Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čo vás čaká v láske a sexe v roku 2024? Horoskop napovie...

2.január 2024
Čo vás čaká v láske a sexe v roku 2024? Horoskop napovie...

Ani sme sa nenazdali a na obzore je ďalší rok! A rok 2024 je z astrologického hľadiska veľkým rokom. Čo všetko môžete v tomto novom roku očakávať vo svojom sexuálnom a milostnom živote?

V nasledujúcich 12 mesiacoch nás čakajú tri retrográdne Merkúry, štyri zatmenia a niekoľko veľmi vplyvných spojení medzi planétami. Zatiaľ čo si ešte užívate vianočné pohody, plánujete silvestrovský večierok a píšete svoje predsavzatia na rok 2024, nájdite si čas na prečítanie horoskopu na nadchádzajúci rok. Určite by ste si tieto informácie nemali nechať ujsť!

Tento horoskop vytvorila astrologička Monisha Holmes, ktorá sa zaoberá láskou, vzťahmi a zdravím. Vykoná vás tým, čo by jednotlivé znamenia zverokruhu mali v roku 2024 očakávať v oblasti lásky a sexu.

Najprv spomenieme pár dôležitých dní v roku 2024, ktoré budú ovplyvňovať nielen váš intímny život:

1. januára: Dobré správy pre vaše predsavzatie na rok 2024: Tento deň končí retrográdny Merkúr, takže rok začínate s čistou mysľou.
20. januára: Pluto sa prvýkrát od roku 1798 (!) objaví vo Vodnárovi. Je to skvelá doba na to, aby ste pomáhali ostatným ľuďom.
25. marca: Začne jarné obdobie zatmenia Mesiaca vo Váhach. Toto astrologické zatmenie zmení život najmä tým, ktorí majú hlavné postavenie vo Váhach a Baranovi.
1. apríla: Začne prvý retrográdny Merkúr v tomto roku - a nie, nejedná sa o aprílový žart. Bude v znamení Barana, takže si dávajte pozor na svoju náladu.
8. apríla: Jarné obdobie zatmenia končí zatmením Slnka v znamení Barana.
20. apríla: Jupiter a Urán vytvoria konjunkciu, čo vás bude motivovať k tomu, aby ste sa oslobodili od toho, kto alebo čo vás brzdí.
25. mája: Jupiter prvýkrát po 12 rokoch vstúpi do znamenia Blížencov a povzbudí nás, aby sme sa stali "študentmi života".
5. augusta: Retrográdny Merkúr číslo dva. Tentokrát začne v Panne, než sa 14. augusta presunie do Leva ako tieňový zákaz vašej hviezdnej moci.
17. septembra: Druhé obdobie zatmenia v tomto roku začne zatmením Mesiaca v znamení Rýb. Ľudia s významným umiestnením v Rybách a Panne by mali očakávať skutočne veľké zmeny.
2. októbra: Posledným zatmením roka bude zatmenie Slnka vo Váhach.
25. novembra: Tretí a posledný retrográdny Merkúr v tomto roku začne v Strelcovi. Niekoľkokrát si skontrolujte svoje cestovné plány na Deň vďakyvzdania!

A teraz už si vyhľadajte svoje znamenie zverokruhu a prečítajte si svoj sex horoskop na rok 2024!

Baran (21. marca - 20. apríla)

V láske sa netreba ponáhľať! V skutočnosti urobíte lepšie, keď to v roku 2024 vezmete s partnerom pekne pomaly a s dostatkom škádlení a predohry. Rada Monishy Holmes? Zamerajte sa na kvalitu miesto kvantity, najmä od 4. januára do 16. februára.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Láska a sex majú vtipný spôsob, ako nás všetkých aspoň raz za čas prinútiť cítiť sa ako blázni. A od 1. do 25. apríla budete vo svojom sexuálnom živote skúmať, ako si užívate najväčšiu rozkoš. To, čo vás vzrušuje, vaše úchylky a fetiše vám môžu oznámiť oveľa viac, než predpokladáte. Tento rok si skúste viesť "nemravný denník" (aplikácia Poznámky sa tiež počíta) pre sexuálnu sebareflexiu. Môže vám to pomôcť utriediť vaše podvedomé túžby a viac si užívať!

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci, možno sa v súčasnosti správate trochu viac promiskuitne ako je u vás obvyklé, alebo máte vzťah založený predovšetkým na sexe – ale to nemusí platiť pre vašu budúcnosť. Od 13. februára do 23. marca venujte pozornosť tomu, ktoré správanie vášho milenca vás vzrušuje a ktoré nie. Po zvyšok roka budete schopní pomenovať veci, ktoré sú menej ako romantické.

Rak (22. júna - 22. júla)

Po naozaj mnohoročnej lekcii o tom, ako začať, rozvíjať a ukončiť vzťah, si 21. januára konečne môžete vydýchnuť! Táto prestávka však pre vás nemusí byť najromantickejším obdobím bez ohľadu na to, či ste slobodní alebo vo vzťahu. Na druhej strane to môže byť skvelá doba na to, aby ste si určili, kto a čo patrí do vášho tohtoročného milostného života.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Jar prichádza ako jemný dážď, ktorý prináša sladkú úľavu... alebo vás zaplaví, pokiaľ si nedokážete stanoviť hranice. V tomto roku vás vesmír vyzýva, aby ste sa znova zaoberali témami o tom, koho a ako milujete. V roku 2024 si dajte na čas. To, čo znie dobre, má obvykle nejaký háčik.

