám vlastná ma ochutnávala. A ja som ju ochutnávala a náramne si to užívala. Jej prsia sa treli o moje bradavky a čím viac sa ku mne približovali, tým viac som vedela, že toto už nie je hra, že toto bude mať len jeden možný koniec.

Tanečné rytmy odzneli a sálou sa začali ľanúť pomalé skladby. Než som sa stihla spamätať, kočka mi zmizla z očí a jediné, čo som videla, boli doslova slintajúce pohľady mojich kamarátov. Dočkala som sa pár komentárov typu: No teda ty to rozbiehaš. Nevezmeš nás so sebou? Atď.

Necítila som žiadnu hanbu, ba čo viac, skvele som si to užívala. Možno za to mohlo pitie, možno sa len prebudilo čosi vo mne. Trochu sklamaná, ako rýchlo sa toto dobrodružstvo skončilo, som sa vrátila k baru ak ďalšiemu drinku. Samotnú ma prekvapilo, ako veľmi ju chcem vidieť znova, ako veľmi si prajem, aby sa ma zase dotýkala a aby ma bozkávala, ako vie len ona. Po pomalých skladbách už všetci kamaráti mali svoje obete a pomaly sa začali vytrácať. Nakoniec som ostala na bare sama, a tak som si rozkázala ďalší drink. Vedela som, že sa za chvíľku zase všetci vrátia, len čo si užijú. A tak som tam tak sedela a popíjala, keď tu sa po mojom chrbte začali potulovať čiesi ruky. Podľa jemných a presne mierených dotykov som vedela, že je to ona. Skoro som sa začala usmievať ako malá.

Otočila som sa na barovej stoličke a vášnivo ju k sebe pritisla horúcim bozkom, teraz to smerovalo odo mňa a očividne to bolo presne to na čo čakala. Už nebola taká zdržanlivá ako predtým. Jej ruky tlačili a zvierali presne tie časti môjho tela, kde je mi to najpríjemnejšie. Vtedy prvýkrát som si uvedomila, že žena je najlepšia milenka, pretože pozná svoje telo, teda aj to moje.

Erotická poviedka Bývala som si svojou orientáciou istá, ale...

Ešte chvíľu sme sa bozkávali pri bare, keď sa vrátil prvý z kamarátov. Mrknutím oka naznačil, že ma na stráži vystrieda a teraz už nič nebránilo tomu, aby sme sa vytratili aj my dve. Toľko som túžila po tom zvierať jej telo a bozkávať jej pevné prsia. Sať jej bradavky a ochutnať jej mušličku. Pochopila, že sa aj ja chcem vytratiť, a chytila ma za ruku. Viedla si ma sálou k východu a ja som horela túžbou milovať sa s tou cudzou ženou ako nikdy so žiadnym mužom. Akonáhle sme vyšli na ulicu prekvapilo ma, že ma vedie hneď do vedľajšieho vchodu, ale mala od neho kľúče, tak som to nijako zvlášť neriešila. Chcela som už čo najskôr cítiť jej telo na mojom. Vyšli sme na prvé poschodie a zastavili sa pri prvých domových dverách.

Pozrela sa na mňa a spýtala sa: "Si si istá?"

Vtedy som prvýkrát počula jej hlas. Tú vetu vyriekla mierne priduseným temným hlasom, až sa mi telo zachvelo. Namiesto odpovede sa jej dostalo vášnivého bozku. To jej stačilo. Odomkla dvere a doslova ma vtiahla dovnútra. Viedla si ma bytom a zároveň odhodila topánky. Aj ja som sa teda zula. A pokračovali sme temnou chodbičkou ďalej. Otvorila dvere a rozsvietila. Miestnosť kam si ma viedla bola veľká kúpeľňa s rohovou vaňou. Otočila kohútikom a začala napúšťať vaňu vodou. Pridala dve tekutiny v malých fľaštičkách a v okamihu miestnosť prevonila podmanivá vôňa. Poodstrčila ma od seba a začala pomaly zdvíhať to maličké tričko, až sa predo mnou objavili jej prsia. Neváhala som a začala sa im venovať. Jej bradavky už boli vzrušené a každý dotyk môjho jazyka jej spôsobil rozkoš. Zatiaľ čo som sa prisávala k jej prsiam, rukami som jej rozopla sukienku a zistila, že bola celú tú dobu naostro. Mrkla na mňa a v okamihu ma vyzliekla. Stáli sme tam nahé a obe sme chceli tú druhú. Posadila sa do vane a vyzvala ma, aby som išla k nej. Mileráda som jej prianiu vyhovela.

