Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ktorý vibrátor sa hodí pre môj typ osobnosti? - 2. diel

19.apríl 2022
Ktorý vibrátor sa hodí pre môj typ osobnosti? - 2. diel

Neviete, podľa čoho si vybrať vibrátor? Na trhu je ich toľko, kto sa v tom má vyznať?! No predsa my! Poradíme vám, aký vibrátor sa pre vás hodí podľa vašej osobnosti.

V prvom diele článku o vibrátoroch podľa typov osobností ste sa mohli dozvedieť, aká z erotických hračiek sa najviac hodí pre ženy, ktoré nemajú žiadnu skúsenosť s vibrátormi, pre ženy, ktoré v súčasnej dobe aktívne randia, pre tie, ktoré sa rady skrášľujú pomocou kozmetiky, pre ľudí, ktorí sa skúmania sexu neboja a nakoniec aj pre workoholikov, ktorí si nestíhajú urobiť čas na intímne chvíľky.

Dnes sa budeme venovať ďalším 5 druhom ľudí a vibrátorom, ktoré sa k nim hodia. Bude na vás sedieť niektorá zo škatuliek?

Aký si vybrať vibrátor pre môj typ osobnosti?

Pre šikovné manželky: Pillow Talk Cheeky Wand Massager

Váš týždeň je naplnený upratovaním, varením, praním a organizovaním. Vyznáte sa v najlepších miestnych pokrmoch a účinných čistiacich prostriedkoch na trhu. Okrem toho, že ste najlepšia gazdinka, ovládate aj umenie multitaskingu, čo vám pomáha držať krok s pochôdzkami a ďalšími povinnosťami. Pretože vaša práca zahŕňa množstvo pohybu a multitaskingu, zaslúžite si multifunkčný vibrátor, ktorý nielen poteší vaše erotické zóny, ale aj uvoľní vaše svaly.

Preto vám vrelo odporúčame masážny prístroj Pillow Talk Cheeky Wand. Je vyrobený s motorom PowerBullet®, ktorý poskytuje hlboké a dunivé vibrácie na vašich citlivých miestach. Má dĺžku 20,5 cm a priemer 3,8 cm.

Čo sa týka designu, má hodvábny silikónový povrch s mriežkovou štruktúrou na rukoväti a na ovládacom tlačidle sa vyníma kryštál Swarovski. Okrem dunivých vibrácií a estetického dizajnu je tento masážny prístroj vybavený aj ovládaním pomocou stlačenia a pridržania tlačidla, čo uľahčuje jeho používanie.

Pillow Talk Cheeky Wand Massager je pre vás tým najlepším, pretože...

Získate dve položky za cenu jednej, čo sa hodí do vášho praktického a viacúčelového ja! Budete ho môcť používať na erotogénne zóny, ako je klitoris a bradavky, a tiež ho využijete ako masážny prístroj na boľavé svaly.

Perfektne sa k nemu hodí masážna sada Orgie Lips - jahoda

Nanesenie masážneho oleja na telo pri použití tohto vibrátora určite ešte umocní žeravosť vašich chvíľok pri sebauspokojovaní. Orgie Lips Massage Kit je masážny olej s príchuťou jahôd, ktorý vám môže partner sľúbať (nie je škodlivý a dobre chutí) a má hrejivý účinok. Súčasťou je dômyselné šteklidlo s pierkami, ktoré môžete využiť pri zmyselných hrátkach s partnerom. Majte na pamäti, že tento masážny olej funguje iba na masáže tela. Nepoužívajte tento výrobok ako lubrikant pri sexe alebo sexuálnych hrátkach.

Vibrátor Pillow Talk Cheeky Wand Massager

Pre svojrázne slečny: Lelo Ora 3

Ste známa tým, že máte vo svojej skupine kamarátok ten najunikátnejší módny štýl. Zatiaľ čo ostatní sledujú módne trendy, vy si len užívate pohodu vo svojom vlastnom štýle. Máte tiež tendenciu mať rady veci, ktoré sa vymykajú normálu, od jedla až po koníčky.

