Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Naučte sa stimulovať tie správne miesta na mužskom tele – 2. diel

7.november 2023
Naučte sa stimulovať tie správne miesta na mužskom tele – 2. diel

Nažhavte svojho partnera stimuláciou na tých správnych miestach! Aj v dnešnom druhom diele vám priblížime netradičné miesta na tele, ktoré by vám pri predohre nemali byť cudzie, a poradíme spôsobmi, ktorými stimuláciu na konkrétnej časti tela vykonať čo najefektívnejšie.

Pokiaľ ste zmeškali prvý diel článku o stimulácii mužského tela, určite si ho prečítajte. Nájdete v ňom 20 skvelých miest, ktoré by ste nemali prehliadať, ale naopak sa im začať venovať. Teraz si už ale predstavíme ďalších 21 zaujímavých častí mužského tela, ktorých stimulácia dovedie vášho partnera do stavu príjemného vzrušenia.

Stimulácia týchto miest muža nažhaví!

Spodná časť nôh

Spodnej časti chodidiel býva pri masáži nôh a pedikúre venované najviac pozornosti, a to z dobrého dôvodu. "Táto oblasť je pokrytá tlakovými bodmi a vzrušivými zónami, čo z plôšok nôh robí veľmi obľúbené miesto na dotýkanie bez ohľadu na ich pohlavie alebo sexuálne preferencie," vysvetľuje Barrett.

Vyskúšajte toto: Barrett upozorňuje, že aj keď je toto miesto veľmi sexy, môže tiež veľmi štekliť, takže sa radšej vyhnite rýchlym ľahkým pohybom. "Chcete, aby stonali, nie aby sa chichotali. Preto namiesto toho používajte jemné, pomalé a rovnomerné ťahy špičkami prstov," navrhuje Barrett. Skúste meniť tlak, aby sa krv pekne rozprúdila.

Nohy všeobecne

Pokiaľ ide o erotogénne zóny, nohy sa rozhodne nachádzajú na prvých priečkach. Okrem toho, že je to jednoducho príjemné, existuje dôvod, prečo sú reflexné masáže také obľúbené: "Na chodidlách sa nachádza mnoho nervových zakončení," hovorí sexuálna terapeutka Rhoda Lipscomb, PhD. Čo z nich samozrejme robí skvelú oblasť na stimuláciu.

Vyskúšajte toto: Nebojte sa, nemusíte byť fetišisti na nohy, aby ste to zvládli. "Začnite masážnym olejom a masírujte partnerovi chodidlá," hovorí Lipscomb. Venujte pozornosť všetkým oblastiam, o ktorých sme sa zmienili (prsty na nohách, medzi prstami, klenba, Achillova šľacha), a tiež vankúšikmi päty a vonkajšiemu okraju chodidla, aby ste dosiahli celoplošnú eufóriu. A ak k tomu chcete pridať aj jazyk a bozky, urobte to.

Spodná časť Achillovej šľachy

Áno, to miesto, ktoré sa vždy rozodreje, keď sa prejdete v nových topánkach! "Medzi pätou a členkom sa nachádza tlakový bod veľkosti špičky prsta, ktorý skrýva obrovský potenciál vášne," hovorí Laura Norman, autorka knihy Feet First. "Tento bod je spojený s pohlavnými orgánmi a jeho stlačením sa uvoľňuje energia, čo vyvoláva pocity rozkoše," vysvetľuje.

Vyskúšajte toto: V polohe obrátenej kovbojky uchopte partnerove chodidlá a pulzujte tento tlakový bod v rytme svojich prírazov. Vyskúšajte to tesne predtým, než sa váš náprotivok chystá vyvrcholiť, aby ste mu naozaj vyrazili dych.

Prostata

Najpodceňovanejšia časť tela muža. "Prostata je obrovská erotogénna zóna," hovorí Lipscomb. "Ak je správne stimulovaná, môže vášmu partnerovi priniesť intenzívne potešenie." Predstavte si ju ako klitoris vášho partnera – je to jeho najcitlivejšie miesto.

Vyskúšajte toto: Pre začiatok prechádzajte nalubrikovaným prstom okolo partnerovho análneho otvoru. Táto stimulácia sama o sebe môže stačiť, ale ak ich pre viac (a akonáhle sa svaly stihnú uvoľniť), zasuňte ukazovák asi dva centimetre dovnútra - tam by ste mali cítiť prostatu. "Ohnite prst smerom nahor k bruchu a pohlaďte ju," hovorí Lipscomb.

Mužské telo ponúka množstvo možností stimulácie

Jeho predstavivosť

Dobre, možno to nie je hmatateľná vec, ktorej sa môžete dotknúť, ale verte, že stimulovať partnerovu myseľ rozhodne možno a je to sakramentsky sexy. "Nechajte mu nejaký čas na zváženie vašich dotykov – kým vaše prsty dorazia na jeho kožu," hovorí Nelson. Dokonalé dráždenie.

