Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako odfotiť sexy fotku pánskych intímnych partií?

23.február 2023
Ako odfotiť sexy fotku pánskych intímnych partií?

Urobiť dobrú intímnu fotku môže byť nervy drásajúca záležitosť. Predovšetkým muži by si mali dávať záležať na tom, ako bude ich pýcha na fotke vyzerať. Chcete ženy predsa ohromiť, nie odradiť. Tak čítajte pozorne náš článok a riaďte sa radami, ako odfotiť tú najlepšiu fotku svojho prirodzenia.

Poslať niekomu fotku svojho penisu samozrejme vyžaduje štipku odvahy a vždy existuje možnosť, že reakcia nebude úplne pozitívna. Čo ak na ňu neurobí dojem? Alebo ešte horšie, čo keď sa tomu vysmeje a ukáže to svojim kamarátkam? Kľúčom k tomu, aby ste sa týmto obávaným scenárom vyhli, je samozrejme trochu premýšľať, než sa do fotenia intímnej fotky pustíte. Musíte totiž fotku svojho penisu, tzv. dick pic, nielen dobre zaobstarať, ale aj ju poslať v správny čas.

Ako postupovať, keď chcete poslať sexi foto svojho penisu?

Ale poporiadku: zasielanie nevyžiadaných nahých fotiek môže byť považované za formu sexuálneho obťažovania - a v niektorých štátoch je skutočne trestným činom a je trestné. V skutočnosti by vám zaslanie nevyžiadanej fotografie vášho riadu mohlo vyniesť vysokú pokutu (v niektorých štátoch Ameriky až 500 dolárov). Bez ohľadu na právne otázky, štúdia z roku 2020 zistila, že polovica žien tvrdí, že sa cítia znevážené alebo znechutené, keď dostanú nevyžiadaný dick pic. To nie je práve cieľom, že? Za predpokladu, že sa snažíte niekoho vzrušiť - nie uraziť alebo znechutiť -, odborníci radia, že prvým krokom je získať od príjemcu súhlas s tým, že vôbec chce vidieť vaše intímne partie.

Andrew Mioch, sexuálny kouč, autor knihy The Best She Ever Had a zakladateľ spoločnosti Sexual Quantum Leap, radí počkať, kým nedôjde k nejakému sexuálnemu napätiu prostredníctvom textovej správy alebo v reálnom živote – tak nebude mať žena pocit, že na ňu nejako naliehate.

Môžete to vyskúšať tým, že poviete niečo ako: "Som tak vzrušený, keď premýšľam o tom, čo by som ti chcel urobiť... Chceš to vidieť?" navrhuje Suzannah Weiss, certifikovaná sexuálna pedagogička a rezidentná sexuologička značky produktov pre potešenie Biird. Prípadne odporúča poslať oblečenú fotku a opýtať sa: "Chceš vedieť, čo mám pod tým?".

„Je to dobrý spôsob, ako otvoriť komunikačné kanály, aby vám príjemkyňa dala zelenú – alebo nie,“ hovorí Ashera DeRosa, licencovaná manželská a rodinná terapeutka, ktorá sa špecializuje na sexuálnu terapiu. "Je dôležité čítať medzi riadkami. Ak reaguje s niečím menším ako nadšením, neposielajte ju."

A keď máte pochybnosti, vždy sa môžete jednoducho opýtať: "Hej, môžem ti poslať niečo nemravné?"

Napriek všeobecnému presvedčeniu môže byť pohľad na penis vzrušujúci - ale len pokiaľ je dobre vyfotografovaný. Preto sa inšpirujte od odborníkov, ktorí dali niekoľko kľúčových rád, ktoré by ste mali mať na pamäti, keď budete vyťahovať fotoaparát a... no, však viete.

Ako odfotiť dick pic?

Uvoľnite sa

Posielať niekomu fotku svojej zúriacej erekcie je zrazu riskantný krok. Preto doktorka Treena Orchard, ktorá sa zaoberá výskumom sexuality, navrhuje, aby ste sa odfotili v rôznych stavoch vzrušenia - inými slovami, aby ste napodobnili, ako by váš penis vyzeral pri sexuálnom akte.

"Predstavte si fotky penisu ako postavy v erotickom scenári, ktorý zdieľate so svojimi partnermi," hovorí. "Aký príbeh chcete rozprávať?"

Weiss odporúča zarámovať fotky penisov ako striptíz. Príjemcu môžete napríklad trochu rozohriať tým, že mu pošlete fotku svojej hrče cez nohavice. DeRosa navrhuje, aby ste pred predvedením vyfotili ruku, ako sa zakráda po spodnej bielizni.

"Jemnosť sa podceňuje," dodáva Kimberly Jackson, certifikovaná sexuálna terapeutka a licencovaná klinická sociálna pracovníčka v súkromnej praxi. "Niekedy je silueta vzrušenia rovnako dobrá, ak nie lepšia, než úplná nahota. Nielenže je menej riskantná, ale tiež ponecháva viac priestoru pre predstavivosť."

Ako hovorí príslovie: Vždy ich nechajte chcieť viac.