Sadla som si čo najbližšie k nej a dychtivo sa dotýkala jej tela, bozkávala som ju, ako by to malo byť naposledy. Cítila jej jazyk na svojom a jej už vzrušený dych. Naše lony sa dotýkali a ja som cítila jej mierne chvenie. Stlačila som jej zadok a trochu ju k sebe pritisla. To prvýkrát zalapala po dychu a ten vzdych ma okamžite dostal. Zatúžila som, aby pod mojimi rukami vzdychala viac. Vtedy mi došlo, čo sa jej páči. Páčilo sa jej, keď som bola trochu hrubá, ale len tak, aby vedela, že jej neublížim. Vlastne to bola len taká hra, chcela cítiť, ako veľmi vo mne vzbudzuje túžbu. Tlačila som jej prsia a ona mi vzdychala do uška zatiaľ čo ma bozkávala na šiji. Bože, tie jej horúce pery okamžite našli miesta, ktoré sú najcitlivejšie. Presne vedela kde a ako…

Cítila som každý milimeter jej horúcich vlhkých pier, ako sa dotýkajú mojej kože. Čím viac ona bozkávala mňa, tým viac som sa ja dotýkala jej tela. Jedna druhú sme dostávali vyššie a vyššie. Vedela som, že s ňou sa do neba dostanem ľahko a rýchlo. Keď sa jej ruka prvýkrát dotkla mojej mušličky, zastonala som aj ja prvýkrát. Keď som otvorila oči, uvidela som jej spokojný výraz. Pousmiala sa a prenikla rukou do mňa. Jej prsty si hľadali cestu do môjho vnútra a okamžite sa dostala na môj G-bod. Len čo po ňom po prvýkrát ľahko prešla prstami, zachvela som sa a prešiel mnou prvý orgazmus.

Cítila som, ako ju zvieram v náručí a vzdychám. Jej výraz sa nezmenil. Ja som však ešte nemala dosť. Chcela som ešte a viac a ona to z môjho pohľadu ihneď spoznala. Zdvihla sa a za ruku ma viedla so sebou. V kúpeľni sme sa narýchlo osušili a už si ma viedla do inej miestnosti. Bola to spálňa, ktorej vládla veľká posteľ v tvare kruhu. Zapálila sviečky v rohu izby a vrátila sa ku mne. Za ruku ma viedla k posteli a pri nej do mňa stačilo len trochu zatlačiť a ja som sa prepadla dozadu na posteľ. Na nič nečakala a pridala sa ku mne.

Jej jazýček putoval pomaly od stehien cez triesla, kde sa až príliš dobre vyhla dotyku s akoukoľvek časťou mojej broskyne a cez bruško sa tak dostala k mojim prsiam, ktorá už netrpezlivo očakávali jej pery. Už zase som balansovala nad priepasťou rozkoše a nechápala, ako je to možné. Jej ruky putovali po mojom tele a ja som zatúžila mať ju vo svojich rukách. Svojou silou som ju prekulila v okamihu na chrbát, a než stačila zažmurkať, bola som jednou rukou vo vnútri jej jaskynky. Rozšírili sa jej bábiky a jej pohľad dostal iný výraz. Jej oči sa na mňa smiali a čím viac ich žmúrila, tým viac som ju chcela.

Prstami som vnútri nej krúžila dookola a palcom som zatiaľ jemne masírovala jej klitoris. Vzdychala už nahlas a jej koža začala byť citlivejšia. Nohami ma obopínala a tlačila k sebe viac a viac. Jej orgazmus prichádzal. Bola to doslova explózia, jej telo sa prehlo a nohami ma zovrela tak pevne, že som skoro nemohla dýchať. Sekundu bola úplne ticho a potom s výdychom zakričala rozkošou. Prepadla sa späť na posteľ a v sekunde sa už vzpierala na rukách a rukami ma k sebe pritiahla. Jej bozky boli o toľko dravšie, až mi brali dych.

Podsunula sa podo mnou a otočila sa. Teraz som mala pred tvárou jej mušličku a ona zase tú moju. Nečakala na nič a jazykom sa zanorila medzi moje pysky ohanbia. Rukami tlačila môj zadok a jazykom sa aj pohrávala s mojím klitorisom. Pristúpila som na jej hru a robila presne to, čo ona so sekundovým oneskorením. Aj jej sa hra páčila, pretože v nej pokračovala s neskonalou chuťou. Napodobňovala som jej pohyby. Ako jej jazyk putoval po mojej mušličke. Ako sa jej prsty ponárali do mňa aj to, ako sála môj klitoris. Všetko to som jej oplácala s neskonalou chuťou. Jej telo sa pod mojimi pohybmi krútilo a stonala rovnako ako ja.

Neprestali sme, kým nás obe nezmohla únava. Akonáhle zaspala, vytratila som sa späť na zábavu ku chlapcom. Všetci už sedeli pri bare a netrpezlivo čakali na rozprávanie mojich zážitkov...

Nažhavila vás táto poviedka? Kvôli hľadaniu partnera na sex nemusíte chodiť do baru. Stačí sa zaregistrovať na našej sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.