Pokiaľ sa považujete za niekoho, kto má jedinečný vkus, mali by ste vyskúšať Lelo Ora 3! Určite vzbudí váš záujem, pretože tento vibrátor nie je ako bežné vibrátory v tvare vajíčka alebo penisu. Má kruhový tvar so zlatisto zvýraznenou rukoväťou a je vybavený pevným nástavcom, ktorý sa otáča a vibruje, čím stimuluje pocit, že sa nechávate orálne uspokojovať. Pokiaľ rady prijímate orálny sex a máte rady jedinečné vibrátory, siahnite po tomto!

Lelo Ora 3 je pre vás tým najlepším, pretože...

Je úplne iný ako bežné vibrátory. Nielen to, ale poskytuje aj jedinečné pocity vďaka technológii PreMotion™ a pevnému jadru rozkoše.

Perfektne sa k nemu hodí Lauvette Honey Lube

Mať lubrikačný gél na vodnej báze je pri používaní tohto jedinečného vibrátora nutnosťou, pretože napodobňujete "mokrý" pocit, ktorý máte pri prijímaní cunnilingu. Lubrikant Lauvette s charakteristickou medovou príchuťou určite zaistí, že nielen hračka, ale celá spálňa bude bzučať rozkošou. Jeho zloženie je ľahké, netoxické a dlhotrvajúce a napodobňuje prirodzenú telesnú lubrikáciu. Je tiež jedlý, takže pokiaľ sa na vás váš partner chystá, môžete tento sladký lubrikant použiť na zosilnenie aktu.

Vibrátor Lelo Ora 3

Pre technické guru: Lovense Lush Gen 3 vibrátor ovládaný aplikáciou

Všetci sa na vás obracajú s problémami s telefónom, notebookom alebo internetom. Všetci vás v skupine priateľov považujú za "techničku", a to oprávnene, pretože ste rada informovaná o najnovších správach a aktualizáciách v technologickom priemysle.

Niekto, ako ste vy, kto je vždy v obraze s najnovšími technológiami, si zaslúži používať hi-tech vibrátory, ako je napríklad vibrátor Lovense Lush Gen 3, ktorý je ovládaný aplikáciou. Je to jedna z charakteristických hračiek od svetovej značky erotických pomôcok Lovense. Vyznačuje sa ergonomickým nositeľným dizajnom, silnými vibráciami a funkciami ovládanými cez aplikáciu.

Na rozdiel od typických erotických hračiek je možné tento vibrátor vďaka aplikácii Lovense Remote App ovládať prostredníctvom zariadení so systémami iOS, Android, alebo dokonca pomocou počítača. Táto mobilná aplikácia tiež poskytuje širokú škálu špičkových funkcií, ako je ovládanie na diaľku, ovládanie na blízko, správy v aplikácii, videochat, synchronizácia s hudbou, sex na diaľku, synchronizácia vibrácií, vytváranie/zdieľanie vibračných režimov a mnoho ďalšieho!

Lovense Lush Gen 3 je pre vás tým najlepším, pretože...

Poskytuje širokú škálu špičkových funkcií, ktoré nielen uspokoja vaše erotické potreby, ale uspokoja aj vašu technológiu milujúcu dušu! Navyše sa jedná o všestranný vibrátor, ktorý dokáže pracovať s vonkajšou aj vnútornou stimuláciou.

Perfektne sa k nemu hodí Sliquid Natural Sizzle Lube

Tento zábavný, stimulujúci lubrikant poskytuje chladivý pocit pri kontakte a potom sa počas hier postupne zahrieva. Obsahuje hypoalergénne zloženie bez glycerínu, parabénov, ktoré zaisťuje vašu bezpečnosť a zároveň posúva vaše zmyselné vnemy na ďalšiu úroveň. Je tiež bezpečný na použitie s latexovými kondómami a erotickými hračkami.

Vibrátor Lovense Lush Gen 3

Pre temperamentné dračice: Naked Addiction The Freak Thrusting Dildo

Ste považovaná za "zoznamovaciu guru" skupiny priateľov, pretože vaša odvážna a zábavná osobnosť okúzlila mnoho obdivovateľov. Víkendy sú obvykle naplnené luxusnými jedlami a orgazmickými nocami. Rada si užívate a nezáleží vám na tom, čo hovoria ostatní - ste tu len preto, aby ste si bez zábran užívali!