Nezahŕňajte do toho svoju tvár

"Pamätajte si: žiadna tvár, žiadny prípad," hovorí Ashley Cobb, sexpertka spoločnosti Lovehoney. "To vás ochráni pred trapasom, pokiaľ fotka nakoniec unikne na internet - nehovoriac o tom, že je slušná šanca, že osoba na druhom konci telefónu ukáže fotku vášho prirodzenia svojim priateľom. Nemala by, ale boh vie, že sa to stáva."

Vyfoťte okrem penisu aj iné časti tela, nezahŕňajte ale tvár

Ale neukazujte len svoj penis

"Rovnako ako citát, aj dick pic potrebuje kontext," hovorí Sofiya Alexandra, spolumoderátorka programu Private Parts Unknown. "Ukážte jej brušné svaly, trup a trochu zadku." To môže tiež pomôcť dať do súvislosti, aký veľký je váš penis v skutočnosti. Možno si myslíte, že je lepšie, aby váš penis vyzeral obrovsky, ale ak to urobíte a váš penis je priemerný, alebo dokonca menší ako priemerný, môže mať žena pocit, že ste skreslili pravdu. (Mimochodom, na tom, že je váš penis menší ako priemer, nie je nič zlé - len nikto neocení falošnú reklamu!)

"Záleží na vás, či sa pochválite vypnutým hrudníkom alebo svalnatým stehnom, ale dajte príjemkyni čas od času na nahliadnutie aj niečo iné ako svoj penis," hovorí Mioch. "Pomôže to udržať jej pozornosť na vašej fotke dlhšie."

Hrajte sa s uhlami

"Buďte kreatívni, pokiaľ ide o uhly, a preskúmajte také, ktoré sú skôr o škádlení a zvádzaní ako super explicitné," hovorí Kenneth Play, medzinárodný sexuálny pedagóg, sexuálny hacker a tvorca série Sex Hacker Pro. "Najmä ženy majú rady skôr zvodné uhly ako to, že sa k vášmu klenotu dostanú do tesnej blízkosti."

Premýšľajte o osvetlení

"Zvoľte nejaké teplé a lichotivé osvetlenie," hovorí Courtney Kocak, spolumoderátorka programu Private Parts Unknown. "Nič vás neodradí viac ako penis v žiarivkovom svetle v kúpeľni. Prečo je zelený? Nemá nejakú chorobu? Dick Pic nemá vyzerať ako záznamy z vašej poslednej lekárskej prehliadky," hovorí.

A v podobnom duchu nikto nechce vidieť slabo osvetleného pindíka. Takže sa uistite, že váš penis je vidieť jasne - v celej jeho kráse.

Nefoťte ho na záchode

Po prvé, osvetlenie v kúpeľni je málokedy romantické - často je oslepujúca žiarivka alebo tlmené a žlté. Po druhé, "záchody nie sú vzrušujúce," hovorí Play.

Vykonajte nejakú úpravu

Nežijeme v 80. rokoch - húšti nie sú moderné. Urobte si tam dole poriadok. Nemusíte ho holiť úplne dohola, ale stačí ho pekne zastrihnúť. "Urobte si čas a pripravte riad na fotografovanie," hovorí Play. "Veľmi sa to cení."

Keď už hovoríme o hygiene - ak držíte vtáka v ruke, možno by ste sa mali uistiť, že vaše nechty vyzerajú čisto. Pokiaľ budú vyzerať zanedbane, môže to podľa Alexandry príjemkyne považovať za zlé znamenie, že je to dole tiež nič moc.

Upracte si spálňu

Ako upozorňuje Mioch, žiadny partner sa nebude môcť sústrediť na váš penis, keď v pozadí budú hromady starých krabíc od pizze a špinavej bielizne.

"Pri hodnotení penisov na OnlyFans vidím pomerne dosť zanedbaných postelí a izieb a musím povedať, že to naozaj uberá na sexappeale," hovorí Kocak. "Aj keď sa pozerám na nádherného vtáka, časť môjho ja si hovorí: 'Fuj, v takej posteli by som nikdy nechcel mať sex'."

Pretože o takú atmosféru sa nesnažíte, venujte päť minút upratovaniu. "Verte mi, že urobiť predtým rýchle upratovanie stojí za to!" Kocak hovorí.

Premýšľajte o načasovaní

"Poslať fotku vtáka v nevhodnú dobu môže byť trápne pre všetkých," hovorí Cobb. Povedzme, že je uprostred pracovnej schôdzky, kde má telefón pripojený k obrazovke. Nepravdepodobná situácia, ale bolo by úplne hrozné, keby ste práve v tú chvíľu poslali svoju intímnu fotku. "Ak si nie ste istí, čo vaša partnerka robí, napíšte prosté 'Ahoj, nemáš čas? Chcem ti niečo ukázať ;)', aby ste si overili, či je vhodný čas," hovorí Cobb.

A v neposlednom rade - bavte sa!

Aj keď by ste tomu mali venovať čas, nemali by ste to preháňať. Posielanie sexi fotiek je rovnako tak pre vás ako pre druhú stranu, takže pokiaľ si neužívate proces ich robenia a všetko to koketné škádlenie, ktoré s tým súvisí, potom pre vás posielanie fotiek svojich intímnych partií nemusí byť to pravé.

Až sa vám podarí vyfotiť skvelú fotku svojich intímnych partií, nezabudnite ju nahrať ako erotickú fotku na svojom profile na sex zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.