Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Análny hák zaujme predovšetkým skúsenejších priaznivcov sexu a fanúšikov BDSM

15.marec 2022
Análny hák zaujme predovšetkým skúsenejších priaznivcov sexu a fanúšikov BDSM

Láka vás studená oceľ pomaly zasúvajúca sa dovnútra vášho tela a nemožnosť sa pohnúť? Alebo naopak úplná moc nad druhou osobou, ktorá sa vďaka vám nemôže pohnúť bez bolesti ani o centimeter? Análny hák by mohol byť novým pomocníkom pri vašich sexuálnych hrátkach.

Ak ste niekedy na Pornhube prepadli nekonečnému klikaniu v kategórii BDSM, pravdepodobne ste narazili na štandardné BDSM vybavenie, ako sú svorky na bradavky, análne kolíky, dildá, povrazy a putá.

Ak ste niekedy venovali klikaniu NAOZAJ veľmi dlhú dobu, možno ste objavili video, v ktorom bola použitá iná, "pokročilejšia" BDSM erotická hračka: análny hák alebo anal hook (niekedy aj ass hook). Pokiaľ si nie ste stopercentne istí, či ste sa s ním stretli, vysvetlíme vám jeho princíp. Análny hák je hák, ktorý si pre potešenie zasuniete do konečníka a ktorý často používajú kinkstri pri bondage alebo hier so submisiou a dominanciou. Kinkster je slovo označujúce človeka, ktorý má v obľube výstredné, perverzné a zvrhlé hrátky.

Ako análny hák vyzerá?

Obvykle sú tieto análne hračky vyrobené z ocele, ale môžu byť aj z iných kovov. Podobá sa rybárskemu háčiku. Jeden koniec – časť, ktorá sa zasúva do konečníka – má často na sebe guličku. "Existujú však análne háky s pripojiteľnými hlavicami, takže na ich koniec môžete nasadiť rôzne veľké guličky alebo análne kolíky v tvare slzy," vysvetľuje Kenneth Play, sexuálny pedagóg a tvorca série Sex Hacker Pro. "Potom existujú háky bez akýchkoľvek guličiek na konci; niektoré majú len skrútené konce," hovorí.

Na druhom konci háku je malý kruh. Zatiaľ čo pri zasúvaní do partnera môžete kruhom prestrčiť prst, častejšie sa tieto kruhy používajú na prestrčenie lana.

Análne háky sa často používajú spoločne s shibari (forma bondage s povrazmi), ktoré pochádza z Japonska. Niekedy sa mu tiež hovorí Kinbaku alebo japonská bondage. Keď máte v sebe análny hák, obvykle ste zviazaní do kozelce povrazom, ktorý spája análny hák s inou časťou tela – najčastejšie sa jedná o ruky a nohy, ale môžete zahliadnuť (alebo skúsiť) aj zaujímavejšie miesta, napríklad cop alebo krúžok v nose.

Ako môžete využiť análne háky vo svojich BDSM praktikách?

Keď ste zviazaní a zároveň máte v sebe análny hák, ste úplne bezmocní. "Análne háky vám neumožňujú pohybovať sa ako napríklad análny kolík alebo dildo," vysvetľuje Taylor Sparks, erotický pedagóg a zakladateľ predajní erotických hračiek Organic Loven. "Je to jeden z tých prípadov, kedy zostanete 'na mieste'. A pri použití análneho háku sa bottom (submisívny) vzdáva úplnej kontroly v prospech topu (dominantného)."

Ak ste teda niekto, kto má pri sexe rád prvky podriadenia a rád sa vzdáva kontroly, potom by análne háky mohli byť niečím, čo stojí za vyskúšanie.

Aký poskytuje anal hook pocit?

"V ritnom otvore je množstvo príjemných nervových zakončení, ktoré reagujú na tlak, takže ľuďom, ktorí majú radi análne hrátky, sa môže intenzívny pocit, ktorý análny hák poskytuje, naozaj páčiť," hovorí Play.

Sparks dodáva: "Na rozdiel od análnych kolíkov alebo vibrátorov vám análny hák neposkytne pocit 'plnosti'. Ľudia však majú radi pocit studenej, tvrdej ocele v zadku."

Ako bezpečne používať túto análnu hračku?

"Rovnako ako pri všetkých análnych hrách sa treba poriadne nažhaviť a dodržiavať správne hygienické návyky," hovorí Play. "A rovnako ako pri análnom sexe by to nemalo byť bolestivé. Môže to byť trochu výzva alebo niečo, na čo si treba zvyknúť, ale nie vyslovene bolestivé." Možno si všimnete, že keď sa budete určitým spôsobom pohybovať, bude to štipať, ale to je tak trochu účel – aby ste v tej jednej polohe zostali.

Potom samozrejme musíte použiť lubrikant. "Na hák a do konečníka naneste veľké množstvo lubrikantu," hovorí Spark. "Môžete tiež použiť aplikátor na lubrikant, aby ste dostali poriadne množstvo lubrikantu ďaleko do konečníka," dodáva.