Vyskúšajte toto: Nelson hovorí: "Zašepkajte mu do ucha a povedzte mu, čo všetko sa chystáte urobiť bez toho, aby ste sa dotkli jediného chĺpku na jeho tele." Neviete, čo povedať? Jednoducho predstierajte, že si píšete sextujete, akurát to povedzte v reáli.

Zadok

"Váš partner tu bude mimoriadne citlivý," hovorí sexuologička z Good Vibrations Carol Queen, PhD. "Plácanie do jeho polovičiek, hoci len ľahké, majú tendenciu stimulovať celú oblasť." Predstavte si to ako pomalé vibrácie, ktoré prúdia vnútornosťami vášho partnera.

Vyskúšajte toto: Ak je váš partner prístupný malým hrátkam s plácaním, je super to skúsiť, keď je na vás v akomkoľvek variante misionára. Stlačte mu zadoček, keď sa trafí do správneho miesta, alebo mu dajte rýchly výprask, pokiaľ sa vám to obom páči. "Nebojte sa ho tam chytiť alebo pohladiť," hovorí Queen.

Philtrum

Sexuologička Jess O'Reilly, PhD, vysvetľuje, že philtrum - teda malá ryha nad perami - je už dlho považované za erotogénnu zónu. "Samotné slovo 'philtrum' sa prekladá z latinského výrazu pre nápoj lásky," dodáva.

Vyskúšajte toto: O'Reilly navrhuje, aby ste philtrum stimulovali veľmi jemným bozkom na túto oblasť tesne predtým, než jazykom zídete do ryhy a stretnete sa s jeho hornou perou.

Raphe

O'Reilly vysvetľuje, že raphe je deliaca čiara, ktorá prebieha stredom mužského genitálu. Táto línia vedie od konečníka k špičke penisu (cez perineum, miešok a samotný penis).

Vyskúšajte toto: O'Reilly navrhuje, aby ste túto čiaru sledovali jazykom. Aby ste sa posunuli ešte o krok ďalej, navrhuje zapojiť lubrikovaný bullet vibrátor, ktorým tiež budete nasledovať túto líniu, zatiaľ čo budete s vibrátorom striedať dýchanie, lízanie a sanie tejto oblasti.

Spodná pera

Harris hovorí, že pery všeobecne sú jednou z najcitlivejších častí tela. Pri bozkávaní sa neponáhľajte - existuje dôvod, prečo vás okusovanie a zmeny tlaku môžu pri správnom prevedení priviesť až k orgazmu.

Vyskúšajte toto: Harris navrhuje okusovať spodnú peru a prípadne sa pokúsiť o silnejšie uhryznutie (ak sa zdá, že je k tomu partner naklonený). "Pocity prechodu od nežného bozku k niekoľkým uhryznutiam vášho partnera prekvapia a vzrušia jeho mozog."

Vyskúšajte citlivosť partnerovho tela od hlavy po päty

Véčko

"Okrem toho, že sú tieto vyrysované brušné svaly horúce a pekné na pohľad, je táto oblasť v tvare V ohniskom rozkoše," vysvetľuje klinická sexuologička a psychoterapeutka Kristie Overstreet, PhD. Nielenže je vzrušujúce, že váš partner má vstupenku do prvého radu a môže sledovať, ako ho stimulujete, ale je to aj ľahká zastávka k naozaj veľkému vzrušeniu pred orálnym sexom.

Vyskúšajte toto: Nechajte partnera ležať na chrbte, zatiaľ čo vy si naň ľahnete obkročmo. Začnite od jeho pupku a prstami a nechty sledujte čiaru dole a zastavte sa predtým, než zasiahnete jeho rozkrok. Potom pokračujte a jazykom obkreslite tvar písmena V od jeho bokov až tesne nad jeho penis. Opakujte to podľa potreby a naťahujte, aby ste ho naozaj podráždili.

Vonkajšia strana spodnej pery

Poznáte to miesto medzi spodnou perou a bradou (bližšie spodnej pere), ktoré vás často naštve? Áno, to, z ktorého vždy vyrazí jeden chĺpok. To je erotogénna zóna! Certifikovaná sexuálna pedagogička Lou Paget, autorka knihy The Big O, hovorí, že táto malá, jemná krivka je v skutočnosti plná extra citlivých nervových receptorov.