Veľká osobnosť, ako ste vy, si tiež zaslúži rovnako veľkú a temperamentnú erotickú hračku, ktorá bude držať krok s vašimi erotickými potrebami. Preto vrelo odporúčame zaobstarať si dildo Naked Addiction The Freak. Toto 19cm vibračné dildo má realistický dizajn, textúru pripomínajúcu penis a kombináciu rotačných, prirážacích a vibračných funkcií.

Toto diaľkovo ovládané vibračné dildo je vyrobené z platinou vytvrdeného silikónu IncrediFeel a má taktiež silnú prísavku, ktorá umožňuje nácvik rôznych sexuálnych polôh.

Naked Addiction The Freak Thrusting Dildo je pre vás tým najlepším, pretože...

Jednoducho sa hodí k vašej zábavnej a živej osobnosti! Je to tiež dokonalý vibrátor na precvičovanie vašich "spálňových zručností", ktorý vás pripraví na to, čo vás čaká cez víkendy.

Perfektne sa k nemu hodí Lauvette Green Apple Lube

Tento značkový lubrikant na vodnej báze je vyrobený z telu bezpečných, nešpinivých, nemastných a dlhotrvajúcich látok. Tento lubrikant so zeleným jablkom vnesie osviežujúcu atmosféru do vašich sólo hier alebo hier v páre.

Vibračné dildo Naked Addiction The Freak Thrusting Dildo

Pre dievčatá, ktoré majú rady glamping: Satisfyer Love Triangle

Milujete byť zajedno s prírodou, ale vo veľkom štýle! Vyrážať často na pláže je vaša parketa a váš Instagram je plný úchvatných záberov z rôznych letovísk, kam sa chystáte. Všetci vedia, že ste stále na cestách, takže vám väčšinou vopred posielajú správy, aby si s vami mohli vyraziť. To, že sa môžete pravidelne kochať rôznymi výhľadmi, jednoducho živí vašu túlavú dušu.

Glampingové dievča, ako ste vy, by si rozhodne malo zaobstarať vibrátor, ktorý má viac funkcií, má dizajn vhodný na cesty a štýlové puzdro. S ohľadom na to vrelo odporúčame Satisfyer Love Triangle! Je vybavený dvoma nezávisle ovládanými motormi a dodáva sa v elegantnom silikónovom puzdre v tvare trojuholníka so striebornými ozdobami. Jedná sa o erotickú hračku na klitoris, ktorá funguje na princípe podtlaku, a vibrátor v jednom, ktorý vysiela na vaše vonkajšie body rozkoše sacie a vibračné efekty.

Okrem dvojitej funkcie a úžasného dizajnu má táto erotická hračka funkcie ovládané aplikáciou, ktoré ponúkajú nekonečnú škálu vibračných programov. Môžete si s ňou tiež užiť ovládanie na diaľku, takže ak necestujete so svojim miláčikom, môžete si spoločné zmyselné noci užívať aj cez kyberpriestor.

Satisfyer Love Triangle je pre vás tým najlepším, pretože...

Má elegantný dizajn, mnohostranné využitie a má funkcie s podporou aplikácie. Čo viac si môžete priať?

Perfektne sa k nemu hodí Orgie Lube Tube Nature

Zloženie tohto lubrikačného gélu obsahuje aktívne zložky na rastlinnej báze, ktoré prinášajú dlhotrvajúcu lubrikáciu a zvyšujú tak potešenie pre vás aj vášho partnera. Obsahuje aj alginát sodný, ktorý urýchľuje regeneráciu pokožky.

Tak a náš článok o vibrátoroch pre určité typy osobností je na konci! Porozmýšľajte, či by vám dané vibrátory „sedeli“ a poobzerajte sa po nich v sex shopoch – či už na internete alebo v kamenných predajniach. A ak si myslíte, že by pre vás bol vhodný skôr iný, mrknite do našej rubriky Erotické pomôcky, v ktorej nájdete mnoho článkov o rôznych erotických pomôckach a hračkách.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.