Milujete análny sex? Skúste si ho spestriť hrátkami s análnym hákom!

Odporúčame používať dlhotrvajúci silikónový lubrikant alebo dokonca lubrikant na báze oleja, pretože tieto lubrikanty nevysychajú tak rýchlo ako lubrikanty na báze vody. Pripomíname: Pokiaľ plánujete análny sex s kondómom, použite lubrikant na silikónovej báze.

"Nikdy nepoužívajte lubrikant, ktorý obsahuje znecitlivujúcu látku, do análneho otvoru," varuje Sparks. "Je miesto, v ktorom by ste mali chcieť cítiť bolesť okamžite, nie až potom, čo znecitlivujúci prostriedok vyprchá." Ak necítite žiadnu bolesť, môžete skončiť s análnymi trhlinami.

Ako sa análny hák správne zavádza?

Najjednoduchší spôsob, ako do seba (alebo do svojho partnera) dostať análny hák, je ľahnúť si na brucho na posteľ, stôl alebo podlahu. Potom by mala submisívna osoba, ktorá je pripravená na zavedenie háku, roztiahnuť nohy a jednou rukou roztiahnuť polovičky od seba. Druhou rukou by mala jemne zasunúť análny hák. Pokiaľ vám to príde jednoduchšie, môžete nechať dominantného partnera, aby análny hák zasunul, ale pretože je to vaše telo, je obvykle jednoduchšie, aby ste si ho zasunuli sami. "Či už ste bottom, alebo top, poraďte sa so svojim partnerom," dodáva Sparks.

Prečo ľudia análne háky vôbec používajú?

Ak sa háky používajú takmer v každej situácii, kedy by ste normálne použili análny kolík, prečo by ste sa obťažovali s hákom? Hlavným dôvodom je studená tvrdá oceľ. Tam, kde je veľa análnych kolíkov ohybných a prispôsobí sa vnútrajšku vášho zadočku, análne háky nie. Poloha, do ktorej ich umiestnite, presne určuje, ako obmedzujúce budú, ale ide o to, že miesto, aby sa háčik prispôsobil vášmu telu a pohybu, donúti vás zostať nehnuto ležať.

Skutočný prínos análnych hákov je niečo pre pokročilejších užívateľov. Možnosť priviazať na koniec háčika povraz z nich robí veľkého favorita medzi ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o bondage alebo shibari. Keď nosíte hák ako súčasť bondage hrátok alebo konkrétnej "scény", úplne sa odovzdávate rozmarom partnera alebo pána.

Pre niektorých je použitie análneho háku považované za určitý druh záverečnej skúšky. Mať v sebe hák a byť pritom zviazaný v určitých polohách môže sťažovať aj nepatrné pohyby bez toho, aby ste v lepšom prípade pocítili nepohodlie, v horšom bolesť. Nechať sa týmto spôsobom zviazať je prejavom úplnej dôvery ako v partnera, že má vaše telo úplne pod kontrolou, tak v seba samého, že sa dokážete po dlhšiu dobu vôbec nehýbať.

Aj keď nemáte náladu na nejaké úplné podriadenie, tak aj vhodne zviazaná sada bondage povrazov použitá s análnym hákom môže byť super. Samotné laná sú určené na to, aby boli uviazané spôsobom, ktorý vyvíja tlak na určité časti tela, vrátane vnútornej strany zadočku. Nájdenie správnej polohy vám môže priniesť obrovské množstvo potešenia. Ešte ďalej ju možno posunúť pomocou niečoho, čomu sa hovorí prediktívna bondage, pri ktorej si človek môže vybrať jednu z dvoch polôh. Jedna poloha je často príjemná, druhá nepríjemná alebo bolestivá, takže je výzvou zistiť, ako dlho to vydržíte...

Aké najlepšie análne háky si môžete zaobstarať?

Pokiaľ s análnymi hákmi začínate, Play odporúča taký, u ktorého môžete vymieňať koncovú časť, aby ste si vyskúšali rôzne veľkosti a napríklad aj tvary. Začnite ale samozrejme s tým najmenším a postupujte pomaly k väčším.

"Tento postup funguje aj v prípade, že ste profesionál. Stačí na koniec pridať veľkú guličku alebo análny kolík, alebo si môžete kúpiť análny hák, ktorý má na konci viac guličiek," hovorí Sparks.

Pokiaľ ide o konkrétne odporúčania análneho háku, Sparks odporúča análny hák XR Brand z nerezovej ocele (väčšiu guľu je možné zakúpiť samostatne) a análny hák XR Brand Beaded.

Anal hook alebo análny hák nie je klasickou erotickou hračkou, ktorú nájdete vo väčšine nočných stolíkov. Ale ak vás zaujal, nič vám nebráni si ho zaobstarať a vyskúšať...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.