Vyskúšajte toto: Až sa budete nabudúce bozkávať, nasajte partnerovu spodnú peru do úst a špičkou jazyka pohlaďte túto oblasť pod perami. „Tento pohyb dráždivým spôsobom stimuluje celú erotogénnu zónu, čo vášho partnera privedie na pokraj erotickosti,“ hovorí Paget. "A tým, že jeho spodná pera zostane vo vnútri vášho, tento pocit ešte znásobíte. Budete mať pocit, ako by z úst vystreľovali elektrické prúdy priamo do jeho údu."

Predná časť krku

Stavím sa, že ste nikdy nepremýšľali o ohryzku svojho partnera ako o erotogénnej zóne, však? "V skutočnosti túto sexi oblasť nie je radno pri stimulácii tela vynechávať, najmä preto, že príťažlivosť ohryzku pramení z toho, že štítna žľaza (tesne pod ohryzkom) je podľa starej čínskej medicíny úzko spojená s pohlavnými orgánmi," hovorí reflexológ Mantak Chia, autor knihy Sexuálna reflexológia.

Vyskúšajte toto: Nechajte partnera ležať na chrbte a ľahko mu sajte ohryzok. Jazyk majte plochý a ľahký a nevyvíjajte príliš veľký tlak. Jednoducho masírujte túto oblasť širokými krúživými pohybmi, aby ste sa uistili, že ste zasiahli správny bod štítnej žľazy.

Bradavky

Aj keď sú všetky bradavky v zásade rovnaké, muži môžu pociťovať väčšiu citlivosť bradaviek, pretože obvykle nie sú tak zvyknutí na to, že sa ich niekto dotýka. "Pre mnohých mužov sú ich bradavky neprebádaným územím - erotogénnou zónou, s ktorou ešte neexperimentovali," vysvetľuje klinická sexuologička Patti Britton, PhD, autorka knihy The Complete Idiot Guide to Sensual Massage.

Vyskúšajte toto: Britton navrhuje, aby ste si partnera položili na chrbát a pomaly ho olizovali od jeho dvorca smerom dovnútra (ako zmrzlinový kornút), ale nikdy sa nedotýkali jazykom jej bradavky. Približujte sa k nej stále viac, kým jazykom neprejdete cez bradavku a potom ju jemne uhryznite. Ak chcete niečo naozaj extra, môžete predtým cmúľať kocku ľadu pre väčší zážitok.

Perineum

Perineum - čo je kúsok kože, ktorý sa nachádza medzi semenníkmi a konečníkom - sa nachádza priamo nad prostatou. A celá táto oblasť má veľkú orgazmickú silu. Tracey Cox, autorka knihy Supersex, hovorí, že niekoľko jemných dotykov v tejto oblasti privedie vášho partnera na pokraj.

Vyskúšajte toto: Pritlačte kĺby prstov jemne na toto miesto a začnite ho masírovať. Presne vo chvíli, keď sa váš partner chystá na orgazmus, zatlačte kĺby trochu hlbšie, aby ste "ohňostroj" predĺžili.

Penis

Tento pohlavný orgán je pre mužov prirodzene veľkou súčasťou sexu. A aj keď ste možno zvládli typické honenie a fajčenie, skúste si to okoreniť niečím úplne neprebádaným, ako je obrátená práca s prstami.

Vyskúšajte toto: Urobte okolo partnerovho penisu dva tesné krúžky palcom a ukazovákom (ako keď chcete urobiť koliesko) a naskladajte ich na seba uprostred jeho penisu. Krúžky otáčajte v opačných smeroch, pričom jednou rukou pohybujte od stredu k vrcholu a druhou rukou od stredu k spodnej časti penisu, oboma rukami súčasne. Je to trochu ako známe hladenie sa po hlave a zároveň si skúsiť trieť dookola brucho, ale pokiaľ zvládnete „vášnivé točenie“, ako tomu Cox hovorí, partner vám poďakuje. Nezabudnite ale použiť lubrikant!

Dráždite muža dotykmi, bozkávaním, saním či hryzením

Špička penisu

Špička, ako najcitlivejšia časť penisu, môže byť nevyspytateľnou oblasťou, ktorú treba zvládnuť. Doktorka Barbara Keeslingová, autorka knihy The Good Girls Guide to Bad Girl Sex, hovorí, že môže byť zložité dosiahnuť správnu úroveň tlaku, aby sa váš partner dostal do extázy a neucukol kvôli zmyslovému preťaženiu.

Vyskúšajte toto: Urobte svojmu partnerovi rúžový orál - teda pritlačte svoje zatvorené, ale uvoľnené pery na špičku jeho penisu, ako by ste nanášali rúž. Držte jeho penis prstami, ale nie v päste (vyhnite sa tomu, aby ste ho držali ako mikrofón). Keesling navrhuje striedať pocity tým, že trochu pootvoríte ústa a budete špičku penisu medzi nimi trieť.