Čo si pre vás nachystal rok 2024 v intímnom živote? Prečítajte si sex horoskop!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

V tomto roku pokračujete v prekonávaní bolestných zážitkov, aby ste si mohli ešte viac užívať lásku a sex. Keď sa niektorí ľudia ukážu ako nedôveryhodní, môžete pochopiteľne začať s každým jednať ako neúprimným. Tieto problémy s dôverou môžu viesť k obmedzujúcej zraniteľnosti a obmedzeným orgazmom, Panny! Najmä od 1. do 25. apríla sa zamyslite nad tým, ako veľmi ste vyrástli, a premyslite si, ako môžete viac dôverovať svojmu úsudku.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Kto by nemal rád retrográdne planéty? Váš svet disciplíny a zrelosti bude retrográdny spolu so Saturnom od 29. júna do 15. novembra. To je pre vás kozmická výzva, aby ste zapracovali na tom, ako prežívate potešenie. Robiť potešenie pre druhých už vám nebude stačiť. Dostávate astrologickú výzvu, aby ste si vo svojich vzťahoch dovolili byť stredobodom pozornosti. Aké sú vaše potreby, záľuby a hranice? Ak ste vo vzťahu a váš milenec či milenci sa cítia nenaplnení, bude pre vás ťažšie v ňom zotrvať. Ak ste slobodní, vaše štandardy sa začnú upgradovať.

Škorpión (24. októbra - 22. novembra)

Konečne dvíhate latku, a to sa nám páči! Škorpióni, hoci sa môžete zdať mrzutí a náladoví, ste takí miláčikovia - niekedy bohužiaľ k vašej škode. Počas roku 2024 nie je priestor pre prílišnú preťaženosť mnohými vecami naraz, pretože zámerom tohto roku je, aby ste sa zamerali na svoje zdravie a pohodu. Pokiaľ sa dáte do pohybu, kým ste slobodní, prilákate veľa milencov - ale najväčšie naplnenie nájdete vďaka láske k sebe samým. Majte oči otvorené: V polovici apríla sa objaví niekto, kto sa nepodobá vášmu typickému typu.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Tento rok začína vo váš prospech, Strelci. Či už ste slobodní, alebo vo vzťahu, všimnete si hlbšie ocenenie seba samého. To by mohlo znamenať, že budete mať viac času obdivovať svoj odraz v zrkadle alebo doprajete svojmu telu masáž, po ktorej túži. V tomto roku budete spontánni a budete túžiť po dobrodružstve, ale medzi 11. a 25. februárom zažijete pocit jasnosti – zistíte, prečo môže spomalenie vášho života fungovať vo váš prospech.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Niekedy je smútok nevyhnutný. Našťastie vo vašom prípade máte veľa vecí, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť náladu, keď sa cítite skleslo! Na začiatku roku 2024 sa nevyskytujú žiadne významné témy týkajúce sa záväzkov; namiesto toho vás astrológovia vyzývajú, aby ste si užívali sólové radovánky. Od 5. do 29. mája sa potom Slnko spojí s Venušou, planétou zábavy, a Jupiterom, ktorý vládne vašim skrytým túžbam. V tom čase už budete mať dostatok pokoja na to, aby ste nechali svoje priania hovoriť same za seba.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Začiatok roku 2024 pre vás môže byť obdobím bez sexu, pokiaľ ste slobodní, alebo obdobím stresu, ak ste vo vzťahu. Aj keď môžete mať túžbu, motiváciu a záujem o sexuálne aktivity, uvedomujete si, že zraniteľnosť si vyžaduje čas. Dňa 25. júla sa začnete vracať do pohody tým, že sa svojmu milencovi či milenke zveríte so svojimi potrebami a túžbami. Po mesiacoch meditácií nad správnymi slovami nájdete úľavu v tom, že vás tento človek vypočuje.

Ryby (21. februára – 20. marca)

Prebuďte Krakena! Vaše vnútorné zviera bude vypustené 21. januára. Dovolíte si byť úprimnejší ohľadom svojich túžob a sexuálnych záujmov. Či už sa jedná o skupinový sex, alebo o mimozemské prístroje, mali by ste si privlastniť to, čo vás vzrušuje. Ak máte obavy, že sa náhle premeníte na niekoho, koho nespoznáte, skúste sa týchto obáv zbaviť. Ide o proces: Najprv budete o svojich túžbach uvažovať, potom si nájdete čas, aby ste sa o nich dozvedeli viac, a potom ich začnete uskutočňovať.

Prajeme, nech sa vám rok 2024 vydarí a splníte si všetky svoje sny nielen v oblasti sexu a lásky. Tím erotickej zoznamky Flirtkontakt.sk

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.