Šev semenníkov

Viete, že ponožky majú vždy nejaký šev? No, penis vášho partnera má jeden, ktorý oddeľuje semenníky, vďaka ktorému sa z nich nestane jeden veľký semenník. Cox hovorí, že je to na nervy bohatá cestička rozkoše, ktorá vedie zhora nadol pozdĺž miešku a je značne nedocenená.

Vyskúšajte toto: V jednej ruke držte partnerove gule, zatiaľ čo prvé dva prsty druhej ruky jemne zatlačte do hornej časti záhybu (blízko miesta, kde sa semenníky spájajú s koreňom penisu). Potom sledujte prsty smerom dole, kým nedosiahnete spodnú časť miešku. Nezabudnite byť jemní!

Uzdička

Murovka je malý kúsok kože pod špičkou penisu, spája ju s telom penisu. Často sa prehliada, ale Britton hovorí, že na tomto mieste sa nachádza zväzok nervov, ktoré pri dotyku spustia úžasnú reťazovú reakciu vzrušenia.

Vyskúšajte toto: Až budete nabudúce poskytovať partnerovi orálny sex, pridržujte mu penis jednou rukou a pritom sa naozaj venujte jeho špičke. Zakaždým, keď jazykom obkrúžite uzdičku, niekoľkokrát ju stuhnutým jazykom prejdite a potom sa uvoľnite a vráťte sa na lízanie špičky.

Dolná časť chrbta

Ak hľadáte spôsob, ako NAOZAJ vzrušiť svojho partnera bez toho, aby ste mu dali dole nohavice, nehľadajte ďalej. Ako vysvetľuje Overstreet, pudendálny nerv, ktorý stimuluje všetky oblasti slabín, sa nachádza práve tu, v dolnej časti chrbtice.

Vyskúšajte toto: Požiadajte partnera, aby si ľahol na brucho, zložil si tričko a ruky mal pozdĺž tela. Horúci tip: Nechajte mu nohavice, ale stiahnite ich o pár centimetrov dole, aby ste dosiahli dráždivý zážitok. Ľahko mu prejdite prstami po spodnej časti chrbta a zastavte sa, než narazíte na polovicu zadku.

Ušné lalôčiky

O ušiach sme už hovorili, ale ušný lalôčik, ako veľmi citlivá časť ucha, si zaslúži vlastný odsek. Len si predstavte, ako ste nervózny, keď vám niekto šepká do ucha! Teraz tento pocit posuňte na ďalšiu úroveň a zapojte doň okusovanie ušných lalôčikov a multitasking pod pásom.

Vyskúšajte toto: Overstreet odporúča bozkávať partnera cez rameno, na krk a prestať tesne pred tým, než sa dostanete k uchu. Urobte to na obe strany, pretože asymetria sa nenosí. Keď sa začne naozaj krútiť, začnite ho bozkávať na ušné lalôčiky a potom sa pohrajte s jemným okusovaním, jazykom atď. Ak chcete začať hovoriť sprosto, teraz je ten správny čas. Ale pozor: Škádlení tohto miesta používajte iba v prípade, že chcete rýchlovku, pretože málokto vydrží dlho v posteli, keď sú zapojené ušné lalôčiky.

Celé jeho telo

Možno ste si všimli, že sme tu pokryli skoro celé telo, a to z dobrého dôvodu! „Každá časť vášho tela môže byť spúšťačom vzrušenia, keď viete, ako sa naučiť venovať mu pozornosť,“ hovorí Rowett. "Čo keby ste o celom svojom tele uvažovali ako o erotickom orgáne, kde je každé nervové zakončenie napojené na rozkoš?" Opäť platí, že nie každému sa bude páčiť, keď sa ho niekto dotýka na všetkých miestach, ale otvoriť svoju myseľ sexuálnemu potenciálu doslova každého štvorcového centimetra týchto našich tiel je skvelý spôsob, ako prijať a preskúmať všetku rozkoš, ktorú tieto telá ponúkajú.

Vyskúšajte toto: Choďte na to pomaly a naozaj si uvedomte zmyselnosť toho všetkého. "Nech už sa rozhodnete zamerať na akúkoľvek časť tela, nezabudnite, že muži potrebujú a užívajú si dráždenie rovnako ako ženy, takže mu naozaj doprajte pastvu pre jeho zmysly," hovorí Rowett. Chcete byť kreatívni? Neobmedzujte sa len na ruky a jazyk. Rowett navrhuje, aby ste všetko spestrili zapojením ďalších stimulačných predmetov a materiálov, ako sú pierka, erotické hračky alebo experimentovanie s teplotnými hrátkami. Nezabudnite, že ide predovšetkým o skúmanie.

Zoznámte sa s mužom a experimentujte spolu s rôznymi druhmi rozkoše.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.